03-6226666
להזמנות

טיול לפנמה וקוסטה ריקה, 14 יום / 12 לילות, COS

כולל רכיבה על סוסים, טרקטורונים, אומגה ושייט בקטאמרן   


פנמה – פנמה סיטי השוכנת בסמוך לתעלת פנמה, מהווה מרכז חשוב בפנמה עצמה, מתוקף קרבתה לתעלה. נהנה מחיי הלילה התוססים ומלאי חיים. נוף העיר משלב מבנים חדשנים, גורדי שחקים למיניהם מצד אחד, ומנגד מבנים אותנטיים

קוסטה ריקה - היהלום שבכתר של מרכז אמריקה, במדינה שקטה ושלווה, באתרי טבע ונופי ההרים, הרי הגעש הפעילים, יערות הגשם הטרופי, ביצות מנגרובים, רפטינג חוויתי, טיול טרקטורונים,  מפרצי חוף, מערות נטיפים, ומערות תת ימיות, עולם חי מוגן במגוון שלא יאמן.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לקוסטה ריקה


יום 1: 11.4 יום שבת, תל אביב  -  פנמה 

פגישה בנמל התעופה וטיסה לפנמה, בהגעה יציאה לסיור בעיר העתיקה של העיר - קסקו וייאחו. נראה את הקתדראלה, בית הנשיא והתיאטרון הלאומי. נשוטט ברחובות ונתרשם מעבודות השיקום הנרחבות בעיר העתיקה באם יתמזל מזלנו, נראה את נשות שבט "ה"קונה" אשר מגיעות במיוחד מאיי סן בלאס בכדי למכור את עבודות היד והרקמה הייחודית שלהן בטיילת שבעיר, הרובע הקולוניאלי של העיר עם רחובות צרים ובתים צבועים בצבעי פסטל, עבודות השחזור עדיין מתקיימות בו והוא חוזר ותופס את מקומו כאחד המוקדים המעניינים ביותר בפנמה סיטי, משם נמשיך לכיכר צרפת, לתצפית על העיר המודרנית מלאת גורדי השחקים. ארוחת ערב ולינה בפנמה סיטי.

יום 2 : 12.4 יום ראשון, פנמה סיטי – רכבת ייחודית בנתיב השייט, שמורת גמבואה 

השכמה מוקדמת ונסיעה ברכבת ייחודית לטיול בנתיב השייט בתעלה, בה האוניות עולות ויורדות את 16 המטרים המפרידים בין חלקי התעלה, נעזוב את תחנת הקולון בנסיעה ברכבת של כשעה לערך אל מסוף האוקיאנוס השקט של תעלת פנמה, נחלוף על פני אגם גטון ויער הגשם הצפוף. בסיום נמשיך לשמורת גמבואה – נסיעה ברכבל הג'ונגל וריחוף מעל הצמרות, בסיום נעלה לתצפית וממנה נוף מרהיב, 
בסיום הטיול חזרה למלון בפנמה סיטי, בערב  ארוחת ערב .

יום 3 : 13.4 יום שני , פנמה סיטי - סאן חוזה - הר געש פואס , מפלי לה פאז  

נטוס לסאן חוזה בירת קוסטה ריקה - היא העיר המרכזית ביותר בקוסטה ריקה אחת הערים היפות ביותר במרכז אמריקה, עיר תרבותית ומאוד מודרנית בעלת אופי צעיר. נצא לפואס – הר הגעש הקלאסי בעל לוע ענקי שבתחתיתו אגם חם ובוץ מבעבע. נעלה אל ראש ההר ונצפה לתוך לוע המכתש המעשן מגובה 1700 מטר. לאחר הטיול בהר ובשמורת היער שלמרגלותיו, נמשיך לשמורת מפלי לה  פאז אליהם נרד בשביל המוסדר ונחזה במפלים שוצפים וגועשים, צמחייה טרופית עשירה, ציפורים ופרפרים. בתום הביקור חזרה לסאן חוזה . בערב נצא למסעדה מקומית לארוחת ערב כולל מופע פולקלור.

יום 4 : 14.4 יום שלישי, שמורת טורטוגרו – שייט בתעלות השמורה – סיור בשמורה – לינה בלודג'

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשמורת "טורטוגרו", נשוט בתעלות השמורה ונקווה לראות ולפגוש במגוון בעלי- החיים וציפורים בשמורה, נסייר בעיירה עצמה ובמרכז המפורסם לשימור צבי הים אשר בין אפריל לדצמבר ניתן לראות את בקיעת הביצים. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

יום 5: 15.4 יום רביעי, טיול סוסים - ארנל

ארוחת הבוקר נתחיל בשייט ונסיעה לכוון ארנל, נערוך טיול סוסים חוויתי , אם יתמזל מזלנו נוכל לצפות בחיות בר כמו קופים עצלנים וציפורים. זה טיול ייחודי והדרך הטובה ביותר לשלב הרפתקאות וטבע.

ארוחת ערב ערב ולינה בארנל.

יום 6: 16.4 יום חמישי , ארנל - טרק לגשר התלוי - מפלים

היום נצא ליהנות מהחוויה של הליכה (מתאים לכולם) שתתחיל בגשר תלוי הכולל 4 ירידות. מהגשר נלך אל המפלים, ואז עוד 3 בגבהים של 10, 14, ו -18 מטרים. בהמשך לאזור ארנל הנמצא בחלקו הצפוני של המחוז, סמוך לגבול ניקרגואה. באזור זה נוף יפה ומגוון יער טרופי עדין, פורץ נהרות, מעיינות חמים, לגונות, מרוחקים גנים לאומיים וחיות בר בשפע ארוחת ערב ולינה בארנל.

יום 7: 17.4 יום שישי , ארנל – טיול טרקטורונים – מפלי פורטונלה – נהר ארנל - מעיינות החמים

יום הרפתקאות לפנינו, טיול טרקטורונים, זמו להשתחרר ולהנות, לאחר הסבר קצת על הטרקטורונים וכללי הבטיחות, נסיעה למפלי פורטונלה , ל- JAURI נבקר בחלקות של מטעים, נמשיך אל- Guaria בו נמצא נהר ארנל. מצוידים בבגד ים ומגבות, נעצור לבילוי במעיינות החמים, רחצה במים התרמיים כולל ארוחת ערב במקום. יום נהדר מלא בחוויות ייחודיות. לינה בארנל.

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

יום 8: 18.4 יום שבת , שמורת Cano Negro - ארנל

נצאל שמורת Cano Negro, הקרובה לגבול ניקרגואה, עשירה בציפורים ובעופות מים, (וגם קופים, איגואנות, עצלנים, צבים ותנינים), אך בהיותה מרוחקת מאזור מיושב ניתן לראות בה גם טורפים נדירים כפומה ויגואר. בדרך נעצור בעץ האיגואנות אותם נראה מקרוב מאוד, נטייל לאורך הנהר על מנת לראות מגוון בעלי חיים.

ארוחת ערב ולינה בארנל.

יום 9: 19.4 יום ראשון, ארנל - דון חואן חוות קפה - סנטה אלנה - מונטה ורדה

נבקר בחוות דון חואן בה מגדלים את עצי הקפה ומייצרים מהם את הקפה בשיטות ותהליכים יחודיים ומעניינים. נטייל בין שבילי עצי הקפה, נקבל הסברים על הנבטת שתילים חדשים, ונלמד כיצד פועלות מכונות שונות המקלפות את הפרי, קולות אותו ואז אורזות אותו. כמו כן טעמנו ולמדנו את ההבדלים בין סוגי השוקולד השונים. סיור מאד מעניין במהלכו מקבלים לטעות סוגי קפה ושוקולד שונים. במקום חנות יפה למכירת קפה. נצא לדרך לאזור סנטה אלנה ומונטה ורדה, בנוף עוצר נשימה של מפרץ Nicoya ואיים מתחת ילוו אותנו בדרך למעלה המובילה לאזור. הדרך מובילה לאתר מכוסה יער, שפירוש שמו "ההר הירוק", הוא שמור לחיות הבר. כאן נמצא קהילה מבודדת שהוקמה בשנת 1951 על ידי קבוצה של צפון אמריקה הקווייקרים. למרות שחלק מהיער בתולי נוקה עבור רפת, המודעות הסביבתית של המייסדים, יחד עם עזרה מארגונים פרטיים, הביאו להקמתה של שמורה ביולוגית לאחת המערכות האקולוגיות העשירות במדינה. עם ההגעה נצא לסיור לילה, תוכלו לטייל ביער עננים שבילים מוקפים בג'ונגל עבות שבו אתה יכול לצפות בציפורים, עכבישים, חגבים, צרצרים, לטאות, צפרדעים, עצלנים, קיפודים, נחשים.

ארוחת ערב במלון במונטה ורדה.

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

יום 10: 20.4 שני , מונטה ורדה ויערות העננים והגשם Sky Walk - אומגה

היום יוקדש לסיורים בשמורה ובין היתר נקיים את ההליכה על הגשרים התלויים מעל צמרות העצים ה-sky walk זה נחוש את מראהו ומשמעותו של יער הערפל הן מהקרקע והן מעל הצמרות. לאורך השבילים נמצא שמונה גשרים תלויים שונים שמרכיבים את מערכת גשרים. אורכים וגבהים של גשרים אלה ינועו בין 170 מטר ו 560 מטר אורך וגבהים בין 40 מטר ו 260 מטר. בהמשך אומגה חווייתית פלטפורמות עם הנדנדה טרזן הרפתקה לכל המשפחה. בצהריים נהנים מתערוכה של צפרדעים, פרפרים: הליכה עם מדריך מקומי נגלה את המינים הייחודיים לאזורים הטרופיים של קוסטה ריקה. בואו לראות מעל 40 מינים של פרפרים ו 30 מינים של צפרדעים, ביניהם אלה יוצאי דופן, כגון צבעוניות רעל צפרדע חץ, ימית הקרפד והמפורסם. ארוחת ערב ולינה במונטה ורדה.

יום 11: 21.4 יום שלישי, שמורת מנואל אנטוניו

ניסע במרחבי קוסטה ריקה לפארק הלאומי מנואל אנטוניו , פארק הדגל של קוסטה ריקה המפורסם שבשמורות נוכל להתרשם מהחופים והמפרץ המרהיב, קופים עצלנים וציפורים לרוב. חולות לבנים, יער גשם יפהפה ואקלים המאפשר מגוון של צמחיה טרופית עשירה ושיחי מונגרובים. הפארק הוקם כדי לשמש כמקום בילוי ונופש. העברה לבית המלון לארוחת ערב במנואל אנטוניו.

יום 12: 22.4 יום רביעי , מנואל אנטוניו - שייט קטאמרן – סן חוזה

נצא לשייט על גבי קטאמרן לכוון קו החוף המרהיב של פארק מנואל אנטוניו המיוחד במינו. נחזה בדולפינים מנוקדים, אשר מים אלה הם ביתם הטבעי. נצפה בצבי ים ענקיים ובלווייתנים נודדים. נהנה למראה הדולפינים המשתובבים בעקבות הספינה, או קול של השיר האחד והיחיד של לוויתן. לאחר הרפתקת ההפלגה שלנו נעצור באחד ממפרצי הג'ונגל באזור לשחייה בשנורקל. בתום שייט נקיים סיור בשמורת מנואל אנטוניו, בסיום העברה לבית המלון בסן חוזה לארוחת ערב.

יום 13/ 23.4 יום חמישי, סן חוזה – אירופה – תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה נצא לסיור בעיר ובסיומו ניסע לנמל התעופה הבינלאומי ממנו נטוס דרך מדריד לתל אביב . הגעה ארצה ביום 14 – בתאריך 24.4

לכל הטיולים המאורגנים לקוסטה ריקה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018