03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לדרום ארצות הברית - טיול בדגש מוזיקה מניו אורלינס לשיקגו, עם ממפיס ונאשוויל - 13 ימים/11 לילות, SUSA

טיול מאורגן לדרום ארצות הברית טיול בדגש מוסיקה

מניו אורלינס לשיקגו – עם ממפיס ונאשוויל

13 יום/11 לילות

SUSA

טיול מיוחד זה בארצות הברית חושף בפניכם אמריקה מזווית אחרת – אמריקה לחובבי המוסיקה. הוא לוקח אתכם למחוזות הג'ז, הקאנטרי, הבלוז, הרגטיים, הרוק והנשמה, ואל מקורותיה של המוסיקה, התגלגלותה והשתנותה, האמנים המרכזיים והמקומות בהם היא בוצעה. מחכה לכם חוויה מיוחדת.

נתחיל בניו אורלינס – בירת הג'ז העולמית. אמרתם ניו אורלינס אמרתם ג'ז – זו העיר בה נולד הסגנון המרתק הזה. נשוט על נהר המיסיסיפי, נכיר את האחוזות ואת הסיפור של השחורים. נמשיך אל ממפיס – מעוז הבלוז והרוק וביתו של "מלך הרוקנרול" אלביס פרסלי. נבקר בסנט לואיס ובנאשוויל – בה התפרסמו המוזיקאים המובילים בעולם, שחלקם הפך לאגדה בחייהם וחלקם רק לאחר מותם. נסיים את הטיול בעיר שיקגו – האחת והיחידה.

זהו טיול לחצר האחורית של ארה"ב, למחוזות המוסיקה עם חוויות תרבותיות נדירות וייחודיות, שישתלבו נהדר בטעימות של אוכל נפלא, תרבות ייחודית והיסטוריה מרתקת.

ssissippi . נעמיק את טיולנו בממפיס מעוז הבלוז והרוק, נבקר בגרייסלנד Graceland ביתו של "מלך הרוקנרול אלביס פרסלי"/ נבקר בסנט לואיס St louis ומשם לבירת תעשיית המוזיקה נאשוויל Nashville וטנסי Tennessee , נבקר בהיכל גרנד אול אופרי GRAND OLE OPERY כאן התפרסמו המוזיקאים המובילים בעולם שחלקם הפך לאגדה בחייהם ובחלקם לאחר מותם  ונסיים את הטיול בשיקגו Chicago האחת והיחידה.

 

 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לארה"ב


יום 1/ תל אביב – ניו אורלינס - סיור מקיף בניו אורלינס

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לניו אורלינס (New Orleans, LA), בירת הג'ז העולמית. עם הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר, נהנה מרחובות העיר ומגוון סגנונות מוזיקליים כמו רוק, בלוז, ראפ, גוספל, מוסיקה לטינית, קג'ון, אפרו-קריביאן, R&B, פולק, מוסיקת קאונטרי ובלוגראס (מוסיקת עָם אמריקנית) המנוגנים ברחובות ובסמטאות, בבתי הקפה, בארים ומועדונים.  לינה בניו אורלינס.

 

טיול מאורגן לדרום ארצות הברית

יום 2 / אחוזות המיסיסיפי ושייט בביצות לואיזיאנה כולל מועדון ג'ז פרוביישן הול

ארוחת הבוקר ניסע אל מחוץ לעיר ניו אורלינס, אל האזורים החקלאיים. נגיע לבתי האחוזות (Oak Alley Plantation) הנודעים והאופייניים לדרום בכלל, ולמדינת לואיזיאנה (Louisiana) בפרט. נבקר בבית אחוזה גדול ובמשק שלו, נתרשם מהבית וממגורי העבדים, ממשק הצומח ומשק החי, ונכיר את אורח החיים הדרומי שהיה נהוג בעבר, שכלל עבדים שחורים. נצא לשייט ייחודי על ביצות לואיזיאנה (Swamp Cruise): נפגוש תנינים, נתרשם מהנוף הייחודי, נשמע על ההיסטוריה המרתקת של האזור, על החיים בו ועל הקייג'ונים (התושבים הראשונים הצרפתיים).
בערב נבקר באולם ג'ז פרזרביישן (Jazz Preservation hall) ונהנה מהופעתם של זקני הג'ז (הכניסה למועדון כלולה, ובזמן שאתם נהנים נזמין אתכם למשקה טוב!). נמשיך לבלות אל תוך הלילה, כל עוד רגלינו תישאנה אותנו. (בסיום הערב חזרה עם המדריך למלון או באופן עצמאי).
לינה בניו אורלינס.

ניו אורלינס

יום 3 / ניו אורלינס – שייט על המיסיסיפי

בבוקר נצא לשייט על נהר המיסיסיפי (Mississippi River Cruise), ה"עוטף " את העיר, בספינת הנהר הטיפוסית נאצ'ס (Natchez) שילווה במוסיקה ובנופי הנהר. נרד מהספינה ונבקר בקתדרלת סן לואיס (St. Louis Cathedral) המרשימה – הכנסייה העתיקה ביותר בארה"ב. המקום רוחש תמיד וגדוש באמני רחוב, אקרובטים, מוסיקאים, מגידות עתידות, קוראי כף יד ופסלים אנושיים. נמשיך לבקר באתריה המרכזיים של העיר: בסופרדום (Mercedes-Benz Superdome) המפורסם, בכיכר ג'קסון (Jackson Square), באגם פונטצנטריין (Lake Pontchartrain), בשוק הצרפתי (French Market), בבית העירייה המקורי של העיר (Historic City Hall) – הקבילדו, שהוקם ב 1795, ונמשיך לבלות ולטייל (ואף ניתן זמן חופשי לקניות) ככל שנוכל.
לינה בניו אורלינס.

יום 4 / ממפיס: "נתיב התהילה", מונומנטים לגדולי המוזיקה וקצת מנופי העיר

היום ניסע לממפיס (Memphis) – עירו של "המלך" אלביס פרסלי. לעיר יש אווירה דרומית, כמו שהייתה ערש היוולדו של הרוק אנד רול; העיר היא ביתו של מקצב הבלוז ו"עמדת הפתיחה" של מוזיקת הנשמה ופעלו בה ענקי המוסיקה, כמו אלביס פרסלי, ביבי קינג, אוטיס רדינג; אלו הטביעו חותמם על הדרום ועל המוסיקה האמריקאית והעולמית והשפעתם ניכרת עד היום. ואנו נוכל לחוש, לשמוע ולהתרשם מכך !
העיר ממפיס גדושת מוזיאונים מוזיקליים, כמו המוזיאון למוזיקת נשמה (Blues Hall Of Fame), מוזיאון ממפיס רוק ונשמה (Memphis Roch N’ Soul Museum), ובעלת אווירה מוזיקלית דרומית. נבקר בחלקם (לפי הזמן זיעמוד לרשותנו) וגם ב"נתיב התהילה" (Walk Of Fame), שנוצר בהשראת נתיב התהילה של הוליווד, אך מוקדש רק למוזיקאים, זמרים, תמלילנים ומלחינים של ממפיס, שהטביעו חותמם על עולם המוסיקה. לאלו גם הוצבו מונומנטים ברחבי העיר – וננסה לחרוש ולראות כמה שיותר.
לינה בממפיס.

 

יום 5 / ממפיס: ה"גרייסלנד" של אלביס פרסלי ואולפני סן סטודיו

נקדיש את היום לעיר לממפיס, ובעיקר למקום מוזיקלי מיוחד – בביתו-אחוזתו של "המלך" אלביס פרסלי – ה"גרייסלנד" (Graceland) הידועה. אתר זה זוכה למספר הביקורים הרב ביותר בשנה בארה"ב (ביחד עם הבית הלבן – מעון נשיא ארצות הברית) – כ-750,000 מבקרים מכל העולם ! נבקר בחדרים, נראה את אוסף התקליטים והאינסטרומנטים המוזיקליים, את מטוסי הסילון ואוסף המכוניות והאופנועים שלו, את גני המדיטציה בהם נהג להתבודד ושם הוא קבור לצד בני משפחה נוספים.
משם נמשיך לעוד מקום משמעותי בהיסטוריה של המוסיקה: סן סטודיו (Sun Studio) – אולפן ההקלטות המפורסם ביותר בעולם, בו הוקלטה לראשונה מוסיקת הרוקנרול. ניתן יהיה להאזין לחלק מההקלטות הקלאסיות ואף לגעת... במיקרופון האישי הראשון של אלביס. נחווה את שחזור העבר, ש"שיגר" לעולם את ג'וני קאש (Johnny Cash), ביבי קינג (BB KING), רוי אורביסון (Roy Orbison), ג'רי לי לואיס (Jerry Lee Lewis) ורבים אחרים.
לקינוח נצפה על אי החוף שבתוך הנהר (Mississippi River And Mud Island River Park) ועל נופי מדינת ארקנסו שממול, נטייל ברחוב מיין (Main Street) בו עדיין פועלות חשמליות, בטיילת המיסיסיפי ובפירמידה הנודעת (Memphis Pyramid).  
לינה בממפיס.

 

יום 6 / נאשוויל: אולפני RCA ומופע בגרנד אול אופרי

הבוקר ניסע מזרחה, אל נאשוויל (Nashville) – בירת מדינת טנסי ובירת מוזיקת הקאנטרי. העיר הנעימה, הצעירה והתוססת, ממוקמת על גדת נהר הקמברלנד, באזור שהתבסס על גידול טבק וכותנה ועל היותו צומת למסילות הרכבת. עם תום מלחמת האזרחים היגרו לכאן המוני עבדים משוחררים; העבדים, ההגבלות וההפרדות ותנועות המחאה היוו השראה לסרטים ולסיפורים רבים. עם הגיענו בצהריים לנאשוויל, נתחיל עם סיורנו באולפנים בסטודיו B באולפני RCA בו הקליטו גדולי המוסיקה (אלביס, ג'וני קאש ו.. רבים וטובים). כי הרי בלי מוסיקה אי אפשר!
בערב נצא למופע הגדול בגרנד אול אופרי (Grand Ole Opry Show) – אירוע המשודר מחוף לחוף.. זהו מופע הקאנטרי רוק האולטימטיבי, הנערך באולם המהווה "מֵכה של מוסיקת העולם". לאלה בינינו שלא מסתפקים בכך, ניתן להמשיך ולבלות בלילה עד בלי די....
לינה בנאשוויל.

יום 7 / נאשוויל: הקפיטול, פארק העצמאות, שק האיכרים, מצודת נאשבורו, פארק פרטנון ובילוי דרומי ברוח הבוקרים

נקדיש את היום לנאשוויל – עיר ללא הפסקה. נראה את הקפיטול (Capitol), את פארק העצמאות (Independence Park), את שוק האיכרים, את "רחבת מפת המדינה", את גן העיר, את הנהר ומצודת נאשבורו (Nashborough Fort) – שנתנה לעיר את שמה, ואת הפארק "האתונאי" (Parthenon Park) שבמרכזו בניין הפרתנון המרשים, התואם את זה של אתונה (נאשוויל מכונה גם "אתונה אמריקאית"..).
נעשה הפסקה קצרה, על מנת לאגור כוחות לערב - בו נסתובב באזור הבילויים התוסס של העיר, נראה, נשמע ונהנה .. וכדאי שתכינו את מגפי בוקרים וכובעי הקאובוי לבילוי אליו נצא – למועדון ויילד סלון ("Wild Horse Saloon") – אי-יה!
לינה בנאשוויל.

 

יום 8 / לינצבורג: עיירה דרומית ומזקקת ג'ק דניאלס – נאשוויל: לילה בהיכל מוזיקת הקאנטרי

בבוקר נצא דרומה אל עיירה דרומית טיפוסית – לינצבורג (Lynchburg), הסמוכה למדינת אלבמה. נבקר במזקקה של משקה אלכוהולי המוביל היום ברוב העולם – הג'ק דניאלס (Jack Daniel's Distillery-Flight Of Jack Distillery). נעמוד על תהליך הזיקוק והיצור, נכיר את מרכז המבקרים המיוחד שבמקום, וכמובן נטעם.. נשמע על האיש הקטן, הרווק והמוזר (ואם תרצו אפילו נעלה לקברו) – ג'ק דניאלס, שהביא לעולם את המשקה שזה עתה שתינו. הוא מכונה "גיי (J) ויסקי טנסי". נטייל בלינצבורג, נתרשם מהבתים, הרחובות והאווירה המיוחדת.
בתום הביקור נשוב לנאשוויל (Nashville) ונצא לבלות בשלוש הקומות של היכל מוזיקת הקאנטרי – "הקנטרי מיוזיק הול אוף פיים" (Country Music Hall Of Fame) – בילוי מוזיקלי מרגש ומעניין.
לינה בנאשוויל.

 

יום 9 / נסיעה לסנט לואיס: פארק ג'פרסון, בית המשפט העתיק, גשר מרטין לותר קינג, מוזיאון ההתפשטות למערב והעפלה ל"קשת"

לאחר ארוחת הבוקר נצא כיוון צפון מערב, נחצה את מדינת טנסי דרך פדוקה שלחופי נהר אוהיו, נחלוף על פני נהר המיסיסיפי, ונגיע לסנט לואיס (St. Louise), שבמדינת מיזורי – עיר בלב הדרום העמוק של ארה"ב. העיר נוסדה ב-1764 מדרום למפגש הנהרות מיסיסיפי ומיזורי – שני הנהרות הארוכים ביותר בארצות הברית, וסבלה עד המאה ה-20 מהביצות שהקיפו אותה ומהצפות תוצאת ההוריקנים הפוקדים את העיר (הידוע מביניהם הוא "הוריקן קתרינה"). למרות קושיי החיים נודעה העיר ביופיה ובתרומתה הגדולה למוסיקת עולם – מהבלוז, הג'אז והגוספל ועד למוסיקה קלאסית במיטבה.
עם הגיענו, לקראת אחרי הצהרים המאוחרים, נצא לסיור בעיר: "נעפיל" בקרוניות מיוחדות למרומי השער הנודע והגבוה ביותר באמריקה – "הקשת" (Gateway Arch) – האייקון של העיר סנט לואיס וסמל לארצות הברית והישגיה.. נבקר במוזיאון הכיבוש והתפשטות למערב (Westward Expansion Museum), ונהנה מהעיר ככל שהזמן יאפשר: פארק ג'פרסון (Jefferson Park), בית המשפט העתיק ההיסטורי, נהר המיסיסיפי, הגשרים המיוחדים ובהם גשר מרטין לותר קינג (Martin Luther King Bridge), רחוב מרקט ובנייניו המונומנטליים והדאון טאון וגורדי השחקים שלו.
לינה בסנט לואיס.

יום 10 / סנט לואיס – שיקגו

בבוקר ניסע צפונה אל מדינת אילינוי, אל בירת "האגמים הגדולים" והגדולה בערי אילינוי – העיר שיקגו (Chicago). כשנגיע נצא לסיור במרכזו של הכרך התוסס, בו מבקרים כ-40 מיליון תיירים בשנה! הם (ואנחנו) נהנים מהפארקים והחופים הציבוריים הרבים והיפים, מהמוזיאונים המשובחים, מהאדריכלות הייחודית ומן המוסיקה המסורתית, החדשנית והמודרנית, בקיצור – Sweet Home Chicago (כמילותיו של השיר הפופולרי-אולטימטיבי של באדי גאי, ביבי קינג, אריק קלפטון ואחרים). עם הגיענו לעיר נצא למזח הנודע, בו יש אטרקציות, מסעדות ובארים (ובלילה פאבים, מועדונים, ומוסיקה הממתינים לנו). לא נוותר על "המייל המדהים" (Magnificent Mile), הנמתח מקו הנהר ועד מגדל המים . לינה בשיקגו.

יום 11 / שיקגו- הגנים הבוטניים בפארק לינקולן ופארק מילניום

היום נטייל בשיקגו רבתי, הממוקמת על גדת נהר מישיגן ומהווה מרכז אקדמי, אמנותי ומוזיקלי, ספורטיבי, מסחרי, תחבורתי ותעופתי – מה שמוכר בכינוי "הלולאה העוטפת את מרכז העיר". נראה את מגדל המים מהמאה ה-19 ששרד את השריפה הגדולה של 1871, את הפארקים, את קריית המוזיאונים, ואת הגנים הבוטניים שבלינקולן פארק (Lincoln Park). כן נבקר בדרום העיר ובמרכזה: בפארק מילניום (Millennium Park) – בטיילת המרשימה, בפביליון פריצקר, במזרקת הכתר ובשער העננים הנודע שבפארק. נסיים במרכז ג'ון הנקוק (John Hancock Center) בקומת התצפית – בה נראה את השקיעה ואת העיר המוארת והמרשימה. לינה בשיקגו.

יום 12 / שיקגו–תל אביב

לאחר ארוחת בוקר יהיה זמן חופשי לקניות והסתובבויות אחרונות, ובצהרים ניסע לשדה התעופה, כדי לעלות על טיסות חזרה לתל אביב (דרך לונדון). הנחיתה היא ביום 13 בבוקר.

לכל הטיולים המאורגנים לארצות הברית  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018