03-6226666
להזמנות

סקוטלנד -טיול מאורגן פרימיום כולל ביקור באיי סקאי, מופע פולקלור טיפוסי, חצי פנסיון , טיסות ישירות 8 ימים/7 לילות SCLP

"סיפורי ההילנדס"

נופים מרהיבים צבעי טורקיז עם אגמים מוקפים הרים מושלגים, היסטוריה ארוכת שנים עם תרבות עתיקה

עם הגאה במדינתו עד עצם היום הזה...

טיול פרמיום בסקוטלנד, ביקור מקיף בצפון המדינה המסקרנת. סיפורי פולקלור, פאבים מקומיים, טירות , ונופים אוצרי נשמה בטיול מרתק המספר את סיפורה של סקוטלנד...

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לסקוטלנדיום 1/תל-אביב – אדינבורו - גלזגו

נפגש בנמל התעופה בן גוריון לקראת הטיסה לאדינבורו. לאחר הנחיתה נמשיך לגלזגו, העיר הגדולה ביותר בסקוטלנד והעיר השלישית בגודלה בבריטניה.
בכפוף לשעות הטיסה, נצא לגלות את העיר. גלזגו מהווה מוקד משיכה לא קטן עבור תיירים שמרכזה נמצא באזור כיכר ג'ורג' ואזור השופינג העיקרי נמצא ברחובות Buchanan, Argyle Sauchiehall היא ממוקמת לאורך נהר הקליד שאורכו כ- 32 ק"מ. השפה הרשמית הסקוטית הינה "גליק" והשם בתרגום חופשי הינו "שדות ירוקים" – אבל כולם מדברים גם אנגלית – אם כי במבטא מיוחד ומקסים.
לינה וארוחת ערב בגלזגו.


יום 2/גלזגו – סטירלינג – פרת' – פיטלוכרי - ארמון בלייר את'ול- אבימור

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעיר סטירלינג שעמדה לאורך ההיסטוריה כשער חוסם לכניסת אנגלים לאזור ההיילנדס של סקוטלנד ויש לה מקום של כבוד בהיסטוריה בגלל הקרבות הרבים שנערכו בה למען השגת עצמאותה של סקוטלנד מאנגליה. היא גם אחת הערים המרכזיות וההיסטוריות ביותר של סקוטלנד ועיר המחוז של מחוז סטירלינגשיר הקרוי למעשה על שמה. נטייל בעיר ונראה את הטירה ששימשה בעבר את משפחת המלוכה הסקוטית, בין הארמונות הגדולים בהיסטוריה הסקוטית. נשמע גם את סיפור גבורתו של גדול גיבורי סקוטלנד הרי הוא וויליאם וולאס ועל הקרב המפואר שניהל מול האנגלים על גשר סטירלינג המוכר מהסרט הידוע "לב אמיץ". נבקר גם בפארק ה Helix בפאלקירק ונראה מה שלום ה "Kelpies" ראשי סוס ענקיים בגובה 30 מטר המוצבים שם לתפארת ונשמע את סיפורם.


נמשיך לפרת', עיר קטנה בחבל "פרת'שייר" הנקראת על שמה. עיר יפהפייה ומיוחדת, אשר זכתה לכינוי
(THE FAIR CITY) העיר הנאה. נטייל בעיר הטובלת בירק ושוכנת על גדות נהר טאיי.
נמשיך לפיטלוכרי Pitlochry, עיירה ציורית השוכנת בלב ליבה של שמורת הטבע קיירנגורמס. העיירה כונתה בפי המלכה ויקטוריה , היפה בעיירות בריטניה.
ארוחת ערב ולינה בפיטלוכרי. בערב נוכל טייל ברחובותיה הציוריים של עיר מרהיבה זו.

יום 3/פיטלוכרי Queens View  - טירת בלייר – מזקקת ויסקי – חוות איילי הצפון - אינברנס

לאחר ארוחת בוקר נעמיק את ביקורינו בפיטלוכרי הציורית. נבקר בטירת בלייר, אחת הטירות המרשימות בסקוטלנד, מקום מגוריו של הדוכס מאת'ול. נסייר בטירה ונתרשם מחדריה הענקיים, הריהוט העתיק שנאסף מכל העולם, ואוספי הענק של כלי הנשק וכלי החרסינה. נצא אל נקודת התצפית QUEENS VIEW לתמונה בלתי נשכחת של לוך טאמל, נמשיך לסיור מרתק במזקקת את'ול – כולל טעימות. נבקר גם בחוות איילי הצפון (בלעדי למילניום) ונשמע כיצד חיה מרתקת זו שבאופן מסורתי מושכת את המזחלת של סנטה קלאוס, הגיעה לשמורת הקיירנגורמס. לקראת ערב נגיע אל העיר אינברנס, העיר הצפונית ביותר בטיולינו. לינה וארוחת ערב באינברנס.

יום 4/ אינברנס – לוך נס – דראמנאדרוכיט – פורט אוגוסטוס – גלן קו – פורט וויליאם

לאחר ארוחת בוקר נמשיך לבקר באינברנס הממוקמת על שפת הנהר נס והקצה העליון של תעלת קלדוניה היא מוכרת כבירת אזור ההיילנדס נראה את הטירה העתיקה ואת פסלה של פלורה מאקדונלד, שעזרה לפרינס צ'ארלי היפה להימלט מפני האנגלים. נתחיל להדרים לאורך תעלת קלדוניה עד שנגיע לדראמנאדרוכיט היושבת על לוך נס, נשמע את הסיפורה של המפלצת החמקמקה וננסה למצוא אותה גם אנחנו....נמשיך לאורך תעלת קלדוניה אל הכפר הציורית בקצה של לוך נס הרי הוא פורט אוגוסטוס. בהמשך נגיע לגלן קו, דרך נופי ארץ האגמים והיערות- ללא ספק אחת הדרכים היפות בסקוטלנד. למרות היופי המדהים , אזור זה ידע מלחמות קשות והוא ידוע גם בשם "עמק הדמעות" ונשמע את הסיפור של כיצד בני הקאמפבל נלחמו בבני המאקדונלד לפני מאות שנים – כתם שחור בהיסטוריה של סקוטלנד.
לינה וארוחת ערב בפורט וויליאם.

יום 5/  האי סקאי 

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע על גשר המחבר את האי סקאי לסקוטלנד המרכזית. האי סקאי, נמצא ממערב לחופי צפון סקוטלנד והוא חלק מקבוצת האיים ההיברידיים –.. המציעים נופים משגעים, חיות מוגנות וציפורים צבעוניות. ללא ספק מדובר באזור היפה ביותר של סקוטלנד. נתחיל את ביקורנו בכפר הקטן סטרת'קרון STRATHCARRON ומשם נמשיך בדרך נופי הרי הקולין CUILLIN המרשימים. נעצור בסליגחן SLIGACHAN ונהנה מנוף פנורמי של נופים, נהרות וסיפורי פולקלור.
נעצור בעיר הבירה של האי פורטרי- PORTREE , עיר בת 200 שנה ובה בתי מלון, מסעדות ובתי קפה. לאחר הפסקת הצהריים, נמשיך לגלות את האי והפעם מנקודת תצפית מדהימה KILT ROCK , המשקיפה על המפלים והצוקים המקיפים את האי. מנקודה זו ניתן לראות את מסלול ההליכה הפופולרי OLD MAN OF STORR . בסיום הטיול, נעשה את דרכנו חזרה לכיוון הגשר ונשוב למלוננו בפורט וויליאם.
ארוחת ערב במלון.

יום 6/מדרגות נפטון - לוך לומונד- הכפר לאס LUSS - גלזגו

היום נעזוב את אזור ההיילנדס וניסע דרך נופים מקסימים, ביציאתינו מפורט וויליאם (FORT WILLIAM) שלרגלי הר בן נאביס, הגבוה בהרי סקוטלנד, נעצור במדרגות נפטון – מערכת סכרים מפוארת שמווסתת את הגבהים של הימים משני צדדי סקוטלנד בתעלת קלדוניה. נמשיך לאורך לוך לומונד "מלך האגמים" , האגם של מים מתוקים הגדול ביותר בסקוטלנד ובבריטניה כולה – אורכה 42 קמ !! נעצור לתצפית מרהיבה על האגם בכפר לאס האגדית. נמשיך ונשוב גלזגו התוססת ונערוך היכרות מעמיקה עם העיר. לקראת ערב ינתן זמן חופשי באזורי הקניות התוססים של העיר. ארוחת ערב ולינה בגלזגו.

.

יום 7/אדינבורו העיר, ההיסטוריה והפולקלור

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחת הערים היפות ביותר באירופה, הלא היא אדינבורו. נבקר בעיר העתיקה , נעלה ב"מייל המלכותי " בו שלל מוזיאונים ונראה את מצודת העיר. נראה את אבן ההכתרה של מלכי סקוטלנד (ונשמע על קשרה המיוחד עם ישראל...) ואת יהלומי הכתר הסקוטי . נמשיך לעיר החדשה לסיור ברחוב הנסיכים "PRINCES STREET " המפורסם ובכיכרות העיר. נתרשם מאורח חייהם של המקומיים ונשמע סיפורים מרתקים על העיר העתיקה. נראה את השילוב בין הישן לחדש אשר, הפך את אדינבורו לאחת הערים היפות ביותר באירופה. נפגוש את פסלו של בובי הכלב הנאמן ונשמע את סיפורו ונראה ארמון Holyrood המלכותי, מקום מגוריה של המלכה אליזבת בביקוריה בעיר.

בסיום היום, נהנה מערב פולקלור סקוטי ססגוני מיוחד כולל ארוחת ערב. לינה בגלזגו.


יום 8/ אדינבורו –תל-אביב

ארוחת בוקר במלון זמן פנוי בעיר ובהתאם לשעות הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

.

לכל הטיולים המאורגנים לסקוטלנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018