03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לדרום אמריקה 4 מדינות פרו, ארגנטינה, צ'ילה וברזיל כולל הג'ונגל האמזוני בפרו 23 ימים / 21 לילות, ACB2

כולל הג'ונגל האמזוני בפרו
חצי פנסיון


טיול מקיף הכולל ביקור ב-4 מדינות על בסיס חצי פנסיון כולל ביקורים בלימה, פוארטו מלדונלדו, קוסקו, אתרי האינקה, עמק הקדוש, מאצ'ו פיצ'ו, סנטיאגו דה צ'ילה, ברילוצ'ה, הר טרונדור, קלפטה, כולל טיול מיוחד ברכב שטח 4X4 על קרחון אופסלה, קרחון ספגציני , קרחון פוריטו מורנו, פונטה ארנס כולל שמורת הפינגוונים, שמורת טורס דל פיינה, בואנוס איירס, שייט על הפראנה דלתא אל העיירה טיגרה, מפלי האיגווסו, בצד הארגנטינאי ובצד הברזילאי, סכר האיטייפו, וכמובן המיוחדת מכולם ריו דה ז'נרו.למסלול הפוך היוצא בתאריך 7/3 לחצו כאן >

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום אמריקה


יום 1 / תל אביב - לימה: (פרו)

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך אירופה ללימה בירת פרו והעיר הגדולה ביותר במדינה. העיר ממוקמת על חופיו של האוקיינוס השקט ומשתרעת על פני העמקים בהם זורמים מס' נהרות גדולים ואוכלוסייתה של העיר מונה קרוב ל 9 מיליון נפש – כשליש מתושבי פרו כולה . בהגעה נצא לארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית.


יום 2/ לימה – פוארטו מלדונדו:

נאכל ארוחת בוקר, נעבור אל שדה התעופה בלימה ונטוס מזרחה אל העיר פוארטו מלדונדו. פוארטו מולדנדו היא עיר בדרום מזרח פרו, קרובה לגבול עם ברזיל ושוכנת כ-55 ק"מ מהגבול עם בוליביה במפגש הנהרות טמבופטה ומדרה דה דיוס בלב יער גשם טרופי. העיר נמצאת בגובה של 183 מטרים מעל פני הים ותושביה (מעל 80,000) מתפרנסים בעיקר מתיירות, הפקת גומי וחיפוש זהב. פוארטו מלדונדו משמשת כמוקד יציאה לטיולים בג'ונגל, הכוללים הליכה ביער הגשם והיכרות עם מאפייניו השונים: מגוון צמחים, מיני ציפורים ובעלי החיים השונים. כאן מתחיל מסענו אל מעמקי הג'ונגל האמזוני. בדרך משדה התעופה נעבור בחלק מהשווקים הסובבים את העיר ובהמשך נצא בהפלגה אל הלודג' בו נשהה בלילה. לאחר התמקמות נצא לסיור ראשוני להכרת הג'ונגל הטרופי. ארוחת ערב ולינה.

 טיול מאורגן לפרו

Image by lauraelatimer0

יום 3/ פוארטו מלדונדו:

השכמה מוקדמת ויציאה לסיור בג'ונגל האמזונס. אגן האמזונאס המשתרע על פני שטח עצום של 4.5 מיליון קמ"ר מקיף שטחים גדולים מברזיל, אקוודור, בוליביה - וכמובן פרו. בג'ונגל שפע אדיר של ציפורים, קופים, בעלי חיים, חרקים שונים, פרפרים ססגוניים ועוד. בין היתר נערוך ביקור אצל משפחה מקומית, ונתרשם מאורח חייהם המיוחד. בשעות הצהריים נחזור ללודג' למנוחה קלה ובשעות הערב נצא שוב לספארי לילי בו ננסה לאתר בעזרת פנסים, תנינים וחיות נוספות על גדות הנהר. חזרה לארוחת ערב ולינה בלודג'.


יום 4/ פוארטו מלדונדו - קוסקו:

העברה לשדה התעופה וטיסה לקוסקו; קוסקו היא אחת הערים המרכזיות בפרו ואוכלוסייתה מונה 435,000 תושבים. העיר הייתה בירת אימפריית האינקה והיא העיר העתיקה ביותר ביבשת. ב-1983 הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. קוסקו שוכנת בגובה רב של כ-3,400 מטר, עובדה המשפיעה על האקלים הקריר של העיר. קוסקו הייתה בירת אימפריית האינקה והמרכז השלטוני לממלכה שהשתרעה לאורך 5000 ק"מ בהרי האנדים ובה כ-20 מיליון נתינים. יותר מכל מקום אחר בפרו היא מייצגת את השילוב בין התרבות העתיקה, לתרבות הספרדית שהשתלטה עליה. בסמטאותיה הצרות נראה מבנים רבים שבסיסם מתקופת האינקה ומעליהם מבנה קולוניאלי. על מקדשי האינקה נבנו כנסיות קתוליות ועל ארמונות שליטי האינקה –בתי ממשל ספרדיים. שילוב זה יוצר עיר מיוחדת במינה, אולי היפה בערי אמריקה הדרומית. בין סמטאותיה המוני כנסיות, מוזיאונים, בתי מלאכה ושווקים צבעוניים בהם נמצא את מיטב האומנות הפרואנית. נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית ולאחר מכן נצא לטיול רגלי נינוח בעיר: נבקר במקדש השמש coricancha ,  בכנסיית סן בלאס היפה ובקתדראלה. לינה בקוסקו.

יום 5/ קוסקו ואתרי האינקה:

בבוקר נצא לסיור באתרים מעניינים שבסביבתה הקרובה של קוסקו. נבקר בסקסאיוואמאן (sacsayhuaman) מקדש – מבצר הבנוי מאבני ענק המשתלבות ביניהן בהתאמה מלאה וללא מלט; טאמבו מאצ'י (tambo machai) -מקדש המעין הקדוש, ומבצר פוקה פוקרה (pucapucara). בשעות אחה"צ נסייר בעיר להשלמת הביקורים באתרים ובשווקים. עם ערב נצא לכיכרות העיר ונסיים את היום במופע פולקלורי טיפוסי כולל ארוחת ערב.

יום 6/ העמק הקדוש- השוק בפיסאק

בשעות הבוקר נצא מקוסקו ליום שיוקדש לטיול "בעמק הקדוש" המכונה גם עמק אורובמבה. העמק ממוקם כ-20 קילומטרים צפונית לבירת אימפריית האינקה קוסקו. אזור העמק הקדוש היה מיושב בעיקר על ידי בני האינקה בתקופה שבין המאה ה-11 עד המאה ה-15 לספירה. בדרכנו נעבור בכפר צ'ינצ'רו(chinchero) ,  המפורסם בזכות הטרסות העתיקות שבו. נמשיך למאראס (maras),שם נראה את בריכות האידוי להפקת מלח בשיטה שלא השתנתה מימי האינקה. משם נמשיך לשוק בפיסאק (pisac ) (במידה ויהיה פעיל), הזדמנות טובה לראות את הכפריים המגיעים לבושים בבגדים ססגוניים ומסורתיים ומוכרים מכל הבא ליד. מהשוק בפיסאק נסע לאורך נהר האורובמבה (urubamba) עד אשר נגיע לכפר האינקה העתיק אויאנטאיטמבו. לינה וארוחת ערב במלון שבאזור.


יום 7/ מאצ'ו פיצ'ו:

נצא השכם בבוקר על מנת להגיע אל המפורסם באתרי דרום אמריקה-מאצ'ו פיצ'ו (machu picchu).  המקום השתמר בשלמותו משום שלא התגלה ע"י הכובשים הספרדים, אשר הרסו ערי אינקה רבות במהלך הכיבוש. במשך 350 שנה הייתה העיר חבויה בלב הג'ונגלים, על הר בעל מדרונות תלולים, משקיפה על נהר האורומבה, עד אשר נתגלתה בראשית המאה ה-20. ישנן שתי דרכים להגיע למאצ'ו פיצו: האינקה trall והאינקה train 'אנו כמובן נשתמש בדרך השנייה. נעלה על רכבת התיירים ולאחר נסיעה של כשעתיים לאורך הנהר, נגיע לעיירה אקוואס קליינטס ("מים חמים") שלמרגלות האתר ונעלה באוטובוסים קטנים בכביש המתפתל אל האתר. עד שעות אחר הצהרים נערוך טיול מקיף בין המקדשים, בתי המגורים והרחובות העתיקים, אחר הצהרים נשוב באוטובוס לתחנת הרכבת ונחזור למלון בקוסקו-לארוחת ערב ולינה.

 טיולים לפרו, מאצ'ו פיצ'ו

 Image by Poswiecie

יום 8/ קוסקו - לימה:

טיסה חזרה ללימה – עיר הבירה. בהגעה נצא לטיול של יום שלם בבירה הספרדית הראשונה ובעיר הקולוניאלית החשובה ביותר באמריקה הדרומית. בעבר הייתה מקום מושבו של "המשנה למלך" –נציגו של מלך ספרד. היום משתלב המרכז הקולוניאלי עם שכונות חדשות ומודרניות מחד ועם משכנות עוני מאידך. העיר עשירה במוזיאונים ואנו נבקר בשניים מהם: מוזיאון לארקו הררה- מוזיאון בו קיים אוסף עשיר של קרמיקה פרה קולומביאנית בעלת מוטיבים ארוטיים ובמוזיאון הזהב- שם מוצגות עבודות זהב מרהיבות –אלו ששרדו את ההרס הספרדי הגדול. נבקר במרכז הקולוניאלי העתיק, בכיכרות המרשימות כמו "פלאזה דה ארמס"  והכיכר על שמו של סן מרטין –משחרר אמריקה. במידת האפשר נבקר בקתדראלה ובכנסיית סן פרנסיסקו. נמשיך ונבקר בפארק יצחק רבין ופארק האוהבים. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה בלימה.

יום 9/ לימה – סנטיאגו דה צ'ילה:

בבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לסנטיאגו דה צ'ילה; נסייר באתרים המרכזיים של העיר, בירת צ'ילה. סנטיאגו נוסדה על ידי הכובש הספרדי פדרו דה ואלדיביה ב-12 בפברואר 1541  וכיום מתגוררים בעיר קרוב ל 7 מיליון תושבים. נראה את הכיכר הראשית והמדרחוב הגובל בה, את הקתדראלה וארמון הנשיאות "המונדה" בו נרצח או שמא התאבד הנשיא הקומוניסטי סלבדור איינדה בהפצצה אווירית של תומכי מחליפו, אוגוסטו פינושה. לסיום נעלה להר סן קריסטובל - התצפית היפה ביותר על העיר שניתן לזהותה מכל מקום בעיר לפי פסלה הלבן של מריה הקדושה שניצב בפסגה.  ארוחת ערב במלון.

יום 10/ סנטיאגו דה צ'ילה- פונטה ארנס – פוארטו נטאלס

לאחר ארוחת בוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לפונטה ארנס העיר הגדולה והדרומית ביותר בצ'ילה. בהגעה נערוך סיור פנוראמי בעיר (כ 150,000 תושבים) ונראה את ככר MUNOZ GAMERO  עליה חולש פסלו של חוקר הארצות מגלן, המוקף במגוון זנים של עצים עבותים ועתיקים. בהמשך נעזוב את העיר וניסע לפיתחה המערבי של תעלת מגלן שהתגלתה על ידי מגלה הארצות הפורטוגזי פרדיננד מגלן. בתום הסיור ניסע צפונה לעבר פוארטו נטאלס – עיר קטנה וציורית ממנה נצא למחרת לשמורת הטורס דל פיינה. ארוחת ערב במלון.

יום 11/ פוארטו נטאלס – שמורת טורס דל פיינה

נצא מוקדם מפוארטו נטאלס צפונה ונגיע אל שמורת טורס דל פיינה, מהפארקים הלאומיים היפים בעולם. את השמורה המשתרעת על שטח של 2,400 ניתן לחלק לשני חלקים עיקריים – הצד המערבי בו נמצאים מספר קרחונים ובראשם קרחון הגריי המפורסם והצד המזרחי העשיר בנהרות, מפלים וכמובן – מגדלי "הטורוס" המפורסמים שעל שמם נקרא הפארק כולו. הפארק כולל גם מיגוון עשיר של בעלי חיים וציפורים ועם מעט מזל נוכל לראות חתולי פומה פראיים, עדרים גדולים של גואנקו (סוג של למה), שועלים, איילים צ'יליאניים, נשרי הקונדור, דורסים שונים, פלמינגו, ברבורים שחורי צוואר – ועוד.  נערוך סיורים מקיפים ברחבי השמורה ככל שהזמן יאפשר. ארוחת ערב ולינה פארק. 

 טורס דל פאיינה, טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

יום 12 / שמורת טורס דל פיינה- אל קלפטה

בבוקר נמשיך ונבקר בשמורה ונראה את לגונת אזול הכחולה, המוקפת בצוקים תלולים ומפלי מים מרשימים, כאשר ברקע נשקפים מגדלי הגרניט של הטורסים. מקור שמו של הפארק הם  אותם שלושה צוקי גרניט הנראים כמגדלים )בספרדית: מגדלים = TORRES) והמהווים את סממניו הבולטים ביותר של הפארק כולו. נמשיך בדרכים מדהימות לאורך כל היום, נחצה את הגבול לארגנטינה ונמשיך עד לעיר אל קלפטה. ארוחת ערב ולינה.

יום 13 / אל קלפטה – חוות קריסטינה – קרחון אופסלה – קרחון ספגציני –אגם ארגנטינו:

יום של טבע ונופים מרהיבים לפנינו ! נצא לעבר מעגן הספינות בנקודת פונטה בנדרס, נעלה על ספינה ונפליג על אגם ארגנטינו אל מול קרחון האופסלה המהמם - הקרחון היבשתי הגדול ביותר בדרום אמריקה. נפליג עד לחוות אסטנסיה כריסטינה הממוקמת בליבה של שמורת טבע מהיפות באזור זה. משם נצא ברכבי שטח ונטפס לתצפית מרהיבה על קרחון אופסלה. נרד חזרה אל הספינה ונראה קרחונים נוספים באזור האגם – כולם שייכים לשדה הקרח האדיר של פטגוניה. בתום הסיור נחזור לעיר אל קלפטה לארוחת ערב וללינה. 


יום 14 / קרחון פריטו מורנו – טיסה לברילוצ'ה

הבוקר נצא מאל קלפטה מערבה לעבר קרחון פריטו מורנו (PERITO MORENO), אחת מתופעות הטבע המדהימות ביותר באזור פטגוניה; הקרחון נקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו שחקר את האזור במאה ה-19. עקב הצטברות תמידית של שלג וקרח במעלה הקרחון מצד אחד והעובדה שהקרחון גולש לכוון אגם ארגנטינו ונתקל במכשול המים מאידך – גורמת ללחץ אדיר ולגושי קרח עצומים להישבר באופן תדיר ברעש מחריש אוזניים לתוך המים; מהמם! נסייר רגלית על המשטח שנבנה במיוחד אל מול הקרחון ונראה מקרוב את הצבעים השונים של הקרחון - כחול, לבן ואפור – כמו גם את ההתרסקויות ושבירות הקרח שמתרחשים ממש מולנו. בסיום הסיור נצא בנסיעה לכוון שדה התעופה של אל קלפטה אל העיירה המיוחדת ברילוצ'ה. ברילוצ'ה הינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי "נהואל הואפי" (NAHUEL HUAPI ) נצא להליכה רגלית ונהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית. לינה וארוחת ערב.

בארילוצה, טיולים מאורגנים


יום 15 / ברילוצ'ה – "הסיבוב הקטן" - בואנוס איירס

אנו יוצאים לסיור בברילוצ'ה וסביבותיה. נצא לסיור המכונה "הסיבוב הקטן" ה Circuito Chico - מסלול מקסים המתפתל לאורך אגם ה"נהואל וואפי" כולל מספר עצירות לתצפיות שונות ואולי הליכות קלות ברגל; בהמשך היום נעפיל בכיסאות רכבל לפסגת הר ה"קאמפינירו", ממנו נשקפים הנופים ה"שוויצרים" ושלל האגמים המקיפים את האזור – נופי האנדים המרהיבים. נבקר במפעל שוקולד, ונכיר את מרכז העיירה, אזור האגם והאווירה התיירותית המיוחדת לעיר זו. בסיום העברה לשדה התעופה וטיסה צפונה לבואנוס איירס.

יום 16 / בואנוס איירס:

לאחר ארוחת הבוקר נצא לגלות את בואנוס איירס. נתחיל בשכונת LA BOCA עם טיול רגלי בין הבתים הצבעוניים, נראה את מועדון הכדורגל של דייגו ארמנדו מרדונה הכדורגלן הנודע, נבקר בכיכר מאי (היא "כיכר האימהות") ממנה ניתן לראות את "הבית הוורוד", מקום עבודתו של נשיא ארגנטינה. נראה את הקתדראלה מטרופוליטנה, תיאטרון קולון, גני פלרמו ואת רובע ריקולטה כולל בית הקברות בו קבורה אוויטה פרון. נעצור באזור המרינה ונצפה בגשר המיוחד של הארכיטקט הספרדי סנטיאגו קלטרווה שעיצב בין היתר גם את גשר המיתרים בירושלים. במידת האפשר יינתן זמן חופשי להליכה במדרחוב פלורידה. בערב נצא לארוחת ערב ומופע טנגו .

יום 17/ בואנוס איירס – מפלי האיגואסו הצד הארגנטינאי - שייט בין המפלים:

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לשדה התעופה וטיסה צפונה אל עבר מפלי האיגואסו. מפלי האיגואסו נמצאים במשולש המדינות פרגוואי, ארגנטינה וברזיל והם נחשבים כמפלים השניים בספיקת המים בעולם (לאחר מפלי הניאגרה); זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ כשגובה המפל הגדול מביניהם, "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים. המפלים נוצרו כתוצאה מהפרשי הגובה בין נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר הפרנה (PARANA) הגדול הזורם לעבר האוקיאנוס האטלנטי. עם ההגעה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי של המפלים כולל מפל גרון השטן; בהמשך נשוט על הנהר עצמו בין שפעת המפלים- חוויה רטובה ובלתי נשכחת. בתום הסיור נמשיך למלוננו. ארוחת ערב ולינה באיגווסו.

יום 18 / מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – סכר איטייפו:

הבוקר נחצה את הגבול אל ברזיל ונצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים; הסיור כולל הליכה נינוחה בשביל הצופה אל עשרות מפלים מדהימים כשסביבנו עולם הטבע הכל כך עשיר של האזור – אין סוף למגוון הפרפרים, ציפורים, בעלי החיים, הזוחלים - ועוד. לאחר מכן נבקר בסכר האיטייפו – מפעל הידרואלקטרי מהגדולים בעולם המספק חשמל לדרום ברזיל ופרגוואי. ולסיכום היום נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור טיפוסי במסעדת – RAFAIN.

יום 19/ איגואסו - ריו דה ז'נירו כולל סיור ערב רגלי:

היום אנו טסים אל ריו דה ז'נירו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - ואכן היא אחת מהערים היפות ביותר בעולם. ריו בנויה משכונות ציוריות השוכנות בין יער טרופי עשיר וסבוך מצד אחד ובין החופים המקסימים של האוקיאנוס האטלנטי רצופי החולות וצוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים. לאחר ההגעה נגיע למלוננו.

בערב נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונצא לסיור רגלי לאורך חופי הקופה קבנה התוססים ומלאי החיים.

מפלי האיגואסו


יום 20 / האיים הטרופים:

לא הרחק מריו דה ז'נירו עובר באוקיאנוס זרם מים חמים שמקורו באזור קו המשווה. הזרם משפיע על האזור כולו ובמשך מיליוני שנים נוצרה באזור שרשרת של איים טרופיים מקסימים ביופיים ובשלוותם. בבוקר ניסע ליום רגוע ומהנה לאחד מהאיים הללו, אליו נגיע בשייט קצר. באיים מגוון של ציפורים, צמחייה טרופית מעניינת ולעיתים אפשר לראות גם סוגי קופים שונים – כולל קופי סנאי. נבלה את היום בשחייה, שנורקלינג, וכמובן ארוחת צהרים טיפוסית. בסיום השייט נחזור לריו דה ז'נירו; בערב, המעוניינים יוכלו לצאת שוב אל אזור הטיילת של העיר.

יום 21/ ריו דה ז'נרו - רכבת אל הר הקורקובדו - רכבל להר הסוכר – תצפית באצטדיון המרקנה:

יום נוסף בריו דה ז'נירו; בשעות הבוקר נצא אל הר הקורקבדו ונעפיל לפסגתו ברכבת מיוחדת לתצפית מרשימה על העיר ואל מפרץ גואנברה אשר לחופיו שוכנת ריו; הקורקובדו ("הגיבן") הוא ההר עליו ממוקם פסלו הענק של ישו. נמשיך ונטייל ברובעים השונים של העיר. נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים לנקודת מבט נוספת אל העיר והמפרץ. נמשיך לביקור במרכז העיר של ריו ובשכונות החוף וכמובן נערוך תצפית על אצטדיון הכדורגל המפורסם ה"מרקנה". בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית.

יום 22/ ריו דה ז'נרו- תל-אביב:

לאחרת ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה נבקר במרכז הקניות הגדול ביותר בדרום אמריקה לפני שנעבור לשדה התעופה לטיסות דרך אירופה אל תל-אביב – הנחיתה ביום ה- 23.

הערה – בהתאם ללוח הטיסות, יתכן ונבקר במרכז הקניות ביום הקודם.

בטיול בתקופת הקרנבל לקראת ערב נצא לאירוע הגדול מכולם מצעד המנצחות נצפה ברקדנים מבתי הספר לסמבה רוקדים בקבוצות יפות וצבעוניות במצעד של הקרנבל בריו עד אור הבוקר .

ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.

לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה  
לכל הטיולים המאורגנים לברזיל  
לכל הטיולים המאורגנים לפרו  
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018