03-6226666
להזמנות

תאילנד וייטנאם מקיף כולל גשר הידיים המוזהב 19 ימים /16 לילות-MVT

תאילנד וייטנאם מקיף
כולל גשר הידיים המוזהב
חצי פנסיון
19 ימים /16 לילות-MVT

תאילנד חוויה שנותנת לנו הזדמנות לאהבת הטבע, לפתח סקרנות לתרבויות שונות, להעשיר את הדמיון ולצבור חוויות משותפות שילוו את המשפחה שנים ארוכות. איים אקזוטיים, מקדשים מפוארים, נוף פראי, שבטים אותנטיים, אוכל משובח, תרבות והיסטוריה עשירה - זה לא חלום, אלא חלק קטן מרשימת האטרקציות הארוכה המעניקה לממלכת תאילנד הקסומה את מעמדה כאחד ממוקדי המשיכה העיקריים של אסיה. 
וייטנאם היא מדינה  בעלת עבר תרבותי מפואר. מדינה מתפתחת בעלות היסטוריה רבת שנים שהשפעות הזמן כמו פסחו עליה. ארץ חקלאות שבעבר היה אימפריה תרבותית וצבאית, בעלת אוצרת תרבות בני מאות בשנים שבשל המלחמות האכזריות ירדו מגדולה ומנסות כיום להתאושש ולעלות על דרך המלך. זהו ביקור בחצר האחורית של העולם, העשיר בנופים קסומים, עמים נינוחים המקבלים פנים ביחס אוהד והמארחות בבתי מלון ומסעדות מהטובות בעולם וזאת על אף הצרות שנחתו עליהן. זהו ביקור בעולם שכל כולו נמצא עדיין בעבר הרחוק ששווה להתחקות על עקבותיו...

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לתאילנד וויטנאם יום 1 / תל אביב – בנגקוק

ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה לבנגקוק בירתה התוססת של תאילנד. את הלילה נבלה במטוס לקראת הנחיתה בנמל התעופה החדש של בנגקוק – סוורנאבומי שם נתחיל את טיולנו המקיף והמפנק בממלכה.


יום 2/ בנגקוק שייט בנהר  הצ'יאופריה כולל סיור ערב

נחיתה בבנגקוק נצא לשייט קלונגים בנהר הצ'יאופריה ותעלותיו. במהלך השייט נתרשם ממקדש השחר ופגודת הפורצלן הבוהקת. נעבור דרך מעגן הסירות המלכותיות למקדש הדגים המלכותיים אותם גם נאכיל בהמשך נסיעה אל בית המלון להתארגנות בחדרים . נצא לארוחת ערב וסיור במהלכו נבקר ברובע התרמילאים הצעירים והבליינים - קאווסן ולאחר הבילוי במקבץ הגדול של הפאבים, המועדונים, המסעדות ובתי הקפה נמשיך לביקור בשוק הפרחים הלילי והססגוני.


יום 3/ בנגקוק - ארמונות כולל סיור ערב באסיאטיק

יום שכולו בנגקוק. בבוקר נבקר במקדשיה החשובים של העיר: וואט פו ובו פסל בודהה הענק השוכב, וואט טרימיט - מקדש בודהה שכולו זהב טהור. נערוך ביקור מיוחד בגראנד פאלאס, פאר הבניה התאית, משכנם של מלכי סיאם, בנייני קבלת הפנים, פבליון ההכתרה, מבני הארחה ומקדש וואט- פרה-קאו - בודהה מאמרלד, מהמקומות הקדושים ביותר למאמינים הבודהיסטים. ארוחת צהריים כלולה ביום זה. בערב נבקר באסיאטיק – מרכז מודרני ברובע חיי הלילה של העיר, ובו מסעדות , ברים חנויות ודוכני מזון.


יום 4/  פטאיה –- נונג נוץ'– בנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול לפטאיה - עיירת הקיט הגדולה באסיה. פטאיה שוכנת לחוף מפרץ סיאם ובה חופים, מעגני סירות ומקבץ גדול של מוקדי בידור ובילוי. אנו נראה את הטיילת החדשה, במדרחוב הנודע ובמרכז העיירה התוססת. נמשיך לביקור בגני נונג נוץ' העטורים בגנים נפלאים ובחוות האורכידאות המרשימה. נטייל בין פינות החי השונות וביתן הפרפרים, נחזה בתעלולי הקופים, ונראה מופעים המציגים את התרבות הייחודית של בני המקום כגון חתונה מסורתית, אגרוף תאי, קרבות חרבות, שירה וריקודים. לא נחמיץ את מופע הפילים הענק שאין כמותו בתאילנד. ארוחת צהריים כלולה ביום זה. לאחר שנתרשם מפעילות בעיירה נשוב לבנגקוק.


יום 5/ חווה לגידול קוקוסים - השוק הצף קניות במרכז הקניות הגדול MBK

נצא לכיוון דמנן סדואק, אל השוק הצף הגדול בתאילנד. אך לפני שנגיע לשוק, נבצע עצירה קטנה בחווה לגידול קוקוסים. בהמשך נגיע אל השוק הצף, בשייט על סירות ארוכות הזנב ונצפה בחיי השוק המתנהלים על התעלות. נטייל רגלית במתחם הגדול ובדוכני השוק הרבים, בסיום ניתן זמן לקניות ב-MBK – מרכז הקניות הגדול של העיר. . ארוחת צהריים כלולה.

יום 6 /  בנגקוק - האנוי

לאחר ארוחת בוקר נצא בטיסה לעבר האנוי, בירת וייטנאם, עיר גנים ואגמים מרשימה עם ההגעה ובהתאם לשעת הטיסה נצא לסיור פנורמי ובסיום העברה למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 7 /  האנוי - סאפה וביקור בכפר Lao Chai & Ta Van

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון סאפה עיר יפהפייה והררית השוכנת על רכס ההרים הואנג ליאן סון וסמוכה לגבול עם סין, בהגעה נצא בנסיעה של כ 7 ק"מ  בכביש במורד העמק  לכפר ההמונג השחור לאו צ'אי. נשקיף על הטרסות השופעות בהרים. נלמד על התרבות והמנהגים שלהם. משם, נמשיך במורד העמק  לעיירה טה ואן. בדרך נטייל בין שדות האורז המדורגים ובין כפרים ציוריים. טה ואן הוא כפר של אנשי גיאי, שנראים יותר כמו הווייט המסורתי החי בדלתא האדומה. נעבור דרך כפרים שונים של שבטי גבעות (אנשי המונג ודאו). בסיום נחזור לסאפה ונעצור לביקור בכנסיית סאפה, הכנסייה העתיקה ידועה ככנסיית אבן או כנסיית הרוזה הקדושה אשר ממוקמת בלב העיירה סאפה שנבנתה על ידי הצרפתים מתחילת המאה ה-20. הצורה והארכיטקטורה של הכנסייה נבנו בצורת צלב.חזרה למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 8 /  האנוי – קאט קאט – ביקור בשבטי ההרים – מפל כסף - הר האם רונג -סאפה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור  בכפר קאט קאט של בני השבט "המונג השחור" והוא ממוקם על צלע הר שממנו נשקף נוף מקסים של הרים וטרסות אורז נחשב לאחד הכפרים המיוחדים והציוריים ביותר  בצפון וייטנאם , אנשי ה״המונג״ השחורים משמרים את תרבותם ומנהגיהם , לבושם מתבסס על הצבע השחור. את בגדיהם הם אורגים ותופרים בעצמם, נמשיך למפל סילבר , מפל מרהיב שקיבל את שמו הודות לתופעה ייחודית כאשר מי המפל ניתכים מטה הם מקבלים גוון כסוף. משם נמשיך להר האם רונג - כולל: גן סחלבים, סוגים רבים של פרחים,  נוף פנורמי של העיירה סאפה  מגובה העננים. חזרה למלוננו לארוחת ערב. 


יום 9 /  סאפה - האנוי וסיור בעיר

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשוק הססגוני שלל סאפה ונפרד מהצפון וניסע  חזרה להאנוי. בהגעה נצא לסיור בעיר בו נשלב נסיעה בריקשות (תלת אופן) במרכז האנוי, בשווקיה ורובעיה העתיקים. מקדש גוק סון.   נבקר במאוזוליאום של "הדוד הו" (כינויו של הו צ'י מין, אביה הרוחני של וייטנאם המודרנית) ונתרשם ממתחם מגוריו הצנוע מוקף הגנים. נמשיך בסיור ונבקר במוזיאון האתנולוגי העוסק בחיי השבטים. כיכר BA DHIN , ארמון הנשיאות, פגודת העמוד המפורסמת הבנויה מעץ על עמוד אבן .נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.


יום 10/  האנוי - מפרץ האלונג, שייט  ולינה

לאחר ארוחת הבוקר,נצא מהאנוי בנסיעה למזח של מפרץ האלונג ביי נעלה על סירות מרוץ  שתביא אותנו לספינה . נעלה על הספינה LA REGINA LEGEND CRUISE  לשייט קסום.מפרץ האלונג - "מפרץ הדרקון״ - אחד מפלאי הטבע של העולם ומוכר על ידי אונסק"ו. במימיו השקטים יש למעלה מאלף צוקים נישאים המזדקרים מן המים. ארוחת צהריים תוגש להנאתנו במהלך השייט. לאחר ארוחת הצהרים נצא בסירות במבוק לביקור במערת הנטיפים שבמפרץ . נשוט בתעלות באורך 70 מטר עד ללגונה מדהימה בלב הפארק הלאומי.   נטייל בתוך חוות דגים, נמשיך על קיאק חזרה לספינה. ארוחת ערב ולינה בספינה.


יום 11/  מפרץ האלונג  - האנוי

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת  בספינה, נעלה על  סירת דייגים לביקור באזור. נאכל ארוחת בראנץ' בסגנון מזנון לפני שנפרד מהספינה ונחזור להאנוי. בהגעה להאנוי נמשיך את הסיור בהאנוי נבקר בכלא הילטון או בכלא הוא לו, בית סוהר ששימש את המתיישבים הצרפתים בוייטנאם לאסירים פוליטיים, ומאוחר יותר את צפון וייטנאם לשבויי מלחמה במהלך מלחמת וייטנאם, כשהיה ידוע בציניות לשבויי מלחמה אמריקאים בתור "האנוי הילטון".נראה את מקדש הספרות (השם הווייטנאמי הוא Quoc Tu Giam) - האוניברסיטה הראשונה של וייטנאם, שנבנתה בשנת 1070 לכבוד קונפוציוס, חסידיו וצ'ו ואן אן, דמות מוסרית בחינוך הווייטנאמי.נהנה ממופע בובות מים.  "בובות שרוקדות על המים"  היא מסורת שתחילתה עוד במאה ה-11 כאשר מקורה בכפרים של אזור הדלתא של הנהר האדום בצפון וייטנאם. נסיים את היום ונשוב למלוננו בהאנוי לארוחת ערב ולינה. 


יום 12 / האנוי – דאנאנג – באנה הילס – הוי אן

ארוחת בוקר במלון ולאחר מכן העברה לשדה התעופה לטיסה  לדאנאנג, העיר השלישית בגודלה, עיר נמל שהתפרסמה בתקופת מלחמת וייטנאם שמבסיסיה האוויריים והקרקעיים פעלו צבאות הדרום ובני בריתם האמריקאים. לאחר הנחיתה ניסע אל גבעות "בא נא",  הממוקמות ממזרח לדאנאנג. נחווה את האזור המרשים שקיבל עדיפות תיירותית מרשויות וייטנאם, להקמת פארק מדהים. אנו נבקר בגשר הזהב שהוא אחת האטרקציות המרהיבות שנפתחו לאחרונה והוקם בגובה של 1487 מטרים מעל פני הים. הוא נבנה על בסיס של שני סלעים ועוצב בצורת ידיים וממוקם באזור הררי מרהיב בתוך יער עד. גבעות בא נא, שם ממוקם הגשר, היו בתחילת המאה ה-20, אתר הנופש של הרשויות הקולוניאליסטיות הצרפתיות בווייטנאם עד תבוסתם ב-1954 וכיום זה אזור תיירות נבחר של הממשל הווייטנאמי. נעפיל ברכבל באורך של 5042 מ', שהוא השני באורכו בעולם ,עם נוף הררי מרשים, נעצור לביקור בכמה מהאטרקציות התיירותיות של הפארק החדיש והמרשים. בסיום העברה למלוננו בהוי אן לארוחת ערב ולינה.


יום 13/ הוי אן - סיור בעיר , שייט על נהר הטו בון

היום נערוך סיור בעיירה הוי אן, במרכזה ההיסטורי, בסמטאותיה הרומנטיות, בבתי הסוחרים ,בטיילת הנהר, בגשר היפני ועוד. בין השאר נערוך שייט על נהר הטו בון ומהלכו נבקר בכפרים המתמחים במלאכת אומנות מקומית. נתקבל במסעדה למשקה קבלת פנים, כאן נשתתף ונצייר בעצמנו בשיעור  במבוק .. בסיום נתחיל את שיעור הבישול עם השפים שלנו. תוך שעתיים השף ילמד אתכם איך לבשל מטבח תרבותי וייטנאמי. לאחר ארוחת הצהריים נשוב למרכז העיר לחקור את רחובותיה המוקפים בחנויות, נצפה בגשר המקורה היפני הצבוע באדום - שלושת התווים הסיניים מעל הדלת פירושם "גשר לעוברים ושבים" מרחוק" ולסייר בבית "Phung Hung" בן 200 השנים, הידוע בארכיטקטורה הייחודית שלובסיום נשוב  למלוננו לארוחת ערב ולינה
בהוי אן. 

יום 14/ הוי אן – הו צ'י מין סיטי (סייגון)

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעות הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה לסייגון ששמה כיום הו צי' מין סיטי למרות שדבק בה השם המקורי סייגון . בהגעה בהתאם לשעת הטיסה נערוך סיור פנורמי ונעבור לבית המלון. ארוחת ערב ולינה בסייגון.


יום 15/ הו צ'י מין סיטי (סייגון) – סיור בעיר

נצא לסיור בעיר שהייתה בירת מדינת דרום וייטנאם עד לאיחוד עם הצפון לאחר המלחמה ב-1975, עיר זו מניעה את כלכלת וייטנאם. בדרך נוכל לחוש באווירה ונשתלב בתנועה יחד עם עשרות אלפי טוסטוסים וכליי רכב , נסייר באתרי העיר המרכזיים: קתדרלת נוטר דאם ובית הדואר והמרכז הקולוניאלי-צרפתי הישן, נהר סייגון ומוזיאון המלחמה ופגודת קיסר השמיים. נבקר גם ברובע הסיני על סמטאותיו הציוריות. ניסע בריקשות במרכז העיר ונבקר בשוק בן טאן, בו ניתן למצוא מבגדים במחירי מציאה ועד מזכרות..ארוחת ערב ולינה בסייגון.


יום 16/  סייגון - דלתת המקונג, קאי בה,  שייט סירות בדלתת הנהר

אחר ארוחת בוקר נצא ונסייר בדלתא של נהר המקונג, מהאדירים שבנהרות אסיה והשביעי בגודלו בעולם. המקונג מהווה את עמוד השדרה של הודו-סין ושימש גבול ונתיב סחר בין וייטנאם, קמבודיה, לאוס, תאילנד, בורמה, דרום סין וטיבט. נבקר באזורים החקלאיים של קאי בה ובמפעלים, בתי המלאכה וייצור שונים שבדלתת נהר המקונג הענקית תוך שילוב שייט איטי דרך נחל קטן עם עצי קוקוס יפים תלויים. ניתן לראות בעלי חיים משני עברי הנחל. ניתן לצפות כאן בבית מקונג טיפוסי. נמשיך לסדנא ונלמד את תהליך הכנת סוכריות קוקוס . ניתן לטעום דגימה של סוכריות.ארוחת ערב ולינה  בקאי בה .

יום 17/  קאי בה - מקדש קאו דאי - סייגון

יום נצא לעבר מחוז וין לונג, בדרך נעצור לביקור במקדש קאט דאי מבנה גדול ומפואר המסמל חיבור בין הדתות מזרח למערב, נמשיך בנסיעה לסייגון נבקר בפגודת Thien Hau המוקדשת ל"גבירת הים " ThienHau מקדש זה ממוקם ברחוב Nguyen Trai הסואן בצ'ו לון . נהנה מקניות בשוק בן תאן, אחד המבנים המוקדמים ביותר ששרדו בסייגון ואחד מסמליה של העיר הוכימינה, הפופולרי בקרב תיירים המחפשים עבודות יד מקומיות, טקסטיל  ומזכרות, כמו גם מאכלים מקומיים. ארוחת ערב ולינה בסייגון.


יום 18/ סייגון – דובאי - תל אביב

יומנו האחרון בטיול, נאכל ארוחת בוקר ובהתאם לשעות הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה לדובאי בה נלון. למחרת בבקר נטוס ישירות לתל-אביב. הגעה למחרת ביום 19 .


ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצת המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לוייאטנם  
לכל הטיולים המאורגנים לתאילנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018