03-6226666
להזמנות

יפן בין הקימונו לחרב בסתיו ובשלכת חצי פנסיון 13 ימים /11 לילות JPN


טיול ביפן ייקח אתכם אל מחוזות מופלאים בהם מושגים כמו יופי, אסתטיקה והקפדה על כל פרטמקבלים משנה תוקף. סיור במדינה מרתקת זו איננו עוד טיול: זהו מסע חוויתי חושני בעקבות מסורותעתיקות, אורבניות במיטבה מול טבע פראי מרהיב ביופיו.תכנית הטיול מעמיקה, ייחודית ומעניינת  התוכנית נבנתה בסיוע מדריכים המומחים ליפן, אשר מדריכים טיולים למדינה זו שנים רבות.  אתרי הביקור חושפים בפני המטייל את יפן על כל גווניה, החל מיפן המודרנית וכלה ביפן המסורתית. במהלך הטיול נפגשים המטיילים עם תרבות עשירה ומרתקת, מסיירים באתרי הטבע היפים ביותר, בשווקים ובערים של יפן. תכנית גדושה ומלאה : אין סיורי בחירה ואין ימים חופשיים.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול :

יום 1-2/ תל-אביב -טוקיו

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך דובאי לטוקיו. עיר הבירה של יפן המהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. עם הנחיתה העברה למלוננו בטוקיו .

יום 3/ סיור מקיף בטוקיו: שוק הדגים, רובע פארק אואנו, מקדש אסקוסה, רובע האלקטרוניקה, גינזה, שינז'וקו

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור מקיף בעיר. גורדי שחקים עצומי מימדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכל: קצב מהיר, זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם עם למעלה מ-12 מיליון איש החיים בתחומה וכ-34 מליון איש בטוקיו רבתי. העיר משמשת כבירת יפן מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן. נצא לסיור במהלכו נבקר באחד ממרכזיה התוססים של העיר ללא הפסקה, ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. נבקר בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market) (מותנה באישור השלטונות).
נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno) . נגיע לרובע אסאקוסה , נבקר במקדש (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 על ידי שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon -אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה. נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולגינזה ,(Ginza) אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. בערב נסייר בשינז'וקו ,אזור הבילוי המפורסם של טוקיו. לינה בטוקיו.

יום 4/ טוקיו -ניקו השוכנת בלב נוף הררי – טוקיו

היום נצא לטיול בניקו השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו (Tokugawa Ieyasu). בראשית המאה ה-17, בתום מלחמת האזרחים, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו (Edo), היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון האדירים. בתום הסיור המהנה, נחזור למלוננו בטוקיו.

יום 5/ קאמקורה - האקונה –שייט באגם אשי – המוזיאון הפתוח

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לקאמקורה לביקור במקדש הבודהה הגדול. נמשיך להאקונה (Hakone), עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi), בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית יצרה באזור מעיינות חמים רבים ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, ובו, בגן הרחב, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם. נוכל ליהנות משכשוך וטבילת הרגליים במים החמים הנובעים מהמרחצאות במקום – חוויה לגוף ולנפש. בתום הסיור, נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם. בערב, נרחץ במרחצאות המים החמים ואמבטיות יפניות. לינה בהאקונה.

יום 6/ הרי פוג'י – הרי האלפים היפניים –מאטסומוטו- טאקייאמה

נצא בנסיעה דרך הר פוג'י הממוקם במרכז האי הונשו, הגדול באיי יפן. הר פוג'י, המתנשא לגובה של 3,776 מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה ארעה בשנת 1707. לפוג'י מקום מיוחד בתרבות היפנית והוא מקודש בעיניהם. במשך מאות שנים ההעפלה על ההר הייתה טקס דתי. כתות מסוימות סגדו להר וציירים יפנים רבים הנציחו אותו בסדרות ציורים מפורסמות. נתרשם מעוצמתו ונמשיך בדרכנו למאטסומוטו (MATSUMOTO) הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר בטירת מאטסומוטו, המכונה גם המצודה השחורה. הטירה נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. בתום הביקור ניסע לטקייאמה, עיר עתיקה בלב הרי האלפים היפנים. לינה בטאקאיימה.

יום 7/ טקייאמה – שיראקווה גו- קנאזאוו`ה

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור בטקייאמה. נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל, נטייל ברחוב המרכזי, סונומאצ'י, המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים. ניכנס למוזיאון המיוחד Yatai kaikan - שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה בתקופת הפסטיבלים , למצעד מרהיב ברחובות העיירה. נמשיך בנוף האלפיני ונגיע לשיראקווה גו, עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים והוכרזה כאתר מורשת עולמי. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" , המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף. נבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזורי ההרים. נמשיך ונשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. נמשיך בנסיעה ללינה בקנאזאוו`ה -בירת מחוז אישיקאוו`ה.


יום 8/ קנאזאוו`ה – קיוטו, רובע גיון

נבקר בקנאזאוו`ה המהווה דוגמא לשילוב של קידמה ומסורת חיה ותוססת, והיא אחת מערי הטירה האופייניות שנותרו ביפן. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בגן קנרוקואן - Kenroku-en , הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצ`י, רובע הסמוראים השקט, אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלית. הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן. נבקר בבית מיוחד שכזה ונתרשם מהעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים - שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים. נרד במורדות האלפים לכיוון קיוטו. עיר עם מקדשים מחודדים בנויים בסגנון מסורתי, גנים מעוצבים עם שבילי חצץ, ורובע הגיישות גיון . זוהי קיוטו, המרכז התרבותי של יפן ואחת הערים הבודדות ביפן שעדיין שומרות על צביון יפני עם מקדשי זן מהיפים שיש, מסלולי הליכה שלווים, וכמובן – ארמון הקיסרי המרשים. נבקר ברובע גיון הנודע, מרכז חיי הלילה של קיוטו בו מתגוררות, הגיישות והמייקות. נסייר רגלית בין בתי התה והסמטאות הצרות. לינה בקיוטו.


יום 9/ קיוטו , בירתה העתיקה של יפן

נצא ליום טיול מקיף בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נתחיל בביקור בשוק האוכל והפולקלור היפני של נישיקי והמדרחוב הססגוני נבקר בטירת NIJO ומקדש קינקאקוג' (Kinkaku Ji) הבנוי על אגם קטן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. נצפה בתצוגת קימונו. “Nishijin Kimono Show” נמשיך למקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) ,החולש על העיר ממרומי גבעה ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו עם סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים. בערב, נבקר ב"בית שלום" -המרכז המיוחד של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. זהו ביקור מרגש במיוחד הן לנו והן לאנשים מדהימים אלה, האוהבים את ישראל בכל נפשם. (מותנה באישור) בסיום הטיול בעיר, נחזור למלון בקיוטו.


יום 10/ קיוטו - נארה- אוסקה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בנארה- בירתה הראשונה של יפן. נארה נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נסייר בפארק ונבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) , מבנה העץ הגדול בעולם ובו פסל בודהה ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) המקושט באלפי פנסים עשויים אבן וברונזה. נמשיך לאוסקה נערוך סיור בעיר במהלכו נעלה למרומי מגדל אומדה, לתצפית מדהימה על אוסקה אשר נבנתה מחדש אחרי שנהרסה במלחמת העולם השנייה, העיר, הגשרים והאיים פרוסים לרגלינו .לינה באוסקה.


יום11/ נסיעה ברכבת הבולט המהירה להירושימה -ביקור באי מיאג'ימה – משכן השינטו

לאחר ארוחת הבוקר העברה לתחנת הרכבת באוסקה ונסיעה להירושימה, ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen -פאר מערכת התחבורה היפנית. נגיע להירושימה וממנה נצא בשייט לאי מיאג'ימה – אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי ונבקר במקדש איטסוקושימה Itsukushima shrine הציורי והמרתק הוא המקדש הצף. נשוב להירושימה לביקור בפארק השלוו, שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את שעבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן. במהותו, הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי. מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים.
לינה בהירושימה.


יום 12 / הירושימה – טוקיו, רובע אודייבה

ארוחת בוקר והמשך סיורים בהירושימה. העברה לטוקיו ברכבת מהירה או בטיסה. עם ההגעה לטוקיו נבקר באזור אודייבה - אזור בילוי עם תצפית מיוחדת על העיר. לינה בטוקיו.

יום 13-14 / טוקיו: מקדש מייג'י, רובע הרג'וקו, רובע שיבויה - טיסה חזרה לת"א

יום אחרון בטיולנו המיוחד ובו נשלים את סיורנו בטוקיו. נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה.
נבקר באזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות Harakuku&Omotesando.  נגיע לרובע שיבויה , אזור קניות ובילויים ידוע ונעלה למגדל מטרופוליטן לתצפית מרהיבה על טוקיו.
בתום הביקור, העברה לשדה התעופה וטיסה דרך דובאי, לתל אביב (הגעה לארץ ביום 14).

*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות.


לכל הטיולים המאורגנים ליפן  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018