03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לוייטנאם מקיף כולל סאפה ונופש באי פוקוק, 14 ימים / 11 לילות, MVQ

זהו סיור מרתק ומקיף אל ארץ מרתקת עם אנשים מסבירי פנים. וייטנאם היא אחת הממלכות הגדולות והחזקות שידעה תהפוכות במשך ההיסטורי ועל אף הכל ידעה להתגבר על קשיי העבר. היום היא אחת הארצות המתפתחות עם ערים גדולות, חופי ים מרשימים,  נופים מגוונים, בתי מלון, בריכות שחיה ומסעדות עם מגוון רב של מאכלים אקזוטיים. זו ארץ המקבלת בצניעות רבה ובפנים מחייכות כל תייר וכל משפחה הבאה לבקר ולהתארח.חשוב לתאם הגעה לשוק בסאפה ביום ראשון שהוא המעניין ביותר

וייטנאם, זו ארץ בעלת עבר תחת אלף שנות שלטון סיני שהשאיר בה את חותמו התרבותי. זו ארץ מתפתחת בעלת היסטוריה רבת שנים שהשפעות הזמן כמו פסחו עליה. ארץ חקלאית שבעבר הייתה אימפריה תרבותית וצבאית. זו ארץ בעלת אוצרות תרבות בני מאות בשנים שבשל המלחמות האכזריות ירדה מגדולתה ומנסה כיום להתאושש ולעלות על דרך המלך. זהו ביקור בחצר האחורית של העולם, העשיר בנופים קסומים, עם נינוח המקבל פנים ביחס אוהד והמארח בבתי מלון ומסעדות מהטובות בעולם וזאת על אף הצרות שנחתו עליהם. זהו ביקור בעולם שכל כולו נמצא עדיין בעבר הרחוק ששווה להתחקות על עקבותיו...חברת מילניום טיולים גיאוגרפיים שמחה לארח אתכם כמיטב מסורת המזרח בארץ החופש, הנופים, ערי החוף ובתי המלון המפנקים והנותנים תמורה מלאה לרווחת הנוסע.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לוייטנאםימים 1-2 / תל אביב - האנוי – סיור ריקשות - מופע בובות מים

ניפגש בנתב"ג ונטוס לוייטנאם דרך יעד ביניים. הגעה להאנוי, (גדת הנהר בסינית) בירת וייטנאם השוכנת על גדת הנהר האדום ומונה כשבעה וחצי מיליון תושב.זו עיר עתיקה בת כחמשת אלפי שנים והחלה ככפר דייגים קטן. היא הוכרזה כעיר בירה בשנת 1010 על ידי המלך לי טי טו ומשמשת כמרכז המנהלי והפוליטי של כל וייטנאם. זו עיר גנים שווקים ואגמים מרשימה. בהגעה נצא לסיור בעיר, בו נשלב נסיעה בריקשות תלת אופן במרכז האנוי, בשווקיה ורובעיה העתיקים. לאחר הסיור נצפה במופע בובות המים – התיאטרון המסורתי של חקלאי וייטנאם שהתקיים במשך מאות שנים בשדות אורז מוצפים. נמשיך לארוחת ערב ולינה בהאנוי.

 
יום 3 / האנוי - מפרץ האלונג

לאחר ארוחת הבוקר נצא מהאנוי בנסיעה לאורך הנהר האדום לעבר מפרץ האלונג - "מפרץ הדרקון״ - אחד מפלאי הטבע של העולם ומוכר על ידי אונסק"ו. במימיו השקטים יש למעלה מאלף צוקים נישאים המזדקרים מן המים. ארוחת צהריים תוגש להנאתנו במהלך השייט. לאחר הטיול והשייט שבמהלכו גם ניכנס למערת נטיפים שבמפרץ, נשהה ללינה חווייתית על גבי ספינה במפרץ הלונג.

האלונג ביי וייאטנם

 
יום 4 / האנוי – מוזיאון הו צ'י מין – רובע השגרירויות – המקדש הקונפוציאני – כלא הילטון האנוי – פגודת האיחוד

נחזור להאנוי לביקור במוזיאון הו-צי' מין, אבי האומה הוייטנאמית. נתרשם מהמאוזוליאום של "הדוד הו״ - כינויו של אביה הרוחני של וייטנאם המודרנית ונתרשם מביתו הצנוע מוקף הגנים. נמשיך בסיור ונראה את רובע השגרירויות על המבנים הקולוניאלים הצרפתים שבו. נבקר בהילטון האנוי, בית הכלא מתקופת הצרפתים, נבקר בפגודת טראן קוק – פגודת האיחוד ומקדש הספרות הקונפוציאני נמשיך ונבקר במקדש נגון סון ואגם הואן קיאם. בתום הסיור העברה למלון בהאנוי.

 
יום 5 / סאפה – העיירה קאט קאט – סיור בעיר

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיירה הצפונית סאפה, בהגעה נבקר במשכנם של קבוצות מיעוטים אתניים. נתרשם מאורח חיי שבטי ההרים נאכל ארוחת צהריים נטייל באזור המדהים של האלפים הטונקינזיים ונחשף לאוכלוסית השבטים המיוחדת ובתוך כך ההמונג השחורים. נבקר בעיירה הציורית קאט-קאט . בתום הביקורים נעבור לסאפה ללינה.

סאפה

 
יום 6 / סאפה – ביקור בכפר טא פין – ביקור בבית משפחה מקומית – טראסות אורז – הר האם רונג

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את הסיור בסאפה המשקיפה על עמק יפה, הרים גבוהים המתנשאים מעל העיר מכל עבריה, שער לעולם אחר של תרבויות ושבטי הרים. נבקר בכפר Ta Phin. נהנה מאווירה כפרית, נוף מדהים של רכסי הרים מרשימים. נהלך בין טראסות ושדות אורז, נבקר בבית משפחה מקומית על הדרך ונלמד את אורח החיים הייחודי של הקבוצות האתניות הללו. נמשיך להר האם רונג ובתום הסיור נחזור לעיירה סאפה.

 
יום 7 / סאפה – שוק בק הא - האנוי

נבקר בשוק סוף השבוע המיוחד והסואן, אליו נקבצים צעירי השבטים, מה שהפך לזירת היכרויות "ממוסדת". כפריים מכל הסביבה מגיעים פעם בשבוע לשוק זה. השוק נמצא במרחק של כ-80 ק"מ מסאפה והדרך אליו יפה ומפותלת. בני השבטים המקומיים, שבט ההמונג (hmung), שבט הקין ( Cain) ושבט הדאו (Dow), פוקדים את השוק כאשר הם לבושים בתלבושות מסורתיות ססגוניות המושכות את תשומת ליבם של התיירים. בני השבטים, המתגוררים בהרים, מוכרים בשוק את מרכולתם: ירקות, פירות, בשר, כלי בית, שוק הבהמות, אומנות עממית מקומית ועוד. בסיום ניסע חזרה להאנוי ללינה .

האנוי

 
יום 8/ האנוי – טיסה לפוקוק איילנד Phu Quoc

לאחר ארוחת בוקר נטוס לאי פו קוק, גן עדן טרופי, עטוף במי הטורקיז של מפרץ תאילנד, 50 ק"מ מחופי וייטנאם ובמרחק של 50 דקות טיסה מסייגון, באי חיים כ 100.000 איש המתפרנסים בעיקר מדייג וחקלאות. בשנים האחרונות הפכה התיירות למרכיב תעסוקה משמעותי בקרב האוכלוסייה הידידותית של האי. האי פו-קוק הוא אחד מאתרי הנופש המומלצים בדרום וייטנאם. האי עצמו הינו שמורת טבע ימית עם טמפרטורה נוחה. חלקים גדולים ממנו הינם פארק לאומי שמור ומוגן. לינה בפוקוק.

 
יום 9 / פו קוק איילנד Phu Quoc – עולם הספארי

היום נבקר בספארי בו נחזה בחיות בר הנמצאות בטבע כגון היפופוטם, זברות, קופים ועוד. זמן חופשי להנאה בספארי , בתום הסיור העברה למלון.

 


יום 10 / פוקוק איילנד Phu Quoc – שייט לאי האלמוגים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לגלות את היופי הטבעי של האלמוגים ושוניות האי, אחד החופים היפים ביותר של אִיי וייטנאם. נעלה על סירה אל צפון האי, ובמהלך השייט נעצור לביקור בשני איים (צב אי & דוי מוי אי). יינתן זמן חופשי עבור שנורקלינג באיזור בו תוכלו לגלות את ממלכת האלמוגים המקסימה, וסוגים רבים של דגים. בתום הסיור חזרה למלון.

 
יום 11 / האי פוקוק – טיסה לסייגון – קתדרלת נוטר דאם – הדואר המרכזי – מוזיאון המלחמה – הרובע הסיני

טיסה קצרה תביאנו לסייגון - הו צי' מין סיטי בשמה הרשמי כיום, למרות שדבק בה השם המקורי סייגון שהייתה בירת מדינת דרום ויאטנם עד לאיחוד עם הצפון לאחר המלחמה ב-1975. עיר זו היא המנוע הכלכלי של וייטנאם. בדרך נוכל לחוש באווירה ונשתלב בתנועה יחד עם עשרות אלפי טוסטוסים וכלי רכב. נסייר באתרי העיר המרכזיים: קתדרלת נוטר דאם ובית הדואר והמרכז הקולוניאלי-צרפתי הישן, נהר סייגון ומוזיאון המלחמה. פגודת קיסר השמיים. נבקר גם ברובע הסיני על סמטאותיו הציוריות. ולאחר ניסע למלון ללינה. לינה בסייגון.

 
יום 12/ סייגון - דלתת המקונג – שייט – סיור במטעים של חקלאי דלתת המקונג

היום נצא לעבר מחוז וין לונג ונסייר בדלתא של נהר המקונג, מהאדירים שבנהרות אסיה והשביעי בגודלו בעולם. המקונג מהווה את "עמוד השדרה" של הודו-סין ושימש גבול ונתיב סחר בין וייטנאם, קמבודיה, לאוס, תאילנד, בורמה, דרום סין וטיבט ונתחיל בביקורנו באזורים החקלאיים ובמפעלים ובתי המלאכה השונים שבדלתת נהר המקונג הענקית תוך שילוב שייט בסירה אל המקומיים החיים בדלתת המקונג. נצפה כיצד יוצרים עבודות יד מקומיות מקוקוס, קרמיקה ועץ. נתרשם מאורח חיים של תושבי הנהר ובסיום נשוב למלון בהו צ'י מין סיטי.

טיולים לוויאטנם

 
יום 13/ סייגון - מחילות קו צי' – סייגון – איסטנבול

הבוקר ניסע בדרכים כפריות ודרך שדות אורז לביקור במחילות קו צי' של הוייטקונג מתקופת המלחמה נגד האמריקאים. המחילות השתרעו על שטח של למעלה ממאתיים קמ״ר שהיוו למעשה עיר תת קרקעית ענקית ונסתרת לחלוטין שכללה בתי חולים, בתי חרושת לנשק וכל הדרוש להישרדות במלחמה. שכנו בה אלפי לוחמים שלעיתים לא ראו אור יום במשך חודשים ארוכים. בתום היום העברה לשדה התעופה לטיסה לאיסטנבול.

 

יום 14/ איסטנבול - ת"א

הגעה בבוקר היום שלמחרת וטיסה מאיסטנבול לתל אביב, תם ונשלם הסיור המקיף לוייטנאם. 

מלאי רשמים מהמראות, הנופים השווקים, וחופי ים זהובים נחזור ארצה עם טעם של עוד.

 
הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לויטנאם  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018