03-6226666
להזמנות

הרי הרוקיס ומערב קנדה ושייט מפואר וגיאוגרפי באלסקה, באוניית Ruby Princess טיול 19 ימים/17 לילות, CAR


"כולל 4 סיורי חוף"+"כולל תאים עם מרפסת "+"כולל טיפים על האנייה ובטיול "+ "כולל לילה בטורונטו"
אנו מזמינים אתכם לטיול חווייתי במערב קנדה והרי הרוקיס שכולל  שייט בלתי נשכח באוניית פאר באלסקה.

חברת מילניום הדוגלת בטיולי איכות נחשבת כיום לחברה המובילה למסלולי רוקיס הקנדיים קנדה ואלסקה והינה בעלת ניסיון רב שנים רבות בהוצאת קבוצות לצפון אמריקה ובפרט לרוקיס ואלסקה. עם מיטב המדריכים המנוסים והוותיקים מהשורה הראשונה !במילניום תקבלו מסלול גיאוגרפי מרתק מלא באטרקציות וביקורים באתרים: העיירה ופארק לאומי באנף , גונדולה (רכבל) להר הגופרית, קניון ומפל גו'נסטון ,אגמים כחולים וטורקיז , לייק לואיז , מוריין , העיירה ופארק לאומי ג'ספר,אגם מלין שבו גם נשוט . ועוד נבקר ב לגונות ואגמים אחרים ומיוחדים ויפים בדרכים צדדיות ונהלך ברגל קלות . שדה הקרח קולומביה וקרחון אטבסקה שעליו ניסע ברכב אוטובוס מיוחד והגדול בעולם, כן, וגם נלך מעט וקל על הקרחון !  עצירה בשמורת הר רובסון הגבוה בהרי הרוקיס כולל ביקור במוזיאון , פארק וולס גריי והמפלים, עיירת הסקי הציורית סן פיקס , שער הגיהינום כולל ירידה ועליה ברכבל. וכמובן נבקר ונלון בעיר ונקובר מהיפות בעולם, גשר קפילנו, פארק סטנלי, ונסיים בסיאטל.

 נשוט לאלסקה 7 לילות באוניית פאר לאזורים גיאוגרפים ונבקר בעיירה המיוחדת סקאגוואי ההיסטורית,בעיירה הציורית קטצ'יקאן , בג'ונו המיוחדת , ונבקר בעיר ויקטוריה היפה וביקור בגני בוצ'ארד. 

 בנוסף, בתי המלון בהם מטיילנו לנים הינם ברמה גבוהה וכוללת ארוחת בוקר בסגנון מזנון קנדי/אמריקאי.

במהלך השייט - מעניקה חברת מילניום 4 סיורי חוף קצ'יקן,סקאגווי, ג'ונו וויקטוריה

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול השייט לאלסקה


יום 1 /  ת"א -  טורונטו – קלגרי / קנדה:

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לקלגרי אשר בקנדה - העיר הגדולה ביותר במחוז אלברטה בה מעל למיליון תושבים. העיר נמצאת כ 75 ק"מ מזרחית לרכס הרי הרוקיס ובגובה של 1,050 מטר מעל פני הים. נחיתה בשעות הערב והעברה לבית המלון.


יום 2 / קלגרי -  רכס הרי הרוקיס והעיירה באנף:

בשעות הבוקר נבקר בקלגרי; את העיר חוצים שני נהרות מרכזיים - נהר הבו  ונהר האלבו. נראה את מרכז הרודיאו ("קלגרי סטמפיד") הנחשב כגדול מסוגו בעולם ובהמשך את אתר הספורט האולימפי בו התקיימה אולימפיאדת החורף בשנת 1988. לאחר הסיור בעיר, נצא מערבה לעבר הפארק הלאומי באנף, אחד מהפארקים הוותיקים בעולם, שהוכרז כשמורת טבע כבר בשנת 1885. הפארק משתרע על שטח של 6641 קמ"ר, והוא ממוקם באזור המזרחי של הרי הרוקיס - מהאזורים היפים בתבל !  נראה את "מפל הקשת", ובהמשך נעפיל להר הגופרית ברכבל מיוחד "גונדולת הרים" לתצפית מהממת על העיירה באנף והאזור כולו. לינה בבאנף.

יום 3  / הפארק הלאומי באנף:

יום של טבע ונופים; נמשיך את סיורנו בפארק הלאומי באנף נצא לקניון ומפלי ג'ונסטון כולל הליכה קלה בטבע. נבקר באגם לואיז וכן באגם מוריין שמימיהם בוהקים בצבעי כחול וטורקיז; נהנה מנוף מגוון של קרחונים, יערות, הרים ירוקים ופסגות מושלגות, אגמים נוספים והרבה מאד מים. נמשיך לפארק נוסף הנמצא מעט מערבה - פארק יוהו אשר ממוקם במחוז בריטיש קולומביה. נבקר באגם "אמרלד" ונראה את מעבר הספירלה, מנהרה ארוכה החוצה את הפרובינציות ומעבר ההרים ומשמשת גם את קו הרכבת הקנדי. חזרה לבאנף ללינה ובילוי של ערב בעיירה המקסימה. 

הרוקים הקנדיים

Image by M. Maggs

יום 4 /  אל שדה הקרח של קולומביה – מפלי אטבסקה - ג'ספר: 

נצא מבנף צפונה לעבר כביש 93 הידוע בכינוי "כביש שדה הקרח"; ניסע בעמק נפלא כשמשני צידינו מתרוממים רכסי הרי הרוקיס לגבהים של למעלה מ 3,000 מטר. בדרכנו נראה מספר רב של אגמי ניקוז קרחוניים כולל אגם פייטו המיוחד ונמשיך לעבר שדה הקרח קולומביה אייספילד; זהו שדה הקרח הגדול ביותר בהרי הרוקיס והוא ממוקם בגבול שבין פרובינציית קולומביה הבריטית ופרובינציית אלברטה, בקנדה. שדה הקרח ממוקם בחלקו בקצהו הצפון מערבי של הפארק הלאומי באנף, ובקצהו הדרומי של הפארק הלאומי ג'ספר. נגיע למרכז המבקרים ונעלה על רכבי שטח מיוחדים וענקיים שייקחו אותנו לנסיעה על קרחון אטבסקה - מהקרחונים היבשתיים הגדולים באמריקה הצפונית. לאחר הביקור נמשיך למפלי אטבסקה; בגובה של 23 מטר ורוחב של 18 מטר – מפלי אטבסקה הינם מהמפלים השוצפים והגועשים ביותר באזור. בהמשך ניסע צפונה לעיירה ג'ספר.

יום 5 /  הפארק לאומי ג'ספר – כולל שייט באגם מלין:

היום נטייל בפארק הלאומי ג'ספר עם נפלאות הטבע שבו. נראה את אגם פטריסיה ואחריו את אגם פירמיד כולל הליכה קלה על האי הקטן באגם; נבקר בקניון מלין בו נמצאים מפלים קטנים וגדולים ונמשיך לאגם מדיסין ואח"כ לאגם מלין עליו נצא לשייט מקסים כשמשני צידי האגם פסגות הרי הרוקיס המושלגים; במהלך יום טיול בפארק יש סיכוי טוב לפגוש בחלק מבעלי החיים האופיינים לאזור זה – דובים שחורים, איילים למיניהם, עז הרים, כבש גדול קרניים, ואולי גם זאבי ערבות (קויוט). יום של טבע וחוויות.

יום 6 /  ג'ספר - פארק Wells Gray – סאן פיקס:

נצא בנסיעה מערבה; נעצור בנקודה ההיסטורית המפרידה בין המחוזות אלברטה ובריטיש קולומביה על כביש בשם Yellow Head, ונמשיך למגרש החנייה אשר למרגלות ההר הגבוה ביותר ברוקיס הקנדיים - הר רובסון (3,945 מטר). במידה ויהיה פתוח, ניכנס למרכז המבקרים הממחיש את היווצרות רכסי הרוקיס, כמו גם סקירה על מגוון בעלי החיים והצמחייה באזור זה. נמשיך לאורך הנהרות הארוכים והאגמים לפארק וולס גריי בו נמצאים שפע של מפלים שנוצרו עקב פעילות גיאולוגית וגיאומורפולוגית לאורך מיליוני שנים. נמשיך בנסיעה בנופים הרריים ונטפס לגובה של כמעט 2,000 מטר ללינה בעיירת הסקי סן פיקס (Sun Peaks). בערב ניתן לסייר במדרחוב שבמרכז העיירה התיירותית.
  

יום 7 /  סן פיקס - רכבל אל "שער הגיהינום" - ונקובר:

לאחר ארוחת הבוקר מול הנוף המיוחד והירוק נרד חזרה אל העמק המרכזי וכביש מס' 5. נעבור את עיר התעשייה קמלופס שבה מתגוררים כ 100,00 תושבים ונעצור לתצפית בנקודה היסטורית על האגם הארוך - אגם קמלופס. נעלה על כביש מס' 1 ונמשיך לאורך נהר הפרייזר הזורם בעוצמתו. נעבור עיירות קטנות שכאילו שייכות למאה הקודמת ונראה יערות מחטניים ואזורי חורש מהגדולים בעולם. לאחר מס' שעות נגיע לנקודה הנקראת "שער הגיהינום"; נרד ברכבל לצפות בנהר השוצף ובמעבר המיוחד שיצרו עבור דגי הסלמון העולים ויורדים לאורך הנהר במהלך השנה. נשאיר את רכסי הרוקיס מאחורינו ולעת ערב נגיע לעיר החוף היפה ונקובר ללינה.

טיול לרוקים הקנדיים, וונקובר

Image by Raskhan Kaderi

 

יום 8 / ונקובר

הבוקר נצא לביקורבעיר ונקובר הנחשבת ובצדק לאחת מהערים היפות בעולם; היא נקראת על שמו של ג'ורג' ונקובר , קצין בצי הבריטי שחקר את האזור בסוף המאה ה-18. אוכלוסיית המטרופולין של ונקובר היא 2.5 מיליון תושבים והיא העיר הגדולה במערב קנדה והשלישית בגודלה במדינה כולה. ונקובר מגוונת מאוד מבחינה אתנית ויותר ממחצית תושביה מדברים שפה שונה מאנגלית בתור שפת אם. נסייר בעיר העתיקה שיושבה במהלך המאה ה 19; נראה את שעון האדים, נסייר בפארק סטנלי הממוקם על חצי האי ובו ריכוז של עמודי טוטם שגולפו על ידי האינדיאנים. נבקר באזור הנמל ונמשיך לחלקה הצפוני של ונקובר לביקור בקניון והגשר התלוי - קפילאנו; נעבור בהליכה את הגשר המתנדנד ונסייר בפארק המקסים שבצידו השני.

יום 9 / וונקובר – סיאטל / ארה"ב:

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה דרומה לעבר העיר סיאטל הנמצאת במדינת וושינגטון. נחצה את הגבול לארה"ב ואל העיר נגיע לקראת צהריים. זאת העיר הגדולה ביותר בצפון מערב ארה"ב ובמטרופולין חיים קרוב ל 4 מיליון תושבים. העיר, הנקראת על שמו של צ'יף סיאטל שהיה הצ'יף של שני שבטים מקומיים, התפרסמה בזכות מפעלי בואינג הנמצאים בתחומה. במטרופולין סיאטל נמצא מטה ומרכז המחקר של מיקרוסופט, חברת הענק אמזון ומטה חברת הקפה העולמית סטארבקס. נצא לסיור בעיר ונראה את כיכר פיוניר המפורסמת, נבקר בשוק שנמצא בסמוך לקו החוף ובמידת האפשר את הדאון טאון והרובע הסיני. בתום הסיורים העברה למלון.

יום 10 / סיאטל – עלייה לשייט:

היום נעלה על אוניית הקרוז RUBY אחת מהאוניות היפות והמפוארות של חברת השייט PRINCESS. האונייה מפליגה צפונה, לאורך החופים המערביים של צפון אמריקה לשייט בין שבוע ימים – בואכה אלסקה. לאחר קבלת החדרים והתארגנות בהם תוכלו ליהנות ממתקני האונייה הכוללים בתוכם בארים, ספרייה, מועדון כושר ועוד. לינה באוניה.

יום 11 / יום הפלגה:

ארוחת בוקר באונייה. אין ירידה לחוף ביום זה ולכן מומלץ להשתתף בפעילויות אותם מציעה האוניה: סיורים, הרצאות, הצגות ופעילויות לאורך כל היום וכמובן ארוחות מעולות. לינה באוניה.

יום 12 / ג'ונו  / בירת אלסקה – JUNEAU (סיור כלול במחיר)

האוניה תגיע לעיר הבירה של אלסקה, ג'ונו, בשעות הבוקר. העיר בה מתגוררים כ 32,000 איש, קרויה על שם מחפש הזהב ג'ו ג'ונו  והדרכים היחידות להגיע אליה הינן בטיסה או בהפלגה. לאחר העגינה נצא לסיור רגלי במרכז העיר עם מדריך הטיול; נלך במעלה השדרה המרכזית (Seward St) על שלל חנויות המזכרות הזהב והתכשיטים ונראה את הכנסייה הרוסית ובניין הממשל של מדינת אלסקה.     (עוד אפשרויות לסיורים עצמאיים במקום עשויים להיות עלייה ברכבל לפסגת הר רוברט, טיסה במסוקים אל הקרחונים – ועוד.) חזרה עצמאית לאוניה, ארוחת צהרים וערב והמשך השייט באוניה.

שייט לויתנים

Image by Raskhan Kaderi

יום 13 / סקאגווי (סיור חוף כלול במחיר):

היום נגיע אל סקאגווי הממוקמת בקצה הצפוני של המפרץ המתחבר ל- INSIDE PASSAGE, והיא, בניגוד לעיר ג'ונו, מחוברת יבשתית עם כבישים המובילים מקנדה ומאלסקה. סקאגווי (כיום – 800 תושבים) התפתחה בתקופת ה"בהלה לזהב" שהייתה אופיינית לאזור בשנים 1897 עד 1898 כאשר ב-14 ביולי 1896 עגנה ספינת הקיטור אקסלסיור בסן פרנסיסקו וממנה ירדו כורים כאשר באמתחתם 2 טונות של זהב. אירוע זה משך לאלסקה אלפי הרפתקנים וגרם לסקאגווי להפוך ממקום ובו רציף עץ אחד למקום דרכו עברו אלפי אנשים צפונה. בהגעה נצא לסיור הליכה במרכז המקסים של סקאגווי המשלב ישן מול חדש (הסיור כלול במחיר). חזרה עצמאית לאוניה. ארוחת צהרים וערב והמשך השייט; לינה באוניה.

יום 14 / הפארק הלאומי גליישר ביי / GLACIER BAY NATIONAL PARK

בבוקר יום זה נראה את אחד מהנופים היפים ביותר באלסקה; נצא לסיפונים הפתוחים של האוניה ונצפה במראה המדהים של קרחון MARGERIE ונקווה לראות נפילת קרח למים. מעט מאוד אוניות מקבלות אישור כניסה למפרץ הקרחונים וזאת עקב הקושי הרב לנווט במפרץ הצר. במהלך היום נשמע מהמדריכים המקומיים על המקום המדהים ויתכן (לא מובטח) שנראה בעלי חיים השוהים בים כמו לווייתנים, כלבי ים, דולפינים וציפורים שונות. חוויה בלתי נשכחת עם נופים, אוויר ואווירה שניתן לחוש רק באלסקה. (ביום זה אין ירידה מהאוניה)

יום 15 / קצ'יקאן (סיור חוף כלול במחיר):

הגעה לעיירה קצ'יקאן ויציאה לסיור חוף הכלול במחיר; בעיירה כ 13,000 תושבים והיא אחת מהחשובות לאורך קו החוף הדרומי של אלסקה. נבקר ברחוב הציורי CREEK הבנוי ברובו על כלונסאות הקבועות במים ובהמשך נצא עם אוטובוס לכפר SAXMAN TOTEM של בני שבט הלינגיט ובו עשרות עמודי טוטם מרשימים. לעתים ניתן לראות בכפר את המקומיים האינדיאנים בגילוף עמודי טוטם. סיום הטיול יהיה ברציף האוניות המרכזי כולל זמן חופשי בעיר וסיור בחנויות המזכרות הרבות. חזרה לאוניה לארוחת ערב ובילוי לילה.

יום 16 / ויקטוריה: מהיפות בערי צפון אמריקה (סיור חוף כלול במחיר):

האוניה מגיעה הערב לעיר ויקטוריה, בירת מחוז בריטיש קולומביה. העיר בה חיים כ 350,00 איש הינה מרשימה, צבעונית וממוקמת בקצה הדרומי של האי ונקובר והיא מעין פיסת אנגליה קטנה בקנדה. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט כמו גם בניין מלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נערוך ביקור בגני בוצ'ארט שהוקמו על שרידי מחצבת אבן גיר ישנה; הגנים מוכרים כאתר היסטורי לאומי ובהם תצוגות צמחים ופרחים מרשימות ביותר. בתום הביקור נחזור לאוניה .

יום 17 / סיאטל – טיסה לטורונטו (קנדה)

האוניה תגיע לסיאטל ובכך למשעה אנו מגיעים לסיומה של ההפלגה הבלתי נשכחת; ולאחר ארוחת בוקר נרד מהאוניה וע"פ שעת הטיסה נמשיך בנסיעה לשדה התעופה לטיסה לטורונטו / קנדה. העברה לבית המלון.

יום 18 / טורונטו – תל אביב

ארוחת בוקר, זמן חופשי עד ליציאה לשדה התעופה ובהמשך העברה וטיסה ישירה חזרה ארצה. הגעה ארצה ביום 19.

שמורת גליישר

לכל הטיולים המאורגנים לאלסקה  
לכל הטיולים המאורגנים לארצות הברית  
לכל הטיולים המאורגנים לקנדה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018