03-6226666
להזמנות

דרום ארצות הברית טיול בדגש מוזיקה מניו אורלינס לשיקגו – עם ממפיס ונאשוויל 13 ימים/ 11 לילות - SUSA

טיול מיוחד בארצות הברית - אמריקה מזווית אחרת . הזדמנות לחובבי המוזיקה ג'אז, קאנטרי, בלוז, רגטיים, רוק ונשמה.נתחיל בניו אורלינס New Orleans בירת הג'אז העולמית. אמרתם ניו אורלינס אמרתם מוסיקה; ניו אורלינס היא ללא ספק שם נרדף לג’אז. העיר בה נולד סגנון המוסיקה המרתק הזה ועוד סגנונות מוסיקה לא פחות מוכרים ומרתקים, מזמנת את חובבי המוסיקה לטיול מרתק, גדוש בחוויות תרבותיות נדירות וייחודיות שישתלבו נהדר בטעימות של אוכל נפלא, תרבות ייחודית והיסטוריה מרתקת.

נשוט על נהר המיסיסיפי Mississippi . נעמיק את טיולנו בממפיס מעוז הבלוז והרוק, נבקר בגרייסלנד Graceland ביתו של "מלך הרוקנרול אלביס פרסלי"/ נבקר בסנט לואיס St louis ומשם לבירת תעשיית המוזיקה נאשוויל Nashville וטנסי Tennessee , נבקר בהיכל גרנד אול אופרי GRAND OLE OPERY כאן התפרסמו המוזיקאים המובילים בעולם שחלקם הפך לאגדה בחייהם ובחלקם לאחר מותם  ונסיים את הטיול בשיקגו Chicago האחת והיחידה.

 

 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לארה"ב


יום 1/ תל אביב – ניו אורלינס - סיור מקיף בעיר כולל מועדון ג'אז פרוביישן הול

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לניו אורלינס, בירת הג'אז העולמית. הגעה לניו אורלינס,

סיור מקיף בעיר ובאתריה המרכזיים, נהנה מרחובות העיר ומגוון סגנונות מוזיקליים כמו רוק, בלוז, ראפ, גוספל, מוזיקה לטינית, קג'ון , אפרו-קריביאן, R&B, פולק, מוזיקת קאונטרי, מוזיקת עם אמריקנית בלוגראס Bluegrass .  

בערב נבקר בג'אז פרזרביישן הול Jazz preservation בהופעתם של זקני הג'אז הכניסה למועדון הלילה כלולה. ובזמן שאתם נהנים בפסטיבל הרשו לנו להזמין אתכם למשקה טוב! נמשיך לבלות אל תוך הלילה כל עוד רגלינו תישאנה אותנו. בסיום הערב חזרה עם המדריך למלון או עצמאית.

 טיול מאורגן לדרום ארצות הברית

יום 2 / אחוזות המיסיסיפי ושייט בביצות לואיזיאנה

היום ניסע מחוץ לעיר ונעבור דרך שטחים חקלאיים, נגיע לאזור בתי האחוזותPLANTATIONS הנודעים והאופייניים לדרום בכלל וללואיזיאנה Louisiana בפרט. נתרשם ממערך הגידולים כמו מבית האחוזה. ואורח החיים הדרומי שהיה נהוג שם בעבר בעיקר עקב ההיסטוריה של העבדים השחורים. נתרשם מהבית הגדול, מגורי העבדים והפעילות החברתית חקלאית שהייתה נהוגה.

נצא לשייט הייחודי נראה את הביצות swamps , נפגוש תנינים, נתרשם מהנוף הייחודי בלואיזיאנה Louisiana ונשמע על ההיסטוריה של האזור, על החיים בו ועל הקייג'ונים וההיסטוריה המרתקת שלהם. סיום הסיור וחזרה להתארגנות במלון.

 ניו אורלינס

יום 3 / ניו - אורלינס – שייט על המיסיסיפי

נצא לשייט בנהר המיסיסיפי river cruise Mississippi ה"עוטף " את העיר. השייט יערך בספינת הנהר הטיפוסית נאצ'ס Nachos עם מוסיקה ונופי הנהר האופייניים. בהמשך נראה את קתדרלת סן לואיס המרשימה והעתיקה ביותר בארה"ב המלאה תמיד בהתרחשויות וגדושה באמני רחוב, אקרובטים, מוסיקאים, מגידות עתידות, קוראים בכף היד ופסלים אנושיים, את הסופרדום המפורסם, כיכר ג'קסון Jackson אגם פונטצנטריין Lake Pontchartrain , השוק הצרפתי, בבית העירייה המקורי של העיר – קבילדו – שהוקם ב 1795, נמשיך את בילויינו בעיר ואף ניתן זמן חופשי לקניות ובסיום חזרה למלון.

יום 4/ "גרייסלנד" אלביס פרסלי - ממפיס – טנסי

היום ניסע לממפיס טנסי Tennessee Memphis עירו של המלך אלביס פרסלי Elvis Presley , העיר בעלת האווירה הדרומית שהייתה ערש הרוק אנד רול , ביתו של מקצב הבלוז ו"עמדת הפתיחה" של מוזיקת הנשמה. נתחיל לטייל בעירו של המלך – אלביס פרסלי , ממפיס. בעיר בה פעלו ענקי יוצרי המוזיקה ענקי יוצרי ומבצעי המוזיקה כמו אלביס, ביבי קינג, אוטיס רדינג- הטביעו חותמם על הדרום ואנו נוכל לחוש, לשמוע ולהתרשם מהשפעתם עד היום. נבקר בביתו- אחוזתו של אלביס – ה"גרייסלנד" Graceland. בית המלך זוכה למספר הביקורים הרב ביותר באמריקה ביחד עם הבית הלבן- מעון נשיא ארצות הברית כ-750,000 מבקרים מכל העולם כל שנה. נבקר בחדרים ובהם אוסף התקליטים והשרידים המוזיקליים, מטוסי הסילון הפרטיים של המלך, אוסף המכוניות והאופנועים, וגני המדיטציה, בהם נהג להתבודד ושם קבור לצד בני משפחה נוספים. בסיום הגעה למלון.

 

יום 5/ ממפיס , אולפני SUN STUDIO נתיב התהילה, סיור מקיף בעיר

היום נמשיך בסיורים בממפיס Memphis , ובתוך כך ביקור מוזיקלי מיוחד – ב- SUN STUDIOS , אולפן הקלטות המפורסם בעולם ובו הוקלט לראשונה הרוקנרול. ניתן יהיה להאזין לחלק מההקלטות הקלאסיות " ואף לגעת. ..במיקרופון האישי הראשון של אלביס. נחווה את שחזור העבר בבסיס זה ש"שיגר" לעולם את ג'וני קאשJohnny cash , ביבי קינג, BB KING רוי אורביסון Roy Orbison , ג'רי לי לואיס Jerry Lee Lewis ורבים אחרים. בממפיס – מוזאונים מוזיקליים רבים נוספים כמו המוזיאון למוסיקת נשמה, מוזיאון ממפיס רוק ונשמה ועוד ובכלל, העיר היא בעלת אווירה מוזיקלית ודרומית. נבקר גם נתיב התהילה WALK OF FAME שנוצר בהשראת נתיב התהילה של הוליווד, אך מוקדש רק למוזיקאים של ממפיס זמרים. תמלילנים ומלחינים שהטביעו חותמם על עולם המוזיקה . לאחר הביקור נמשיך לחרוש את העיר והמונומנטים לאלביס , ביבי קינג ושל "בורא" הבלוז. ביום זה נסייר עוד בממפיס , נצפה על אי החוף ועל נופי מדינת ארקנסו שממול ברחוב מיין בו עדיין החשמליות פועלות . טיילת המיסיסיפי והפירמידה הנודעת.  

 

יום 6 / נאשוויל אולפן סטודיו של RCA סטודיו B  - ומופע GRAND OLE OPREY

הבוקר נצא מזרחה לנאשוויל- Tennessee   Nashville טנסי וסיור מקיף בעיר. ובלי מוסיקה אי אפשר: נבלה באולפן סטודיו של rca studio b  בו הקליטו גדולי המוסיקה מאלביס,ג'וני קאש וצפונה.

בערב- יציאה למופע הגדול בגרנד אול אופרי GRAND OLE OPREY נוכחות באירוע המשודר מחוף לחוף..כידוע לכולנו זהו מופע הקאנטרי רוק האולטימטיבי הנערך באולם המהווה "מכה" של מוזיקת העולם. לאלה ביננו שלא מסתפקים בכך, ניתן להמשיך ולבלות בלילה עד בלי די.... לינה בנאשוויל Nashville .

יום 7/ נאשוויל Neshville המצודה

היום נסייר בבירת טנסי Tennessee    בירת הקנטרי העולמי ועיר המוסיקה U.S.A נראה את הקפיטול, את פארק העצמאות Independence park , שוק האיכרים, "רחבת מפת המדינה" ,כמו כן נבקר בגן העיר, הנהר ומצודת נאשבורו Nashborough fort שנתנה את השם לעיר ונמשיך לביקור בפארק "האתונאי" ובמרכזו בניין הפרתנון המרשים התואם את זה של אתונה. (נאשוויל מכונה גם "אתונה אמריקאית"..)

בערב- נבקר באזור הבילויים התוסס של העיר, נראה נשמע ונהנה ..

נגיע לבילוי במועדון "Wild Saloon" נא להכין כובעים ומגפי בוקרים!!

 

יום 8/ לינצבורג ומזקקת ג'ק דניאלס JACK DANIELS – לילה בברודווי 

היום נצא דרומה לכיוון לינצבורג Lynchburg הסמוכה למדינת אלבמה Alabama . נבקר במזקקת המשקה המוביל היום במרבית העולם הג'ק דניאלס Jack Daniels . נערוך ביקור ונעמוד על תהליך הזיקוק והיצור וכמובן גם נטעם..ולא נוותר על מרכז המבקרים המיוחד שבמקום. נשמע על האיש הקטן הרווק והמוזר (ואם תרצו אפילו נעלה לקברו) שהביא לעולם את המשקה שזה עתה שתינו והמכונה גיי – J –ויסקי טנסי . העיירה הינה עיירה דרומית טיפוסית, נתרשם מהבתים ומהאווירה המיוחדת. בתום הביקור נשוב לנאשוויל Nashville ושם לא נוותר על הבילוי המוסיקלי המרתק בשלוש הקומות של היכל מוזיקת הקאנטרי -"הקנטרי מיוזיק הול אוף פיים" Country Music Hall of Fame .

 

יום 9/ סנט לואיס, העפלה ל"קשת" ,מוזיאון כיבוש המערב ופארק ג'פרסון

לאחר ארוחת הבוקר נצא צפון מערבה , נחצה את מדינת טנסי דרך פדוקה שלחופי נהר אוהיו , נחלוף על פני המיסיסיפי עד הגיענו לסנט לואיס St Louise, מיזורי. העיר שנוסדה ב 1764 דרומית למפגש הנהרות-מיסיסיפי-מיזורי, שתי נהרותיה הארוכים ביותר של ארצות הברית. נצא לסיור בעיר במהלכו נבקר בפארק ג'פרסון Jefferson Park , נתרשם מבית המשפט העתיק ההיסטורי, נהר המיסיסיפי, הגשרים המיוחדים כולל גשר מרטין לותר קינג Martin Luther King , רחוב מרקט ובנייניו המונומנטליים, מוזיאון כיבוש והתפשטות Westward Expansion Museum למערב, וכמובן נארגן "העפלה" בקרוניות מיוחדות למרומי השער הנודע והגבוה ביותר באמריקה –"הקשת" Gateway Arch המשמש גם אייקון של העיר סנט לואיס בכלל, וסמל לארצות הברית והישגיה. נתרשם מהדאון טאון וגורדי השחקים שלו. סנט לואיס נודעת בתרומתה למוזיקת עולם מבלוז, גאז' וגוספל ועד למוזיקה קלאסית במיטבה.

 

יום 10/ סנט לואיס – תצפית ממגדל סירס - שיקאגו St. Louis - Chicago

היום נצפין למדינת אילינוי עד הגעתנו לבירת "האגמים הגדולים" והגדולה בערי מדינת שיקאגו. בהגעה נצא סיור במרכזו של הכרך התוססת בו מבקרים כ- 40 מיליון תיירים בשנה, הנהנים מהפארקים והחופים הציבוריים המרובים, המוזיאונים המשובחים, האדריכלות הייחודית והמוזיקה המסורתית, החדשנית והמודרנית, בקיצור SWEET HOME CHICAGO כמילותיו של השיר הפופולרי – אולטימטיבי המבוצע ע"י באדי גאי, ביבי קינג, אריק קלפטון ועוד. ביקור ב- NAVY PIER הנודע על האטרקציות , המסעדות והבארים, ובלילה הפאבים, המועדונים, והמוזיקה הממתינים לנו במרכזה של העיר התוססת , לא נוותר על הקצאת זמן   MAGNIFICENT MILE הנמתח מקו הנהר ועד מגדל המים ומגדל הנקוק. נעלה לתצפית ממגדל סירס Sears Tower - בניין סירס הוא אחד מגורדי-השחקים היפים ביותר בשיקגו.

יום 11/ שיקגו - פארק מילניום 

נצא לסיור בשיקגו רבתי הממוקמת על גדת נהר מישיגן ומהווה מרכז אקדמי אמנותי מוזיקלי, ספורטיבי , מסחרי, תחבורתי ותעופתי, במהלך הסיור נתרשם מהלולאה הידועה העוטפת את מרכז העיר, מגדל המים מהמאה ה- 19 ששרד את השריפה הגדולה של 1871, הפארקים, קריית המוזיאונים, ואזורי הצפון ובמיוחד לינקולן פארק Lincoln park שם נתרשם מהגנים הבוטניים הפתוחים לקהל. כמו כן נבקר בדרום העיר ובמרכזה. נערוך ביקור מיוחד בפארק מילניום Millennium Park עם הטיילת המרשימה, פביליון פריצקר, מזרקת הכתר, שער העננים הנודע ועוד.

יום 12 / שיקאגו – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר – ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה. טיסה דרך יעד ביניים לתל אביב הגעה ארצה סיום 13.

לכל הטיולים המאורגנים לארצות הברית  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018