03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לדרום אמריקה 3 מדינות, ארגנטינה, צ'ילה וברזיל כולל האמזונס 21 ימים / 18 לילות, ACB

טיול מקיף הכולל ביקור ב-3 מדינות כולל ביקורים בבואנוס איירס, בריולוצ'ה, מעבר האנדים לצ'ילה, פוארטו מונט, פוארטו ואראס, פונטה ארנס, פוארטו נטאלס, טורס דל פיינה, קלפטה, כולל טיול מיוחד ברכב שטח 4X4 אל קרחון אופסלה, קרחון ספגציני , קרחון פיריטו מורנו, מפלי האיגווסו, בצד הארגנטינאי ובצד הברזילאי, סכר האיטייפו, הג'ונגל ביער האמזונס , לינה בלודג' טיפוסי, העיר מנאוס סלבדור דה בהייה וכמובן המיוחדת מכולם ריו דה ז'נרו.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום אמריקהימים 2+ 1/ ת"א – בואנוס איירס: 

פגישה בנמל התעופה וטיסות דרך אירופה לבואנוס איירס, הגעה לבואנוס איירס בשעות הבוקר עם ההגעה נצא לסיור פנורמי להתרשמות ראשונית עם העיר. בירת ארגנטינה עם כ-13 מיליון תושבים! העיר תיחשף לעינינו במהלך הסיור. נבקר בין היתר בכיכרות, נראה את קתדרלה שבה קבור סן מרטין, שכונת הנמל, לה בוקה, שכונת סן-טלמו, נצפה אל תיאטרון קולון, גני פלרמו וברובע ריקולטה בו קבורה אוויטה פרון, נעבור באזור היהודי. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית .


יום 3/  בואנוס איירס:

נטייל בין הבתים הצבעוניים, נראה בדרך את מועדון הכדורגל של דייגו מרדונה הכדורגלן הנודע, נבקר בכיכר מאי (ככר האימהות) ושם נצפה בבית הוורוד של נשיא ארגנטינה. נעצור ברובע 47 העשיר של בואנוס איירס "אזור המרינה". באזור זה נצפה בגשר המרהיב של האדריכל סנטיאגו קלטרווה שעיצב את גשר המיתרים בירושלים. בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע טנגו במועדון טיפוסי.


יום 4 /בואנוס איירס – ברילוצ'ה–"הסיבוב הקטן" הCircuito Chico   "נהואל ואפי" – מפעל שוקולד :

נצא בטיסה מבואנוס איירס אל ברילוצ'ה, לאחר ההגעה נצא לסיור בברילוצ'ה וסביבותיה. ברילוצ'ה הינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי ה"נהואל ואפי" (NAHUEL HUAPI ). העיר מפורסמת בזכות תעשיית השוקולד הביתית שלה. נצא למה שמכונה "הסיבוב הקטן" הCircuito Chico   של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם ה"נהואל ואפי", נעפיל בכיסאות רכבל לפסגת הר ה"קאמפינירו", ממנו נשקפים הנופים ה"שוויצרים" – נופי האנדים המרהיבים. נבקר במפעל שוקולד, ונצא לשוטט ולהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית. ארוחת ערב ולינה בברילוצ'ה.

ברילוצ'ה


יום 5 /  ברילוצ'ה - מפלי פטרוהה-  פוארטו ואראס:

היום נחצה את מעבר האנדים. נתפלל ליום שמש ונחווה נופים מדהימים! מהמעגן נצא בשייט דרך אגם "נהואל וואפי" ל"פורטו בלסט", משם נמשיך לאגם פריאס ונחצה את הגבול בפאוג'ה לצ'ילה. נחצה בשייט את "אגם כל הקדושים" בין הרי הגעש המושלגים. נעצור לביקור במפלי פטרוהה (במידה והפארק יהיה פתוח) ועם ערב נגיע לפוארטו ואראס ללינה ולארוחת ערב במלון. 


יום 6 / פוארטו מונט – פונטה ארנס - פוארטו נטאלס :

יום נפלא לפנינו, נצא לכוון פוארטו מונט, השוכנת על חופו של האוקיאנוס השקט ומהווה למעשה שער יציאה לדרומה של צ'ילה. נבקר בשוק הדגים המפורסם ולאחר מכן נטוס לפונטה ארנס העיר הדרומית ביותר בצ'ילה. בהגעה נערוך סיור בעיר, וניסע לשער המערבי של תעלת מגלן, נראה את ככר MUNOZ GAMERO עליה חולש פסלו המזדקר של חוקר הארצות מגלן, המוקף במגוון זנים של עצים עתיקים. בסיום נעבור למלוננו בפוארטו נטאלס. ארוחת ערב במלון. 


יום 7/ פוארטו נטאלס– מערת מילודון - שמורת טורס דל פיינה:

לאחר ארוחת בוקר נצא אל שמורת טורס דל פיינה מהפארקים הלאומיים היפים בעולם. ביקור מקיף בשמורה ממוקמת בצדו הדרומי של הפארק הקרחונים, השמורה משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים. בפארק נוכל לראות קרחונים עצומים וכן את המפורסם שבהם –קרחון הגריי. בנוסף, נוכל גם לראות עשרות מיני זני עופות כגון: הקונדור, יענים, דורסים, פלמינגו ועוד. אנו נבקר גם באגם פהואה, במפל הגדול ובמערת מילודון חלל ענקי בתוך מצוק. המפתיע והמעניין הוא שמגג המערה יורדים נטיפים, תופעה מוזרה בנוף שאינו קרסטי. במערה מצאו עצמות של מילודון, בעל חיים מקבוצת המסטודונים שנכחד מהעולם. . לינה וארוחת ערב במלון. 

טורס דל פיינה, טיול מאורגן לדרום אמריקה


יום 8/  שמורת טורס דל פיינה - לגונה אזול- קלפטה:

היום אנו נפרדים משמורת הפיינה ונוסעים דרך לגונה אזול לעבר העיירה קלפטה- בירת הקרחונים של דרום אמריקה. בהגעה נבקר ב"מוזיאון הקרח" המיוחד. הגעה למלון בשעות הערב. ארוחת ערב בקלפטה.  


יום 9 / קלפטה – חוות אסטנסיה קריסטינה – קרחון אופסלה – קרחון ספגציני - אגם ארגנטינו: 

יום טבע מיוחד! נצא לכוון פוארטו בנדרס ונשוט אל מול קרחון אופסלה הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה. נפליג עד לחוות אסטנסיה קריסטינה הממוקמת בליבה של שמורת טבע מהיפות באזור זה. משם נצא ברכב שטח 4X4 לתצפית מרהיבה על קרחון אופסלה. נמשיך לקרחונים נוספים באגם ארגנטינו . בתום הסיור נחזור לעיירה קלפטה לארוחת ערב וללינה.  


יום 10/ קרחון פריטו מורנו – קלפטה – בואנוס איירס: 

נצא אל קרחון פריטו מורנו (PERITO MORENO), תופעת טבע מדהימה – הקרחון נקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו שחקר את האזור במאה ה-19. הקרחון גולש לכוון לאגו ארגנטינו וחוצה את אחד מזרועות האגם לשניים. ללא ספק זה הקרחון המרשים ביותר בדרום אמריקה, ויתכן הקרחון היפה ביותר בעולם. נעמוד מול הקרחון ונראה שחזותו הקדמית של הקרחון הנע ולעיתים הוא נשבר כאשר הוא מגיע אל מים, גושי הקרח הגדולים מתרסקים ברעש מחריש אוזניים לתוך המים, נראה מקרוב את הצבעים המשונים של הקרחון המדהים : כחול, לבן ואפור. בסיום ארוחת צהרים ונצא בנסיעה לכוון שדה התעופה של קלפטה וטיסה לבואנוס איירס. עם הנחיתה העברה לבית המלון ללינה.


יום 11/ בואנוס איירס – איגואסו הצד הארגנטינאי - שייט בין המפלים:

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל איגואסו. המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ. גובה המפל הגדול, "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים. כל אלה תוצר השפך הגיאולוגי של נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר פרנה (PARANA) הגדול. עם ההגעה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי של המפלים כולל מפל גרון השטן ונשוט בתחתית בין המפלים-חוויה בלתי נשכחת. בתום הסיור נמשיך למלוננו ללינה וארוחת ערב.  

מפלי האיגואסו, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה


יום 12 / מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – איטייפו: 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים, נרד בשביל הצופה אל שלל המפלים ומגיע אל המראה היפה ביותר של המפלים, לאחר מכן נבקר בסכר האיטייפו – מפעל הידרואלקטרי השני בגודלו בעולם המספק חשמל לדרום ברזיל ופרגוואי. בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור טיפוסי ב – RAFAIN.


יום 13/   איגואסו -מנאוס- הג'ונגל האמזוני– לינה בלודג' בג'ונגל האמזוני: 

היום נצא בטיסה ממפלי האיגואסו אל הג'ונגל האמזוני-מנאוס ונחווה את פראיותו של הטבע במלוא עוצמתו. עם הגעתנו
נצא לטרק קל בג'ונגל ונצפה בבעלי החיים הרבים כולל את משפחת הקופים, נבקר בכפר טיפוסי ונלמד על אורח חייהם של המקומיים, על תרבותם ועל ההיסטוריה שלהם. בערב נשוט בסירות קאנו ולתצפת על בע"ח במקום כולל אליגטורים.
ארוחת צהרים וערב בלודג'.

 אמזונס

 Image by blackend464 


יום 14/ הג'ונגל האמזוני -  מפגש הנהרות: 

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשייט מרתק במפגש הנהרות – הנקודה בה נפגש הנהר האמזוני עם האוקיינוס האטלנטי ונבלע בתוכו לכיוון הלודג', לאחר התמקמות בחדרים ארוחת ערב בלודג'. 


יום 15/ מנאוס – סלבדור דה בהייה : 

היום נבקר בעיר מנאוס ונראה את הנמל הברזילאי. בית המכס (הסקוטי...) השוק (הצרפתי...) ובית האופרה. לאחר הביקור נטוס לסלבדור, בירתה העתיקה של ברזיל ובירת מדינת בהייה, או כפי שהיא מכונה "הנשמה של ברזיל". עם ההגעה העברה למלון. לאחר התארגנות נצא להכרות ראשונית עם אנשי סלבדור לובשי הביגוד הצבעוני שאותם אפשר לראות רק בסלבדור. ארוחת ערב במלון. 
 

יום 16/ סלבדור מקיף - כולל מופע פולקלור:

לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את יומנו לסיור מקיף בסלבדור. נתחיל את הבוקר ברובע "פלוריניו" העתיק והאותנטי של סלבדור, נפסע דרך המרכז הישן אשר הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת היסטורי ונחשב לאזור צבעוני, תוסס ושוקק חיים עם אוירה ברזילאית טיפוסית. נמשיך לביקור בשוק מלאכת היד הסלבדרוני המרקדו מודלו, נתפעל מהכנסיות ובעיקר מהאנשים הלבושים בסגנון באהייני, נבקר במוזיאון הקטן המוקדש לסופר חורחה אמאדו שהיטיב לשרטט את דיוקנה של העיר, נבקר בכנסיית   Bonfim סמלה הדתי של בהייה.
בערב נצא לארוחת ערב בליווי במופע פולקלור הכולל ריקודים מקומיים של סמבה, קאנדומבלה וכמובן קפוארה.


יום 17/  סלבדור- ריו דה ז'נירו – כולל סיור ערב  רגלי : 

היום אנו  טסים אל ריו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - אכן היפה שבערי העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים. לאחר ההגעה נעבור למלוננו. 
בערב נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונצא לסיור לילה רגלי בעיר התוססת ומלאת החיים. 

יום 18/ ריו דה ז'נרו - רכבת אל הקורקובדו -רכבל להר הסוכר – תצפית באצטדיון הכדורגל מרקנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל פסגת הקורקבדו ונעפיל לפסגתו ברכבת מיוחדת לתצפית מרשימה, זהו ההר ממנו נישא פסלו הענק של ישו אל העיר ואל מפרץ גואנברה. נמשיך ונטייל ברובעים השונים של העיר. נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים. נמשיך לביקור במרכז העיר של ריו, ובשכונות החוף וכמובן נערוך תצפית על אצטדיון הכדורגל המפורסם מכולם ה"מרקנה" בסיום העברה לבית המלון.
בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית.

בטיול בתקופת הקרנבל לקראת ערב נצא לאירוע הגדול מכולם מצעד המנצחות נצפה ברקדנים מבתי הספר לסמבה רוקדים בקבוצות יפות וצבעוניות במצעד של הקרנבל בריו עד אור הבוקר (למי שרכש כרטיסים).

יום 19 / האיים הטרופים

בבוקר ניסע ליום מהנה לקראת סופו של הטיול. נצא לשייט באיים הטרופים. גן עדן טרופי, נבלה את היום בשחייה, שנורקלינג, וכמובן נאכל ארוחת צהרים. בסיום השייט נחזור למלוננו, בערב ביקור רגלי בריו התוססת.

ריו נדה ז'נרו, טיול מאורגן לברזיל

יום 20/ ריו דה ז'ינרו- תל-אביב:

ובהתאם לשעת הטיסה נעבור לשדה התעופה ונטוס בטיסה דרך אירופה אל תל-אביב –

הנחיתה ביום ה- 21 . (ביום זה - ארוחת בוקר בלבד).

בטיול בתקופת הקרנבל לקראת ערב נצא לאירוע הגדול מכולם מצעד המנצחות נצפה ברקדנים מבתי הספר לסמבה רוקדים בקבוצות יפות וצבעוניות במצעד של הקרנבל בריו עד אור הבוקר (למי שרכש כרטיסים).

ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.

לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה  
לכל הטיולים המאורגנים לברזיל  
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018