03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן ארגנטינה, צ'ילה וברזיל כולל מנאוס בג'ונגל האמזוני ו- 4 לילות בריו דה ז'נרו בתקופת הקרנבל 20 ימים/18 לילות ACB

ארגנטינה, צ'ילה וברזיל

כולל מנאוס בג'ונגל האמזוני

 ו-4 לילות בריו דה ז'נארו בתקופת קרנבל

 20 ימים / 18 לילות  

בואנוס איירס ארוחת ערב עם ריקודים ומופע טנגו, ברילוצ'ה ביקור בעיר, תצפית על הר הגעש טרונדור, מעבר האנדים כולל אגם כל הקדושים, ביקור במפלי פטרוהה, פוארטו מונט כולל שוק הדייגים פונטה ארנס כולל תעלת מגלן טורס דל פאיינה כולל סיור מקיף בפארק, שייט בסירות זודיאק על נהר הסירנו, קלפטה שייט לקרחון האופסלה, אגם ארגנטינו, קרחון פריטו מורנו, מפלי האיגואסו ביקור בצד הארגנטינאי ובצד הברזילאי, שייט מתחת למפלים, ביקור בסכר איטייפו, מופע לילהRAFAIN , מנאוס לינה בלודג' טיפוסי על בסיס פנסיון מלא, שייט במפגש הנהרות, ביקור בכפר טיפוסי, שייט בסירות קאנו לעומק הג'ונגל, ולסיום העיר הנפלאה ריו דה ז'אנירו

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום אמריקה


ימים 2+ 1 / ת"א – בואנוס איירס – סיור פנורמי

פגישה בנמל התעופה וטיסות דרך יעד ביניים לבואנוס איירס בירת הטנגו; ההגעה לבואנוס איירס הינה בשעות הבוקר. עם ההגעה נצא לסיור פנורמי ולהתרשמות ראשונית עם העיר. בואנוס איירס היא בירת ארגנטינה והעיר הגדולה ביותר במדינה ובה למעלה מ 13 מיליון תושבים! נראה את חלק מהכיכרות בהן מפורסמת העיר, נבקר בכנסיית סן מרטין, נצפה אל תיאטרון קולון, גני פלרמו ורובע ריקולטה בו קבורה אוויטה פרון. בהמשך היום ההעברה לבית המלון. ארוחת ערב ולינה.

 

יום 3 / בואנוס איירס – סיור מקיף בעיר

נצא ליום של סיורים ב"פריס של אמריקה הדרומית". סיורנו יעבור מהשכונות הישנות לצד הנמל, דרך המרכז הקולוניאלי ואל השכונות המודרניות. נוכל להתרשם מהאובליסק במרכז שדרת ה-9 ביולי – כנראה הרחוב הרחב ביותר בעולם; נראה את כיכר מאי הידועה בהפגנת האמהות מדי יום חמישי לזכר בניהם שנלקחו ע"י השלטון הצבאי המסואב ונעלמו. בכיכר נוכל לראות את יד הזיכרון למתן העצמאות לארגנטינה ב-1810, את קתדרלת סן מרטין, בית העירייה הישן ואת ארמון הנשיא. נראה את ארמון הקונגרס, נבקר בגן הוורדים המפורסם ועוד. בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע טנגו.

 

יום 4 / בואנוס איירס – ברילוצ'ה

נצא בטיסה מבואנוס איירס אל העיר ברילוצ'ה.שהינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי ה"נוואל וואפי" (NAHUEL HUAPI ). העיר מפורסמת בין היתר בזכות תעשיית השוקולד והגלידה הביתית שלה. נסייר סביב אגם הנוואל וואפי, נעפיל בכיסאות רכבל לפסגת הר ה"קאמפינירו", ממנו נשקפים הנופים ה"שוויצרים" – נופי האנדים המרהיבים. בערב נצא לשוטט ולהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית ונוכל ליהנות ממבחר בתי השוקולד והגלידות. ארוחת ערב ולינה בברילוצ'ה.

 ברילוצ'ה

יום 5 / ברילוצ'ה - פוארטו ואראס (מעבר האנדים)

השכמה מוקדמת ונסיעה מערבה; זהו אחד הימים היפים ביותר בטיול והוא משלב שייט ונסיעה בנופים מדהימים כאשר מכל כוון נצפה בהרים והאגמים; נתחיל לטפס על מורדות הרי האנדים מתוך כוונה לחצות את הרכס לכיוון צ'ילה; נקווה ליום שמש ונחווה נופים מדהימים! מהמעגן נצא בשייט לפורטו בלסט, משם נמשיך לאגם פריאס ונחצה את הגבול בפאוג'ה לצ'ילה. לאחר הפסקה וארוחת צהרים, נחצה בשייט את "אגם כל הקדושים" בין הרי הגעש המושלגים. נעצור לביקור במפלי פטרוהה (במידה והפארק יהיה פתוח), ולקראת סוף היום נגיע לאזור העיירה פוארטו ואראס (או פוארטו מונט) ללינה.

יום 6 / פוארטו מונט - פונטה ארנס – פוארטו נטאלס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר פוארטו מונט, עיר נמל השוכנת על חופו של האוקיאנוס השקט ומהווה למעשה שער יציאה לדרומה של צ'ילה. נבקר בשוק הדגים המפורסם של פוארטו מונט, ולאחר מכן נמשיך בטיסה דרומה לפונטה ארנס, בירת האזור הארקטי של פטגוניה. עם ההגעה ניסע לשער המערבי של תעלת מגלן, נערוך סיור קצר בעיר הדרומית שבמרכזה ניצבת לה כיכרMUNOZ GAMERO, עליה חולש פסלו של חוקר הארצות מגלן המוקף במגוון זנים של עצים עבותים ועתיקים. העיר נמצאת בערבות פטגוניה, אזור הנחלק בין צ'ילה וארגנטינה. פטגוניה היא חבל ארץ מדהים ביופיו, בו קרחונים, אגמים, פיורדים והרים וכולם מרוכזים יחד באזור בו הטבע פראי וכמעט בלתי מיושב. בהמשך ניסע צפונה למלוננו בפוארטו נטאלס. ביום זה כלולה ארוחת צהרים.


יום 7 / פוארטו נאטלס – שמורת טורס דל פיינה

שמורת הטורס דל פיינה נחשבת ובצדק, לאחת השמורות היפות בדרום אמריקה ואולי בעולם כולו. השמורה ממוקמת בצידם המזרחי של רכס האנדים הדרומיים ליד גבול ארגנטינה ומשתרעת על שטח של 1,600 קמ"ר. בשמורה נופים געשיים, קרחונים, מגדלי גרניט אדירים המתנשאים לגובה של יותר מ-1000 מטר, ומכוסים בחלקם העליון בשכבות סלעי משקע בצבעים שונים; אגמים ומפלי מים בצבעים שונים, לגונות ומפרצים, ובתוך כל אלה עדרים גדולים של בעלי חיים שונים כמו הגואנקו (ממשפחת הלמה), שועלים, קונדור, נאנדו (יען דרום אמריקאי), פלמינגו ועם מעט מזל אולי נוכל להיתקל גם בפומה. לינה באיזור .

טורס דל פיינה, טיול מאורגן לדרום אמריקה

יום 8 /  שמורת טורס דל פיינה – אל קלאפטה

הבוקר אנו ממשיכים את סיורינו בשמורת הפיינה; הסיור יתקיים לאורך תוואי הנסיעה מאזור השער הדרומי אל עבר אגם פהואה שם נרד רגלית אל המפלים הנקראים סלטו גרנדה. נחצה את השמורה ובדרך נקווה לראות עדרי אלפקות או גואנקו ואולי את נשרי הקונדור. במידת האפשר נצפין אל המפלים הנקראיםCASCADA PAINE בדרך הרצופה באגמים מרהיבים. בהמשך היום נעזוב את הפארק, ניסע דרך החלק המדברי של פטגוניה, נחצה את הגבול אל ארגנטינה ונמשיך לעבר העיירה אל קלאפטה הממוקמת לחוף אגם ארגנטינו. בדרך נעצור לארוחת צהריים במסעדה מקומית. בערב נצא לסיור רגלי בעיירה. לינה באל קלאפטה. 


יום 9 / אל קלאפטה -Todo Glaciares קרחון אופסלה ואגם ארגנטינו

יציאה ליום טיול מדהים בפארק הקרחונים של דרום פטגוניה. נצא מאל קלאפטה בנסיעה ל"נקודת הדגל" (PUERTO BANDERA) שם נעלה על הספינה אשר תוליך אותנו בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" אשר באגם ארגנטינו הנחשב לאגם המים המתוקים הגדול בארגנטינה. הקרחון הוא תופעת טבע מדהימה, אורכו מעל ל 50 ק"מ ורוחבו כ 10 ק"מ והוא נקרא על שם אוניברסיטת אופסלה בשבדיה אשר הייתה הראשונה שחקרה אזור מיוחד זה. בהמשך נערוך סיור רגלי דרך היער באזור אגם אונלי, ונראה את שלושת הקרחונים אונלי, בולדו, ואגסיס. באגם גושי קרח רבים אשר נשברים מהקרחונים השונים. נאכל א.צהרים ובסיום נחזור לאל קלאפטה.


יום 10/ קרחון פוריטו מורנו - אל קלפאטה - בואנוס איירס

נצא אל קרחון פריטו מורנו (PERITO MORENO) - מתופעות הטבע המדהימות ביבשת; הקרחון נקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו שחקר את האזור במאה ה-19. הקרחון גולש לכוון אגם ארגנטינו וחוצה את אחד מזרועות האגם לשניים. ללא ספק זה הקרחון המרשים ביותר בדרום אמריקה, ולדעת רבים, הקרחון היפה ביותר בעולם. נעמוד מול הקרחון הענק (כ 70 מטר גובהו) אשר גולש באיטיות אל עבר קו המים ועם הגעתו לאגם ועקב הלחץ הנוצר לאורך כל גלישתו, גושי קרח גדולים ניתקים מהקרחון ומתרסקים ברעש מחריש אוזניים לתוך המים – מדהים ומהמם ! נסייר רגלית על גבי הבמות הנמצאות ממול לקרחון ונראה מקרוב את הצבעים השונים של הקרחון המדהים - כחול, לבן ואפור. בסיום הסיור נצא לשדה התעופה של אל קלאפטה ונטוס צפונה לבואנוס איירס. הגעה מאוחרת והעברה למלון. (היום כולל ארוחת צהרים).

 

יום 11/ בואנוס איירס – מפלי האיגואסו / הצד הארגנטיני - שייט בין המפלים

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל עבר מפלי האיגואסו. המפלים הנחשבים כגדולים בשטחם בעולם, נמצאים במשולש הגבולות של המדינות ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי ונוצרו כתוצאה מהפרשי הגובה בין נהר האיגואסו ולפני חיו אל נהר הפרנה (PARANA) הגדול. זרמי המים מכל עבר הפורצים מתוך ג'ונגל בראשיתי ו 275 המפלים והאשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ. עם ההגעה, נערוך סיור בצד הארגנטינאי של המפלים; נטייל בשבילים על יד המים ונתוודע לנופים עוצרי נשימה. בין היתר נלך רגלית על השביל המיוחד שמגיע לראשו של מפל "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים גובהו. בהמשך נצא להפלגה קצרה בין המפלים - חוויה בלתי נשכחת. בתום הסיורים העברה למלון. ארוחת ערב ולינה

מפלי האיגואסו, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

יום 12/ מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – סכר איטאייפו

נצא ליום נוסף ובלתי נשכח; נתחיל את הביקור בסכר תחנת הכוח מהגדולות בעולם, סכר "איטאייפו". 20 הטורבינות שבתחתית הסכר מופעלות על ידי כמויות אדירות של מים. הסכר הינו מיזם משותף של מדינות ברזיל ופרגוואי. נמשיך לביקור במפלים בצד הברזילאי, אזור זה קטן יותר מהצד הארגנטיני אבל לא פחות מרשים. במידה והזמן שנותר יאפשר, נבקר בפארק הציפורים הטרופי בו למעלה מ-500 סוגים שונים של ציפורים. בערב נצא למסעדת RAFAIN למופע פולקלור דרום אמריקאי מרהיב הכולל מוזיקה, ריקודים וארוחת ערב עשירה.

 

יום 13 /  איגואסו – מנאוס / הג'ונגל האמזוני – לינה בלודג' (פנסיון מלא)

היום נצא בטיסה ממפלי האיגואסו דרך יעד ביניים אל עבר העיר מנאוס; מנאוס היא בירתה של מדינת אמזונאס שבצפון מערב ברזיל, והיא הגדולה ביותר בשטחה במדינות ברזיל. העיר (למעלה מ 2 מיליון תושבים) שוכנת על גדת נהר הריו נגרו, מעט מערבית למקום הישפכו אל נהר האמזונאס, והיא משמשת נמל עיקרי ומרכז כלכלי באזור. עם הגעתנו נעבור בשייט לכיוון הלודג' שלנו. לאחר התמקמות בחדרים נצא לספארי לילה ונשתדל לצפות בבע"ח הייחודיים לאזור – עטלפים, תנינים, חרקים שונים ועוד.  


אמזונס

יום 14/ מפגש הנהרות - ספארי בג'ונגל

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט מרתק באזור מפגש הנהרות; הנקודה בה נפגש הנהר השחור – ריו נגרו עם נהר האמזונס, לשניהם צבעי מים שונים והם זורמים זה לצד זה לאורך כ-5 ק"מ. בהמשך, נבקר בכפר טיפוסי ונלמד על אורח חייהם של המקומיים, על תרבותם ועל ההיסטוריה שלהם. נאכל ארוחת צהריים בלודג' ונמשיך עם סירות קאנו לספארי נוסף בעומקו של הג'ונגל. חזרה ללודג' לארוחת ערב ולינה.

 

יום 15/  מנאוס - ריו דה ז'נירו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור (בשייט) בעיר מנאוס ונראה את הנמל התוסס, את בית המכס (הסקוטי...) השוק העתיק (הצרפתי...) ובית האופרה. נמשיך לשדה התעופה ונטוס אל ריו דה ז'נירו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - אחת מהערים היפות העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים וארוכים ואנשים יפים אשר נהנים מהנוף, השמש, והאווירה הברזילאית. תושבי ריו, המכונים "קריוקה" הינם חביבים, עליזים ונהנתנים. במידת האפשר נערוך סיור פנוראמי בעיר. ארוחת ערב ולינה.

יום 16/ ריו דה ז'נירו - רכבת אל הקורקובדו - רכבל להר הסוכר

 בשעות הבוקר נצא אל הר הקורקבדו ונעפיל לפסגתו ברכבת מיוחדת לתצפית מרשימה על העיר ואל מפרץ גואנברה אשר לחופיו שוכנת ריו; הקורקובדו ("הגיבן") הוא ההר עליו ממוקם פסלו הענק של ישו. נמשיך ונטייל ברובעים השונים של העיר. נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים לנקודת מבט נוספת אל העיר והמפרץ. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית.

יום 17/ ריו דה ז'נירו פטרופוליס

בבוקר לאחר ארוחת בוקר נצא לביקור בפטרופוליס מקום מושבה של משפחת המלוכה עד שנת 1850 ונסייר במוזיאון ובגנים הייחודיים וכמובן ארוחת צהרים טיפוסית. בסיום נחזור לריו דה ז'נירו.

לקראת ערב נצא לאירוע הגדול מכולם - מצעד המנצחות; נצפה ברקדנים מבתי הספר לסמבה רוקדים בקבוצות יפות וצבעוניות במצעד של הקרנבל בריו עד אור הבוקר.- מחיר כרטיס יפורסם בנפרד

יום 18/ ריו דה ז'נירו -  סיור חופים ותצפית על אצטדיון המרקנה

יום נוסף בריו המופלאה נצא לסיור חופים , וכמובן נערוך תצפית על אצטדיון הכדורגל המפורסם ה"מרקנה". בערב נצא לארוחת ערב ומסיבת סיום במסעדה מקומית.

יום 19-20/ מדריד- תל-אביב

נפרד מברזיל ונצא בדרכינו לשדה התעופה טיסה דרך אירופה לת"א. נחיתה במדריד ובמשך טיסה לתל-אביב 

ריו נדה ז'נרו, טיול מאורגן לברזיל

                       ** ייתכנו שינויים בסדר הימים והזמנים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.

לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה  
לכל הטיולים המאורגנים לברזיל  
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018