03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לגאורגיה כולל חבל סוואנטי 10 ימים/9 לילות-GRO1

מסלול מיוחד ומרתק לוקח אותנו לנקודות היפות והמעניינות של גאורגיה. מרחובות טביליסי העתיקה, דרך האדריכלות הקלאסית והמודרנית של העיר המיוחדת המשמשת כבירתה של גאורגיה כבר 1500 שנה.

הנופים הפראיים של הרי הקווקז, הכפרים המבודדים ופסגות השלג הנצחי. גסטרונומיה ייחודית, יין בשיטות יישון עתיקות ופולקלור מרגש וצבעוני.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול

יום 1/ תל אביב – טביליסי

לאחר הנחיתה בשדה התעופה בטביליסי, נתארגן בבית המלון הממוקם במרכז העיר הגדולה ונצא לסיור ערב קצר להיכרות ראשונית ברחובות בירת גאורגיה.

יום 2/ טביליסי

אחרי ארוחת בוקר ביקור במצחטה – בירתה הקדומה של גאורגיה. ביקור ביקב, ארוחת צהריים עם טעימות יין. נמשיך לסיור בטביליסי. נבקר בעיר העתיקה, מבצר נריקאלה, הגנים הבוטנים, הרובע היהודי ובית הכנסת, גשר השלום, שוק הפשפשים המכיל עבודות יד, ענתיקות ומזכרות מקומיות, בשעות הערב נצא לארוחת ערב במסעדה טיפוסית ולינה בטביליסי.


יום 3/ טביליסי – גורי – קוטאיסי   

אחרי ארוחת בוקר נצא לכיוון מערב גאורגיה. נעצור בגורי, עיר הולדתו של הרודן יוזף סטאלין ונבקר מוזיאון המספר את סיפור חייו, נמשיך לקוטאיסי, העיר העתיקה ביותר בגאורגיה, בת 3500 שנה והעיר השנייה בגודלה. כאן נבקר במערת הנטיפים והזקיפים "פרומטאוס" נבקר ברובע היהודי, ובבית הכנסת המקומי, ארוחת ערב במסעדה מקומית, ולינה במלון..

יום 4 / קוטאיסי – מסטיה

לאחר ארוחת בוקר נצא לכיוון העיר זוגדידי. כאן נבקר בארמונו של הנסיך דאדיאני, נראה את הגני הארמון היפייפיים ונמשיך לטפס לעבר הקווקז הגדול. בדרך למסטיה נעצור לתצפית מדהימה על מאגר המים אנגורי הענק. מכאן נמשיך לנסוע בערוץ הרי הקווקז האיתנים ומפלי מים, יערות וקרחונים ילוו אותנו עד מסטיה, עיר המחוז של חבל סוואנטי. ארוחת ערב ולינה במלון

יום 5: מסטיה – אושגולי – מסטיה

אחרי ארוחת הבוקר נעלה על רכבי שטח אשר ייקחו אותנו לכפר אושגולי – אושגולי הישוב הגבוה ביותר באירופה, השוכן לרגלי הר שחארה, אחת הפסגות הגבוהות של רכס הקווקז. כאן נכיר את אורחות חייהם של כ70 משפחות החיות כאן. נטייל לאורך חומות היסטוריים מתקופת ימי הביניים, נהנה ממבט על הקרחון, נבקר בכנסיית לאמאריה מהמאה ה 12, הדוגמה המיוחדת לשילוב של האמונות הפגאניות והנצרות הגאורגית. נטפס לגבעה היכן שנמצא "מגדל המלכה תמר".. נחזור למסטיה, ונבקר במוזיאון קרגיאני ונכיר את סיפורם המדהים של אח ואחות, שני אלפיניסטים המקומיים. ארוחת ערב ולינה במסטיה.

יום 6/ שמורת הטבע "חאטצבאלי סקי" כולל רכבל להר זורולדי

ארוחת הבוקר ויציאה לשמורת הטבע "חאטצבאלי סקי". נעלה ברכבל להר זורולדי אשר יפתח לנו מבט עוצר נשימה על הרי הקווקז. נחזור למסטיה ונבקר במוזיאון האתנוגרפי אשר מרחיב את הצוהר לעולמם של תושבי המקום ואורחות חייהם המיוחדים. ערב חופשי במסטיה, נוכל לשוטט בסימטאות הציוריות וליהנות מצביון המקום, ארוחת ערב ולינה במלון במסטיה.

יום 7/ מסטיה – קוטאיסי

אחרי ארוחת בוקר נצא חזרה לכיוון קוטאיסי. בדרך נבקר בכפר האתנוגרפי "סיסה טורה". כאן נכיר מקרוב את התרבות העצמאית של חבל סמגרלו המיוחד של גאורגיה. בהגיענו לקוטאיסי נבקר במנזר ואקדמיה "גלאטי" מהמאה ה 11, אחד מאתרי "מורשת עולמית של אונסקו". ארוחת ערב במסעדה, לינה בקוטאיסי.

יום 8/ קוטאיסי – בורג'ומי – אחלטציחה

ארוחת בוקר נסע לעבר הקווקז הקטן ונבקר בעיירת המרפא והספא בורג'ומי, אשר נוסדה בתקופת שלטון האימפריה הרוסית. נטייל בפארק, שהוא חלק משמורת טבע ענקית ונטעם ממי המעיין המפורסם. משם נמשיך לעיר אחלטציחה, נבקר במבצר רבאטי המשוחזר. ארוחת ערב במסעדה, לינה במלון באחלטציחה.

יום 9 / אחלטציחה – וארדזיה – טביליסי

לאחר ארוחת בוקר נסע לעיר המערות "וארדזיה" אשר נבנתה במאה ה 12 והייתה לעיר מבוצרת ומרכז רוחני בתקופת ימי הביניים, עיר ענקית בנויה כולה בתוך סלע. מעונות מגורים חצובים בסלעים ,בית מרקחת,יקב, ומקדש נשמרו במקום עד יום זה ,לאחר הביקור המרגש נמשיך דרך חבל ג'אוואקחטי, אגם פאראבאני – האגם הגדול והעמוק ביותר בגאורגיה, לקראת ערב נגיע לטביליסי. ארוחת ערב במסעדה ולינה במלון.


יום 10 / טבליסי תל אביב

נשלים את הכרותינו עם הבירה הגאורגית, שמפתיעה כל פעם מחדש. נבקר ב"ים של טביליסי" ובאנדרטת "גלורי אוף ג'יאורג'יה", הגשר היבש,נמשיך את סיורנו בעיר ונסיים בארוחת ערב חגיגית עם מופע פולקלור גאורגי מרהיב.בשעות הלילה נצא לעבר שדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה - נחיתה ביום 11 .

לכל הטיולים המאורגנים לגיאורגיה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018