03-6226666
להזמנות

טיול באביב הפורח ומסלול מקיף ומשודרג ביפן כולל הרכבת הרומנטית בקיוטו ומוזיאון האור בטוקיו 14 ימים / 11 לילות, JPNM

* טיסות קתאי

* חצי פנסיון
טיול ליפן ייקח אתכם אל מחוזות מופלאים בהם מושגים כמו יופי, אסתטיקה והקפדה על כל פרט מקבלים משנה תוקף. סיור במדינה מרתקת זו איננו עוד טיול: זהו מסע חוויתי חושני בעקבות מסורות עתיקות, אורבניות במיטבה מול טבע פראי מרהיב ביופיו.

תכנית הטיול מעמיקה, ייחודית ומעניינת  התוכנית נבנתה בסיוע מדריכים המומחים ליפן, אשר מדריכים טיולים למדינה זו שנים רבות.  אתרי הביקור חושפים בפני המטייל את יפן על כל גווניה, החל מיפן המודרנית וכלה ביפן המסורתית. במהלך הטיול נפגשים המטיילים עם תרבות עשירה ומרתקת, מסיירים באתרי הטבע היפים ביותר, בשווקים ובערים של יפן. תכנית גדושה ומלאה : אין סיורי בחירה ואין ימים חופשיים.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול ליפן


ימים 1-2 ת"א – אוסקה, נארה, קיוטו

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לאוסקה. עם ההגעה נצא לביקור בנארה- בירתה הראשונה של יפן אשר נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה קרוב למאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. אנו נסייר בפארק זה ונבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך לרחבת מקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) ובו עמודי פנסים עשויים אבן, בתום הביקור העברה לבית המלון בעיר קיוטו. בקיוטו מקדשים מחודדים בנויים בסגנון מסורתי, גנים מעוצבים עם שבילי חצץ, ורובע הגיישות גיון – זוהי קיוטו, המרכז התרבותי של יפן ואחת הערים הבודדות ביפן שעדיין שומרות על צביון יפני עם מקדשי זן מהיפים שיש בעיר, מסלולי הליכה שלווים, וכמובן – ארמון הקיסרי המרשים. לינה בקיוטו.

יום 3 קיוטו – טירת ניגו' - מקדש הזהב- מקדש קיומיזו דרה - שוק נישיקי - רובע גיון- בית שלום 

נצא ליום טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך כאלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נתחיל בביקור בטירת NIJO הענקית סובבת חומות ותעלות מים ונמשיך לביקור במקדש קינקאקוג' (Kinkaku Ji) )הבנוי על אגם קטן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע גבעות ירוקות סביב. נמשיך ונצפה בתצוגת הקימונו Nishijin Kimono Show. ולאחר נשוטט בשוק האוכל והפולקלור היפני של נישיקי והמדרחוב הססגוני. ולאחר נבקר במקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) החולש על העיר ממרומי גבעה, ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. לעת ערב נסייר ברובע גיון המפורסם, רובע חיי הלילה של קיוטו ואזור בתי התה , ובתי המגורים של הגיישות והמייקות . ניסע ונבקר ב"בית שלום" – המרכז המיוחד של נוצרים יפנים אוהבי ישראל. זהו ביקור מרגש במיוחד הן לנו והן לאנשים המדהימים האלה שאוהבים את ישראל בכל נפשם. (מותנה באישור והזמנה של חודשים מראש ) .לינה בקיוטו.

 טיול ליפן

 Image by Kohji Asakawa


יום 4 רכבת ה"הקליע " שייט לאי מיאג'ימה, מפעל מאזדה, מוזיאון ופארק השלום, רכבת ה"בולט" המהירה לקיוטו

בבוקר, נעבור לתחנת הרכבת Shinkensen ממנה ניסע להירושימה ברכבת ה"בולט" המהירה פאר מערכת התחבורה היפנית. נבקר במפעל המכוניות מאזדה בו נראה את פס הרכבת מכוניות (מותנה באישור המפעל) .נצא בשייט לאי מיאג'ימה – אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי ונבקר במקדש איטסוקושימה Itsukushima shrine הציורי והמרתק והוא המקדש הצף. נשוב להירושימה ונבקר בפארק השלום שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את העבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן, במהותו הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי, מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים. העברה לתחנת הרכבת ונסיעה ברכבת הקליע חזרה למלוננו בקיוטו.


יום 5 קיוטו באביב- דרך הפילוסופים- יער חיזרן הבמבוק- הרכבת הרומנטית

היום יוקדש לקיוטו באביב הפורח. נהלך רגלית לאורך נתיב הפילוסופים – בין מקדשיה היפים של
עיר הגנים והמקדשים. לקראת צהרים נצא מערבה לאזור אראשיאמה, נבקר בחורשת הבמבוק(חיזרן) הקסומה של סאגאנו,ונמשיך בנסיעה ברכבת הרומנטית העתיקה ונוכל להתרשם מהנוף לכיוון קמאוקה. בסיום יום הטיול המיוחד נחזור למלון בקיוטו.

קיוטו, טיול ליפן

יום 6 קיוטו – צורוגה - קנאזאוו`ה, גן קנרוקאן- רובע הסמוראים- שוק אומיצו

הבוקר ניסע לכוון ים יפן ואל העיר קנאזאוו`ה -בירת מחוז אישיקאוו`ה , בדרכנו נעצור בעיר צורוגה הנושקת לים יפן ונבקר במוזיאון האנושות אשר מספר בין היתר על הצלת היהודים במלחמת העולם השניה - מרגש ומצמרר ! נמשיך צפונה ונסייר בקנאזאוו`ה המהווה דוגמא לשילוב של קידמה ומסורת חיה ותוססת והיא אחת מערי הטירה האופייניות שנותרו ביפן. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בשוק האוכל והדגים אומיצו הציורי. נבקר בגן קנרוקואן - Kenroku-en הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצי`, רובע הסמוראים השקט אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלי . הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן. נבקר בבית – מוזיאון סמוראים שהשתמר ונתרשם מהעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים - שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים. לינה בקנאזאוו`ה.

יום 7 קנאזאוו`ה - שיראקווה גו, מוזיאון הכרכרות – סיור ולינה בטקייאמה

נפרד מקנאזאוו`ה ונחווה נסיעה בדרך האלפים היפנים בדרכנו לשיראקווה גו, כפר קטן ואוטנטי אשר שימר את אופיו במשך מאות שנים. בתי הכפר בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" – המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף, נבקר בבית מוזיאון מיוחד כזה. הכפר כולו הוכרז כאתר מורשת עולמית. נמשיך ונשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של הכפר . נמשיך בנסיעה אל העיירה העתיקה בלב טקייאמה הנמצאת בלב הרי האלפים היפנים ניכנס למוזיאון המיוחד Yatai kaikan - שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה בתקופת הפסטיבלים למצעד מרהיב ברחובות העיירה. נטייל ברחוב המרכזי, סונומאצ'י, המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים . לינה בטקייאמה.


יום 8 טקייאמה, שוק הבוקר – טירת מטסומוטו - הר פוג'י -האקונה :

עם בוקר, נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל שבעיר, נמשיך את טיולנו בנסיעה אל מאטסומוטו הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר בטירה המכונה גם המצודה השחורה אשר נבנתה במאה ה-16 ושימשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. ניסע להר פוג'י הגבוה בהרי יפן, הממוקם במרכז האי הונשו, והמתנשא לגובה של 3,776 מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה ארעה בשנת 1707. לפוג'י מקום מיוחד בתרבות היפנית והוא מקודש בעיניהם. במשך מאות שנים ההעפלה על ההר הייתה ועודנה טקס דתי. כתות מסוימות סגדו להר וציירים יפנים רבים הנציחו אותו בסדרות ציורים מפורסמות. בהתאם לראות ועננות נקווה ונתרשם מעוצמתו ונמשיך בנסיעה להאקונה (Hakone) . בערב נרחץ במרחצאות המים החמים בבית המלון. לינה בהאקונה.


יום 9 האקונה – רכבל להאווקודני – המוזיאון הפתוח - קאמקורה – טוקיו בירת יפן

האקונה היא עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi) בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. הבוקר נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם ונעלה ברכבל ונצפה על "העמק הרותח" - האווקודני. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה. גן רחב ובו, פזורים פסלים מודרניים יפנים ומכל רחבי העולם, ניסע לקאמקורה שם נבקר בגן ומקדש הבודהה הגדול. ונמשיך לטוקיו. היא עיר הבירה החדשה של יפן המהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. טוקיו ממוקמת בחופו המזרחי של האי הונשו שהוא האי הראשי של יפן, על גדות מפרץ טוקיו. בטוקיו חיים כ -12 מיליון תושבים, ובטוקיו רבתי והערים סביב כ -34 מיליון תושבים. עם ההגעה נערוך סיור היכרות ראשוני בעיר ולאחריו העברה למלוננו בטוקי

טיול ליפן , הר פוג'י

יום 10 טוקיו , מקדש אסקוסה, רובע פארק אואנו, רובע האלקטרוניקה אקיאברה, ואזור אודייבה

בוקר טוב טוקיו גורדי שחקים עצומי מימדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכול, קצב מהיר ויעיל . זוהי טוקיו, העיר משמשת כבירת יפן מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן. נצא לסיור במהלכו נבקר באחד ממרכזיה התוססים של העיר ללא הפסקה, ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. ונבקר במקדש ברובע אסאקוסה ( (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה , נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno) קריית המוזיאונים ומדשאות צמחיה ופריחות , משם נמשיך לאקיהברה (Akihabara)רובע האלקטרוניקה והחידושים היפנים של טוקיו, ונסיים באזור אודייבה המודרני מערבי - אזור קניות ובילוי חדש עם תצפית מיוחדת לעבר העיר. לינה בטוקיו.

יום 11 טוקיו, סיור מקיף בעיר כולל שוק הדגים, מקדש מייג'י,הרגו'קו , גינזה 

נתחיל את יומנו השכם בביקור בשוק הדגים החדש של טוקיו -מותנה באישור השלטונות, לאחר מכן בפעם הראשונה שקבוצה ישראלית ונבקר במוזיאון האמנות הדיגיטלי – מוזיאון חדש ייחודי ומרתק . נחלוף על פני בית הפרלמנט, נסייר במקדש מייג'י Meiji Shrine מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה. נמשיך להרגו'קו HaraJuku אזור בילוי שונה של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות ו לרובע Omotesando עם שדרות הומי אדם וחנויות יוקרתיות, נמשיך בטיולנו לרובע גינזה (Ginza) הקלאסי המהנה ואזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. לינה בטוקיו.

 טוקיו


יום 12 טוקיו – ניקו, מאוזוליאום טוקוגאווה , אגם צוזנג'י , מפלי קגון – טוקיו, רובע שיבויה

היום נצא לטיול בניקו השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו (Tokugawa Ieyasu). בראשית המאה ה-17, בתום מלחמת האזרחים, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו (Edo), היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י הממוקם בלוע הר געש כבוי, ביקור במפלי קגון האדירים, ארוחת צהריים כלולה. בתום הסיור המהנה נחזור לטוקיו לרובע "שיבויה" ובו מעבר החצייה המפורסם בעולם, וכן האנדרטה לכלב היפני המפורסם , סיפור מרגש ! לינה בטוקיו.


ימים  14- 13 / טוקיו המשך סיורים – טיסה לת"א.

יום אחרון בטיולנו המיוחד. בהתאם לשעות הטיסה, השלמת ביקורים בטוקיו נמשיך לסיור ברובע שינג'וקו ( Shinjuku) מקום בו נמצאת אחת מתחנות הרכבת הסואנות ביותר בעולם ! נעלה לתצפית מהקומה ה – 45 של אחד מבנייני עיריית טוקיו ונבקר בלב שכונת שינגו'קו סוהו ההמונית .העברה לנמל התעופה של טוקיו משם נמריא חזרה ארצה. (הגעה לתל אביב ביום ה- 14)
הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות הנהג המדריך המקומי והישראלי .
ינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות הנהג המדריך המקומי והישראלי .

לכל הטיולים המאורגנים ליפן  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
טיולים לשומרי מסורת
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018