03-6226666
להזמנות

טנזניה מקיף 9 ימים/7 לילות-TZA

מעגל החיים בטנזניה ספארי בשמורות הטבע, שבטים אתניים, האדם לצד הטורפים בחיי יום יום
תקופת הקיץ בטנזניה מתאפיינת בריכוזי עדרים של מאות אלפי פרטים של זברות וגנו החוצים את נהר המארה לעבר קניה. נדידות אלו ,משמשות תפאורה דרמטית ועוצרת נשימה בחיי הטורפים: אריות, נמרים ,צבועים ,ג'ירפות, קרנפים, גנו זברות קופים ועוד, הטורפים אורבים לבעלי החיים אשר שרדו את הנדידות צפונה, ושם בנהר המארה ממתינים התנינים הרעבים.

שילוב מרתק של גלגל החיים החיות הצמחייה והשבטים האתניים: מסאי ,אירקו ואחרים. חקלאות מקומית, גידולי קפה, הטבע הגעשי וולקני, ישמשו כרקע לאתרי הביקור במסע מיוחד זה.

טיולי מילניום ואומגה תיירות עולמית (ספארי) שמחים להזמין אתכם לחוויה מרגשת הכוללת את מגוון שמורות הטבע והביקורים שטנזניה מציעה. כל זאת בהקפדה יתרה בבחירת המסלול, נהגי הג'יפים המקומיים, הלודג'ים האיכותיים והמדריכים המנוסים והידענים שלנו בשטח!

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול 

יום 1/ תל אביב – ארושה

נצא בטיסה לטנזניה דרך אדיס אבבה (קונקשן לא יוצאים מהטרמינל ), ננחת בשדה התעופה קילימנג'רו בשעות הצהריים שם נעבור את בקורת הדרכונים וקבלת אשרת הכניסה לטנזניה. נפגוש את הג'יפים עם הנהגים המקומיים, נצא בנסיעה לעבר שמורת טרנגירי חוצים את העיר ארושה בנסיעה
נבלה את הלילה הראשון בלודג' בסמיכות לשמורה, ארוחת ערב ולינה.

יום 2/ שמורת טרנגירי

לאחר ארוחת בוקר נבלה בשמורת טרנגירי המתאפיינת בסוואנה רחבה ומישורי ענק. נראה ונחווה את עצי הבאובב הענקיים הגדלים מאות בשנים ,נצפה בעדרי הפילים, זאבים טלואים, אנטילופות זברות וג'ירפות, נלווה את ריכוזי בעלי החיים בביקורנו בשמורה שליד נהר הטרנגירי. בתום הביקור ניסע לעבר הלודג' המפנק לארוחת ערב ולינה באזור קראטו. בערב הרצאה בנושא טבע.


יום 3-5/ שמורת הסרנגטי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשמורה הגדולה והייחודית בטנזניה "סרנגטי" , 3 ימי ביקור מלאים בסוואנה הגדולה, תצפיות ,חוויות מרגשות באזורי השמורה השונים .השם סרנגאטי נלקח משבט המסאי שנבקר אותו במהלך הטיול, תרגום השם-"ערבות אין קץ" .מגוון אדיר של פרסתנים, עדרי פילים, אנטילופות וגנו, טורפים כמו אריות, נמרים , צ'יטות , צבועים ובעלי כנף מכינים עצמם לנדידה הגדולה וחציית נהר המארה לקניה. למעלה מ 2 מיליון פרטים של גנו זברות צבאים ועוד מחפשים את העשבייה הירוקה מעבר לנהר. נתצפת במספר מקומות בחציית הפרסתנים שמשמשים טרף לתנינים הרעבים. רעש הפרסות ,צווחות הפרסתנים והאבק המיתמר בשבילים.
ארוחות הערב והלינה יהיו בלודג' המפנק בסמיכות בשמורה.

יום 6/ מכתש הנגורו נגורו

היום נעזוב את אזור הסרנגטי, לעבר שמורת נגורונגורו השמורה היא קלדרה שנוצרה מהתמוטטות של הר געש הנושא את שם השמורה, היא נוצרה לפני כ2 מיליון שנה ועומקה 600 מטר בשטח של 260 קמ"ר. זאת שמורה סגורה של 360 מעלות ובעלי החיים שבה לא יכולים לצאת ממנה ואחרים לא יכולים להיכנס אליה. נרד בנסיעה חוויתית לקרקעית המכתש למסלול טיול מעגלי לתצפיות באוכלוסיות הטורפים, אריות ,צבועים ,קרנפים היפופוטמים ועוד. נגורונגורו , אתר מורשת עולמית של אונסקו יוצר בתי גידול למגוון של פרטים ובעלי חיים וכנף. בתום הביקור נטפס אל שפת הקלדרה עם הג'יפים נמשיך ללודג' לארוחת ערב ולינה באזור קראטו בערבים הרצאות והסברים בנושאי טבע. ובעלי החיים השונים.

יום 7 / שבט המסאי - כפר האירקו – חוות קפה – ארושה/קראטו

בשעות הבוקר נמשיך במסענו ונבקר בשבטים המקומיים שבאזור. נבקר בכפר מסאי אתני (שבט המסאי החי במזרח אפריקה מונה כמיליון נפש) הכפר בנוי מבקתות עץ ,בוץ, וגללי בקר. נחזה בריקודי הקפיצה של צעירי הכפר, המסמלים את בגרות הצעירים. נבקר גם בכפר האירקו שתושביו המגדלים תירס ודגנים ובנו את בקתות מגוריהם מלבני בוץ. חיכוכים ופשיטות של שבט המסאי יצרו מערכת חיים עוינת בין ציידי המסאי לשבט זה. נבקר בחוות קפה מקומית אחת מיני רבות המשמשת כתעשייה חקלאית ומפרנסת עשרות מקומיים, נצפה בתהליך גידול השיח והפקת הקפה מהפולים עם טעימות.
נבקר באזור מטואמבו בקבוצה משבט הצ"גה מפסלי פסלי עץ האבוני השחור.
ונישמע הסבר מפורט. בתום הביקור נמשיך ללודג' לארוחת ערב ולינה. באזור קראטו או באזור ארושה .

יום 8/ השוק בארושה- המוזיאון האתני – ת"א

בשעות הבוקר נבקר בשוק המסאי של ארושה, נחווה ונבקר במוזיאון האתני המרשים של ארושה,נמשיך לשדה התעופה קילימנג'רו לטיסתנו חזרה ארצה. נחיתה בת"א למחרת.


יום 9/ נחיתה בתל אביב

נחיתה בת"א בשעות הבוקר המוקדמות של היום התשיעי.

לכל הטיולים המאורגנים לטנזניה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018