03-6226666
להזמנות

גאורגיה בפוקוס טיול עומק לחובבי צילום טיסות אל-על לטביליסי 8ימים/7 לילות בהדרכת צביקה פולק -GRO


מסלול מיוחד ומרתק לוקח אותנו לנקודות היפות והמעניינות של גאורגיה. מרחובות טביליסי העתיקה, דרך האדריכלות הקלאסית והמודרנית של העיר המיוחדת המשמשת כבירתה של גאורגיה כבר 1500 שנה.
הנופים הפראיים של הרי הקווקז, הכפרים המבודדים ופסגות השלג הנצחי. גסטרונומיה ייחודית, יין בשיטות יישון עתיקות ופולקלור מרגש וצבעוני.
במסלול החדש נציע התנסויות והדרכה בצילום בטכניקות שונות, צילום עירוני-אדריכלי, צילומי לילה וטבע. הטיול מתאים לכל חובבי הצילום, המתחילים וגם בעלי הניסיון.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול

יום 1/ תל אביב – טביליסי

לאחר הנחיתה בשדה התעופה בטביליסי, נתארגן בבית המלון הממוקם במרכז העיר הגדולה ונצא לסיור ערב קצר להיכרות ראשונית ברחובות בירת גאורגיה.

 

יום 2/ טביליסי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור אדריכלי מרתק, בתי העיר העתיקה הצבעוניים, מרפסות עץ בסגנון מזרחי, קישוטים ואורנומנטים. הבנייה הקלאסית מהמאה ה19, בנייני ארט נובו מתחילת המאה העשרים ואדריכלות פוסט מודרנית מהשנים האחרונות. נעסוק בצילום עירוני ותעוד האוירה המיוחדת של הכרך. נעלה ברכבל אל המבצר העתיק ונצלם את העיר הנפרסת לרגלינו. נבקר באזור היהודי ובבית הכנסת הגדול בעל הקירות המאויירים. נכיר את שוק העתיקות המגוון ונהנה ממפלי המים בגנים הבוטניים. נסיים בארוחת ערב במסעדה מקומית.

 

יום 3/ טביליסי – הרי הקווקז – מנזר ג׳ווארי - ייקב גוראמישווילי כולל לטעימות יין

נפרד באופן זמני מבית המלון בטביליסי ונתחיל את דרכנו צפונה בדרך הצבאית המובילה להרי הקווקז. נעצור לביקור בעיר העתיקה והקדושה מצחתה, נעלה לתצפית וביקור במנזר ג׳ווארי ונמשיך לעבר ייקב גוראמישווילי לטעימות יין והכרות עם מסורת היין העתיקה בעולם. בהמשך דרכנו צפונה נעצור באגם בזלאטי ונוכל גם לשחות במים הקרירים - לא לשכוח להביא בגד ים. נכיר את אגם ז׳ינוולי, נראה את תחנת הכוח במקום ונכיר את מפגש הנהר על צבעיו השונים, מי השלגים המפשירים בצפון. לקראת ערב נגיע אל בית המלון בגובה 2000 מטר מעל פני הים.

 

יום 4/ רכבי שטח למנזר - מפלי ג׳וולטי כולל פיקניק בטבע - קרחון קזבגי

את היום הזה נקדיש להרי הקווקז הגבוהים, נכיר את אנדרטת הידידות בין רוסיה לגאורגיה, נצלם את מורדות ההרים מנקודות תצפית מרשימות ובעזרת רכבי שטח נעלה למנזר המבודד והקדוש לגאורגים. נטייל למפלי ג׳וולטי קרוב לגבול הרוסי, שם גם נערוך פיקניק בטבע. נכיר כפרים מבודדים וכמובן נוכל לצלם את הפסגה הגבוהה, קרחון קזבגי. זה יהיה יום מלא חוויות והרבה קליקים של המצלמות.

 

יום 5/ גורי – מטקווארי - בקוריאני

בדרכנו דרומה נבקר בעירו של סטאלין, גורי ונכיר את ההיסטוריה של האיש על הטוב ובעיקר על הרע. נשמע על המלחמה האחרונה שהתרחשה באזור בשנת 2008 ולאחר מכן נבקר ביישוב מערות פרה היסטורי על גדות הנהר הגדול של גאורגיה, המטקווארי. נמשיך לעיירת הסקי בקוריאני הנמצאת על רכס הקווקז הנמוך, נהנה מנקודות תצפית יפות על היערות, נהנה משירותי המלון ונסיים בארוחת ערב במקום.

 

 יום 6/ מבצר רבאטי - עיירת הספא בורג׳ומי - בקוריאני

נצא דרומה אל עיר הגבול אחלציחה ונבקר במבצר רבאטי, מתחם משופץ ומשוקם מהמאה ה-16 הכולל את המדרסה, המסגד, תאטרון פתוח, מרחצאות וכן מוזיאון. נכיר את האזור היהודי ושני בתי הכנסת הנטושים. בדרכנו חזרה אל הרי הקווקז הנמוכים נבקר בעיירת הספא בורג׳ומי עם נביעות המים המיוחדים. במקום פארק טבע יפה, מפלי מים ומתקני שתיה מיוחדים. מי בורג׳ומי נחשבים לתרופה טבעית בגאורגיה וברחבי רוסיה כולה. נשוב אל בית המלון בבקוריאני.

 

יום 7/ טביליסי – ביקור באגם מלאכותי - המוניומט של זורב צריטלי

לאחר ארוחת הבוקר נשוב לטביליסי ונבקר ב״ים של טביליסי״, אגם מלאכותי גדול ונכיר את המוניומט האדיר של הפסל הגאורגי זורב צריטלי, סיפורה של גאורגיה. נמשיך אל מרכז העיר ולאחר התארגנות בבית המלון נהנה מזמן חופשי לאפשרויות מגוונות בעיר הבירה. נערוך סיור ערב מגוון תוך כדי סדנת צילום לילה ברחובות העיר ונסיים במסעדה מקומית.

 

יום 8/ חבל קאחתי – סירינארי – טעימות יין - השוק הצבעוני –- תל אביב

היום נעשה את דרכנו מזרחה למחוז לידתו של היין הגאורגי. חבל קאחתי הוא האזור החקלאי הפורה של גאורגיה, גפנים, עצי פרי וירקות מעולים וטעימים הגדלים בחקלאות מסורתית ומשפחתית. נבקר בעיירת האהבה, סירינארי, נטייל על חומותיה העתיקות ונוכל לצלם את המדרחוב הצבעוני והנופים הירוקים הנשקפים מהגבעות של המקום. נכיר את הלחם המקומי והמסורתי ונתנסה באפיה ובבישול. נוכל לתעד את תהליכי העבודה המסורתיים ונכיר את החיים בבית מסורתי תוך ארוחת צהרים וטעימת יין אצל אחת ממשפחות המקום. בדרכנו חזרה נבקר גם בשוק הצבעוני והענק של טביליסי, נהנה משעות אחרונות בעיר הגדולה ונתארגן לנסיעה לשדה התעופה לטיסה בחזרה הביתה הגעה ארצה ביום 9.

לכל הטיולים המאורגנים לגיאורגיה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018