03-6226666
להזמנות

טיול ספארי מקיף בטנזניה , טיסה ישירה 8 ימים/7 לילות-TZA

מעגל החיים בטנזניה ספארי בשמורות הטבע, שבטים אתניים, האדם לצד הטורפים בחיי יום יום
תקופת הקיץ בטנזניה מתאפיינת בריכוזי עדרים של מאות אלפי פרטים של זברות וגנו החוצים את נהר המארה לעבר קניה. נדידות אלו ,משמשות תפאורה דרמטית ועוצרת נשימה בחיי הטורפים: אריות, נמרים ,צבועים ,ג'ירפות, קרנפים, גנו זברות קופים ועוד, הטורפים אורבים לבעלי החיים אשר שרדו את הנדידות צפונה, ושם בנהר המארה ממתינים התנינים הרעבים.

שילוב מרתק של גלגל החיים החיות הצמחייה והשבטים האתניים: מסאי ,אירקו ואחרים. חקלאות מקומית, גידולי קפה, הטבע הגעשי וולקני, ישמשו כרקע לאתרי הביקור במסע מיוחד זה.

טיולי מילניום ואומגה תיירות עולמית (ספארי) שמחים להזמין אתכם לחוויה מרגשת הכוללת את מגוון שמורות הטבע והביקורים שטנזניה מציעה. כל זאת בהקפדה יתרה בבחירת המסלול, נהגי הג'יפים המקומיים, הלודג'ים האיכותיים והמדריכים המנוסים והידענים שלנו בשטח!

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לטנזניה


יום 1/ תל אביב – קילימנג'רו

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסה ישירה לקילימנג'רו (Kilimanjaro) שבטנזניה במזרח אפריקה. לאחר הנחיתה וסידורים בשדה נצא נבקר בדרך במטעי תה וקפה ובכפרים מקומיים.

ארוחת ערב ולינה בארושה.

יום 2/ מפלי הקילימנג'רו

נצא להר הקילימנג'רו, ההר הגבוה באפריקה, מוקף בגבעות ויערות גשם ירוקים עם מפלים מרהיבים. נחשב למדהים והמפורסם ביותר בכל יבשת אפריקה, יציאה לטיול הליכה למרגלות ההר, בין שדות, הרים וכפרים ונבקר באחד מהמפלים הגבוהים והמרהיבים למרגלות הר הקילימאנג'ארו. נחצה איזורים של צמחייה ענפה ויערות עד, כפרים אותנטים ונחלים זורמים לצד גידולים מקומיים של האוכלוסייה המקומית. לאורך הדרך נפגוש מקרוב גם את הקהילה המקומית המתגוררת באיזור.

ארוחת ערב ולינה בארושה.

 

 

יום 3: שמורת הטבע טרנגירי וספארי לילה

לאחר ארוחת בוקר נבלה בשמורת טרנגירי המתאפיינת בסוואנה רחבה ומישורי ענק. נראה ונחווה את עצי הבאובב הענקיים הגדלים מאות בשנים ,נצפה בעדרי הפילים, זאבים טלואים, אנטילופות זברות וג'ירפות, נלווה את ריכוזי בעלי החיים בביקורנו בשמורה שליד נהר הטרנגירי. בתום הביקור ניסע לעבר הלודג' המפנק. בלילה נצא לספארי לילה בג'יפים..

ארוחת ערב ולינה בטרנגירי

יום 4/ ספארי הליכה ושבטי אגם אסאי

בבוקר מוקדם נצא לספארי הליכה. לאחר מכאן נמשיך אל אגם אייאסי ואל שבטי הלקטים והציידים העתיקים הנמצאים באיזור האגם. שבטים אלו היו האויבים ההיסטוריים של שבטי המסאי הנוודים. כיום שבט המסאי הוא הגדול ביותר בין השבטים המסורתיים ושבטי ההדזבה והדגוטה הם שבטים קטנים שנישארו באיזור המרוחק. בכפרי השבטים תוכלו להכיר את המסורות העתיקות ודרך החיים שעומדת להיכחד. ארוחת ערב ולינה בקראטו.

 

יום 5+6/ מרמות קאראטו אל שמורת סרנגטי – אזור סרונרה ובריכת ההיפופוטמים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשמורה הגדולה והייחודית בטנזניה "סרנגטי" והתפרסמה בעיקר בשל תופעת "הנדידה הגדולה" של עדרים עצומים של זברות וגנו המונים מיליוני פרטים במסעם להישרדות ובחיפושם אחר עשב טרי למאכל, 2 ימי ביקור מלאים בסוואנה הגדולה, תצפיות ,חוויות מרגשות באזורי השמורה השונים .השם סרנגאטי נלקח משבט המסאי שנבקר אותו במהלך הטיול, תרגום השם-"ערבות אין קץ" .מגוון אדיר של פרסתנים, עדרי פילים, אנטילופות וגנו, טורפים כמו אריות, נמרים , צ'יטות , צבועים ובעלי כנף מכינים עצמם לנדידה הגדולה וחציית נהר המארה לקניה. למעלה מ 2   מיליון פרטים של גנו זברות צבאים ועוד מחפשים את העשבייה הירוקה מעבר לנהר. נתצפת במספר מקומות בחציית הפרסתנים שמשמשים טרף לתנינים הרעבים. רעש הפרסות ,צווחות הפרסתנים והאבק המיתמר בשבילים. נבקר בסרונרה (Seronera) אשר ממוקמת בלב שמורת הסרנגטי. אזור זה מאופיין בתצורות נוף סלעיות וייחודיות, בניגוד למישורים האינסופיים, ומהווה סביבת מחייה למגוון רב של בעלי חיים.

נבקר בבריכת ההיפופוטמים, נצפה בסוסי היאור הענקיים רוחצים במי הנהר ונלמד על אורח חייהם. נמשיך לספארי בשמורה ככל שיותיר לנו הזמן ונתור אחר העדרים המרשימים של הגנו, הזברות והצבאים.

ארוחת ערב ולינה בסרנגטי.

 

יום 7 / ממישורי הסרנגטי אל קלדרת (מכתש) נגורונגורו

היום נעזוב את אזור הסרנגטי, לעבר שמורת נגורונגורו השמורה היא קלדרה שנוצרה מהתמוטטות של הר געש הנושא את שם השמורה, היא נוצרה לפני כ2 מיליון שנה ועומקה 600 מטר בשטח של 260 קמ"ר. זאת שמורה סגורה של 360 מעלות ובעלי החיים שבה לא יכולים לצאת ממנה ואחרים לא יכולים להיכנס אליה. נרד בנסיעה חוויתית לקרקעית המכתש למסלול טיול מעגלי לתצפיות באוכלוסיות הטורפים, אריות ,צבועים ,קרנפים היפופוטמים ועוד. נגורונגורו , אתר מורשת עולמית של אונסקו יוצר בתי גידול למגוון של פרטים ובעלי חיים וכנף. בתום הביקור נטפס אל שפת הקלדרה עם הג'יפים נמשיך ללודג' ובערבים הרצאות והסברים בנושאי טבע. ובעלי החיים השונים. ארוחת ערב ולינה נגורונגורו.

 

יום 8/ אגם דולוטי - קילימנג'רו – תל אביב

יום אחרון לטיולנו בצפון טנזניה. נבקר במטעי הקפה והתה ונכיר את האופי הטקסי והקהילתי של קליית הקפה המסורתית. נמשיך לסיור באגם דולוטי הנחשב לאחד האגמים היפים בטנזניה. האגם נוצר בתוך מכתש של הר געש קדום וסביבו יער עד עם אווירה קסומה בו מתגוררים עשרות מינים של בעלי כנף, שאת חלקם נראה מקרוב. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה לטיסה ישירה חזרה לתל אביב.

לכל הטיולים המאורגנים לטנזניה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018