03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לאנגליה וסקוטלנד, 9 ימים / 8 לילות, ENS

ברוכים הבאים לטיול היחידי שמשלב ביקור מקיף באנגליה יחד עם ביקור מעמיק  בסקוטלנד עד אינברנס הצפונית.טיול לבריטניה אינו מסתיים בלונדון, ומדינה גדולה זו מציעה שפע מרהיב של אתרים למטיילים לעומקה. נטעם מאנגליה הכפרית ועריה העתיקות והציוריות, נבקר באזור האגמים ונשוט על האגם הגדול ביותר. נעלה צפונה לסקוטלנד עם יופיה העוצר נשימה. נבקר באדינבורו המרשימה, נלמד על תהליך ייצור הוויסקי ואף נטעם מעט במזקקה, נבקר בטירה וננסה לגלות את סודה של המפלצת החמקמקה הרי היא נסי מלוך נס. לא נוותר כמובן על ביקור בבירת בריטניה – לונדון – הכל בליווי צמוד של מומחי מילניום.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאנגליה וסקוטלנד


 

יום 1/ תל אביב - לונדון – סטרטפורד – בית הולדתו של שייקספיר– ליברפול של החיפושיות

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ללונדון. עם הנחיתה נצא לפגוש שתי אושיות תרבות בריטיות – הסיפור של שייקספיר ושל להקת החיפושיות. ראשית נגיע לסטרטפורד, עירו הציורית של שייקספיר. נבקר בבית הולדתו של הסופר, ונלמד על אורחות חייו, שנתנו לו השראה לכה הרבה יצירה. נראה את התיאטרון השייקספירי המלכותי (מבחוץ), ונהנה מהעיירה הכפרית הטיפוסית. נמשיך לסיור בליברפול, שם נלמד על הלהקה המצליחה בכל הזמנים – החיפושיות..... לינה באזור ליברפול.

יום 2/ ליברפול - אזור האגמים – שייט על האגם ווינדרמיר – עיירת הגבול גרטנה גרין – מעניין מי יתחתן היום ?

ניסע צפונה לאזור קמבריה, אזור האגמים היפהפה. נשוט על אגם ווינדרמיר, הגדול שבאגמים. נמשיך בנסיעה בדרכים ירוקות וייחודיות, עד לעיירת הגבול, למעבר לסקוטלנד - גרטנה גרין. נעצור לביקור בבית הנפח המקומי ונשתתף בטקס חתונה סקוטית. המשך נסיעה ללינה באזור גלזגו.

יום 3/ העיירה סטירלינג, סיפור גבורה סקוטי– פאלקירק – גלזגו

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון העיר סטירלינג הנמצאת במרכז סקוטלנד, ומהווה שער כניסה לאזור הגבוה – ההיילנדס. לסטירלינג היסטוריה עשירה של קרבות מול האנגלים, למען השגת עצמאות לסקוטלנד. במהלך הסיור בעיר, נראה את גשר סטירלינג המפורסם לצד הטירה, ונשמע את סיפור הגבורה של וויליאם וואלס – גדול גיבורי סקוטלנד – שהצליח בשנת 1297 להביס את האנגלים בקרב מפורסם. נמשיך לפאלקירק, ושם נבקר בפארק הליקס, מקום מושבם של פסלים ענקים יוצאי דופן... נמשיך לעיר גלזגו – העיר השניה בגודלה בסקוטלנד, נראה את הקתדרלה הגדולה והעתיקה, ואת כיכר ג'ורג' המרשימה. לילה שני באזור גלזגו.

יום 4/ גלן – קו, פורט וויליאם, לוך נס, אינברנס – מישהו ראה את נסי??

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך להצפין באזור ה"היילנדס" של סקוטלנד, נוף יערות ירוק ועשיר באגמים - נקודת ציון נהדרת למטיילים בסקוטלנד. נחלוף על פני לוך לומונד, נגיע ל GLENCOE, הרי הוא "עמק הדמעות " ונשמע סיפור נוגע ללב.....נעבור בעיירה FORT WILLIAM, השוכנת לרגלי ההר הגבוה בבריטניה. נמשיך ללוך נס, ונחפש אחר המפלצת הביישנית "נסי", ואולי אף נפגוש אותה....לבסוף נגיע לנקודה הצפונית ביותר בטיולינו, לבירת הצפון- אינברנס. לינה באזור.

יום 5/ העיירה פיטלוכרי - מזקקת ויסקי עם טעימות – טירת בלייר - אדינבורו

היום נבקר בעיירה הציורית פיטלוכרי, השוכנת בלב ליבה של שמורת הטבע קיירנגורמס. העיירה כונתה בפי המלכה ויקטוריה , היפה בעיירות בריטניה. נבקר במזקקת ויסקי סקוטית, ונלמד על תהליך הזיקוק, כולל טעימה.. נמשיך לביקור באחת הטירות המפורסמות, והמרשימות בסקוטלנד - טירת בלייר- מקום מגוריו של הדוכס מאת'ול. נסייר בטירה ונראה את תצוגת הריהוט העתיק, כלי הנשק, וכלי החרסינה. לאחר הביקור ניסע דרומה ללינה באזור אדינבורו.

 טיול מאורגן לסקוטלנד

 Image by Kevin Phillips

 

יום 6/ אדינברו – סיור עיר – ארמון המלכה – מצודת העיר – העיירה ג'דבורו – מעבר הגבול לאנגליה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור באדינברו הישנה והחדשה. נתחיל בסיור בעיר העתיקה, נראה את ארמון המלכה ונגיע ל"מייל המלכותי". נערוך ביקור במצודת העיר, נראה את אבן ההכתרה של מלכי סקוטלנד, ואת יהלומי הכתר הסקוטי. נסיים בביקור בעיר החדשה, רחוב הנסיכים וכיכרות העיר – אין ספק שתהנו מקסמה. נמשיך בנסיעה לכיוון העיירה ג'אדבורו בה שהתה מרי, מלכת הסקוטים, במסעותיה דרומה, נעצור לצילום קצר במעבר הגבול לאנגליה "קארטר בר".. לינה באזור יורק.

יום 7/ יורק – הקתדרלה – הרחוב הצר באנגליה– העיר קיימברידג' – נסיעה לבירה לונדון

הבוקר נערוך סיור בעיר בעלת חן קדום, יורק - בירת חבל יורקשייר. נטייל ברחוב "הקצבים" ונראה את ה"מינסטר" – הקתדרלה הגדולה של יורק. נצא דרומה דרך אזור נוטיגהם - "ארצו של רובין הוד". נבקר בעיר האוניברסיטאית, קיימברידג'. נטייל במרכז העיר ונתרשם מהמבנים המרהיבים. אחה"צ נמשיך בנסיעה לבירת הממלכה – לונדון. לינה בלונדון.

יום 8/ לונדון – סיור בבירה – כיכר טרפלגר – כיכר פיקדלי – קתדרלת סנט פול – דאונינג 10 – הביג בן – ארמון בקינגהם – בית הפרלמנט

כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לאנגליה, נצא לסיור בלונדון. נראה את כיכר טרפלגר, כיכר הפיקדילי המפורסמת, דרך הסיטי של לונדון – מרכז הבנקים וחברות הביטוח. נראה את קתדרלת סנט פאול. נחלוף דרך רחוב וייטהול ומגורי ראש הממשלה בדאונינג סטריט 10, אל בית הפרלמנט ונהר התמזה. נראה את הביג בן ואת הבקינגהם פאלאס - מקום מגורי המלכה ובעלה. בערב אפשרות לצפות בהצגה. לינה בלונדון.

טיול מאורגן לאנגליה

יום 9/ לונדון – טיסה חזרה ארצה

בהתאם לשעת הטיסה -במידה ויתאפשר -יינתן זמן לסייר באזורי הקניות כגון: רחוב אוקספורד הארוך והידוע. ברחוב מגוון רחב של חנויות מותגים, ובתי כולבו גדולים ומפורסמים, כדוגמת מרקס אנד ספנסר, סלפריג'ס, פריימרק ועוד.....העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה.

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לאנגליה  
לכל הטיולים המאורגנים לסקוטלנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018