03-6226666
להזמנות

טיול משפחות לקוסטה ריקה, 11 יום / 9 לילות חצי פנסיון, COS

כולל רפטינג, טרקטורונים, אומגה שייט קטאמרן

קוסטה ריקה הינה הגשר היבשתי הצר שמאחד בין צפון אמריקה לדרומה. על אף ממדיה הקטנים, היא אחת הארצות המגוונות ביותר בעולם: נופי ההרים, הרי הגעש הפעילים שבה, רפטינג חוויתי, טיול טרקטורונים, יערות הגשם הטרופי, ביצות מנגרובים, חוליות חוף, מערות נטיפים, ומערות תת מימיות ועולם חי מוגן במגוון שלא יאמן.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לקוסטה ריקה


יום 1: תל אביב - סאן חוזה

פגישה בנמל התעופה וטיסה לסאן חוזה בירת קוסטה ריקה - היא העיר המרכזית ביותר בקוסטה ריקה אחת הערים היפות ביותר במרכז אמריקה, עיר תרבותית ומאוד מודרנית בעלת אופי צעיר. עם ההגעה נערוך סיור פנורמי והעברה לבית המלון לארוחת ערב ולינה.

יום 2: סאן חוזה – פואס מפלי לה פאז

נצא לפואס – הר הגעש הקלאסי בעל לוע ענקי שבתחתיתו אגם חם ובוץ מבעבע. נטייל אל ראש ההר ונצפה לתוך המכתש המעשן מגובה 1700 מטר. לאחר הטיול בהר ובשמורת היער שלמרגלותיו, נמשיך לשמורת מפלי לה פאז אליהם נרד בשביל המוסדר ונחווה מפלים שוצפים וגועשים, צמחייה טרופית עשירה, ציפורים ופרפרים. בתום הביקורים חזרה לסאן חוזה לארוחת ערב ולינה.

יום 3: רפטינג חוויתי

היום נערוך רפטינג חוויתי – נהנה מהעולם הנעלם ומדהים של המדבר הטרופי והקניון העמוק עם מפלים, חיות אקזוטיות, ציפורים טרופיות ושפע של מים. אם יתמזל מזלנו נוכל לצפות בחיות בר כמו קופים עצלנים וציפורים טרופיות. זה טיול ייחודי והדרך הטובה ביותר לשלב הרפתקאות וטבע. לינה וארוחת ערב.

יום 4: ארנל - טרק לגשר התלוי - מפלים – טיול בטרקטור

היום נצא ליהנות מהחוויה של הליכה שתתחיל בגשר תלוי הכולל 4 ירידות. מהגשר נלך אל המפלים, ואז עוד 3 בגבהים של 10, 14, ו -18 מטרים. בהמשך נסיעה בעגלה רתומה לטרקטור שייקח אותך חזרה לנקודת ההתחלה ולאחר מכן ניסע לאזור ארנל הנמצא בחלקו הצפוני של המחוז, סמוך לגבול ניקרגואה. באזור זה נוף יפה ומגוון יער טרופי עדין, פורץ נהרות, מעיינות חמים, לגונות, מרוחקים גנים לאומיים וחיות בר בשפע לינה בארנל.

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

יום 5: ארנל – טיול טרקטורונים – מפלי פורטונלה – נהר ארנל - מעיינות החמים

נצא ליום הרפתקאות - טיול טרקטורונים. לאחר הסבר קצת על הטרקטורונים וכללי הבטיחות, נסיעה למפלי פורטונלה , ל- JAURI לראות סוגים שונים של מטעים, לאחר מכן אנו חוזרים Guaria בו נמצא נהר ארנל, שם יש לנו זמן לחטיף קטן. בהמשך נצא לביקור ובילוי במעיינות החמים, שם נהנה מרחצה במים התרמיים כולל ארוחת ערב במקום. לינה בארנל.

יום 6: שמורת Cano Negro - ארנל

היום נבקר בשמורת Cano Negro, הקרובה לגבול ניקרגואה, עשירה בציפורים ובעופות מים, (וגם קופים, איגואנות, עצלנים, צבים ותנינים), אך בהיותה מרוחקת ובאזור מיושב בדלילות ניתן לראות בה גם טורפים נדירים כפומה ויגואר. בעונת הגשמים ממאי עד דצמבר עולה נהר פריו (Frio ( על גדותיו ונוצרים אגמים וביצות המרכזים את עופות המים שם ניתן לערוך תצפית בציפורים. ארוחת ערב ולינה בארנל.


יום 7: ארנל – ריו פורטונה – מטעי אננס – סנטה אלנה - מונטה ורדה

בשעות הבקר נבקר בריו פורטונה בית חווה מסורתי ממוקם בלה פורטונה, אנו נחווה את הדרך האמיתית של חיי היום יום בקוסטה ריקה. חוויה תרבותית שבה תוכלו להכין קפה טורטיות, נסיעה בטרקטור רתום עם גג על פני מטעי אננס, פפאיה, בננות, וקאסאווה, וכן נוכל ללמוד את התהליך של הפיכת הסוכר. אחר הצהריים נצא לדרך לאזור סנטה אלנה ומונטה ורדה, בנוף עוצר נשימה של מפרץ Nicoya ואיים מתחת ילוו אותנו בדרך למעלה המובילה לאזור. הדרך מובילה לאתר מכוסה יער, שאת שמו, שפירושו "ההר הירוק", הוא שמור לחיות הבר. כאן נמצא קהילה מבודדת שהוקמה בשנת 1951 על ידי קבוצה של צפון אמריקה הקווייקרים. למרות שחלק היער הבתולי המקורי נוקה עבור רפת, המודעות הסביבתית של המייסדים, יחד עם עזרה מארגונים פרטיים, הביאו להקמתה של שמורה ביולוגית אחת המערכות האקולוגיות העשירות במדינה. עם ההגעה נצא לסיור לילה, תוכלו לטייל ביער ענן שבילים מוקפים בג'ונגל עבות שבו אתה יכול לצפות בציפורים, עכבישים, חגבים, צרצרים, לטאות, צפרדעים, עצלנים, קיפודים, נחשים. ארוחת ערב במלון במונטה ורדה.

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

יום 8: מונטה ורדה ויערות העננים והגשם Sky Walk - אומגה - מנואל אנטוניו

היום יוקדש לסיורים בשמורה ובין היתר נקיים את ההליכה על הגשרים התלויים מעל צמרות העצים ה-sky walk זה נחוש את מראהו ומשמעותו של יער הערפל הן מהקרקע והן מעל הצמרות. לאורך השבילים נמצא שמונה גשרים תלויים שונים שמרכיבים את מערכת גשרים. אורכים וגבהים של גשרים אלה ינועו בין 170 מטר ו 560 מטר אורך וגבהים בין 40 מטר ו 260 מטר. בהמשך אומגה חווייתית פלטפורמות עם הנדנדה טרזן הרפתקה לכל המשפחה. בצהריים נהנים מתערוכה של צפרדעים, פרפרים: הליכה עם מדריך מקומי נגלה את המינים הייחודיים לאזורים הטרופיים של קוסטה ריקה. בואו לראות מעל 40 מינים של פרפרים ו 30 מינים של צפרדעים, ביניהם אלה יוצאי דופן, כגון צבעוניות רעל צפרדע חץ, ימית הקרפד והמפורסם. בהמשך נסיעה למנואל אנטוניו לארוחת ערב ולינה.

יום 9: שייט קטאמרן – שמורת מנואל אנטוניו

נצא לשייט על גבי קטאמרן לכוון קו החוף המרהיב של פארק מנואל אנטוניו המיוחד במינו. נחזה בדולפינים מנוקדים, אשר מים אלה הם ביתם הטבעי. נצפה בצבי ים ענקיים ובלווייתנים נודדים. נהנה למראה הדולפינים המשתובבים בעקבות הספינה, או קול של השיר האחד והיחיד של לוויתן. לאחר הרפתקת ההפלגה שלנו נעצור באחד ממפרצי הג'ונגל באזור לשחייה בשנורקל. בתום שייט נקיים סיור בשמורת מנואל אנטוניו, פארק הדגל של קוסטה ריקה המפורסם שבשמורות נוכל להתרשם מהחופים והמפרץ המרהיב, קופים עצלנים וציפורים לרוב. חולות לבנים, יער גשם יפהפה ואקלים המאפשר מגוון של צמחיה טרופית עשירה ושיחי מונגרובים. הפארק הוקם כדי לשמש כמקום בילוי ונופש לאחר הסיור העברה לבית המלון.

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

יום 10 – מנואל אנטוניו – סאן חוזה - מדריד – ת"א

בהתאם לשעת הטיסה נסיעה לסאן חוזה והעברה לנמל התעופה הבינלאומי חואן סנטה מריה ממנו נטוס למדריד.

יום 11 – תל אביב

נחיתה במדריד וטיסה חזרה ארצה .

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לקוסטה ריקה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018