03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לאיסלנד מסע אל ארץ הקרח והאש כולל חצי האי סנאיפלסנס והאי ווסטמן 11 ימים / 10 לילות, ICEN

חצי פנסיון

רעש שקשוק המים, המיית המפלים, איסלנד מציעה אטרקציות רבות לאילו המחפשים טיולי מהנה וחוויתי. אין עוד מקום בעולם שניתן להשוותו לאיסלנד: מערות קרח, פארקים לאומיים, לגונות כחולות, טבעת הזהב ועוד... איסלנד הינה אתר אחד גדול של תופעת טבע.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאיסלנדיום 1: ת"א - אירופה – רייקיאויק


נמריא לאיסלנד דרך יעד ביניים באירופה. עם הגעתנו לנמל התעופה הבינלאומי בקייפלאוויק, נערוך כבר ביום זה סיור היכרות ראשוני עם העיר. בתום הסיור ניסע למלוננו הנמצא בבירת האי- רייקיאויק.


יום 2 : חצי האי סנאיפלסנס - סטיקיסְהולמּר - (Stykkishólmur) הפלגה


לאחר ארוחת הבוקר, נצא לצפון מערב המדינה לכיוון חצי האי סנאיפֶלְסנס(Snæfellsnes) אותו מכנים בשם "איסלנד המיניאטורית" כי נמצאים בו אתרים רבים טיפוסיים לנופים במקומות אחרים בארץ כולה. ביניהם הר הגעש סנאיפלסיֵקוּל,(Snæfellsjökull volcano) הנחשב לאחד מסמליה של איסלנד ואשר התפרסם כלוע המוביל למרכז כדור הארץ בספרו המפורסם של ז'ול ורן – "המסע אל בטן האדמה". האזור עשיר בעופות יבשה וים שונים ועם מעט מזל נוכל לראות כלבי ים ואולי אפילו לווייתנים. נמשיך לעיירה הציורית סטיקיסהולמר ממנה נצא לשיט ייחודי במפרץ ברֵיידַ'אפְיֵרְדוּר;(Breiðafjörður) במהלך ההפלגה נוכל לצפות בכלבי ים ועופות מים האופייניים לאזור וכן בתצורות גיאולוגיות מרהיבות וייחודיות. במשך השייט נוכל לטעום משלל הדגה הטרייה, שניצוד אל מול עינינו. בהמשך העברה לאזור העיירה בורגארנס לארוחת ערב ולינה.

טיולים מאורגנים לאיסלנד

יום 3 : חוות גלאומבר - אקוריירי (Akureyri)

הבוקר נפנה מזרחה לכיוון המעברים ההרריים והעמקים הנושקים להם – ולאורך חופה הצפוני של המדינה. בדרכנו נבקר בחוות גלאומבר בה נמצא מוזיאון פתוח המתאר את ראשית ההתיישבות באי; בהמשך נגיע לאקוריירי "בירת הצפון", נערוך סיור רגלי במדרחוב המרכזי של העיר, נראה את הכנסייה הלותרנית המיוחדת עם שני הצריחים שלה ונסייר בגנים הבוטניים הנחשבים כצפוניים ביותר בעולם. ארוחת ערב ולינה באזור אקוריירי.


יום 4: מפלי גודפוס –קניון אסבירגי -מפלי דטיפוס – אגם מיוטאן

נצא מהעיר אקוריירי מזרחה לעבר מפלי גוד'אפוס(Goðafoss)  - "מפלי האלים" המרשימים. משם נשנה כיוון צפונה דרך העיירה הקטנה הוסוויק, עיירת דייגים צבעונית שהתפרסמה בעבר כנמלם של ציידי הלווייתנים. נגיע לאסבירגי-קניון בצורת פרסה, שנוצר עקב שיטפון גדול. בהמשך ניסע לביקור באחד מהמפלים המרשימים ביותר באיסלנד ובאירופה כולה – מפלי דטיפוס הניזונים מהפשרת הקרחון הגדול, קרחון הואטנה. נמשיך לארוחת ערב ולינה באזור אגם מיוטאן.

טיול לאיסלנד

יום 5 : אגם מיוַאטְן (Mývatn) – -דימובורגיר - אגילסטד'יר (Egilsstaðir)

הבוקר נצא לביקורים מסביב לאגם מיוַאטְן והר הגעש קראפלה(Krafla) הנמצאים באזור מיוחד זה, שניהם בחזקת אוצר קסום – הן לצפרים והן לגיאולוגים. באגם נוכל לצפות בעופות מים שונים המגיעים בהמוניהם לקנן באזור האגם. בסביבתו הקרובה של הר הגעש קראפלה שהתפרצותו האחרונה הייתה ב-1984, נוכל לצפות ב"מצודות" לבה, תצורות סלעים שונות ומכתשים שנוצרו בשתי סדרות של התפרצויות געשיות שאירעו בין השנים 1724-29 ו-1975-84. סימנים לפעילות הגועשת מתחת לפני השטח אפשר לראות גם כיום והם מתבטאים באדים, עשן ובועות המבעבעים דרך הסדקים של שכבת הקרקע העליונה. נראה את אחד מהלועות של הר הגעש ונמשיך בנסיעה ארוכה מזרחה לאזור הפיורדים המזרחיים. ארוחת ערב ולינה באזור.


יום 6 : לגונת הקרחונים ְ– סקאפטאפל(Skaftafell) –- החוף הדרומי

הקרחון האדיר וַאטנַאיֵיקול, ששטחו מעל ל 8,000 קמ"ר והינו הגדול בקרחוני אירופה, מטביע את חותמו על הנופים והאקלים באזור הדרומי של איסלנד. נעבור ליד חלק משלוחותיו הרבות ובהמשך נגיע ללגונת הקרחונים המפורסמת יֵיקולְסַרלון(Jökulsárlón). נעלה על רכב אמפיבי ונשוט בין גושי הקרח שנפרדו מהקרחון ומשייטים בלגונה עד יציאתם לים. לחלקם ייקח התהליך 5-6 שנים. הנוף הקרחוני ילווה אותנו גם בהמשך הדרך בביקורנו בשמורת הטבע הירוקה סקאפטאפל בה מפלי מים מקסימים ותצפיות נוף מרהיבות. בהמשך נחצה את מישור סְקֵידַ'ארַאסַנדוּר(Skeiðarársandur) - מישור עצום של חול שחור, שנוצר מהמסת הקרחונים וערבובם בסלעים המתפוררים; ארוחת ערב ולינה באזור.


יום 7: אזור ויק – דירהולי – החוף השחור ומפל סקוגפוס

יום זה יוקדש לחופה הדרומי של איסלנד; נעבור דרך העיירה הדרומית ביותר באיסלנד, ויק, ונמשיך לעבר "החוף השחור" – רצועה ארוכה של חוף ים שחור לחלוטין. נבקר בחוף נוסף המכונה DYRHOLAEY (בתרגום חופשי "החור שבדלת") ובו תופעות גיאומורפולוגיות מעניינות ביותר; בהמשך נראה את מפלי סיליה הנופלים בצניחה חופשית מהסלע וכן את מפל סקוגה המרשים. ארוחת ערב ולינה באזור.

טיול מאורגן לאיסלנד

יום 8 : איי וסטמן Westman islands

היום נצא במעבורת לאי Heimey אחד מ-15 איים המרכיבים את הארכיפלגו של איי וסטמן ((Westman - דרומית ליבשת עצמה; האי ידוע גם בכינויו "אי הפאפינים", שכן יש בו מושבות קינון גדולות של הציפור הלאומית; נבקר במוזיאון המתאר בחזיון אור-קולי את גל ההרס שיצרה התפרצות וולקנית ב-1973במקום. עד היום ניתן לראות בתים שכוסו בזרם הלבה, לצד חנויות ובתי קפה נחמדים בעיר. נמשיך בסיור רגלי על גבי שפך הלבה שקבר עשרות בתים, נתצפת מגבעת המגדלור הדרומי ביותר באיסלנד, נראה מגרש גולף מיוחד - ועוד. לעת ערב נחזור עם המעבורת אל היבשת ונשוב למלוננו. ארוחת ערב ולינה באזור.

יום 9 : "מעגל הזהב" (Golden Circle)

אנו יוצאים דרך אזור חוות כפרי לכיוון "מעגל הזהב" המפורסם; נתחיל את הסיור באזור גֵייזִר (Geysir) ,שתופעת הטבע, גייזר, קרויה על שמו. הגייזר הפעיל במקום נקרא סטרוקּר (Strokkur), וסילון המים והאדים שלו מתפרץ במרווחי זמן של 3-5 דקות. נמשיך למפלי גוּלפוס(Gullfoss) - "מפלי הזהב" הצונחים מגובה של 32 מטר לקניון מרשים, ולדעת רבים הינם מהיפים באיסלנד. נסיים את הביקור באזור זה בפארק ת'ינְגְוֶיְליר(Þingvellir), שם נוסד ה"האלת'ינגי (Alþingi) - הפרלמנט הראשון בעולם, במאה העשירית לספירה. הרכס התת קרקעי באוקיינוס האטלנטי, המפריד בין יבשות אמריקה ואירופה עובר ממש באזור זה – ואנחנו נחווה את ההליכה הייחודית לאורכו של השבר. המשך נסיעה לריקיאויק לארוחת ערב ולינה.

יום 10 : רייקיאויק - בירת איסלנד – מערת לבה – הלגונה הכחולה

בשעות הבוקר ניסע לביקור מיוחד במערת לבה; נרד בזהירות אל תחתית המערה ונכיר חלק מהתופעות הגיאולוגיות המיוחדות בהן מצטיינת איסלנד; נחזור לסיור באתריה המרכזיים של רייקיאויק ונראה את בנין העירייה והפרלמנט, בית האופרה והאומנויות, הקתדראלה והמונומנט המרשים לליף אריקסון, מגלה אמריקה. אחר הצהריים ניסע ל"לגונה הכחולה" המפורסמת במימיה החמים הנובעים מבטן האדמה ונהנה ממספר שעות שחיה וטבילה במקום. לעת ערב נחזור לרייקיאויק. ארוחת ערב ולינה.

ימים 11+12: רייקיאויק – אירופה - תל אביב

בהתאם ללוח הטיסות - העברה לשדה התעופה לטיסה דרך יעד ביניים באירופה, חזרה לישראל.
*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות.

טיולים לאיסלנדלכל הטיולים המאורגנים לאיסלנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018