03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לאנגליה וסקוטלנד, 9 ימים / 8 לילות, ENS

ברוכים הבאים לאנגליה וסקוטלנד מהממלכה המאוחדת של בריטניה הגדולה.
הצטרפו לטיול שיפגיש אתכם עם המיטב של אנגליה וסקוטלנד. נטעם מאנגליה הכפרית ומורשתה העתיקה. נהנה מנופים מרהיבים וערים עתיקות ציוריות, נבקר באזור האגמים ונשוט על האגם הגדול באזור, ונעלה צפונה לסקוטלנד עם נופיה עוצרי הנשימה. נבקר באדינבורו המרשימה, נרגיש בני אצולה ליום בביקורינו בטירה מרהיבה, נלמד על תהליך ייצור הוויסקי ואף נטעם מעט....נחפש גם אנחנו את המפלצת החמקמקה הרי היא נסי מלוך נס! נקנח בביקור בבירת בריטניה – לונדון התוססת התכוננו לטיול מהנה במיוחד עם מיטב המומחים של מילניום.

לטיול 10 ימים, 9 לילות לחצו כאן >

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאנגליה וסקוטלנד


 

יום 1/ תל אביב - לונדון – סטרטפורד – בית הולדתו של שייקספיר– ליברפול

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ללונדון. עם הנחיתה נצא לסטרטפורד עירו של שייקספיר. נבקר בבית הולדתו של הסופר ונלמד על אורך חייו, שנתנו לו השראה לכה הרבה יצירה. נראה את התיאטרון השייקספירי המלכותי (מבחוץ) ונהנה מהעיירה הכפרית הטיפוסית. נמשיך לסיור בליברפול,  ערש הלהקה המצליחה בכל הזמנים – החיפושיות..... לינה באזור

 

יום 2/ ליברפול - אזור האגמים – שייט על האגם ווינדרמיר – עיירת הגבול גרטנה גרין

ניסע למחוז קמבריה לאזור האגמים היפהפה.  נשוט על אגם ווינדרמיר ונמשיך בנסיעה בדרכים ירוקות וייחודיות עד לעיירת הגבול למעבר לסקוטלנד - גרטנה גרין. נעצור לביקור בבית הנפח המקומי ונשתתף בטקס חתונה סקוטית. המשך נסיעה ללינה באזור.

 

יום 3/ העיירה סטירלינג – סיור עיר – העיר פרת' – סיור עיר

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון העיר סטירלינג הנמצאת במרכז סקוטלנד ומהווה שער כניסה לאזור הגבוה – ההיילנדס.. לסטירלינג היסטוריה עשירה של מיקום קרבות מול האנגלים למען השגת עצמאות לסקוטלנד. במהלך הסיור בעיר, נראה את גשר סטירלינג המפורסם לצד הטירה  ונשמע את סיפור הגבורה של וויליאם וואלס – גדול גיבורי סקוטלנד – שהצליח בשנת 1297 להביס את האנגלים בקרב מפורסם. נמשיך לפרת', עיר יפה השוכנת לצד נהר הטיי. נבקר בעיר אשר היוותה בית למשפחות המלוכה הסקוטיות מהמאה ה-13 ועד המאה ה-19. בתום הביקור נעבור למלוננו באזור.

 

יום 4/ העיירה פיטלוכרי -  מזקקת ויסקי – טירת בלייר – העיירה אבימור – שמורת קיירנגורם 

היום נמשיך להעמיק את ביקורנו בסקוטלנד. ניסע צפונה, דרך העיירה הציורית פיטלוכרי – שכונתה בפי המלכה ויקטוריה , היפה בעיירות בריטניה. נבקר  במזקקת ויסקי סקוטית ונלמד על תהליך הזיקוק -  כולל טעימה.. נמשיך לביקור באחת הטירות המפורסמות בסקוטלנד - טירת בלייר, מקום מגוריו של הדוכס מאת'ול. נסייר בטירה ונראה את תצוגת הריהוט העתיק, כלי הנשק וכלי החרסינה. נמשיך צפונה לעיירה אבימור ולשמורת הטבע קיירנגורם. לינה באזור.

 

יום 5/  אינברנס – לוך נס – פורט וויליאם – גלן קו – לוך לומונד- אדינברו

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך לטייל באזור ה"היילנדס" של סקוטלנד, נוף יערות ירוק ועשיר באגמים - נקודת ציון נהדרת למטיילים  בסקוטלנד. נצפין לבירת הצפון- אינברנסו משם אל "העמק הגדול" בו שוכנים שלושה אגמים, נבקר בגדול והמפורסם שביניהם, הוא לוך נס (LOCH NESS) ואולי אף נפגוש את "המפלצת הביישנית" שלו. בדרכנו דרומה נגיע לעיירה פורט וויליאם ולכפר GLENCOE הוא  "עמק הדמעות". נעבור ליד הגדול שבאגמי סקוטלנד – לוך לומונד ( LOCH LOMOND))  ונגיע ללינה באזור אדינברו. 

 

יום 6/ אדינברו – סיור עיר – ארמון המלכה – מצודת העיר – העיירה ג'דבורו – מעבר לאנגליה 

לאחר ארוחת הבוקר,  נצא לסיור באדינברו הישנה והחדשה.  נתחיל בסיור בעיר העתיקה, נראה את ארמון המלכה ונגיע ל"מייל המלכותי". נערוך ביקור במצודת העיר, נראה את אבן ההכתרה של מלכי סקוטלנד ואת יהלומי הכתר הסקוטי. נסיים בביקור בעיר החדשה, רחוב הנסיכים וכיכרות העיר – אין ספק שתהנו מקסמה. נמשיך בנסיעה לכיוון העיירה ג'אדבורו בה שהתה מרי, מלכת הסקוטים, במסעותיה  דרומה, נעצור לצילום קצר במעבר הגבול לאנגליה "קארטר בר".. לינה באזור.

 

יום 7/ יורק  – סיור בעיר – הקתדרלה – העיר קיימברידג' – סיור עיר – נסיעה לבירה לונדון

הבוקר נערוך סיור בעיר בעלת חן קדום, יורק - בירת חבל יורקשייר.  נטייל ברחוב "הקצבים" ונראה את ה"מינסטר" – הקתדרלה הגדולה של יורק. נצא דרומה דרך אזור נוטיגהם - "ארצו של רובין הוד". ניסע  לביקור בעיר האוניברסיטאית, קיימברידג'.  נטייל במרכז העיר ונתרשם מהמבנים המרהיבים. אחה"צ נמשיך בנסיעה לבירת הממלכה – לונדון.

 

יום 8/ לונדון – סיור בבירה – כיכר טרפלגר – כיכר פיקדלי – קתדרלת סנט פול – דאונינג 10 – הביג בן – ארמון בקינגהם – בית הפרלמנט

כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לאנגליה,נצא לסיור בלונדון. נראה את כיכר טרפלגר, כיכר הפיקדילי המפורסמת, דרך הסיטי של לונדון – מרכז הבנקים וחברות הביטוח. נראה את קתדרלת סנט פאול. נחלוף דרך רחוב וייטהול ומגורי ראש הממשלה בדאונינג סטריט 10, אל בית הפרלמנט ונהר התמזה. נראה את הביג בן. ואת הבקינגהם פאלאס - מקום מגורי המלכה ובעלה.  לינה בלונדון.

 

יום 9/ לונדון – טיסה חזרה ארצה

בהתאם לשעת הטיסה.-בצידה ויתאפשר -יינתן זמן לסייר באזורי הקניות כגון: רחוב אוקספורד הארוך והידוע. ברחוב   מגוון רחב של חנויות מותגים ובתי כולבו גדולים ומפורסמים, כדוגמת מרקס אנד ספנסר, סלפריג'ס, פריימרק ועוד.....העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה. 

 

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לאנגליה  
לכל הטיולים המאורגנים לסקוטלנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018