03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לדרום אמריקה 4 מדינות פרו, ארגנטינה, צ'ילה וברזיל כולל הג'ונגל האמזוני בפרו 23 ימים / 21 לילות, ACB2

כולל הג'ונגל האמזוני בפרו
חצי פנסיון


טיול מקיף הכולל ביקור ב-4 מדינות על בסיס חצי פנסיון כולל ביקורים בלימה, פוארטו מלדונלדו, קוסקו, אתרי האינקה, עמק הקדוש, מאצ'ו פיצ'ו, סנטיאגו דה צ'ילה, ברילוצ'ה, הר טרונדור, קלפטה, כולל טיול מיוחד ברכב שטח 4X4 על קרחון אופסלה, קרחון ספגציני , קרחון פוריטו מורנו, פונטה ארנס כולל שמורת הפינגוונים, שמורת טורס דל פיינה, בואנוס איירס, שייט על הפראנה דלתא אל העיירה טיגרה, מפלי האיגווסו, בצד הארגנטינאי ובצד הברזילאי, סכר האיטייפו, וכמובן המיוחדת מכולם ריו דה ז'נרו.למסלול הפוך היוצא בתאריך 7/3 לחצו כאן >

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום אמריקה


יום 1 / תל אביב - לימה:

פגישה בנמל התעופה וטיסות דרך אירופה ללימה בירת פרו, וכן העיר הגדולה ביותר במדינה זו. העיר ממוקמת על חופו של האוקיינוס השקט ומשתרעת על פני העמקים בהם זורמים נהרות . בהגעה נצא לכוון מלוננו לארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית.

יום 2/ לימה – פוארטו מלדונאדו:

נאכל ארוחת בוקר ונעבור אל שדה התעופה בלימה וטיסה אל פוארטו מלדונאדו. היא עיר קטנה בדרום מזרח פרו, קרובה לגבול עם ברזיל ושוכנת כ-55 ק"מ מהגבול עם בוליביה במפגש הנהרות טמבופטה ומדרה דה דיוס בלב יער גשם טרופי. העיר נמצאת בגובה של 183 מטרים מעל פני הים ואנשיה מתפרנסים בעיקר מתיירות, הפקת גומי וחיפוש זהב. פוארטו מלדונדו, מוקד יציאה לטיולים בג'ונגל, הכוללים הליכה ביער הגשם והיכרות עם מאפייניו השונים: מגוון צמחים, מיני ציפורים ובעלי חיים שונים. בדרך משדה התעופה נערוך סיור קצר דרך השווקים הסובבים את העיר. כאן מתחיל מסענו אל מעמקי הג'ונגל האמזוני. בהגעה ביקור בשוק המקומי ולאחר מכן שייט עד ללודג' בו נשתכן.

לאחר התמקמות בלודג ' נצא לסיור ראשוני ונכיר את הג'ונגל הטרופי. לינה וארוחת ערב.

 טיול מאורגן לפרו

Image by lauraelatimer0

יום 3/ פוארטו מלדונאדו:

השכמה מוקדמת ויציאה לסיור בג'ונגל. הג'ונגל ובו שפע קופים, חרקים שונים, שפע ציפורים, פרפרים ססגוניים ועוד. נערוך ביקור אצל משפחה מקומית, ונתרשם מאורח חייהם , ונחזור למנוחה. נצא לספארי לילי וננסה לאתר בעזרת פנסים תנינים על גדות הנהר. חזרה לארוחת ערב ללינה בלודג'.

יום 4/ פוארטו מלדונאדו -קוסקו:

העברה לשדה התעופה וטיסה לקוסקו((cusco. קוסקו: (3300 מ' גובה) הייתה בירת אימפריית האינקה. מרכז שלטוני לממלכה שהשתרעה לאורך 5000 ק"מ בהרי האנדים ובה כ-20 מיליון נתינים. יותר מכל מקום אחר בפרו היא מייצגת את השילוב בין התרבות העתיקה, לתרבות הספרדית שהשתלטה עליה. בסמטאותיה הצרות תוכלו לראות מבנים רבים שבסיסיהם מתקופת האינקה ומעליהם מבנה קולוניאלי. על מקדשי האינקה נבנו כנסיות קתוליות ועל ארמונות שליטי האינקה –בתי ממשל ספרדיים. שילוב זה יוצר עיר מיוחדת במינה, אולי היפה בערי אמריקה הדרומית. בין סמטאותיה המוני כנסיות, מוזיאונים, בתי מלאכה ושווקים צבעוניים בהם תמצאו את מיטב האומנות הפרואנית. משדה התעופה –העברה למלון. ננוח מעט על מנת להסתגל לגובה. נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית ולאחר מכן נצא לטיול רגלי נינוח בעיר: נבקר במקדש השמש coricancha , בכנסיית סן בלאס היפה ובקתדרלה. לינה בקוסקו.

יום 5/ קוסקו ואתרי האינקה:

בבוקר נצא לסיור באתרים מעניינים שבסביבתה הקרובה של קוסקו. נבקר בסקסאיוואמאן (sacsayhuaman)מקדש –מבצר הבנוי מאבני ענק לא סימטריות וללא מלט:טאמבו מאצ'אי (tambo machai)-מקדש המעין הקדוש. מבצר פוקה פוקרה (pucapucara).לקראת הצהרים , נמשיך לשוטט בעיר להשלמת סיורים ושיטוט בשווקים. עם ערב נצא לכיכרות העיר ונסיים את היום במופע פולקלורי ומופע אנדינה טיפוסי כולל ארוחת ערב.

יום 6/ העמק הקדוש- השוק בפיסאק

יום שיוקדש לטיול "בעמק הקדוש" העמק היפה מוקף ההרים בו צמחה ופרחה תרבות זו. נצא עם בוקר מקוסקו בדרכנו נעבור בכפר צ'ינצ'רו(chinchero) , המפורסם בזכות הטרסות העתיקות שבו . נמשיך למאראס (maras),שם נראה את בריכות האידוי להפקת מלח בשיטה שלא השתנתה מימי האינקה. משם נמשיך לשוק בפיסאק (pisac ) באם יהיה פתוח, הזדמנות טובה לראות את הכפריים המגיעים לבושים בגדים ססגוניים מסורתיים ומוכרים מכל הבא ולאחר מכן נצפה במצודה הצופה אל העמק. מהשוק בפיסאק נסע לאורך נהר האורובמבה (urubamba) עד אשר נגיע לכפר האינקה העתיק אוייאנטאייטאמבו. לינה וארוחת ערב במלון שבאזור.

יום 7/ מאצ'ו פיצ'ו:

השכמה מוקדמת בבוקר על מנת להגיע אל המפורסם באתרי דרום אמריקה-מאצ'ו פיצ'ו (machu picchu). המקום השתמר בשלמותו משום שלא התגלה ע"י הכובשים הספרדים, אשר הרסו ערי אינקה רבות במהלך הכיבוש. במשך 350 שנה הייתה העיר חבויה בלב הג'ונגלים, על הר בעל מדרונות תלולים, משקיפה על נהר האורומבה, עד אשר נתלתה בראשית המאה ה-20. ישנן שתי דרכים להגיע למאצ'ו פיצו: האינקה trall והאינקה train 'אנו כמובן נשתמש בדרך השנייה. נעלה אל רכבת (התיירים) עם בוקר, לאחר נסיעה של כשעתיים לאורך הנהר, נגיע לעיירה אגוואס קליינטס שלמרגלות האתר ונעלה באוטובוסים קטנים בכביש המתפתל אל האתר. עד שעות אחר הצהרים נערוך טיול מקיף ביום המקדשים, בתי המגורים והרחובות העתיקים, אחר הצהרים נשוב באוטובוס לתחנת הרכבת ונחזור למלון בקוסקו-ללינה וארוחת ערב.

 טיולים לפרו, מאצ'ו פיצ'ו

 Image by Poswiecie

יום 8/ קוסקו - לימה העיר:

טיסה ללימה, בהגעה נצא לטיול של יום שלם בבירה הספרדית הראשונה ובעיר הקולוניאלית החשובה ביותר באמריקה הדרומית. בעבר הייתה מקום מושבו של "המשנה למלך" –נציגו של מלך ספרד. היום משתלב המרכז הקולוניאלי עם שכונות חדשות ומודרניות מחד ועם משכנות העוני מאידך. העיר עשירה במוזיאונים ונבקר בשניים מהם: מוזיאון לארקו הררה- מוזיאון בו קיים אוסף עשיר של קרמיקה פרה קולומביאנית בעלת מוטיבים ארוטיים ובמוזיאון הזהב- שם מוצגות עבודות זהב מרהיבות –אלו ששרדו את ההרס הספרדי הגדול. נבקר במרכז הקולוניאלי העתיק, בכיכרות המרשימות כמו "פלאזה דה ארמס" או כיכר על שמו של סן מרטין –משחרר אמריקה. בקתדרלה ובכנסיית סן פרנסיסקו עם הקטקומבות. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית. נמשיך ונבקר בפארק יצחק רבין ופארק האוהבים ומשם העברה חזרה למלון, לינה בלימה.

יום 9/ לימה – סנטיאגו דה צ'ילה:

בבוקר נעבור לשדה התעופה ונטוס לסנטיאגו דה צ'ילה, בהגעה נעבור למלון להתארגנות ונסייר בבירת צ'ילה בין האתרים המרכזיים של העיר, בכיכר הראשית והמדרחוב היפה הגובל בה , נצפה בקתדראלה ובארמון הנשיאות "המונדה" בו נרצח/התאבד הנשיא הקומוניסטי סלבדור איינדה ונצפה בפסלו, ונעלה לתצפית על העיר מהר סן קריסטובל. הגעה והעברה ללינה וארוחת ערב במלון.

יום 10/ סנטיאגו דה צ'ילה- פונטה ארנס – פוארטו נטאלס

לאחר ארוחת בוקר העברה לשדה התעופה, נטוס לפונטה ארנס העיר הדרומית ביותר בצ'ילה. בהגעה נערוך סיור בעיר, וניסע לשער המערבי של תעלת מגלן, נראה את ככר MUNOZ GAMERO עליה חולש פסלו המזדקר של חוקר הארצות מגלן, המוקף במגוון זנים של עצים עבותים ועתיקים. בתום הסיור ניסע צפונה לפוארטו נטאלס נעבור למלוננו. ארוחת ערב במלון.

יום 11/ פוארטו נטאלס – שמורת דל פיינה

נצא אל שמורת טורס דל פיינה מהפארקים הלאומיים היפים בעולם. ביקור מקיף בשמורה ממוקמת בצדו הדרומי של הפארק הקרחונים, השמורה משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים. בפארק נוכל לראות קרחונים עצומים וכן את המפורסם שבהם –קרחון הגריי. בנוסף, נוכל גם לראות עשרות מיני זני עופות כגון: הקונדור, יענים, דורסים, פלמינגו ועוד. אנו נבקר גם באגם פהואה, במפל הגדול, לינה וארוחת ערב במלון.

 טורס דל פאיינה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

יום 12/ שמורת טורס דל פיינה - קלפטה:

היום אנו נפרדים משמורת הפיינה ונוסעים לעבר העיירה קלפטה בארגנטינה - בירת הקרחונים של דרום אמריקה. נבקר ב"מוזיאון הקרח" המיוחד. הגעה למלון בשעות הערב. ארוחת ערב בקלפטה.

יום 13 / קלפטה – חוות קריסטינה – קרחון אופסלה – קרחון ספגציני –אגם ארגנטינו:

יום טבע מיוחד ! נצא לכוון פורטו בנדרס ונשוט אל מול קרחון אופסלה הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה. נפליג עד לחוות אנסטסיה קריסטינה הממוקמת בליבה של שמורת טבע מהיפות באזור זה. משם נצא ברכב שטח 4X4 לתצפית מרהיבה על קרחון אופסלה, נמשיך לקרחונים נוספים, לאגם ארגנטינו נאכל ארוחת צהרים בחווה. בתום הסיור נחזור לעיירה קלפטה ללינה.

יום 14 / קרחון פוריטו מורנו – טיסה לברילוצ'ה – הסיבוב הקטן" הCircuito Chico "נהואל הואפי"

מוקדם בבקר נצא אל קרחון פוריטו מורנו- נגיע אל קרחון פריטו מורנו (PERITO MORENO), תופעת טבע מדהימה – הקרחון נקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו שחקר את האזור במאה ה-19. הקרחון גולש לכוון לאגו ארגנטינו וחוצה את אחד מזרועות האגם לשניים. ללא ספק זה הקרחון המרשים ביותר בדרום אמריקה, ויתכן הקרחון היפה ביותר בעולם. נעמוד מול הקרחון ונראה שחזותו הקדמית של הקרחון הנע ולעיתים הוא נשבר כאשר הוא מגיע אל מים, גושי הקרח הגדולים מתרסקים ברעש מחריש אוזניים לתוף המים, נראה מקרוב את הצבעים המשונים של הקרחון המדהים : כחול, לבן ואפור, בצהרים נצא לכוון שדה התעופה ונטוס אל העיירה המיוחדת ברילוצ'ה , בהגעה סיור בברילוצ'ה וסביבותיה. ברילוצ'ה הינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי ה"נהואל הואפי" (NAHUEL HUAPI ). נצא לשוטט ולהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית. לינה וארוחת ערב.

בארילוצה, טיולים מאורגנים

יום 15 / ברילוצ'ה - בואנוס איירס

סיור בברילוצ'ה וסביבותיה. ברילוצ'ה הינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי ה"נהואל הואפי" (NAHUEL HUAPI ). נצא למה שמכונה "הסיבוב הקטן" הCircuito Chico של ברילוצ'ה, מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם ה"נהואל וואפי", נעפיל בכיסאות רכבל לפסגת הר ה"קאמפינירו", ממנו נשקפים הנופים ה"שוויצרים" – נופי האנדים המרהיבים. נבקר במפעל שוקולד, ונצא לשוטט ולהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית. בסיום העברה לשדה וטיסה לבואנוס איירס.


יום 16 / בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לגלות את בואנוס איירס. נתחיל בשכונת LA BOCA  עם טיול בין הבתים הצבעוניים, נראה בדרך את מועדון הכדורגל של דייגו מרדונה הכדורגלן הנודע, נבקר בכיכר מאי (ככר האימהות) ושם נצפה בבית הוורוד של נשיא ארגנטינה. נראה את הקתדרלה מטרופוליטנה, תאטרון קולין, גני פלרמו ברובע ריקולטה ובו קבורה אוויטה פרון. נעצור ברובע 47 העשיר של בואנוס איירס "אזור המרינה". באזור זה נצפה בגשר המרהיב של האדריכל סנטיאגו קלטרווה שעיצב את גשר המיתרים בירושלים.בערב נצא לארוחת ערב ומופע טנגו .

יום 17/ בואנוס איירס – איגואסו הצד הארגנטינאי - שייט בין המפלים:

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל איגואסו. המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ. גובה המפל הגדול, "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים. כל אלה תוצר השפך הגיאולוגי של נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר פרנה (PARANA) הגדול. עם ההגעה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי של המפלים כולל מפל גרון השטן ונשוט בתחתית בין המפלים-חוויה בלתי נשכחת. בתום הסיור נמשיך למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 18 / מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – איטייפו:

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים, נרד בשביל הצופה אל שלל המפלים ומגיע אל המראה היפה ביותר של המפלים, נבקר בסכר האיטייפו – מפעל הידרואלקטרי השני בגודלו בעולם המספק חשמל לדרום ברזיל ופרגוואי. ולסיכום היום בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור טיפוסי ב – RAFAIN.

יום 19/ איגואסו- ריו דה ז'נירו – כולל סיור ערב רגלי:

היום אנו טסים אל ריו דה ז'נירו כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - אכן היפה שבערי העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים. לאחר ההגעה נעבור למלוננו.

בערב נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונצא לסיור לילה רגלי בעיר התוססת ומלאת החיים.

מפלי האיגואסו

יום 20 / איים טרופים

בבוקר ניסע ליום מהנה לקראת סופו של הטיול. נצא לשייט באיים הטרופים. גן עדן טרופי, נבלה את היום בשחייה, שנורקלינג, וכמובן נאכל ארוחת צהרים. בסיום השייט נחזור למלוננו, בערב ביקור רגלי בריו התוססת.

יום 21/ ריו דה ז'נרו - רכבת אל הקורקובדו -רכבל להר הסוכר – תצפית באצטדיון הכדורגל מרקנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל פסגת הקורקבדו ונעפיל לפסגתו ברכבת מיוחדת לתצפית מרשימה, זהו ההר ממנו נישא פסלו הענק של ישו אל העיר ואל מפרץ גואנברה. נמשיך ונטייל ברובעים השונים של העיר. נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים. נמשיך לביקור במרכז העיר של ריו, ובשכונות החוף וכמובן נערוך תצפית על אצטדיון הכדורגל המפורסם מכולם ה"מרקנה" בסיום העברה לבית המלון. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית.

יום 22/ ריו דה ז'ינרו- תל-אביב:

לאחרת ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה נבקר במרכז הקניות הגדול ביותר בדרום אמריקה לפני שנעבור לשדה התעופה ונטוס בטיסה דרך אירופה אל תל-אביב – הנחיתה ביום ה- 23 . (במידה ואין זמן נבקר יום קודם).

בטיול בתקופת הקרנבל לקראת ערב נצא לאירוע הגדול מכולם מצעד המנצחות נצפה ברקדנים מבתי הספר לסמבה רוקדים בקבוצות יפות וצבעוניות במצעד של הקרנבל בריו עד אור הבוקר .

ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.

לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה  
לכל הטיולים המאורגנים לברזיל  
לכל הטיולים המאורגנים לפרו  
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018