03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לאיסלנד כולל הזוהר הצפוני, 7 ימים / 6 לילות, ICE

רעש שקשוק המים, המיית המפלים, איסלנד מציעה אטרקציות רבות גם בחורף לאילו המחפשים טיולי חורפי מהנה וחוויתי. אין עוד מקום בעולם שניתן להשוותו לאיסלנד: מערות קרח, פארקים לאומיים, לגונות כחולות, טבעת הזהב ועוד... איסלנד בחורף הינה אתר אחד גדול של תופעת טבע. נשלב סיורים רבים כמו הליכה בנעלי שלג מיוחדות על קרח, אופנועי שלג, וכמובן תופעת אורות הצפון "הזוהר הצפוני" שניתן לראותו באמצעות העין האנושית.

**רכיבה על אופנועי שלג/הליכה עם סנדלי שלג **

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאיסלנד
 Winter Wonderland


 

יום 1/ תל אביב - קפלאוויק –רייקיאוויק :

נצא בטיסה ישירה אל שדה התעופה בקפלאוויק אשר באיסלנד והקרובה לרייקיאוויק העיר הגדולה ביותר באיסלנד, ובירתה הצפונית ביותר בעולם לב ליבה של הפעילות הכלכלית והממשלתית של איסלנד. עם ההגעה נבקר באתרים המרכזיים של העיר, העיר העתיקה והנמל העתיק, נראה את בתי העץ ששרתו את הסוהרים הדנים במאה ה-17 והיום משמשים לממכר צמר ומזכרות אופייניות. נראה את הכנסייה שהוקמה ב 1796 , בית העירייה וגן פסלים.   אחר הצהרים נגיע למלוננו להתארגנות ולאחר מכן נצא לסיור ערב בעיר בתקווה לראות עוד היום את ה"זוהר הצפוני" .ארוחת ערב במלון.

 

יום 2/ רייקיאוויק  - מעגל  הזהב – רכיבה על אופנועי שלג 

לאחר ארוחת בוקר נתחיל את היום המדהים בביקור ב"מעגל הזהב", שם שניתן לאזור של שמורת פינגווליר PINGVELLIR  פארק לאומי, גייזר ומפלי גולפוס. נתחיל בפארק PINGVELLIR  - אתר בעל חשיבות היסטורית, תרבותית וגיאולוגית. זהו פארק אשר שייך לאונסקו ופה הוקם הפרלמנט הראשון של איסלנד. נמשיך לביקור ב"גייזר" אזור גאותרמי מפורסם עקב התפרצות מים אל האוויר המראה עוצר נשימה...נטייל מסביב ונראה אדים על הצוקים מסביב בשילוב המינרלים הטבעיים. נעלה לנקודת תצפית ב"מפלי גולפוס" נראה כיצד המים זורמים לאורך הנהר אל המפלים ונופלים בעוצמה – מראה מדהים ומלא אנרגיה ועוצמה. נעצור לתצפית בקרחון LANGJOKULL ונחליף תחבורה ל"אופנועי שלג". נצא בנסיעה חווייתית על הקרחון השני בגודלו באיסלנד. לפני הגעתנו נצפה שוב בשמים בחיפוש אחר "הזוהר הצפוני".  הגעה בערב אל מלוננו באזור ויק לארוחת ערב . 

 

טיול לאיסלנד

יום 3/  לגונת יוקולסארלון (Jökullsarlon) שמורת סקאפטאפל ( Skaftafell): 

לאחר ארוחת בוקר נצא לעוד יום מדהים בנופים הארקטיים של איסלנד.  נמשיך מזרחה לאורך החוף ללגונת יוקולסארלון Jökullsarlon לגונה שנוצרה לפני 60 שנה מנפילת קרחונים באזור. ניתן לראות את צבעי הקרחונים השונים והמיוחדים מלבן חלבי לצבעי כחול ותכלת. נמשיך בנסיעה אל שמורת סקאפטאפל (Skaftafell ), אחת משמורות הטבע היפות ביותר של איסלנד בה נוכל להתרשם מ"נופי מדבר שחורים" עשויים אבן בזלת ועמודים המקיפים את מפל סוורטיפוס  Svartifoss אליו נגיע בהליכה רגלית. ארוחת ערב ולינה באזור.  

יום 4 / החוף הדרומי ,מפלים והליכה עם סנדלי שלג , הלגונה הכחולה

יציאה לאזור הדרומי של איסלנד, נתחיל בחוף השחור   האזור המצולם ביותר באיסלנד. נעצור במפלי סקוגפוס Skogafoss  וסליילאנדאפוס Seljalandsfoss. נוכל לטפס לגובה לתצפית על המפלים המרשימים ונרגיש את עוצמתם.  נמשיך אל קרחון מירדאלסיוקול   ,(Mýrdalsjökull)  קרחון זה כמו שאר הקרחונים באיסלנד נמצא על גבי הר געש  , כובד הקרחון הלוחץ מלמעלה והחום הבוער מלמטה גורם להר לשחרר מידי פעם לחץ ולהרעיד את האדמה סביבו. בנקודה זו ננעל סנדלי שלג מיוחדים ונעבור הדרכה קצרה על הליכה על שלג , נצא לטרק קצר ונבקר בקרחון מקרוב. תחושת השלג והקרח מתחתינו  כשמסביבנו נופים פראיים של אלפי שנים  הינה חוויה מיוחדת במינה. 

  

בדרך חזרה לרייקיאוויק נעצור בלגונה הכחולה ספא גיאותרמי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. נבחר לאחד מעשרת הספא הטובים בעולם. בסיום חזרה למלון לארוחת ערב ולינה .

 

טיולים לאיסלנד

יום 5 / שייט תצפית לוויתנים: 

נצא לשייט תצפית לווייתנים – חוויה יוצאת דופן שאסור להחמיץ בהתאם למזג אוויר ואישורי שייט ! מיקומה הגיאוגרפי של איסלנד כאי מוקף אוקיינוס בצפון כדור הארץ , הופך את תחומה הימי למרחב מחייה נהדר ללווייתנים, דולפינים ויונקים ימיים נוספים. שייט צפייה בלווייתנים הוא אחת מהאטרקציות שאסור להחמיץ בעת ביקור באיסלנד. זוהי חוויה שלעולם לא תשכחו שתשאיר אתכם נפעמים לראות כיצד יצור במשקל של עשרות טונות יכול לזנק מהמים בקלילות. בתום השייט חזרה למלוננו בריקאוויק לארוחת ערב ולינה.

 

יום 6/ רייקיאוויק – מוזיאון פרלאן – מערת קרח:

נאכל ארוחת בוקר בבית המלון ונצא ליום קדוש חוויות במהלכו נבקר באטרקציה הגדולה ביקור בעיר מוזיאון פרלאן שאינו רק מוזיאון ברמה עולמית אלא גם ארכיטקטורה המדהימה שלו, נלמד על הטבע המדהים של איסלנד ונלך כ-100  מטר לביקור במערת קרח מדהימה ומיוחדת. נעלה לנקודת תצפית  לצפות בנופים פנורמיים מדהימים של רייקיאוויק. נחזור למלוננו ללינה  לארוחת ערב  ולהזדמנות אחרונה לצפות ב"זוהר הצפוני".

 

טיול מאורגן לאיסלנד

יום 7/ רייקיאוויק – תל אביב: 

לאחר ארוחת בוקר העברה לשדה התעופה, טיסה ישירה לישראל.

לכל הטיולים המאורגנים לאיסלנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
טיולים לשומרי מסורת
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018