03-6226666
להזמנות

דרום אמריקה 3 מדינות לשומרי מסורת, ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל C-ACB, טיול 19 ימים/17 לילות

אוכל כשר

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום אמריקה


ימים  1 / יום ה' - ת"א – בואנוס איירס

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסות דרך אירופה לבואנוס איירס.

ימים  2 / יום שישי -  בואנוס איירס

הגעה לבואנוס איירס בשעות הבוקר. עם ההגעה נצא לסיור פנורמי להתרשמות ראשונית עם העיר. בירת ארגנטינה עם כ-13 מיליון תושבים! העיר תיחשף לעינינו במהלך הסיור. נבקר בין היתר בכיכרות, נבקר בכנסיית סן מרטין, שכונת הנמל, לה בוקה, שכונת סן-טלמו, נצפה אל תיאטרון קולון, גני פלרמו ברובע ריקולטה בו קבורה אוויטה פרון, נעבור באזור היהודי. אחר הצהריים התארגנות במלון והכנות לקראת השבת. תפילה וסעודת שבת בבית חב"ד .

 טיול מאורגן לפרו

Image by lauraelatimer0

יום 3 / יום שבת - בואנוס איירס 

יום שבת יום מנוחה, לאחר התפילה וסעודת השבת, נצא לסיור רגלי באזור המלון. במוצ"ש נצא למופע טנגו טיפוסי מקומי.

יום 4 / יום א' - בואנוס איירס – ברילוצ'ה

נצא בטיסה בוקר מבואנוס איירס אל ברילוצ'ה, לאחר ההגעה נצא לסיור בברילוצ'ה וסביבותיה. ברילוצ'ה הינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי ה"נהואל ואפי" העיר מפורסמת בזכות תעשיית השוקולד הביתית שלה. נעפיל בכיסאות רכבל לפסגת הר ה"קאמפינירו", ממנו נשקפים הנופים ה"שוויצרים" – נופי האנדים המרהיבים. נבקר במפעל השוקולד המפורסם, ונצא לשוטט ולהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית שבה. ארוחת ערב כשרה ולינה בברילוצ'ה.

יום 5 / יום ב' -  ברילוצ'ה – שייט באגמים "הסיבוב הקטן"

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בשייט למה שמכונה "הסיבוב הקטן" של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם ה"נהואל ואפי" שהוא חלק  משבעת האגמים-המשובצים בהרי האנדים של האזור. נשוט לאי ויקטוריה לסיור במעבה היער ובתום הסיור, נשוב למלונינו ללינה וארוחת ערב כשרה.

יום 6 /  יום ג' -  ברילוצ'ה – קלפטה קרחון אופסלה 

היום לאחר ארוחת בוקר , נצא אל שדה התעופה של בואנוס איירס , ונטוס אל עבר העיירה קלפטה- בירת הקרחונים של דרום אמריקה. בהגעה נצא לכוון פונטה בנדרס ונשוט אל מול קרחון אופסלה הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה. נפליג עד לחוות אסטנסיה כריסטינה הממוקמת בליבה של שמורת טבע מהיפות באזור זה. משם נצא ברכב שטח לתצפית מרהיבה על קרחון אופסלה. נמשיך לקרחונים נוספים באגם ארגנטינו . בתום הסיור נחזור לעיירה קלפטה לארוחת ערב וללינה נבקר ב"מוזיאון הקרח" המיוחד. ובסיום הביקור הגעה למלון ללינה ולארוחת ערב בקלפטה.

יום 7 / יום ד' - קלפטה – טורס דל פיינה 

היום נצא אל שמורת טורס דל פיינה מהפארקים הלאומיים היפים בעולם. ביקור מקיף בשמורה ממוקמת בצדו הדרומי של הפארק הקרחונים, השמורה משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים. בפארק נוכל לראות קרחונים עצומים וכן את המפורסם שבהם –קרחון הגריי. בנוסף, נוכל גם לראות עשרות מיני זני עופות כגון: הקונדור, יענים, דורסים, פלמינגו ועוד. נמשיך לבקר גם באגם פהואה, במפל הגדול. ארוחת ערב ולינה בפיינה.

 טיולים לפרו, מאצ'ו פיצ'ו

 Image by Poswiecie

יום 8 / יום ה' - שמורת טורס דל פיינה- קלפטה

היום אנו נפרדים מהשמורה ועושים דרכינו חזרה לכוון קלפטה דרך לגונה אזול , הכחולה, המוקפת בצוקים תלולים מפלי מים מרשימים, שברקע נשקפים מגדלי הגרניט. נמשיך בדרכים המדהימות והציוריות לאורך כל הדרך עד בואכה קלפטה נתרשם מהנופים המרהיבים שבמחוז פטגוניה, שמורות הטבע מהיפות של המדינה והעיירות הקולוניאליות שבקרבת מקום, נשלים את סיורנו בעיר השלישית בגודלה, ולאחר ארוחת הערב, העברה לשדה התעופה וטיסה לבואנוס איירס.

יום 9 / יום שישי -  בואנוס איירס

הבוקר, נצא לטייל בין הבתים הצבעוניים של העיר, נראה בדרך את מועדון הכדורגל של דייגו מרדונה הכדורגלן הנודע, נבקר בכיכר מאי (ככר האימהות) ושם נצפה בבית הוורוד של נשיא ארגנטינה. נראה את הקתדרלה מטרופוליטנה, תאטרון קולין, גני פלרמו ברובע ריקולטה ובו קבורה אוויטה פרון. נעצור ברובע 47 העשיר של בואנוס איירס "אזור המרינה". באזור זה נצפה בגשר המרהיב של האדריכל סנטיאגו קלטרווה שעיצב את גשר המיתרים בירושלים.  בשעות אחר הצהריים, נשוב למלון להתארגנות לקראת השבת. תפילה, קידוש    וסעודת שבת בבית חב"ד.

יום 10 / יום שבת - בואנוס איירס

יום שבת יום מנוחה, לאחר התפילה וסעודת השבת, נצא לסיור רגלי באזור המלון.

יום  11 / יום א' -  בואנוס איירס – מפלי האיגואסו הצד הארגנטינאי

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל איגואסו. המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ. גובה המפל הגדול, "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים. כל אלה תוצר השפך הגיאולוגי של נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר פרנה הגדול. עם ההגעה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי של המפלים כולל מפל גרון השטן, נראה את מפל "שתי האחיות" ונשוט בתחתית בין המפלים-חוויה בלתי נשכחת. בתום הסיור נמשיך למלוננו. ארוחת ערב ולינה באיגואסו.

 טורס דל פאיינה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

יום 12 / יום ב' – מפלי האיגואסו הצד הברזילאי 

הבוקר ניסע לביקור בצדו הברזילאי של המפל בכדי לצפות על מפל "גרננטה דל דיאבלו" שצורתו צורת פרסה. נערוך סיור תצפיות על המפלים המדהימים בעוצמתם ויופיים המתיזים רסיסים למרחק רב אשר יוצרים ענני מים מעל המפלים, משם נמשיך לביקור בפארק הציפורים, ובסיום העברה למלון ללינה וארוחת ערב.


יום 13 / יום ג' – מפלי האיגואסו – ריו דה ז'ינרו- פסגת הקורקודובה 

היום אנו טסים אל ריו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - אכן היפה שבערי העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים. לאחר ההגעה נצא אל פסגת הקורקבדו ונעפיל לפסגתו ברכבת מיוחדת לתצפית מרשימה, זהו ההר ממנו נישא פסלו הענק של ישו אל העיר ואל מפרץ גואנברה.  בתום הסיור נעבור למלוננו להתארגנות.  בערב נצא לארוחת ערב בבית חב"ד ואחריו נצא לסיור לילה רגלי בעיר התוססת ומלאת החיים.

יום 14 / יום ד' - ריו דה ז'נרו - רכבל להר הסוכר 

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך ונטייל ברובעים השונים של העיר.ננצא ליער טיז'וקה, יער הגשם הגדול ביותר בעולם, נסייר ונלמד על הצמחייה ובע"ח המקומיים נמשיך ל'פאבלות', שכונות העוני המפורסמות של ריו ונשמע הסבר מרתק על אורח החיים בשכונות ונסקור מבחוץ את הנעשה מבפנים. נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים. נמשיך לביקור במרכז העיר של ריו, ובשכונות החוף וכמובן נערוך תצפית על אצטדיון הכדורגל המפורסם מכולם ה"מרקנה" בסיום העברה לבית המלון. בערב נצא לארוחת ערב בבית חב"ד המקומי.

בארילוצה, טיולים מאורגנים


יום 15 / יום ה' – שייט לאיים הטרופים

בבוקר ניסע ליום מהנה לקראת סופו של הטיול. נצא לשייט באיים הטרופים. גן עדן טרופי, נבלה את היום בשחייה, שנורקלינג, וכמובן נאכל ארוחת צהרים (דגים). בסיום השייט נחזור למלוננו, בערב לאחר ארוחת הערב הכשרה, נצא לסיור רגלי רגלי בריו התוססת.


יום 16 / יום שישי – ריו דה ז'נירו

יום חופשי לסיבוב קניות בטרם נשוב לארץ, אחר הצהריים הכנות לקראת השבת, תפילה וסעודת שבת, בבית חב"ד המקומי.

יום 17 / יום שבת – ריו דה ז'נירו - "חגיגית קרנבל"

יום שבת יום מנוחה, לאחר התפילה וסעודת השבת, נצא לסיור רגלי לסיור באזור המלון, לקראת שעות אחר הצהרים המאוחרות, נאכל ארוחת ערב (סעודה שלישית) מוקדמת ולאחר צאת השבת למעוניינים יציאה לקרנבל (בתשלום) נצא לכיוון אצטדיון SAMBODROME הערב נצטרף לחגיגה הגדולה ביותר בעולם במצעד המנצחות של ריו. כיום הקרנבל בריו הוא המרשים והמאורגן ביתר בברזיל. גולת הכותרת היא מצעד המנצחות של MARQUES DE SAPUCAI או "SAMBODROMO", במצעד זה מופעים בתי ספר שונים של ריקודי הסמבה , הלהקות נלחמות על תואר אלוף הקרנבל , תוכלו להישאר ערים עד אור הבוקר.

יום 18 / יום א' - ריו דה ז'ינרו- תל-אביב

לאחר התארגנות וארוחת הבוקר המאוחרת, נשלים את ביקורינו בריו ובהתאם ללוח זמני הטיסות, נתארגן לקראת נסיעה חזרה הביתה. נעזוב את המלון נסכם את הטיול ונצא לשדה התעופה ממנו נמריא ליעד הביניים. נחליף מטוס והמשך טיסה לתל אביב.

יום 19 / יום ב' - תל-אביב

נחיתה בתל אביב. תם ונשלם טיולינו המרתק והנפלא לדרום אמריקה.

לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה  
לכל הטיולים המאורגנים לברזיל  
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
טיולים לשומרי מסורת
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018