03-6226666
להזמנות

הרי הרוקיס ומערב קנדה ושייט מפואר וגיאוגרפי באלסקה, באוניית CORAL של חברת PRINCESS טיול 18 ימים/16 לילות, CAR

כולל 3 סיורי חוף

בלעדי במילניום שייט ליוויתנים בג'ונו – חוויה בלתי נשכחת!!!!

אנו מזמינים אתכם לטיול חווייתי במערב קנדה והרי הרוקיס שכולל שייט מפואר בלתי נשכח  באלסקה.
חברת מילניום הדוגלת בטיולי איכות נחשבת כיום לחברה המובילה למסלולי רוקיס הקנדיים קנדה ואלסקה והינה בעלת ניסיון רב שנים רבות בהוצאת קבוצות לצפון אמריקה ובפרט לרוקיס ואלסקה. עם מיטב המדריכים המנוסים והוותיקים מהשורה הראשונה !
במילניום תקבלו מסלול גיאוגרפי מרתק מלא באטרקציות וביקורים באתרים: העיירה ופארק לאומי באנף , גונדולה (רכבל) להר הגופרית, קניון ומפל גו'נסטון ,אגמים כחולים וטורקיז , לייק לואיז , מוריין , העיירה ופארק לאומי ג'ספר,אגם מלין שבו גם נשוט . ועוד נבקר ב לגונות ואגמים אחרים ומיוחדים ויפים בדרכים צדדיות ונהלך ברגל קלות . שדה הקרח קולומביה וקרחון אטבסקה שעליו ניסע ברכב אוטובוס מיוחד והגדול בעולם, כן, וגם נלך מעט וקל על הקרחון ! עצירה בשמורת הר רובסון הגבוה בהרי הרוקיס כולל ביקור במוזיאון , פארק וולס גריי והמפלים, עיירת הסקי הציורית סן פיקס , שער הגיהינום כולל ירידה ועליה ברכבל, נשוט לאי ונקובר ונבקר בעיר ויקטוריה היפה וביקור בגני בוצ'ארד. וכמובן נבקר ונלון בעיר ונקובר מהיפות בעולם, גשר קפילנו, פארק סטנלי, ועוד..
נשוט לאלסקה 7 לילות באוניית פאר לאזורים גיאוגרפים ונבקר בעיירות הציוריות קטצ'יקאן , סקאגוואי ההיסטורית, ג'ונו בירת אלסקה, כולל שייט לוויתנים.
בנוסף, בתי המלון בהם מטיילנו לנים הינם ברמה גבוהה וכוללת ארוחת בוקר בסגנון מזנון קנדי/אמריקאי.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול השייט לאלסקה


יום 1/  ת"א -  טורונטו – קלגרי :

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לקלגרי - העיר הגדולה ביותר במחוז אלברטה. נחיתה בשעות הערב והעברה לבית המלון .

יום 2/ קלגרי -  באנף :העיירה הציורית והפארק הלאומי:

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל נבקר בקלגרי, היא ללא ספק אחת הערים החשובות בקנדה, ממוקמת בפרובינציית אלברטה ונחשבת לעיר הגדולה. ממוקמת כ-80 קילומטרים ממזרח להרי הרוקי החוצים את שטחה הדרומי של קנדה לכל אורכו. העיר ממוקמת בגובה של כ-1000 מטרים מעל פני הים, וחוצים אות שני נהרות מרכזיים- נהר הבו  ונהר האלבו. לאחר הסיור בעיר, נצא לכוון הפארק הלאומי באנף אחד הפארקים הוותיקים בעולם, ושהוכרז כשמורת טבע כבר בשנת 1885. הפארק משתרע על שטח של 6641 קמ"ר, והוא ממוקם במדינת אלברטה, באזור המזרחי של הרי הרוקיס מהאזורים היפים בתבל !  נבקר ונראה את "מפל הקשת", נעפיל ברכבל להר הגופרית ב"גונדולת הרים" (רכבל) לתצפית על העיירה באנף והאזור. לינה בבאנף.


יום 3  /  באנף :הפארקים הלאומיים באנף ויוהו:

נמשיך את סיורנו בפארק הלאומי באנף נצא  לקניון ומפלי ג'ונסטון והליכה בטבע , נבקר באגם לואיז ומוריין עם צבעי הטורקיז . נהנה מנוף מגוון של קרחונים יערות והרים ירוקים ומושלגים, אגמים ולגונות והרבה מים . נמשיך ונעמיק את טיולנו בפארק הלאומי יוהו אשר ממוקם בבריטיש קולומביה. נבקר באגם "אמרלד" ובמעבר הספירלה מנהרה החוצה את הפרובינציות ומעבר הערים.  חזרה לבאנף ללינה ובילוי בעיירה המקסימה. 

הרוקים הקנדיים

Image by M. Maggs


יום 4/  באנף שדה הקרח של קולומביה - ג'ספר: 

נצפין לעבר כביש "שדה הקרח" ונבקר נתצפת על אגם פייטו, אגם הקשת , נמשיך לעבר קולומביה אייספילד וניסע ברכבי שטח מיוחדים על קרחון אטבסקה מהגדולים בעולם. נמשיך ונבקר במפלי אטאבסקה האדירים והשוצפים. לינה בג'ספר.


יום 5/  ג'ספר: פארק לאומי- ושייט באגם מלין:

היום נטייל בפארק הלאומי ג'ספר עם נפלאות הטבע שבו. נטייל באגמי פטריסיה ופירמיד ,בקניון מלין השוצף מפלים קטנים וגדולים , נמשיך לאגמי מדיסין , ואגם מלין שם נשוט לנו ביין פסגות הרים נישאים ומושלגים  ואולי נפגוש את בעלי חיים המאופיינים לאזור זה ,דובים, שחורים וחומים,איילים,צבאים, עזים וכבשי הרים , זאבים ועוד ,  כאשר התקווה היא כמובן לפגוש דובים מקרוב אבל בבטיחות וזה נכון לכל מערב קנדה ואלסקה !   לינה בג'ספר .


יום 6/ ג'ספר - סן פיקס: כולל פארק מכתשים וולקנים:

הבוקר נצא בנסיעה ונחלוף בעיירות שבדרך על כביש בשם Yellow Head, בדרך נעצור ונצפה בהר הגבוה שבהרי הרוקיס - הר רובסון ונבקר במוזיאון המספר את ההר ובעלי החיים .נמשיך לאורך הנהרות הארוכים והאגמים לפארק הפרובינציה וולס גריי עם מפלים וגיאולוגיה וולקנית ,  בתום הסיור נמשיך בנסיעה בנופים המיוחדים לעיירת הסקי סן פיקס ללינה ,  

יום 7/  סן פיקס - ונקובר: ירידה.עלייה ברכבל כולל בשער הגיהינום:

לאחר ארוחת הבוקר מול הנוף המיוחד והירוק נסיעה דרך אגם קמלופס כולל עצירה לתצפית בנקודה היסטורית, נמשיך לאורך נהר הפרייזר הזורם בעוצמתו. נראה יערות חורש מהגדולים בעולם. נבקר בשער הגיהינום ונרד ברכבל לצפות בנהר השוצף ובמעבר הידוע וההיסטורי של דגי הסלמון העולים ויורדים במהלך השנה . לעת ערב נגיע לעיר היפה ונקובר ללינה.

טיול לרוקים הקנדיים, וונקובר

Image by Raskhan Kaderi

 
יום 8/  ונקובר - ויקטוריה: העיר מהיפות באמריקה:

היום ניסע ונצא לשייט מוונקובר לאי ונקובר הגדול ולעיר ויקטוריה, בירת המחוז. העיר הינה מרשימה צבעונית וממוקמת בקצה הדרומי של האי ונקובר והיא הינה מעין פיסת אנגליה קטנה בקנדה. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט ומלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נבקר בגני בוצ'ארט בו תצוגות פרחים מרשימות. בתום הביקור נחזור בשייט מעבורת ונסיעה ללינה בוונקובר. 


יום 9/  ונקובר העיר היפה בחוף המערבי – עלייה לשייט :

הבוקר נצא לביקור בעיר ונקובר מהיפות בעולם, בעיר העתיקה ושעון האדים , בפארק סטנלי-  גן עירוני הממוקם על חצי האי עם תצפית לעבר העיר ,וכן ריכוז של עמודי טוטם שגולפו על ידי האינדיאנים. נמשיך לצפון ונקובר ונבקר בקניון וגשר קפילאנו כולל הגשרים התלויים שנהלך בהם , בהמשך נעבור לנמל נעלה על האונייה לאלסקה לשייט בין שבוע ימים באוניית הפאר. את אחר הצהריים והערב הראשון על האונייה ננסה להכיר וללמוד מה זה אוניה-מלון צף. ארוחות ובילויים . לינה באוניה. 

יום 10/ שייט לאורך ונקובר איילנד:

ארוחת בוקר באונייה. היום מומלץ להשתתף בפעילויות אותם מציעה האוניה: סיורים הרצאות הצגות ופעילויות לאורך כל היום וכמובן ארוחות, אוכל ועוד אוכל ושתייה . איין ירידה ביום זה .   

יום 11/ שייט קטצ'יקאן (סיור חוף באוטובוס כלול במחיר): 

הגעה לעיירה קטצ'יקאן שניתן להגיע אליה בשייט או טיסה בלבד.  ולאחר מכן סיור חוף הכלול במחיר: ביקור ברחוב CREEK הציורי על כלונסאות ,המשך לכפר  SAXMAN TOTEM המרשים בעשרות עמודי טוטם . ושם ניתן לראות לעתים את המקומיים האינדיאנים  בגילוף עמודי טוטם . הטיול נמשך כשעתיים וחצי. סיום הטיול במרכז רציף האוניות וזמן חופשי בעיירה וחנויות מזכרות ועוד מאלסקה . ולאחר מכן חזרה לאוניה.  בסיום חזרה לאונייה. ארוחת ערב על האונייה ובילוי לילה. 


יום 12/ שייט לג'ונו – JUNEAU - שייט לווייתנים : (כלול במחיר)

היום הגעה לג'ונו בירת אלסקה ולאחר העגינה נצא לטיול רגלי באזור ההיסטורי עם מדריך הטיול . 
נצא לשייט לווייתנים בג'ונו – חוויה בלתי נשכחת!!!!
אלסקה היא אחד המקומות הנפלאים ביותר על פני כדור הארץ לצפות בבעלי חיים בסביבתם הטבעית ולווייתנים אינם יוצאי דופן מהבחינה הזאת. באלסקה אפשר לראות את התופעה המדהימה, שבה להקה של לווייתנים גדולי סנפיר צדים מליחים ע"י יצירת מעגל ענק של בועות, ואז מזנקים גבוה באוויר בפיות פעורים. 
בסיום חזרה לאונייה. ארוחת ערב על האונייה ובילוי לילה. 

שייט לויתנים

Image by Raskhan Kaderi

יום 13/ שייט סקאגוואי (סיור חוף באוטובוס כלול במחיר):

היום נגיע אל סקאגוואי הממוקמת בקצה הצפוני של המפרץ המתחבר ל-  PASSAGE  INSIDE, והיא כן מחוברת יבשתית עם כבישים מקנדה ומאלסקה , סקאגוואי התפתחה בתקופת ה"בהלה לזהב" שהייתה אופיינית לאזור בשנים 1897 עד 1898 כאשר ב-14 ביולי 1896 עגנה ספינת הקיטור אקסלסיור בסן פרנסיסקו וממנה ירדו כורים כאשר באמתחתם 2 טונות של זהב. אירוע זה משך אלפי הרפתקנים וגרמה לסקאגוואי להפוך ממקום ובו רציף עץ אחד למקום שעברו דרכו אלפי אנשים צפונה. בהגעה נצא לסיור בסקאגוואי ההיסטורית  (כלול במחיר). בסיום חזרה לאונייה. ארוחת ערב על האונייה ובילוי לילה. 

יום 14/ שייט שמורת גליישר ביי (Glacier Bay National Park)

נעגון מול הגליישר ביי ונצפה באחד הקרחונים הגדולים בעולם. בזכות 16 קרחוני-ענק הגולשים משדה הקרח וההרים  וממלאים את הים בגושי קרח בכל הצורות, הגדלים וגווני הכחול, זכתה השממה הקפואה של הפארק הלאומי גליישר ביי למוניטין ברחבי העולם כולו. זהו שטח של יערות ירוקים, פיורדים תלולים וקרחונים, עם שפע של בעלי חיים ימיים, בהם לווייתנים גדולי-סנפיר, כלבי-ים, סוגי דולפינים ולוטריות- ים.  
חברת פרינסס היא אחת החברות היחידות שקבלו אישור לעצור באיזור זה.בהגעה לגליישר ביי נקבל הסבר על סיפון האנייה, אחד מימי השיא של טיולנו באיזור!!

שמורת גליישר


יום 15/  שייט בקולג' פיורד COLLEGE FJORD

היום נשוט בקולג' פיורד בו יש אוסף מרהיב של תריסר קרחונים. רבים באלסקה גורסים כי זהו המקום היפה  ביותר לתצפיות קרחונים. קרחון זה קבל את שמו ב1899 לאחר שביקר בו פרופסור מבית ספר יוקרתי . הפיורד משתרע על פני קילומטרים ומסביבו הרים מוקפים בקרח ועמקים שמתחברים אל הפיורד. בתקווה שנראה נפילת קרחונים ונחזה בלווייתנים (חוויה של פעם בחיים – כמובן שלא נוכל להבטיח). 


יום 16/  אנקוראג' – ונקובר :

הבוקר השייט הנפלא מגיע לסיומו. לאחר העגינה בנמל מוקדם ולאחר ארוחת בוקר , נעלה על האוטובוס וניסע לאנקוראג' - העיר הגדולה באלסקה אשר מספר תושביה כ 350000 הוא כמחצית ממספר תושבי אלסקה כולה. העיר שוכנת באזור פעיל מבחינה טקטונית ושרדה רעש אדמה גדול בשנת 1964, מהחזקים שהיו אי פעם בעולם.  לאחר סיור קצר בעיר נמשיך לכיוון שדה התעופה. ונטוס לוונקובר חזרה .

יום 17/  ונקובר - טורונטו – תל אביב :

השכמה מוקדמת וטיסה מוונקובר לטורונטו. והמשך בטיסת לילה חזרה לתל אביב. הנחיתה למחרת ביום ה-18.

לכל הטיולים המאורגנים לאלסקה  
לכל הטיולים המאורגנים לארצות הברית  
לכל הטיולים המאורגנים לקנדה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018