03-6226666
להזמנות

שייט מפואר לנורבגיה, ארץ הפיורדים כולל סיורי חוף, באוניית הפאר MSC PREZIOSA . טיול 14 ימים/13 לילות, NOR

שייט מפואר לנורבגיה ארץ הפיורדים
באונייה MSC PREZIOSA
כולל סיורי חוף בהמבורג , ברגן, מולדה, טרונדהיים, הונינגסוואג, הכף הצפוני , טרומסו , אלסונד, ליבק  
בהדרכת מוטי סבאג
14 ימים /13 לילות פנסיון מלא במהלך השייט

שייט מקיף מדרום לצפון לארץ הפיורדים התכולים והמדהימים וגם בתואר היפה בעולם , נופי טבע מרהיבים עוצרי נשימה ערי וכפרי דייגים, מקומיים מסבירי פנים, סיפורים על ויקינגים ואורות הצפון, שילוב של טיול ושייט גיאוגרפי אוכל מגוון ומופעים בשפע -חוויה של פעם בחיים !!!

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול השייט


יום 1/ 05.06 ת"א-המבורג (גרמניה)

נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה להמבורג. בהגעה נצא לסיור פנורמי והעברה לבית המלון.

יום 2 / 06.06 המבורג - קיל KIEL (גרמניה)– עליה לשייט (סיור כולל)

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור ברחבי העיר המבורג, עיר תוססת והיסטורית הממוקמת בצפון גרמניה, השוכנת לאורך גדות נהר האלבה. כעיר השנייה בגודלה בגרמניה ואחד ממרכזי התרבות והכלכלה הגדולים במדינה, המבורג ידועה במורשת הימית שלה, בשכונות המגוונות וההיסטוריה העשירה שלה. נראה את בית העיריה, מבנה הבורסה, הכיכר המרכזית ונטייל באזור אגם אלסטר המפורסם.
בשעות הצהריים ניסע לנמל העגינה של העיר קיל KIEL ונעלה לאוניית התענוגות Preziosa של חברת MSC להפלגה חלומית של 11 לילות לאורך נורבגיה עד הכף הצפוני.  נתחיל את השייט החווייתי לכוון הפיורדים הנורווגים – אזור עם אוצרות טבע מרהיבים. במהלך היום נהנה מהנופים בים הלבן, מהעופות הצבעוניים במצוקי החוף, מהמצוקים הרמים ומהאי הוולקני המבצבץ בלב ים ומתרומם מתוך הגלים במפגש היבשות. וכן נכיר ונוכל ליהנות ממגוון שרותי האנייה: מבריכות השחייה, משדרת החנויות, מחדר הכושר המשוכלל, מהקזינו המפורסם וכמובן משאר המתקנים האטרקטיביים של האנייה כולל המופעים והמועדונים. ארוחות בוקר צהריים וערב וביין לביין יוגשו במהלך השייט .  


יום 3/ 07.06 יום ים

את יומנו נפתח בארוחת בוקר מפנקת. בהמשך היום מדריך הקבוצה יעביר הרצאה על קבוצת האיים השוכנת בצפון האוקיינוס האטלנטי , נשמע על המקום הקסום שבו הדרכים נושקות לפיורדים, על המפלים ועוד . וכמובן המשך הנאה באונייה ממגוון פעילויות וארוחות . 

יום 4/ 08.06 ברגן - Bergen (סיור כלול)

לאחר ארוחת בוקר נעגון בברגן שוכנת לחופו של פיורד ביפיורדן (Byfjorden) ומוקפת בשבעה הרים נישאים, נצא לסיור בעיר העתיקה של ברגן (Gamle Bergen) – מדובר בסוג של מוזיאון פתוח אשר בו ניתן לראות בתים עתיקים אשר שימשו את תושבי העיר במהלך שנותיה הראשונות. נמשיך לשוק הדגים – שוק ססגוני מיוחד במינו הממוקם לאורך הנמל . ונסיעה ברכבת הפוניקולר המפורסמת שתעלה אותנו להר פלויאן (Fløyen). מפסגת ההר נהנה מתצפית פנורמית מרהיבה על ברגן והאזורים הסובבים אותה. בתום הסיור חזרה לאניה .

יום 5/ 09.06 מולדה - Molde (סיור כלול)

לאחר ארוחת בוקר נעגון ב מולדה הממוקמת על שפת הנהר, לאורך המולדפיורדן והנהר מולדה. העיר היא המרכז העירוני והמסחרי הגדול ביותר של אזור רומסדאל, כמו גם המרכז האדמיניסטרטיבי של עיריית מולדה -נצא לסיור בעיר ולאחר נתחיל בנסיעה לאורך הדרך האטלנטית הידועה בזכות נופי החוף המדהימים שלו, הנדסה חדשנית, ומעמדו כאחד הכבישים הציוריים ביותר בעולם. הדרך משתרעת על פני כ-8 קילומטרים ומורכבת ממספר מסלולים, גשרים ותעלות שקושרות בין שורה של איים קטנים. הדרך מציעה נופים עוצרי נשימה של הים הנורבגי, קווי חוף מחוספסים ותנאי מזג אוויר משתנים ללא הרף שיוצרים אווירה דרמטית. בהמשך נעפיל לנקודת התצפית על גבעת וורדן המשקיפה על העיירה. והאזור המרשים בנופיו , בתום הסיור חזרה לאניה.

יום 6/ 10.6 טרונדהיים - Trondheim (סיור כלול)

לאחר ארוחת בוקר נעגון בטרונדהיים אחת מהערים העתיקות והציוריות במדינה, בעיר מבנים עתיקים לצד אדריכלות מודרנית. עיר נמל השוכנת על גדות נהר הנידלבה ופיורד טרונדהיים, טרונדהיים היתה בירת נורבגיה בתקופת הוויקינגים ובמשך חלק ניכר מימי הביניים. נצא לסיור ברחבי העיר במהלכו נבקר בקתדרלת נידארוס מימי הביניים אשר נבנתה מעל אתר הקבורה של אולב הקדוש, נמשיך ונסייר בכיכר המרכזית, נראה את ארמון הארכיבישוף הנחשב לאחד המבנים העתיקים הבולטים בעיר ונצפה בפסל המלך אולב. וכן נבקר בבית הכנסת שבעיר באם יהיה פתוח. בהחלט עיר מיוחדת במינה כולל אמנים אומנות וסטודנטים רבים . בסיום הסיור נחזור לאונייה .

יום 7/ 11.06 יום ים

ארוחת בוקר מפנקת. בהמשך היום מדריך הקבוצה יעביר הרצאה . ארוחת צהרים וערב יוגשו במהלך השייט. וכמובן הבריכה הבילויים והמופעים לרשותכם כל השייט.

יום 8/ 12.06 הונינגסוואג - Honningsvag הכף הצפוני (סיור וביקור כלול )

היום נעגון בהונינגסוואג הישוב הקרוב ביותר לכף הצפוני – שהוא הנקודה הצפונית ביותר אליה יכול להגיע האדם ביבשת אירופה .
תחילה נערוך סיור בעיירה הונינגסוואג שהיא עיירת דייג קטנה הממוקמת במחוז פינמרק בנורבגיה וידועה כביתו של Nordkapp והאקלים הארקטי הייחודי שלה. לאחר נצא בנסיעה בדרך נופית לפסגת הכף הצפוני, צוק שגובהו כ-300 מ' מעל לפני הים הארקטי . נתחיל ונבקר במרכז המבקרים המסקרן והמגוון שבמקום, תערוכות ותצוגות המספקות מידע על הגיאוגרפיה, התרבות וההיסטוריה של האזור וכן נבקר באנדרטת ה גלובוס המפורסם המכונה "דרך שמש חצות". לאחר נחזור לאונייה ,

יום 9/ 13.06 טרומסו - Tromso (סיור וביקור כלול)

נעגון בטרומסו אחת מהערים המרכזיות בצפון נורבגיה, הממוקמת צפונית לחוג הארקטי בינות לפסגות הרים יפהפיים. טרומסו ממוקמת על אי קטן מוקפת פיורדים והרים, ידועה ביופייה הטבעי, חוויות תרבותיות ייחודיות ומעמדה כשער לאזור הארקטי.נתחיל בביקור במוזיאון טרומסו שבאונברסיטה ללמוד על התרבות הסאמית וחבל לפלנד ,נבקר בגן הבוטני הארקטי-אלפיני של טרומסו , וכמובן נעלה בהתאם למזג האוויר ברכבל להר שממול העיר לתצפית נהדרת על האזור היפה והמרשים , נסיים את סיורנו בביקור במוזיאון הקוטב, שם נלמד על ההיסטוריה של חקר הקוטב, והחיים באזור הארקטי. נסייר רגלית בעיר היפה ,וחזרה לאוניה

יום 10 / 14.06 יום בים

יום בים, נאכל ארוחות מפנקות במהלך היום ונהנה מכל המתקנים על האניה כולל בריכות מופעים ועוד...

יום 11 / 15.06 אלסונד - Alesund נורבגיה (סיור וביקור כלול)

נעגון באלסונד שנמצאת במחוז סונמרה, נצא לסיור בעיר השוכנת על סדרה של איים על החוף הצפון מערבי של נורווגיה, מוקפת בהרי האלפים של סנומור. עוד בתפאורה הנופית: הרים נישאים, מפלים שוצפים ועיירות דייגים מבודדות. בסיורנו נעלה להר אסקלה ולתצפית קאניבן ממנה נשקף מראה עוצר נשימה של העיר והאיים. נטייל בין הבתים המיוחדים והייחודיים של העיר שכל אחד מהם יכול להיות אתר תיירות בפני עצמו. נערוך סיור במוזיאון הפתוח, סאנמור, הכולל ספינת ויקינגים ונלמד אודות המורשת התרבותית וההיסטוריה של האזור. וזמן חופשי לפני חזרה לאונייה. יום 12/ 16.06 יום ים

ארוחות בוקר צהריים וערב מפנקות יוגשו במהלך השייט . וכמובן הבריכה הבילויים והמופעים לרשותכם כל השייט. וביין לביין הרצאה וסיכום השייט והתארגנות ליום הבא לירידה מהאוניה ,

יום 13/ 17.06 קייל - ליבק - המבורג

לאחר ארוחת בוקר נעגון בנמל KEIL ונצא בנסיעה צפונה לסיור בעיר היפה ליבק הנחשבת לאחת הערים ההיסטוריות באזור הים הבלטי. זוהי העיר השנייה בגודלה במדינת שלזוויג-הולשטיין וידועה בהיסטוריה ובארכיטקטורה של ימי הביניים, ובמעמד שלה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. ולעיר מסורת ארוכת שנים של ייצור מרציפן. במהלך הסיור נראה את שער הולשטיין, את כנסיית סנט מרי עם השעון האסטרונומי שלה ואת בית העירייה. בשעות הערב ניסע להמבורג ללינה.

יום 14/ 18.06 המבורג - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר שיטוט וזמן לקניות אחרונות, העברה לשדה התעופה של המבורג לטיסה חזרה לתל אביב דרך מינכן . נחיתה בחצות פלוס ,

לכל הטיולים המאורגנים לגרמניה  
לכל הטיולים המאורגנים לנורבגיה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018