03-6226666
להזמנות

יפן בין הקימונו לחרב חצי פנסיון 14 ימים / 11 לילות JPN

זהו טיול מרתק אל ארצם של בני אלת השמש, אל העם הנבחר בעיני עצמם, אל ארץ מפתיעה ומיוחדת המשתרעת על 6852 איים. זו ארצם של כ- 130 מ' תושב, צאצאים מאיי הדרום, סיביר וקוריאה המהווים כיום את אחד הלאומים החרוצים ביותר הנאבקים בנחישות בארץ ללא משאבי טבע ומנצלים ביעילות רבה את המשאב האנושי. ארץ מקדשים מגוונים הכוללים את מקדשי השינטו, הבודהה, הזן וחיים בהרמוניה נפלאה עם אדם וטבע. זו ארצם של לוחמי הסומו והלוחמים הסמוראים שנלחמו ללא חת ועם זאת ידעו לשלב שירה, אסתטיקה, גנים נפלאים, טקס תה, מאכלי ים ויופי מעודן.

זה טיול חווייתי אל ארץ ועם מיוחדים במינם הכולל ביקור מרתק במקדשי שינטו, מקדשים בודהיסטים, נבקר בערים מסורתיות, נחצה את האלפים היפנים בעלי הנוף המיוחד, נטבול במעיינות חמים עם מים תרמיים, נראה את הר פוג'י, נבקר בגנים המרהיבים של יפן המפארים את הערים המצוחצחות, נעלה לטירת סמוראים עתיקה, נבקר במוזיאון פיסול הממוקם בגן מרהיב, לא נוותר על שווקים, נשוט בלוע הר געש כבוי, נבקר ברובע האלקטרוניקה, ברובע גינזה המפואר, בשוק הדגים על שלל פירות הים והדגים המיוחדים וכן נבקר במאוזוליאום של השוגון טוקוגאווה שאיחד את יפן

Facebook Google+ Twitter Favorites

יפן בין הקימונו לחרב בתקופת פריחת הדובדבן, פסח ואביב


 

יום 1-2/ טיסה ת"א – יפן – NARA  - מקדש TODAI  JI  - פארק האיילים – מקדש KASUGA  - אוסקה

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לאוסקה. עם ההגעה נצא לביקור בנארה- בירתה הראשונה של יפן אשר נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה קרוב למאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. אנו נסייר בפארק זה ונבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) ובו פנסים עשויים אבן וברונזה. בתום הביקור נגיע למלוננו באוסקה.

 

יום  3/ אוסקה – רכבת "הבולט" - ביקור במוזיאון ובפארק השלום – לינה בהירושימה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen  פאר מערכת התחבורה היפנית. בהגעה להירושימה נבקר במוזיאון ובפארק השלום שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח מאורעות מלחמת העולם השנייה על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן, במהותו הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי.  בתום הביקור העברה למלון בהירושימה. 

 

יום 4 / שייט לאי מיאג'ימה –  מקדש ITSUKUSHIMA  רכבת ה"שינקסן"  המהירה – בית שלום - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בשייט לאי מיאג'ימה – אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי וכן נבקר במקדש איטסוקושימה Itsukushima shrine הציורי והמרתק הוא המקדש הצף, ונעפיל למקדש Doishoin  להתרשמות ולתצפית. בתום הביקור נשוב להירושימה ונעלה על רכבת הבולט המהירה והמודרנית לקיוטו. נבקר ב"בית שלום", המרכז המיוחד של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. זהו ביקור מרגש במיוחד הן לנו והן לאנשים המדהימים האלה שאוהבים את ישראל בכל נפשם. (מותנה באישור) לינה בקיוטו. 

 

יום 5/ קיוטו – טירת NIJO  - מקדש הזהב  - KINKAKU JI מקדש KIYOMIZU DERA  - רובע הגיישות

נצא ליום טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נבקר באתרים מיוחדים, נבקר בטירת NIJO ובמקדש קינקאקוג'י (Kinkaku Ji) הבנוי באגם קטן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב ובמקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) החולש על העיר ממרומי גבעה, ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. לעת ערב נסייר ברובע גיון המפורסם, רובע חיי הלילה של קיוטו אזור בתי התה , ובתי המגורים של הגיישות והמייקות. בסיום הטיול בעיר נחזור למלון בקיוטו.

   

יום 6/ קיוטו – קנאזאוו`ה – גן  KENROKU EN – רובע הסמוראים 

לאחר ארוחת הבוקר, נחווה נסיעה בדרך האלפים היפנים אל העיר קנאזאוו`ה  -בירת מחוז אישיקאוו`ה . העיר קנאזאוו`ה  מהווה  דוגמא לשילוב של קידמה ומסורת חיה ותוססת והיא אחת מערי הטירה האופייניות שנותרו ביפן. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בגן קנרוקואן -  Kenroku-en  הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצ`, רובע הסמוראים השקט אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלית. הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן.  נבקר בבית סמוראים שכזה שהשתמר ונתרשם מהעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים - שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים . לינה  בקנאזאוו`ה. 

 

יום 7/ קנאזאוו`ה  - שיראקווה גו- מוזיאון  YATAI KAIKAN – סיור ולינה בטקייאמה 

נפרד מקנאזאוו`ה  וניסע  לשיראקווה גו,  עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" – המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף, נבקר בבית מיוחד כזה. הכפר כולו הוכרז כאתר מורשת עולמית. נבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזורי ההרים. נמשיך ונשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. נמשיך אל העיר העתיקה בלב טקייאמה הנמצאת בלב הרי האלפים היפנים ניכנס למוזיאון המיוחד  Yatai kaikan - שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה בתקופת הפסטיבלים , למצעד מרהיב ברחובות העיירה.. נטייל ברחוב המרכזי, סונומאצ'י, המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים . לינה בטקייאמה .

 

יום 8/  טקייאמה – שוק הבוקר – טירת MATSUMOTO -הר פוג'י – המוזיאון הפתוח בהאקונה

עם בוקר, נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל שבעיר, נמשיך את טיולנו בנסיעה אל מאטסומוטו הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר  בטירה המכונה גם המצודה השחורה אשר נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. ניסע דרך הר פוג'י, הממוקם במרכז האי הונשו, הגדול באיי יפן. הר פוג'י, המתנשא לגובה של 3,776  מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה ארעה בשנת 1707. לפוג'י מקום מיוחד בתרבות היפנית והוא מקודש בעיניהם. במשך מאות שנים ההעפלה על ההר הייתה טקס דתי. כתות מסוימות סגדו להר וציירים יפנים רבים הנציחו אותו בסדרות ציורים מפורסמות. נתרשם מעוצמתו ונמשיך בנסיעה להאקונה (Hakone) . האקונה היא עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi) בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה. גן רחב ובו, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם. בערב נרחץ במרחצאות המים החמים בבית המלון. לינה בהאקונה.

 

יום 9/ האקונה – שייט באגם אשי – קאמקורה, גן ומקדש הבודהה – טוקיו בירת יפן

הבוקר נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם ולאחר מכן ניסע לקאמקורה שם נבקר במקדש הבודהה הגדול. משם נמשיך לטוקיו. היא עיר הבירה של יפן המהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. טוקיו ממוקמת בחופו המזרחי של האי הונשו שהוא האי הראשי של יפן, על גדות מפרץ טוקיו. בטוקיו חיים למעלה מ-12 מיליון תושבים, ובטוקיו רבתי קרוב ל-34 מיליון תושבים. למעלה משני מיליון איש המתגוררים מחוץ לעיר נוסעים בקביעות לעבוד בתוך העיר טוקיו. עם ההגעה נערוך סיור היכרות ראשוני בעיר ולאחריו העברה למלוננו בטוקיו.

 

יום 10/ טוקיו - מקדש אסקוסה קנון -  רובע פארק אואנו -  ואיזור האי המלאכותי אודייבה

טוקיו - עיר גורדי שחקים עצומי מימדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכל, קצב מהיר. זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם. העיר משמשת כבירת יפן  מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן. נצא לסיור במהלכו נבקר באחד ממרכזיה התוססים  של העיר ללא הפסקה ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. נסייר בעיר במקדש ברובע אַסַאקוּסָה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה , נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno)  ובאזור אודייבה - אזור בילוי חדש עם תצפית מיוחדת על העיר. לינה בטוקיו.

יום 11/ טוקיו, - שוק הדגים – מקדש מייג'י - רובע האלקטרוניקה – רובע גינזה – הרג'וקו -שינג'וקו

נתחיל את יומנו בביקור בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market), נחלוף בבית הפרלמנט, נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה. משם נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולאזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות Harakuku&Omotesando  נמשיך בטיולנו לגינזה (Ginza), אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. בערב נערוך סיור כולל ארוחת ערב ברובע שינג'וקו  Shinjuku)) מקום בו נמצאת תחנת הרכבת הסואנת ביותר בעולם !לינה בטוקיו

יום 12/ טוקיו – ניקו, מאוזוליאום טוקוגאווה – אגם צוזנגי – מפלי קגון – טוקיו

היום נצא לטיול בניקו השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו (Tokugawa Ieyasu). בראשית המאה ה-17, בתום מלחמת האזרחים, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו (Edo), היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י הממוקם בלוע הר געש כבוי, ביקור במפלי קגון האדירים, בתום הסיור המהנה נחזור לטוקיו ללינה.

 

יום- 14- 13 / טוקיו – ת"א

יום אחרון בטיולנו המיוחד. בהתאם לשעות הטיסה, השלמת ביקורים בטוקיו והעברה לנמל התעופה של טוקיו משם נמריא חזרה ארצה. (הגעה לתל אביב ביום ה- 14)

 

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים ליפן  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018