03-6226666
להזמנות

דובאי -טיול מאורגן 5 ימים/4 לילות UAE3

טיול באיחוד האמירויות עד לא מזמן נשמע לנו כמו חלום. היום, החלום הופך למציאות. ישבנו וחשבנו, מה הכי חשוב להראות לכם בשבע הנסיכויות של המפרץ הפרסי? היסטוריה, תרבות, מלונות פאר? התשובה הייתה לנו פשוטה-הכול! בטיול נבקר בדובאי,שארג'ה. נעבור בין עתיק למודרני, בין אמת לדימיון, בטיול שמשלב את המזרח והמערב באופן מושלם. דובאי,העיר המאוכלסת ביותר באיחוד האמירויות הערביות השוכנת על חופו הדרום-מזרחי של המפרץ הפרסי, היא מרכז כלכלי ותחבורתי בינלאומי. ללא ספק מדובר על האזור הנחשק ביותר היום, ומציע אין סוף חוויות תרבותיות: נוף ארכיטקטוני , אטרקציות, פעילויות אקסטרים ,קניות ושמש ללא הפסקה.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול


יום / 1 תל אביב -דובאי

ניפגש בנמל התעופה לקראת הטיסה לדובאי DUBAI , אחת משבע האמירויות המרכיבות את מדינת איחוד האמירויות, עיר מודרנית מאוד והפופולרית ביותר לתיירות עולמית.

מיד לאחר הנחיתה....נצא להכרות ראשונית בסיור פנורמי בעיר המחשמלת בין המגדלים המודרניים והייחודיים, נצפה על גורדי השחקים היפים בעיצובם בנוף הדובאי, ובמיוחד על המגדל הגבוה בעולם הבורג' חליפה, נתרשם מהעושר הניבט כמעט מכל פינה ואף נוכל לראות את מכוניות היוקרה כדוגמת פרארי, פורשה ולמבורגיני חולפות מדי פעם על פנינו.

בסיום הסיור העברה למלון להתארגנות וארוחת ערב.


יום 2/ דובאי – FRAME OF DUBAI  - העיר העתיקה והשווקים

שייט לילי בשקיעה וביקור במרינה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר ב "FRAME OF DUBAI" מבנה ארכיטקטוני שנראה כמו מסגרת מצופה זהב. המסגרת מורכבת משני מגדלים בגובה 150 מטרים, המחוברים על ידי גשר שממנו ניתן יהיה להשקיף על העירכמו כן הליכה על גשר הזכוכית. סיורנו ממשיך למרכז התרבות שם נשמע על התרבות המקומית המעניינת. נטייל רגלית ב"רובע הבסטקייה "BASTAKIAH אחד מאזורי המגורים העתיקים ביותר בדובאי עם רחובות צרים , בתים עם חצרות ומדרגות צרות ... שהפך עם השנים למחוז אמנים ותרבות עם גלריות, תערוכות ומוזיאונים רבים.

נשוט מה " CREEK" בסירות מקומיות "אברה " ונראה את פריצת מי הים לתוך היבשה. הרציף משמש היום כנמל של דובאי  אליו משנעות האוניות את סחורתן. נמשיך לשוק טיפוסי אותנטי, אשר שם ניתן לחוות את התרבות העתיקה של דובאי ובנוסף באזור זה עוד שווקים, התבלינים עם ריחות ארומטיים של שמנים ,ספרן, אגוזים ,שוק הזהב, מוזיאונים ,גלריות,  ומסגדים                        

בסיום הסיור, חזרה  למלון להתארגנות, ומיד לאחריה, נצא לצפות בשקיעה תוך כדי שייט לאורך המרינה של דובאי. במהלך השייט נראה את דובאי איי "הגלגל הענק" ואת החופים המפורסמים וגורדי השחקים ברקע. לאחר ארוחת ערב נחלוף בעיר המגדלים המוארת ונחזור לבית המלון.

יום 3 / שארג'ה – מוזאון לתרבות האסלאם – בורג' חליפה – DUBAI MALL

היום נבקר בשארג’ה  SHARJAH שהיא האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות. שארג'ה נחשבת לבירת התרבות ויושבת בחופי המפרץ הפרסי ומפרץ עומאן. ביקור בעיר כולל ביקור בעיר האוניברסיטאות ובמוזיאון לתרבות האיסלם הכולל אלפי פרטים עתיקים. נמשיך לביקור באחד מן השווקים היפים והמפתיעים של שרג'א ובמרכז העיר העשיר בגלריות, ומוזאונים.

משם נמשיך לביקור בבניין הגבוה ביותר בעולם, ה "בורג חליפה" BURJ KHALIFA שמתנשא לגובה 828 מטר ונבקר בקומה 125 נעלה לתצפית מדהימה ונתצפת 360 מעלות על העיר היפיפייה והמרחבים סביב, ביום ראות טובה התצפית נראית לטווח  של כ 95 ק"מ ולעתים ניתן לראות את איראן בצדו השני של המפרץ הפרסי

נרד אל דובאי מול "DUBAI MALL" אחד הקניונים הגדולים בעולם, שם נראה מבחוץ את האקווריום ומגוון בעלי חיים ימיים, כולל כרישים. זמן נוסף לביקור בחניות במול ולעת ערב, נצפה במופע המזרקות הידוע המשלב מוסיקה ומשחקי מזרקות הגדולות בעולם . בסיום  חזרה למלון . ארוחת ערב במלון.  

יום 4 / דובאי –אי התמרים – רכבת המונורייל ג'יפים 4X4 במדבר

הבוקר נצא לביקור בג'ומיירה JUMEIRAH  , נראה את המסגד הגדול ביותר בדובאי "גרנד מסג'יד", נצטלם על רקע מלון בורג אל ערב המפואר. ומשם נמשיך אל אי מלאכותי שצורתו ככפות תמרים ובו נמצא מלון אטלנטיס המפואר והמפורסם. שלושה איים מלכותיים, שהוקמו החל משנת 2001 בחופיה של העיר. האיים נועדו להגדיל את אורך החוף של העיר בכ 520 ק"מ ולשם כך מעוצבים בצורת עצי תמר. איים אלו הם מטיפוס איי סוללה הנבנים באמצעות סוללות אבנים ופיזור חול על קרקעית הים, עד שהגיעו לגובה פני הים. נחזור לכיוון המרכז ברכבת המונורייל . משם נמשיך לאחד המולים היפים, העשירים במבחר ענק של מותגים והשווים לכל כיס "דיירה סי סנטר" , נותיר זמן לקניות

ובשעות הצהריים המאוחרות נשוב למלון להתרגעות קלה ומיד אחריה, נצא לכיוון המדבר ברכבי שטח 4X4 ונצפה בשמש השוקעת .. נגיע למחנה אירוח בסגנון בדואי מסורתי בו נהנה מערב של מוסיקה, רכיבה על גמלים, ציורי יד בחינה, מופע ריקודי בטן וארוחת ערב תה וקפה מהביל עם תמרים יקבלו את פנינו,
בסיום הערב, חזרה למלוננו בדובאי.

יום 5/ דובאי -תל אביב

כפוף לשעות הטיסה נצא לביקור באחד ממרכזי השווקים לקניות אחרונות לפני הטיסה. בסיום נמשיך  לשדה התעופה וחזרה לתל אביב.

לכל הטיולים המאורגנים לאיחוד האמירויות  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018