03-6226666
להזמנות
אודותינו
לוח טיולים
טיולים לפי מדינות
סיפורי מילניום
המדריכים שלנו
לוח הרצאות
צור קשר

אודותינו

פרופיל טיולי מילניום - טיולים מאורגנים
A TOUR OF A LIFE TIME


תחילת הדרך..
מילניום החלה דרכה כחברה המתמחה ב "טיולי תמריץ" למגוון יעדים בעולם. תחום זה נחשב ובצדק ליוקרתי ולמקצועי ביותר בתחום התיירות ודורש מהעוסקים בו מיומנות, ידע עשיר, כושר אירגוני מיוחד וברמה הגבוהה ביותר.נדבך מסחרי זה התבסס על קשר עם חברות מסחריות ועסקיות רבות אשר בעבורם תיכננה מילניום "טיולי תמריץ" מיוחדים לחו"ל המיועדים לסוכנים ולאנשי מכירות של החברות הללו.. מילניום ידועה בהקפדה על איכות ורמת טיול גבוהה במיוחד ועם ירידה לפרטים הקטנים כגדולים. הידע והניסיון שצברה החברה הציב אותה כמובילה בתחומה.

במהלך השנים..

חברת מילניום החלה לשווק לארגונים וסוכני נסיעות טיולים על בסיס טיולי התמריץ ואיכות הטיולים היה העיקרון שהוביל אותה לאורך השנים שהופכים את הטיול לחוויה בעלת תוכן עשיר ומרתק במיוחד אך במחירים השווים לכל כיס. בזכות הידע והנסיון הצליחה "מילניום" לייצר פעילות תיירותית ענפה כאשר על קהל לקוחותיה נמנו האירגונים, המוסדות ומועדוני הלקוחות מהגדולים בישראל, אשר נהנו משרותי תיירות מעולים ומרמת ביצוע איכותית וקפדנית.

במהלך שנת 2004 יצאה חברת "מילניום" לדרך עצמאית וחדשה בבעלותה המלאה ובניהולה של דיאן אהרונוביץ', כאשר לצידה צוות ניהולי מיומן ועתיר נסיון בנושאי התיירות, הטיולים והתעופה.
דגש מיוחד וקפדני בחברה הוא על המדריכים. דיאן מאמינה שאלה הם הפנים האמיתיות של החברה. מהסיבה הזו הורכבה בקפידה נבחרת מנצחת של מדריכים – פאזל אנושי ואיכותי של מדריכי טיולים בעלי ותק ונסיון עשיר העומדים בקריטריונים הגבוהים של החברה וכמובן, של דיאן.
היום לחברה מבחר רחב של טיולים בעולם ואלפי לקוחות מרוצים וחוזרים. טיולי החברה הינם טיולים מלאים "ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה".

דיאן אהרונוביץ' היא תופעה ייחודית בקרב מארגני התיירות בישראל. רובם גברים והיא גברת סקוטית קשוחה וחריפה בשוק שנשלט כולו ע"י גברים. אבל זהו גם יתרונה. כאשה ואשת עסקים בעלת אוריינטציה אנגלו סכסית ותובנות של רגש והגיון היא מצליחה להעמיד ולייצר מוצרי מדף ייחודיים שמדי שנה מייצרים ערך לחברה וענין ללקוחות השומרים לה נאמנות ומגלים ענין בלתי פוסק בחדשנות מבית היוצר של החברה.

לחברת "מילניום" עשרות מסלולי טיול חובקי עולם המודרכים על ידי מיטב המדריכים הגיאוגרפיים בישראל.
מוצרי החברה מפורסמים באמצעות האינטרנט, מודעות בעיתונות וחוברות המופצות אצל כל סוכני הנסיעות.
חברת טיולי "מילניום" פותחת חלון לעולם ומזמינה אלפי לקוחות לגלות מידי שנה את המיוחד המדהים והמרתק בחמשת היבשות.

דרום אמריקה ומרכז אמריקה
למילניום מבחר רב של טיולים לארגנטינה, צילה, ברזיל, פרו, אקוודור, קובה, קוסטה ריקה, מקסיקו, גאוטמלה, הרפובליקה הדומניקנית.

המזרח הרחוק + אסיה
החברה מובילה בטיולי תאילנד עם מגוון מסלולים לקהל הרחב עם דגש של שילוב טבע, פולקלור, נופים שייט וכמובן נופש. בנוסף טיולים לויאטנם קמבודיה, בורמה, סרי לנקה, הודו ונפאל ועוד.

לחברה שיתוף פעולה פורה עם שגרירות יפן בישראל והמסלולים של החברה ליפן הם עשירים במיוחד ומשלבים פולקלור, ומקדשים בשילוב עם מפגש עם יפן העכשווית. לנוחות המטיילים הישראלים הטיול מתנהל ברמה של חצי פנסיון ומזנון מערבי.

מוצרים נוספים
באתר החברה WWW.MTOURS.CO.IL תמצאו מגוון רחב של טיולים ליעדים נוספים כגון : אוסטרליה וניו זילנד, אפריקה , מרוקו, סדרת מסלולים לטיולי משפחות "מילניום קידס" עם אטרקציות למשפחות!

מילניום על המים
"מילניום על המים" היא סדרת טיולים המשלבת טיולי וקרוז מאורגן. כאלה הם השילובים של טיול לרוקיס הקנדיים ושייט לאלסקה או שייט לאיים הקריביים כולל מיאמי, מקסיקו, ג'מייקה והאיטי או מסע של פעם בחיים לצ'ילה, ארגנטינה ואורגוואי. המטיילים בפסיפיק יוכלו להצטרף לשייט חלומי בניו זילנד, טסמניה וסידני . מיותר לציין שניתן גם להצטרף לטיולים מסוג זה באירופה.

"מילניום" גם מצטיינת בשורה של מסלולים לצפון אמריקה. מילניום נחשבת לאחת מהחברות המובילות בטיולים לארה"ב והטיולים שלה להרי הרוקיס הקנדיים ואלסקה נחשבים למובילים בענף. המסלולים בצפון אמריקה מגוונים וכוללים מסלולים של 5 פארקים (יוסמיטי, ברייס קניון, גרנד קניון, ווטקינס גלן ולצ'וורט פארק). טיול אחר לחוף המזרחי כולל את טורונטו, מפלי הניאגרה, אורלנדו, וושינגטון וניו יורק.


עם טיולי מילניום לא משנה איזה מסלול תבחר דבר אחד בטוח יהיה
A TOUR OF A LIFE TIME

חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018