03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לקובה- מקיף כולל סנטיאגו דה קובה, 11 ימים/10 לילות, CUA

קובה אי גדול והפחות ממוסחר בקריביים ואחד המעוזים האחרונים של הקומוניזם בעולם.
מדינה שבה הזמן עצר מלכת מאז המהפכה של פידל קסטרו. הקובנים ידועים בהכנסת האורחים והתיירים המגיעים לאי נהנים ממקצבים וריקודים שמשתלבים היטב עם גיטרות ומלודיות ספרדיות ואווירה ברחובות המתחממת רק כאשר רוקדים צ'ה צ'ה צ'ה (CHACHACHA) משלהבת ואין מה לעשות, צריך גם להתכונן לרעש החזק של המכוניות האמריקניות הענקיות המשייטות ברחוב ומחזירים אותנו לשנות ה-50.
זה הזמן להגיע! דקה לאחר חידוש היחסים עם ארצות הברית ורגע לפני השינוי שאולי יבוא.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לקובה


יום 1/ ת"א -  הוואנה – סנטיאגו דה קובה

נפגשים בנתב"ג וטסים דרך יעד ביניים להוואנה בירת קובה. בטיסת המשך נגיע לסנטיאגו דה קובה. בירתה העתיקה של קובה היא ללא ספק העיר הכי שמחה, חמה ומכניסת אורחים בין ערי האי הקובני. רכסי הרים מוריקים, מפרצים מבודדים עם חופים תכולים ודקלי קוקוס, לובסטרים עצומים, רום טהור ומוסיקה, מוסיקה שמעיפה אותך הכי רחוק שאפשר. עם הגעה העברה לבית המלון. 


יום 2/ סנטיאגו דה קובה – מוזיאון ולסקז – פארק סספדס – המבצר העתיק 

היום נצא לביקור במוזיאון ולסקז, לשעבר הבית הישן ביותר בקובה, המוזיאון הוא ביתו של מייסד העיר דייגו ולסקז (Diego Valasquez) . הבית שנמצא ברחוב אגילרה בפינת הכיכר הראשית נבנה ב - 1516 ובנייתו הושלמה עד 1530. הבית היפהפה שבקומתו העליונה התגורר ולאסקז, משמש כמוזיאון היסטורי ומציג פנים שונות של קובה לאורך השנים. תוכלו למצוא כאן מוצגים מן המאות ה - 16 ועד ה - 19, להסתובב בין חדרי התקופות השונות וממש לחוש את התרבות החומרית הקובנית, נמשיך דרך פארק סספדס ונראה את הקתדרלה המפורסמת, נבקר במבצר העתיק ונסייר במבנה המרשים שהוכר כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו ונשמע על תולדותיו. ובערב נצטרף  לאווירה המוסיקלית התוססת של העיר. לינה בסנטיאגו דה קובה.

יום 3/  באיימו – ביקור בעיר – כיכר מנואל סספדס – קמאגווי – סיור עיר ולינה

לאחר ארוחת בוקר, נצא בדרכנו לכיוון העיר קמאגווי, בדרך נבקר בעיר באיימו, בירת מחוז גראנמה והעיר העתיקה השנייה בקובה שנוסדה על ידי דייגו ולסקז. ביקור בכיכר מנואל סספדס שקרא לבטל את העבדות בקובה, ביקור בכיכר ההמנון הלאומי שבמרכזה שוכנת כנסייה. נמשיך בנסיעה בנופים כפריים יפים שבו הזמן עצר מלכת ונגיע לעיר קמאגווי. עיר עם בתים ורחובות שהשתמרו מהתקופה הקולוניאלית. לינה בקמאגווי. 

טיולים לקובה

Image by Tanja B

יום 4/  סאנקטי ספיריטוס – האזור הקולוניאלי - עמק לוס אינחניוס – מגדל איסנאגה-  טרינידד

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לטרינידד. בדרך נעצור בסאנקטי ספיריטוס. אחת הערים העתיקות בקובה. נבקר באזור הקולוניאלי העתיק של העיר עם הארמון המסוגנן, פלאסה מיור,  גשר יאיאבו העתיק. נצא אל עמק לוס אינחניוס שפירוש השם הוא עמק טחנות הסוכר, זכר לימי תור הזהב של תעשיית הסוכר. העמק זכה למעמד כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו. נבקר באחת מחוות הסוכר העתיקות ובמגדל איסנאגה המפורסם, ששימש כמגדל פיקוח על העבדים. עם ההגעה לטרינידד ולאחר התארגנות, נצא למרכזה של העיר כולל כניסה לבילוי בקאזה דה לה טרובאס עם מוסיקה קובנית אותנטית.  האווירה מתאימה לכל אדם וגיל .  

יום 5/  טרינידד –  סיור מקיף – מוזיאון הרומנטיקה – פלאסה מאיור - חוף אנקון  -סיינפואגוס – טיילת החוף – ארמון ואייה  

הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר כולל מוזיאון הרומנטיקה ובר מועדון קנצ'נצ'רה הנודע. שם נלגום מהמשקה המפורסם הנושא שם זה. במקום מושמעת מוסיקה קובנית "חיה" והרבה אווירה. נבקר בכיכר המרכזית – פלאסה מאיור, נראה את הקתדרלה ובתי העשירים שכיום רובם משמשים כמוזיאונים. נחלוף בחוף אנקון האקזוטי. נמשיך לסיינפואגוס - מאה הלהבות המכונה גם "פנינת הדרום" בהגיענו נסייר בטיילת החוף פראדו פרומנדה הנמתחת לאורך המפרץ. נטייל בעיירה ונתרשם מבנייניה בסגנון קולוניאלי צרפתי ובמרכזה, ככר מרטינז ותיאטרון תומס טרי. כמו כן נבקר בארמון ואייה המוזר אך מרשים, ממנו נצפה על העיר והמפרץ. לינה בסיינפואגוס. 

טרינידד

יום 6/ סנטה קלרה  - מוזיאון ומאוזוליאום צ'ה גווארה – ואראדרו, עיירת קיט  

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון העיר סנטה קלרה. המזוהה עם ארנסטו צ'ה גווארה המהפכן וסיפורו המרתק. נבקר באתר בו הנחיל גווארה תבוסה לצבאו של בטיסטה, באתר הרכבת ואתר הנצחתו של הגיבור הלאומי ובמואוזילאום שלו. בתום הביקור בסנטה קלרה נמשיך לואראדרו, עיירת הקיט על החוף הקריבי. ארוחת ערב ובילוי בידור במלון.  

יום 7/ ואראדרו – טיול ג'יפים - שייט על הקנימר – מערת הנטיפים   

היום יוקדש לסיורי ג'יפים בין עיירות וכפרים וחופיי ים בנהיגה עצמית משולבים בשייט על נהר הקנימר. והמשך למערת הנטיפים. יום סיורים זה יכלול ארוחת צהריים. נשוב למלון לארוחת ערב והמשך בילויים.  


יום 8/ ואראדרו – מאטאנסאס – ביקור בעיר – קוחימר – הוואנה –מפעל סיגרים 

עם בוקר, ניסע היום לאורך חופי האוקיאנוס לכיוון הוואנה. בדרכינו נבקר בעיר הקולוניאלית העתיקה והצבעונית מאטאנסאס ובכפר הדייגים הציורי קוחימר מקום מושבו של ארנסט המינגווי שם כתב את ספרו "הזקן והים". הגעה להוואנה נבקר במפעל הסיגרים והטבק, מסימניה המובהקים של קובה. לינה בהוואנה. 

יום 9/ הוואנה - פינאר דל ריו – עמק וינאלס – מערת האינדיאני – שייט בנחל תת קרקעי – בילוי ערב בהוואנה  

הבוקר נצא לכיוון העיר פינאר דל ריו – האזור המערבי של האי הקובני. נבקר בעמק וינאלס, בתחנת התצפית לוס חסמינס. שם יתגלה לעינינו "עמק היאסמין המרהיב".  נמשיך לביקור במערת האינדיאני ששימשה בעבר מקלט מפני הכובש הספרדי. נשוט בנחל תת קרקעי הזורם בתוך המערה. נקיים ביקור מיוחד באתר ציור הענק ה"פרהיסטורי" כביכול, של האמן המקומי גונזלס אוויחילדו – התמונה צוירה  על הגבעות הסלעיות. ארוחת צהריים כלולה. בתום יום הסיורים במחוז פינאר נשוב למלון בהוואנה. בערב ובלילה, כל הבארים, מועדוני הרומבה והסלסה,  הקאזה דה לה מוסיקה וקפה קנטנטה קורצים ומזמינים. 

יום 10/ הוואנה – סיור עיר – בית הכנסת והקהילה היהודית – כיכרות העיר – ספינת הגראנמה – טיילת המלקון – מבצר העיר – משקה הרום 

עם בוקר ולאחר הארוחה, נצא לסיור. במהלכו נבקר בבית הכנסת וניפגש עם חברי הקהילה היהודית המקומית. נמשיך לסיור בעיר העתיקה ונשוטט בין הפלאזות הציוריות: כיכרות - סאן פרנסיסקו, דה אסיסי, הקתדרלה, פלאסה דה ארמאס ועוד. נסייר ברחובותיה ההיסטוריים של העיר. נראה את הקפיטול, את ה"גראנמה" ספינתו של פידל קאסטרו, כיכר המהפכה והאוניברסיטה. נמשיך לטיילת המלקון, מבצר העיר והפלאסה הציורית  "אלמורו". כמו כן נבקר ונטעם משקה ב"מקדש" הרום "הוואנה קלאב".  

טיול לקובה


יום 11/ הוואנה – סידורים אחרונים – טיסה חזרה ארצה

היום עוד נוכל לנצל את שהותנו בעיר הגדולה להשלמת ביקורים וקניות. בהתאם לשעת הטיסה נוכל לשוטט עוד בעיר העתיקה ונחווה את אווירתה "המדליקה". בהמשך נעבור לנמל התעופה ממנו נטוס דרך יעד ביניים לתל אביב. הנחיתה ביום ה- 12.


הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצת המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לקובה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018