03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לסרי לנקה כולל רפטינג באזור קנדי, 11 ימים / 8 לילות, SRI

התכוננו לאי גן העדן הבודהיסטי בלב האוקיינוס שבה ניתן למצוא קצוות שונים של אקלים, תרבויות ונופים בזמן ושטח מצומצמים יחסית. בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול איכותי למדינה החייכנית והמגוונת סרי לנקה.  נהנה מים צלול, נופי בראשית קסומים, מגוון עשיר של צמחים ובע"ח, קניות זולות בשפע, אתרי מורשת של אונסק"ו וטבע מרהיב. ברוכים הבאים לפנינת המזרח עם מיטב המדריכים של מילניום. 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לסרי לנקה


יום-2 - 1/ תל אביב- קולמבו – נגומבו – פינאוולה - דמבולה

פגישה בנמל התעופה בן-גוריון וטיסה לקולמבו בירת סרי לנקה, עם נחיתת ביניים באיסטנבול. ננחת בקולמבו, התארגנות קצרה ונצא לביקור בעיירת הדייגים ובשוק הדגים של נגומבו. נתרשם מהלגונה עם סירות ה"קטמארן" והמכירה הפומבית של שלל הדגים. נמשיך לביקור מיוחד בבית היתומים לפילים שבפינאוולה אשר נוסד בשנת 1975 וזכה לפרסום עולמי כאתר בו מתמחים בגידול פילים יתומים בתנאי טבע עד לבגרותם ולשחרורם חזרה לטבע. נשתתף בהאכלתם של הפילונים הקטנים בבקבוק ונצפה ב"מקלחת" היומית שלהם על גדת הנהר. בתום הביקור נמשיך לדמבולה נערוך ביקור במקדש דמבולה (מקדש המערות), החצוב בסלע ובו מערות שעל קירותיהן ציורים רבים וכ-200 צלמים של בודהא. נגיע למלון בדמבולה. ארוחת ערב במלון .

טיול מאורגן לסרילנקה

יום 3/ דמבולה - פולונארוה – מצודת סיגיריה - דמבולה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לביקור מיוחד בבירה הסינהלית הקדומה – פולונרואה, גם היא הוכרזה אתר שימור של אונסק"ו, שהייתה בירתה השנייה של סרי לנקה במאות ה-11-12. במקום שרידי ארמונות, מקדשים, פסלי אבן של מלכים, מבני שלטון, מרחצאות ובריכת פרחי הלוטוס והאגם המלכותי ובמוזיאון המקומי. אחה"צ ביקור במצודת סיגיריה הידועה כ"סלע האריה" שנבנתה במאה ה-5 ע"י המלך קאשיאפה.
המצודה הוכרזה כאתר שימור של אונסק"ו. "ארמון תלוי" על מצוק מחורר ובו ציורי קיר מרשימים של ה"בתולות השמימיות". נטפס למצודה ונבקר במתחם שלה. לאחר מכן נמשיך למלון לארוחת ערב ולינה במלון.


יום 4/ דמבולה – מטאלה - קנדי

היום נבקר בקנדי העיר פסטורלית – נראה את העיר היפה וסביבתה הציורית ונשוב לסייר מסביב לימת קנדי. בדרך נבקר במטאלה הידועה בגני התבלינים שלה. נשוטט בגנים ונראה כיצד מייצרים את התבלינים ומה אפשר לבשל בעזרתם. בערב ביקור במקדש השן ונצפה במופע פולקלור סינהאלי. לינה וארוחת ערב בקנדי.


יום 5 / קנדי – ארץ התה – נוארה אליה

הבוקר נערוך ביקור בגנים הבוטניים המלכותיים של פראדנייה אשר נבנו ע"י המלך והורחבו ע"י הבריטים. נמשיך לארץ התה, נבקר במפעל מקומי לייצור תה, נצפה בשיטות המיוחדות להפקתו ואף נטעם ממנו. נמשיך לנוארה אליה - "עיר האורות. השוכנת בגובה 1,900 מ'. נואה אליה הייתה תחנת ההרים הפופולארית ביותר בקרב הבריטים בזמן שלטונם באי והם בנו כאן בתים פרטיים בסגנון קולוניאלי מהיפים בסרי לנקה. העיירה שוכנת במרכז אזור גידול שדות התה של המדינה. מהשדות הסובבים את העיירה מגיע תה ציילון, מהמובחרים בעולם. בסיום היום, העברה למלון בנוארה אליה. ארוחת ערב במלון.

טיול מאורגן לסרילנקה

Image by jürgen Scheffler


יום 6 / נוארה אליה – מפלי רוואנה – קאטאראגמה

השכמה מוקדמת ויציאה לביקור בשמורת הטבע של מישורי הורטון, שנמצאת כשעה וחצי נסיעה דרומה מנוארה אליה.שמורת טבע השוכנת ברמה שגובהה כ-2000 מ', בדרום האי. במקום יער מהעתיקים בעולם, עם שרכים אדירים, אגמים ועדרי איילים, וכן נמרים וקופים. באיזור זה יש מבחר גדול של מסלולי הליכה בדרגות שונות של קושי. נגיע לתצפית על "סוף העולם", המקום שקיבל את שמו בזכות התהום בעומק של כמה מאות מטרים. מכיוון שמדובר באיזור הררי גבוה, מזג האוויר לרוב נעים. נמשיך למפלי רוואנה ובהמשך נסיעה לקאטאראגמה - היא אולי היעד הקדוש הפופולארי ביותר בסרי לנקה. לינה וארוחת ערב במלון.

יום 7 / קאטאראגמה – שמורת יאלה

נצא לספארי ג'יפים בשמורת יאלה, בשמורה עם בעלי החיים המקומיים; פילים, ציפורים ועוד. נבקר בכפר מקומי ונתרשם מאורח החיים היחודי באיזור זה, וכן נבקר במקדש קאטאראגמה לשם מגיעים המקומיים לקבל ברכה מהאלים.


יום 8 / קאטאראגמה – גול - קאלוטארה

נסיעה לאורך החוף, בנוף של ביצות ושדות אורז. בהגעה סיור בעיר גול לחופי הים, העיר השנייה בגודלה בסרילנקה נבקר בעיר העתיקה ונראה את הנמל העתיק ואת המבצר שנבנה על ידי הפורטוגלים בנמל ובנייתו נמשכה מאוחר יותר, נצפה בדייג הקלונסאות, נתרשם משיטת הדייג העתיקה עד הגיענו למלון קאלוטארה ללינה וארוחת ערב.


יום 9 / שייט ספארי בנהר המאדו – מכרה האבן - קאלוטארה

נצא ליום מדהים בנהר המאדו - ספארי שייט בסירה בלגונה נראה איך מעבדים קינמון, נבקר במכרה אבן הירח ובמדגרה של צבי הים נבקר במכרה לאבנים יקרות ואולי נתפנק ונרכוש כמה תכשיטים לעצמנו. בתום הסיור חזרה למלון ללינה וארוחת ערב.


יום 10-11/ קולומבו -תל אביב

ביקור במקדש בודהיסטי בקלטורה ונסיעה לבירה קולומבו, הגדולה שבערי האי (כמיליון תושבים), עיר נעימה וצבעונית מאוד ובה ישן לצד חדש. קולומבו היא המרכז הכלכלי, הפוליטי והתרבותי של סרי לנקה. נערוך סיור מודרך באתריה הבולטים, סמטאותיה ושווקיה. נתרשם מהמבנים ומהמקדשים הקולוניאלים הבריטיים, המקדשים ההינדים והבודהיסטים וברבעי המגורים של העיר ולא נפסח על ביקור בבית הכולבו המפורסם ODEL, במידת הזמן. בתום היום העברה לשדה התעופה בטיסת חזרה לתל אביב עם נחיתת ביניים באיסטנבול.

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

קולומבו

Image by John Gibson

לכל הטיולים המאורגנים לסרי לנקה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018