03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לאיים הקנריים - טיול מרהיב בפלאי הטבע , חצי פנסיון 8 ימים/7 לילות CNR

טיול מאורגן לאיים הקנריים 
טיול מרהיב בפלאי הטבע
9 ימים,7  לילות, חצי פנסיון

טיול גאוגרפי זה לאיים הקנריים הוא הטיול הכי נפלא ומרהיב שניתן לעשות באיים הנפלאים אלו – שאדמתם שחורה, בתיהם לבנים והאוקיינוס והשמיים סוגרים עליהם בכחול טורקיזי מרהיב. בטיול נכיר את שני האיים הכי מיוחדים בארכיפלג: האי טנריף, הגבוה מביניהם, שהר הגעש שבמרכזו הוא המקום הגבוה ביותר באיים ובספרד, ואת האי לנזרוטה – שלא תרצו להיפרד ממנו ! זה טיול טבע במיטבו וטיול שכל ערי וכפרי האיים מקושטים ומעוטרים, מציעים חלונות עם פתיתי שלג ואיילים. חוויה מיוחדת באיים מיוחדים! 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול 


יום 1/ טיסה לאי לנזרוטה

נצא בטיסה דרך יעד ביניים, אל הארכיפלג הקנרי (El Archipiélago Canario), היושב בתוככי האוקיינוס האטלנטי, אל מול חופיה הדרומיים של מרוקו. נחיתה (מאוחרת) באי לנזרוטה שהוא האי המזרחי ביותר באיים הקנריים, אי נמוך ביותר, חשוף לאיתני הטבע ופעיל גאולוגית עם למעלה מ-200 הרי געש. בקנרים חלים חוקים ארכיטקטוניים ייחודיים ומחמירים, אשר אוסרים על בנייה לגובה ועל שימור המסורת של הבתים הלבנים עם החלונות הצבעוניים, אשר מוסיפים לציוריות שובת הלב של המקום. גישה ייחודית זו היא בזכות פעילותו הענפה של תושב לנזרוטה המפורסם ביותר, האמן סזאר מנריקה קברירה (Cesar Manrique).
לאחר הנחיתה המאוחרת, העברה ללינה בלנזרוטה.

יום 2 / דרום האי לנזרוטה – חוויה אחרת !

בבוקר נצא לדרומו של האי , אזור שנוצר בעקבות התפרצות געשית של 6 שנים רצופות(!) לפני כ-400 שנה והפך את האזור ל"מעבדה חיה" נראה את שמורת טמינפאייה (Timanfaya N.P), אשר פני השטח שלה עדיין חמים מאוד ונעשים בה מחקרים שונים הקשורים ל"השתקמותו של אזור שעבר התפרצות געשית". נטייל ברגל באזור ונראה את תופעות הגעש. נטייל לאורך חוף הרבידרוס (Harvideros) – מקום בו פגשו לשונות הלבה את המים, ויצרו תצורות מרהיבות. נמשיך אל אל גולפו (El Golfo) – חול שחור ואגם טורקיזי.
אחר הצהרים ניסע אל "המונומנט לאיכר" (Monument Al Campesino) – יצירת אמנות של קברירה, שבאה להעריך את הישגי האיכרים בפיתוח החקלאות באי הגעשי.
לינה בלנזרוטה.

יום 3/ האי לנזרוטה: צינורות געש, מיצפים וגן של קקטוסים

על מורדות הר הגעש קורונה – הגבוה ביותר באי – כ-700 מטר (שאינו פעיל כבר מיליוני שנה) נוצרו צינורות געש, ובאחד מהם ניתן לבקר: נתחיל בחלק העליון של "צינור הגעש של הירוקים" (Cueva De Los Verdes) – להליכה בלתי נשכחת במעמקי האדמה. לאחר מכן נבקר בהמשכו של "הצינור" – חמאוס דה אקווה (Jameos De Agua), שם יצר מנריקה את יצירתו הראשונה. נמשיך למירדור דל ריו (Mirador Del Rio) "מצפה הנהר" – שרשרת מצוקים אדירה בצפון-מערב האי, המשקיפה אל המיצר הצר ("הנהר") אשר מפריד בין לנזרוטה לבין איי גרסיוסה. נטייל על הצוקים ככל שהזמן יאפשר. נבקר בעוד יצירה של קברירה – פרויקט משולב לבוטניקה ואמנות גן הקקטוסים (Cactus Garden), הנטוע בתוך מחצבה של טוף; זהו גן של 1400 מינים של קקטוסים, השתול בטרסות ובו פיסול באבן. נקנח בעיירת הולדתו (וקבורתו) של קברירה – הריה (Haria) – עיירה ציורית באזור היותר גבוה של האי. נטייל בה, נהנה מסמטאותיה הציוריות.
לינה בלנזרוטה.

יום 4 / האי לנזרוטה : עיירות האי הציוריות

אחרי ארוחת הבוקר נצא להכיר את שתי הבירות של האי – הנוכחית ארסיפה (Arricefe) והישנה – בה חיו הילידים – טגיז (Teguise). נטייל בארסיפה בעיר העתיקה, נהנה מסמטאותיה ומבתי הקפה הקטנים, נבקר במוזיאון המבצר, היושב בתוך המבצר הפורטוגזי שעל החוף, שהוסב לשמש כמוזיאון לאמנות מודרנית של אמני האיים ואמנים אורחים. נמשיך לביתו של קברירה (Foundation Cesar Menrique) בטהישה – הבית שבנה כשחזר לאיים אחרי כמה שנים בספרד ובארה"ב, והבית בו חי כמעט כל חייו, עד שהעביר אותו לקרן לעידוד ותמיכה באמנים צעירים באיים. הבית הוא יצירה – מנצל את הגעשות היפה, ומשחק איתה משחקים, וגם מוצבים בו פסלים וציורים של האמן ושל חבריו האמנים. לסיום נבלה בטגיז (Teguise) – עיירה לבנה על החולות והטוף הכהה. נראה את הכנסייה, את הרחובות, ואת החנויות ובתי הקפה הקטנים והיפים.
לינה בלנזרוטה.

יום 5 / טיסה לאי טנריף: רכס אנגה, סנטה קרוז , פוארטו דה לה קרוז

לאחר ארוחת הבוקר, נטוס לטנריף , הגדול שבאיים הקנריים. לאחר הנחיתה ניסע לביקור בפינה הצפונית מזרחית של האי, ברכס אנגה (Macizo De Anaga) העתיק בחלקי האי והפראי ביותר בו. החלק הזה של האי, הנראה כמו ברווז – מדמה ראש עם מקור. בשל התלילות הטופוגרפית של האזור ובידודו נמשכים החיים כאן כמו בעידן אחר, ויער הער (בן משפחה של הער האציל שבארץ) הוא שריד ליערות שהשתרעו על כל אירופה לפני עידנים. נטייל ברגל בתוך היער המרהיב, נעצור לתצפיות ונבקר בעיירה הדייג הציורית טגאנאנה (Taganana) – חוף יפה, רוח של אוקיינוס, והרים ירוקים נישאים. בדרך ציורית ומתפתלת נרד עד הכפר סן אנדרס היושב לחוף האוקיינוס. נמשיך אל עיר הבירה סנטה קרוז (Santa Cruz), שזכתה לשמה "עיר הצלב הקדוש" לצד הרבה ערים שזכו באותו שם בתחילת הקולוניאליזם הפורטוגזי והספרדי. נטייל לאורך שדרותיה היפיפיות והירוקות, הזרועות פסלים, נראה את בית התיאטרון הישן והמיוחד ונכיר את השוק המקומי על הירקות והפירות המיוחדים,

לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום 6 / האי טנריף: לה אורטובה, איקוד דה לוס וינוס, גארצ'יקו

את היום נקדיש לצפון מערב האי , ניסע לעיירה היפהפייה לה אורוטבה La Orotava הבנויה בסגנון קולוניאלי ושימשה בעבר מקום מושבן של משפחות אצולה. נסייר בסמטאות קטנות וציוריות, נראה גנים ובתי אחוזה יפהפיים, בתים צבעוניים וחנויות שובות עין, המציעות עבודות אומנות מקוריות של תושבי האיים. נתעכב על-יד "בית המרפסות" המאופיין במרפסות מעוצבות עשויות עץ.
נמשיך לביקור בעיירה איקוד דה לוס וינוס (Icod De Los Vinos) המזוהה בעיקר בגן עם עץ הדרקון הגדול והישיש בעולם הממוקם בה. נסיים בביקור בעיירה גארצ'יקו (Garachico) ששימשה נמל מקומי ונקברה תחת זרמי לבה בשנת 1705.
לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום 7/ האי טנריף: קנדלריה, הפירמידות של גוויאמר, הפארק הלאומי הר הגעש אל טיידה

ניסע לכיוון דרום מזרח טנריף, נבקר תחילה בעיירה קנדלריה (Candelaria) בה ניצבת הקתדרלה הגדולה של האי ומוקדשת לפטרונית האי – הבתולה מקנדלריה, שסיפורה מייצג את הדרך בה חדרה הנצרות אל האוכלוסייה הילידית של האיים הקנריים. נבקר בקתדרלה ונראה את שדרת המלכים הגוואנצ'ים (ילידי טנריף) שניצבת לצדה. נמשיך לעיירה גוויאמר ונבקר באתר הייחודי של פירמידות המדרגות, שם נלמד על תרבות הגואנצ'ס GUANCHES - התושבים הקדומים של האיים שהושמדו על ידי הספרדים בימי הביניים ועל הקשר בין היבשות בימים עברו. נסיים בביקור באחד המקומות היפים באיים: הפארק הלאומי טיידה (Teide National Park) – הר הגעש הגבוה בהרי ספרד (3,718 מ') ובהרי האיים הקנריים, וההר השלישי בגובהו בעולם יחסית לבסיסו (הנמצא אלפי מטרים מתחת לפני הים). במרכזו של האי מתנוסס הר הגעש אל טיידה, שהלוע שלו התמוטט לתוך עצמו, והתפרצות חדשה יצרה הר געש חדש בתוך הלוע הישן. נטפס אל ההר דרך יערות אורן קנרי עבותים ונרד אל הלוע הגעשי העצום בו מזדקרת הפסגה החרוטית בנופי מדבר, המזכירים את פני הירח.
לינה בפוארטו דה לה קרוז.

יום 8 / האי טנריף: לה לגונה , טיסה חזרה לישראל

יום אחרון בטיולנו. ניסע לביקור ברחובות העיירה האוניברסיטאית סן קריסטובל דה לה לגונה (La Laguna) – הבירה העתיקה של טנריף (נוסדה במאה ה-15) ואחת הערים היפות בארכיפלג, שהוכרזה כאתר מורשת תרבות עולמית של אונסק"ו. בתיה הצבעוניים נבנו על ידי סוחרים עשירים, שחיו על נתיב המסחר הראשי בין אירופה לבין הקולוניות החדשות של ספרד באמריקה. אווירה ימי ביניימית שמחה !
לקראת הצהריים נצא אל שדה התעופה לטיסה, דרך יעד ביניים, חזרה לישראל.(נחיתה ביום 9)

לכל הטיולים המאורגנים לספרד  
לכל הטיולים המאורגנים להאיים הקנריים  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018