03-6226666
להזמנות

טיול גיאוגרפי מקיף במרוקו- מיוחד לשומרי מסורת , חצי פנסיון כשר,טיסה ישירה, 11 ימים/10 לילות - KMR

טיול גיאוגרפי מקיף במרוקו

מיוחד לשומרי מסורת

11 ימים / 10 לילות

חצי פנסיון כשר

מרוקו, מדינה המשלבת תרבות, היסטוריה , ערים אקזוטיות, שילוב מושלם בין תרבות עתיקה והעולם המודרני.

מסע מופלא בין כפרים מסתורים לנופים מדבריים.. רכסים מושלגים אל מפלי מים.. דרך נופי המדבר, שווקים ססגוניים ואנשים מסבירי פנים ..

נכיר את הצבעים היפים של מרוקו ... ארץ מיוחדת במינה

Facebook Google+ Twitter Favorites


מסלול הטיול:

 

יום 1/ 09.11 יום חמישי,  ת"א –מרקש 

.בטיסה ישירה נגיע למרקש, הידועה בכינויה כ"פריז של מרוקו" או כ"אהובתי" עפ"י וינסטון צ'רצ'יל. בסיור פנורמי שם נוכל להבחין כי העיר בנויה מקשת צבעים שבין וורוד לארגמן ומושכת אליה את אוהבי המדבר והרומנטיקה של המזרח, מרקש הצבעונית. נבקר בשווקיה הססגוניים של העיר, בכיכרותיה הנודעות ובתוך כך "אם כל הכיכרות": כיכר החלומות- ג'מע אל פנה ארוחת ערב ולינה במרקש.

 

יום 2/ 10.11 יום שישי - מרקש

היום נבקר באל – מנרה, אטרקצייה תיירותית של גנים אותם נטע הסולטן מוחמד אבן עבד רחמן במאה ה – 12 והוסיף להם מאוחר יותר אף בריכת מים ששימשה לתחרויות שחייה של חייליו, אח"כ נבקר בארמון אלבאהייה המשופע בגנים פנימיים יפים, מזרקות, חדרים מרוצפי שיש, עבודות אומנות וגילופי עץ מדהימים.. שער הכניסה, הקירות, התקרות והרצפות בכל חלל הארמון מקושטים בצבעים מרהיבים שנרקחו מחומרים טבעיים בלבד. בערב תפילה קידוש וסעודת שבת במלון ומיד לאחריו עונג שבת.

יום 3/ 11.11 יום שבת,  מרקש- בילוי במופע הפנטזיה הנודע

יום חופשי, יום שבת יום מנוחה. לאחר התפילה נצא לסיור רגלי קצר בסמטאות העיר בלוויית המדריך. על מנת לחוש ולהתרשם מדרך חייהם של המקומיים. נשוב לתפילת מנחה ולארוחת הצהריים ונקנח במנוחת השבת המסורתית, במוצ"ש לאחר ארוחת הערב נצא לבילוי במופע הפנטזיה הנודע. לינה במרקש.

יום 4/ 12.11 יום ראשון, מרקש  - טישקה  - איט בן האדו - וארזאזאת

נחצה את רכס האטלס במעבר ההרים טיזי טישקה – מעבר רועים עתיק. נערוך ביקור מיוחד באיט בן הדו הנחשבת לקאסבה היפה ביותר במרוקו והוכרזה כאתר מורשת עולמי ע"י אונסקו. בסיום הגעה לוארזאזאת- העיר ידועה בתור "עיר הקולנוע" של מרוקו, ובה צולמו סרטים הוליוודיים רבים. נערוך סיור בעיר ונעבור לבית המלון ללינה וארוחת ערב באזור.

 

יום 5/ 13.11 יום שני, וארזאזאת – קניון הדאדס - קניון הטודרה  - סיור ג'יפים בשקיעה במדבר- ארפוד

נתחיל את היום בקניון הדאדס אשר פעולת הבלייה יצרה בסלע מראות נוף מדהימים והקניון הזה הינו ההוכחה כי הטבע יכול לפסל את הנוף כפי שאף בן אנוש אינו יכול לעשות זאת,  בהמשך ניסע  לעבר קניון הטודרה אשר כולנו נחשפנו אליו לראשונה דרך השיר של הברירה הטבעית "אצלנו בכפר טודרה". שם, נבין מהו רושם עז של גדלות הטבע: המצוקים האדירים המתנשאים מעל לערוץ הקניוני של הנחל הם מהיפים בעולם והעמק הציורי שנאסף לתוך הקניון התלול בו מצוקי גרניט אדמדמים נישאים לגובה של 300 מ' הם עוצרי נשימה. לקראת שקיעה נצא בטיול ג'יפים לעבר דיונות הזהב של מדבר סהרה, אין ספק כי זהו אחד משיאיו של הטיול במרוקו .
בסיום לינה וארוחת ערב במלוננו בארפוד.

 

יום 6/ 14.11 יום שלישי - ארפוד - מידלט - ראשידיה – איפראן - פאס

נסייר בעיירה ארפוד הממוקמת בלב נווה המדבר תפיללאת וידועה לנו יותר כעיר מוצאה של משפחת אבו חצירה, בהמשך היום ניסע אל העיירה מידלט אשר בה חיה קהילה יהודית , נעצור בנסיעתנו לביקור בראשידיה תוך כדי צפייה בנוף המדברי, בקסבות ובכפרים השונים, נחצה את רכס הרי האטלס שבהם עדיין ניתן למצוא שבטים ברבריים המשמרים את מסורת אורחת חיי אבותיהם ונמשיך לעיירה אירפאן, עיר הנופש והקיט של מלך מרוקו.. נגיע לפאס לינה וארוחת ערב במלון

יום 7/ 15.11 יום רביעי - פאס – סיור מקיף

נצא אל מהיפות בערי מרוקו המשמשת אף כבירת התרבות והאמנות שלה. שם, נבקר ב'מלאח' – הרובע היהודי ובמקומות המרכזיים. במהלך הסיור הנרחב בשוק המדינה נבקר בגילדת הנפחים, אצל צובעי הבדים, הבורסקאים ונסיים את טיולנו בפאס בתצפית על ארמונו של המלך. ארוחת ערב ונבלה בחפלה מרוקאית נהדרת כמיטב המסורת ולינה בפאס.

 

יום 8 / 16.11 יום חמישי - פאס– מקנס - רבאט

ניסע למקנס, עיר מלכותית ואימפריאלית שנוסדה ע"י השבט הברברי מקנסה והמכונה גם "ורסאי של מרוקו" או "ירושלים הקטנה" והמוקפת חומה מרשימה. עם הגעתנו נבקר ב'מלאח' - אזור התקבצות המגורים של יהודי מרוקו, במאוזוליאום של מולאי איסמעיל אבן שריף אשר כיהן כמלך מרוקו בין השנים 1672 – 1727, נסייר ונשוטט בשוק של מקנס וכמובן שלא נפספס את ההזדמנות להשקיף לעבר באב אלמנצור, השער המשולש המהודר המחבר את המדינה אל העיר החדשה. בסיום נסיעה לרבאט ארוחת ערב.

יום 9 / 17.11 יום שישי - רבאט- קזבלנקה

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור באתריה המרכזיים של העיר. נבקר במאוזוליאום בו קבורים מוחמד החמישי ובניו. במאוזוליאום נתרשם מ – 38 דגלי המחוזות המעטרים את הקבר ואולי, לאחר מכן נמשיך לסיור בקסבת אודייה הבנוייה על צוק ולאחר שנעלה במעלה חומותיה נוכל לתצפת על העיר סאלה. בסיום הסיור ניסע למלוננו בקזבלנקה. בערב תפילה קידוש וסעודת שבת במלון ומיד לאחריו עונג שבת.

יום 10/ 18.11 שבת - קזבלנקה

יום חופשי, יום שבת יום מנוחה. לאחר התפילה נצא לסיור רגלי קצר בסמטאות העיר בלוויית המדריך. על מנת לחוש ולהתרשם מדרך חייהם של המקומיים. נשוב לתפילת מנחה ולארוחת הצהריים ונקנח במנוחת השבת המסורתית, במוצ"ש נצא לנטייל בלה – קורניש, טיילת תוססת הגובלת בשיכוני העשירים, בכיכר האומות המאוחדות – הדוגמה המרשימה ביותר במרוקו לאדריכלות מוסלמית צפון אפריקנית.
ארוחת ערב ולינה בקזבלנקה.

 

יום 11 / 19.11 יום ראשון - קזבלנקה – מרקש - תל אביב 

קזבלנקה - בירתה הכלכלית של מרוקו. נצא ליום טיול במהלכו נטייל בשכונת חובוס שם ניתן למצוא את השוק המגוון, הצבעוני והתוסס אשא מסתובבים בו ג'אראבא, נערוך תצפית במסגד חסן השני – אחד האתרים המדהימים ביופיים ובעוצמתם המשתרע על שטח של 100 דונם ונבנה על המים , את טיולנו נסיים בבית הכנסת היהודי הגדול שבעיר. זמן חופשי לקניות ולאחר מכן  נצא לשדה התעופה בטיסה ממרקש חזרה לת"א– תם לו טיול ממצה ומרתק במרוקו המקסימה

לכל הטיולים המאורגנים למרוקו  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018