03-6226666
להזמנות

דרום ארצות הברית טיול בדגש מוזיקה מניו אורלינס לשיקגו – עם ממפיס ונאשוויל כולל 2 לילות בניו יורק 15 ימים/13 לילות SUSA1

     אנו שמחים להציג טיול מיוחד בארצות הברית המיועד לנוסעים המעוניינים באמריקה מזווית שונה. זוהי הזדמנות לחובבי המוזיקה ג'אז, קאנטרי, בלוז, רגטיים, רוק, נשמה-לחוות את מקדשי הז'אנרים האלה בקנה מידה עולמי. הטיול יתחיל בניו אורלינס בירת הג'אז העולמית נערוך ביקורים והשייט על המיסיסיפי, נצא לביקור באחוזה וחווה טיפוסית. נעמיק את טיולנו בממפיס מעוז הבלוז והרוק עם ביקור מיוחד בגרייסלנד –ביתו של מלך הרוקנרול אלביס פרסלי. נבקר בסנט לואיס ומשם לבירת תעשיית המוזיקה-נאשוויל-טנסי, עם בילוי בהיכל גרנד אול אופרי שם התפרסמו המוזיקאים המובילים בעולם שחלקם הפך לאגדה בחייהם ובחלקם לאחר מותם. נסיים את טיול המוזיקה, בשיקגו האחת והיחידה ונטוס לניו יורק ל-2 לילות.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול טיול מוזיקה בארצות הברית 

יום 1/ 19.5.22 ת"א –ניו אורלינס

ניפגש בשדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים לניו אורלינס . נחיתה בניו אורלינס בירת הג'אז העולמית , בהתאם לשעת ההגעה נצא לסיור ראשון במרכזה של העיר המדהימה התוססת השמחה והמוסיקלית. ניו אורלינס – לואיזיאנה – בירת הג'אז ומקום הולדתה של מוזיקת עולם זו. העיר שסיסמתה "חובה לחגוג את החיים הטובים" נוסדה על ידי הצרפתים בשנת 1718 ומתיישביה הראשונים היגרו מצרפת וקנדה.

לינה בניו אורלינס.

 יום 2/ 20.5.22 אחוזות המיסיסיפי ושייט בביצות לואיזיאנה כולל בילוי במועדון ג'אז פרוביישן הול

לאחרת ארוחת בוקר היום ניסע מחוץ לעיר ונעבור דרך שטחים חקלאיים, נגיע לאזור בתי האחוזותPLANTATIONS הנודעים והאופייניים לדרום בכלל וללואיזיאנה בפרט. נתרשם ממערך הגידולים כמו מבית האחוזה. ואורח החיים הדרומי שהיה נהוג שם בעבר בעיקר עקב ההיסטוריה של העבדים השחורים. נתרשם מהבית הגדול, מגורי העבדים והפעילות החברתית חקלאית שהייתה נהוגה. נצא לשייט הייחודי נראה את הביצות, נפגוש תנינים, נתרשם מהנוף הייחודי בלואיזיאנה ונשמע על ההיסטוריה של האזור, על החיים בו ועל הקייג'ונים וההיסטוריה המרתקת שלהם. בערב- הרובע הצרפתי של הלילה קורא לנו כאשר מתעורר חיבור בין אנשי הבורבון סטריט לחיים המוזיקליים, הבידוריים והבליינים שבו . נבקר בג'אז פרזרביישן הול בהופעתם של זקני הג'אז הכניסה למועדון הלילה כלולה, נמשיך לבלות אל תוך הלילה כל עוד רגלינו תישאנה אותנו. לינה בניו אורלינס

 טיול מאורגן לדרום ארצות הברית

יום 3/ 21.5.22 ניו - אורלינס – שייט על המיסיסיפי

נצא לשייט בנהר המיסיסיפי ה"עוטף " את העיר. השייט יערך בספינת הנהר הטיפוסית נאצ'ס עם מוסיקה ונופי הנהר האופייניים. בהמשך נראה את קתדרלת סן לואי המרשימה והעתיקה ביותר בארה"ב המלאה תמיד בהתרחשויות וגדושה באמני רחוב, אקרובטים, מוסיקאים, מגידות עתידות, קוראים בכף היד ופסלים אנושיים, את הסופרדום המפורסם, כיכר ג'קסון, אגם פונטצנטריין, השוק הצרפתי, בבית העירייה המקורי של העיר – קבילדו – שהוקם ב 1795. לאחר מכן תוכלו לבקר ברחוב רויאל, המלא בחנויות לממכר עתיקות וגלריות לאמנות.

בערב הליכה רגלית - זהו הזמן ללגום איזה בלאדי מרי או הוריקאן מקומי נסייר שוב ברובע הצרפתי החוגג תמיד ונמשיך לטייל ולבלות בלב הרובע הצרפתי המשנה את פניו לחלוטין והופך קצת תוסס ומוסיקלי יותר על ה MARDI GRAS מועדוני הרובע הצרפתי אשר קורצים לנו וקוראים לשוב אליהם. כיף להסתובב באזור והכל בטווח הליכה מהמלון.. לינה בניו אורלינס

יום 4/ 22.5.22 ניו אורלניס – "גרייסלנד" אלביס פרסלי - ממפיס – טנסי

אנו נוסעים לממפיס טנסי – עירו של המלך אלביס פרסלי , העיר בעלת האווירה הדרומית שהייתה ערש הרוק אנד רול , ביתו של מקצב הבלוז ו"עמדת הפתיחה" של מוזיקת הנשמה. נתחיל לטייל בעירו של המלך – אלביס פרסלי , ממפיס. בעיר בה פעלו ענקי יוצרי המוזיקה ענקי יוצרי ומבצעי המוזיקה כמו אלביס, ביבי קינג, אוטיס רדינג- הטביעו חותמם על הדרום ואנו נוכל לחוש, לשמוע ולהתרשם מהשפעתם עד היום. הגעה ביקור "עליה לרגל" בביתו- אחוזתו של אלביס – ה"גרייסלנד" .בית המלך זוכה למספר הביקורים הרב ביותר באמריקה ביחד עם הבית הלבן- מעון נשיא ארצות הברית כ-750,000 מבקרים מכל העולם כל שנה. נבקר בחדרים ובהם אוסף התקליטים והשרידים המוזיקליים, מטוסי הסילון הפרטיים של המלך, אוסף המכוניות והאופנועים, וגני המדיטציה, בהם נהג להתבודד ושם קבור לצד בני משפחה נוספים. בערב נצא לטייל , להתרשם לשמוע ולרקוד לאורכו של אזור הבידור הנודע, העשיר במוזיקה החיה וBEALE STREET , הרחוב היה בעבר מרכז הקהילה השחורה שם גדל ופעל BB קינג וניגן על גיטרה ושם עדין מופיע מדי פעם במועדון הנושא את שמו, ברחוב עצמו ובמועדונים הופעות חיות עד השעות הקטנות. לינה ממפיס.

 

יום 5/ 23.5.22 ממפיס , אולפני SUN STUDIO נתיב התהילה, סיור מקיף בעיר

היום נמשיך בסיורים בממפיס, ובתוך כך ביקור מוזיקלי מיוחד – ב- SUN STUDIOS , אולפן הקלטות המפורסם בעולם ובו הוקלט לראשונה הרוקנרול. ניתן יהיה להאזין לחלק מההקלטות הקלאסיות " ואף לגעת. ..במיקרופון האישי הראשון של אלביס. נחווה את שחזור העבר בבסיס זה ש"שיגר" לעולם את ג'וני קאש, ביבי קינג,רוי אורביסון,גרי לי לואיס ורבים אחרים. בממפיס – מוזאונים מוזיקליים רבים נוספים כמו המוזיאון למוסיקת נשמה, מוזיאון ממפיס רוק ונשמה ועוד ובכלל, העיר היא בעלת אווירה מוזיקלית ודרומית. נבקר גם נתיב התהילה WALK OF FAME שנוצר בהשראת נתיב התהילה של הוליווד, אך מוקדש רק למוזיקאים של ממפיס- זמרים. תמלילנים ומלחינים שהטביעו חותמם על עולם המוזיקה . לאחר הביקור נמשיך לחרוש את העיר והמונומנטים לאלביס , ביבי קינג ושל "בורא" הבלוז – הנדי. ביום זה נסייר עוד בממפיס , נצפה על אי החוף ועל נופי מדינת ארקנסו שממול ברחוב מיין בו עדיין החשמליות פועלות , טיילת המיסיסיפי והפירמידה הנודעת. בערב נצא רגלית ליהנות מהמועדונים וההופעות החיות עד השעות הקטנות... לינה ממפיס.

 

יום 6 / 24.5.22 נאשוויל אולפן סטודיו של RGA   ומופע GRAND OLE OPREY

לאחר ארוחת בוקר נצא מזרחה לנאשוויל-טנסי. הגעה נאשוויל וסיור מקיף בעיר. ובלי מוסיקה אי אפשר: נבלה באולפן סטודיו של RGA בו הקליטו גדולי המוסיקה מאלביס,ג'וני קאש וצפונה. לאחר התארגנות במלון יציאה למופע הגדול בגרנד אול אופרי –מקומות שמורים ונוכחות באירוע המשודר מחוף לחוף.. כידוע לכולנו זהו מופע הקאנטרי רוק האולטימטיבי הנערך באולם המהווה "מכה" של מוזיקת העולם. לאלה ביננו שלא מסתפקים בכך, ניתן להמשיך ולבלות בלילה עד בלי די.... לינה בנאשוויל.

יום 7/ 25.5.22 נאשוויל המצודה

היום נסייר בבירת טנסי ,הקנטרי העולמי ועיר המוסיקה U.S.A נראה את הקפיטול, את פארק העצמאות ,שוק האיכרים, "רחבת מפת המדינה" ,כמו כן נבקר בגן העיר ,הנהר ומצודת נאשבורו שנתנה את השם לעיר ונמשיך לביקור בפארק "האתונאי" ובמרכזו בניין הפרתנון המרשים התואם את זה של אתונה.(נאשוויל מכונה גם "אתונה אמריקאית"..) בערב נבקר באזור הבילויים התוסס של העיר, נראה נשמע ונהנה כמו שצריך. לינה בנאשוויל. נצא לבלות במועדון wildhorse saloon נא להכין כובעים ומגפי בוקרים!! .... לינה בנאשוויל.

 

יום 8/ 26.5.22 לינצבורג ומזקקת ג'ק דניאלס JACK DANIELS – לילה בברודווי

היום נצא דרומה לכיוון לינצבורג הסמוכה למדינת אלבמה. נבקר במזקקת המשקה המוביל היום במרבית העולם.. הג'ק דניאלס. נערוך ביקור ונעמוד על תהליך הזיקוק והיצור ,ולא נוותר על מרכז המבקרים המיוחד שבמקום. נשמע על האיש הקטן הרווק והמוזר (ואם תרצו אפילו נעלה לקברו...) שהביא לעולם את המשקה שזה עתה שתינו והמכונה גיי – J –ויסקי טנסי . העיירה הינה עיירה דרומית טיפוסית, נתרשם מהבתים ומהאווירה המיוחדת , ובתום הביקור נשוב לנאשוויל ושם לא נוותר על הבילוי המוסיקלי המרתק בשלוש הקומות של היכל מוזיקת הקאנטרי -"הקנטרי מיוזיק הול אוף פיים" (הכניסה כלולה כמובן). .... לינה בנאשוויל.

 

יום 9/ 27.5.22 נאשוויל- סנט לואיס, העפלה ל"קשת" ,מוזיאון כיבוש המערב ופארק ג'פרסון

לאחר ארוחת הבוקר נצא צפון מערבה , נחצה את מדינת טנסי דרך פדוקה שלחופי נהר אוהיו , נחלוף על פני המיסיסיפי עד הגיענו לסנט לואיס , מיזורי. העיר שנוסדה ב 1764 דרומית למפגש הנהרות-מיסיסיפי-מיזורי, שתי נהרותיה הארוכים ביותר של ארצות הברית. נצא לסיור בעיר במהלכו נבקר בפארק גפרסון ,נתרשם מבית המשפט העתיק ההיסטורי, נהר המיסיסיפי, הגשרים המיוחדים כולל גשר מרטין לותר קינג, רחוב מרקט ובנייניו המונומנטליים, מוזיאון כיבוש והתפשטות למערב, וכמובן נארגן "העפלה" בקרוניות מיוחדות למרומי השער הנודע והגבוה ביותר באמריקה –"הקשת" המשמש גם אייקון של העיר סנט לואיס בכלל, וסמל לארצות הברית והישגיה. נתרשם מהדאון טאון וגורדי השחקים שלו. סנט לואיס נודעת בתרומתה למוזיקת עולם מבלוז, גאז וגוספל ועד למוזיקה קלאסית במיטבה. זו העיר שהצמיחה את האומנים הבינלאומיים גוזפין בייקר ומרתה גראהם, טינה טרנר, ורבים אחרים. לינה בסנט לואיס.

יום 10/ 28.5.22 לואיס – שיקאגו ושייט על הנהר

היום נצפין למדינת אילינוי עד הגעתנו לבירת "האגמים הגדולים" והגדולה בערי מדינת שיקאגו. נהנה מהדרך המדהימה בדרכינו לשיקגו. הגעה לשיקגו ויציאה לסיור רגלי במרכזו של הכרך התוססת בו מבקרים כ- 40 מיליון תיירים בשנה, הנהנים מהפארקים והחופים הציבוריים המרובים, המוזיאונים המשובחים, האדריכלות הייחודית והמוזיקה המסורתית, החדשנית והמודרנית, בקיצור SWEET HOME CHICAGO כמילותיו של השיר הפופולרי – אולטימטיבי המבוצע ע"י באדי גאי, ביבי קינג, אריק קלפטון ועוד. בערב יציאה לשייט מיוחד על נהר שיקגו במהלכו נחווה את העיר מזווית אחרת ביקור ב- NAVY PIER הנודע על האטרקציות , המסעדות והבארים, ובלילה הפאבים, המועדונים, והמוזיקה הממתינים לנו במרכזה של העיר התוססת , לינה בשיקגו.

 

יום 11/ 29.5.22 שיקאגו פארק מילניום - תצפית ממגדל סירס

בשיקגו רבתי הממוקמת על גדת נהר מישיגן ומהווה מרכז אקדמי אמנותי מוזיקלי, ספורטיבי , מסחרי, תחבורתי ותעופתי, במהלך הסיור נתרשם מהלולאה הידועה העוטפת את מרכז העיר, מגדל המים מהמאה ה- 19 ששרד את השריפה הגדולה של 1871, הפארקים, קריית המוזיאונים, ואזורי הצפון ובמיוחד לינקולן פארק שם נתרשם מהגנים הבוטניים הפתוחים לקהל. כמו כן נבקר בדרום העיר ובמרכזה . נערוך ביקור מיוחד בפארק מילניום עם הטיילת המרשימה, פביליון פריצקר, מזרקת הכתר, שער העננים הנודע ועוד. לא נוותר על הקצאת זמן   MAGNIFICENT MILE הנמתח מקו הנהר ועד מגדל המים ומגדל הנקוק. נעלה לתצפית ממגדל סירס - בניין סירס הוא אחד מגורדי-השחקים היפים ביותר בשיקגו.

לינה בשיקגו.

 

ימים 12-13/ 30-31.5.22 שיקאגו –ניו יורק 

בבוקר נעבור לנמל התעופה ממנו נטוס לניו יורק ליומיים של בילויים ב"תפוח הגדול" בליווי מדריך הטיול.

לינה בניו יורק.

יום 14-15/ 01-02.6.22 ניו יורק – תל אביב

בהתאם לשעות הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה דרך יעד ביניים חזרה לתל אביב אליה נגיע למחרת (יום 15)

                        

 

חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018