03-6226666
להזמנות

שייט באונייה המפוארת HOLLAND AMERICA איסלנד נורבגיה, סקוטלנד, אנגליה והולנד 17 ימים/16 לילות ICE

שייט באונייה המפוארת HOLLAND AMERICA
איסלנד נורבגיה, סקוטלנד, אנגליה והולנד
17 ימים 
*כולל כרטיס לפסטיבל טאטו - התזמורות הצבאיות של אדינבורו 2020,
אמסטרדם - מוזיאון הרייקס, שייט בתעלות ומבשלת הייניקן כולל טעימות בירה

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול השייט לאיסלנד , נורבגיה, סקוטלנד , אנגליה והולנד


יום 1/ 31.7 יום שישי, תל אביב – אמסטרדם

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון, נטוס לאמסטרדם, בהגיענו נערוך סיור בעיר, נתרשם מהתעלות, הבתים המיוחדים בעלי מבנה צר וארוך ומהגשרים הקצרים האופייניים לעיר ולהולנד בכלל. נראה את המדרחוב המציע שלל חנויות מרהיבות, נראה את כיכר הדאם וארמון המלכה (מבחוץ). נבקר בבית הכנסת הפורטוגזי , בית כנסת של קהילת יוצאי ספרד ופורטוגל, שהיגרו להולנד בעקבות גירוש ספרד, וצאצאיהם. (פתוח בימי שישי עד השעה 1500). בסיום העברה למלוננו.

יום 2/ 1.8 יום שבת, מוזיאון הרייקס – שייט בתעלות - ומבשלת הייניקן כולל טעימות בירה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במוזיאון הרייקס המציג יצירות של אמנים כמו רמברנדט, ורמיר ועוד. המוזיאון מציג פריטים מתקופות שונות החל מתקופת האמנות הדתית של ימי הביניים ועד לתקופת הרנסנס. נמשיך לשייט בתעלות העיר ונסיים במבשלת היינקן בה נוכל להתנסות בערבוב וטעימה של המשקה גם טרם הבישול שלו, נטייל על פני ארבע קומות, בהן חדרים עם חפצים היסטוריים הקשורים בהכנת הבירה, חדר בו נתן לצפות בפרסומות וכמובן בר בו תוכלו להנות מכל המשקאות אותם מכינה החברה שבראשם כמובן נמצאת הבירה. בסיום זמן חופשי בעיר לקניות ושוטטות ונעבור למלון להתארגנות ולינה.

יום 3/ 2.8 יום ראשון, אמסטרדם – עלייה לשייט

לאחר ארוחת הבוקר , נעבור לנמל של העיר ונעלה על האניה. לפנינו 15 ימים של שייט חווייתי לארץ הקרח והאש והפיורדים הנורווגים – אזור עם אוצרות טבע מרהיבים. במהלך היום נהנה מהנופים השחורים בים הלבן, מהעופות הצבעוניים במצוקי החוף, מהמצוקים הרמים ומהאי הוולקני המבצבץ בלב ים ומתרומם מתוך הגלים במפגש היבשות. במהלך היום נוכל להנות ממגוון שרותי האונייה: מבריכות השחייה, משדרת החנויות, מחדר הכושר המשוכלל, מהקזינו המפורסם וכמובן משאר המתקנים האטרקטיביים של האונייה כולל המופעים והמועדונים.

יום 4/ 3.8 יום שני, יום בים

את יומנו נפתח בארוחת בוקר מפנקת. בהמשך היום מדריך הקבוצה יעביר הרצאה על קבוצת האיים השוכנת בצפון האוקיינוס האטלנטי , נשמע על המקום הקסום שבו הדרכים נושקות לפיורדים, על המפלים.

יום 5 / 4.8 יום שלישי, נורבגיה - האוגסונד - Haugesund (סיור חוף כלול)

היום נעגון בעיר המרכזית האוגסונד , נקודת פתיחה לטיולים בפיורד ליסה ובהרים המקיפים אותו. נבקר בעיר הנחשבת לצעירה ותוססת כי היא מארחת מספר פסטיבלים. בתקופה הויקינגית היתה חשיבות גדולה לאזור. בסיום חזרה לפעילות האונייה.

יום 6 / 5.8 יום רביעי, נורבגיה - אלסונד - Alesund דרך הטרולים (סיור חוף כלול)

נעגון באלסונד , נמצאת במחוז סונמרה, שבמערב נורבגיה. היא שוכנת על סדרה של איים על החוף הצפוני-מערבי של נורווגיה, מוקפת בהרי האלפים של סנומור. ניסע לטיול בדרך הטרולים יצורים מהמיתולוגיה הנורדית ומהאגדות הסקנדינביות. לכבודם של הטרולים נקראה דרך מתפתלת להפליא, שעולה ומטפסת באופן מסמר שיער אל ראשו של מצוק שממנו נשפך מפל סטיגפוסן (Stigfossen) מגובה של 180 מ'. עוד בתפאורה הנופית: הרים נישאים, מפלים שוצפים ועיירות דייגים מבודדות. בסיום חזרה לאנייה.

יום 7/ 6.8 יום חמישי, שייט בים

במהלך היום מדריך הקבוצה יעביר הרצאה על האיזור , נלמד על ההיסטוריה המרתקת של האיזור, התפתחות האוכלוסייה, על התרבות המגוונת ועוד. את המשך היום נבלה באונייה ונהנה ממתקניה הנוספים של האונייה.

יום 8/ 7.8 יום שישי, איסלנד - אקוריירי + Scenic Cruising Eyjafjordur (סיור חוף כלול)

היום נגיע לאקוריירי – העיר הממוקמת בצפון – מזרח איסלנד, כ – 60 ק"מ דרומית לחוג הארקטי, בפיורד ארוך ויפה מוקף הרים בגובה של 1000-1500 מ'. נצא לביקור באגם מיווטאן Mývatn , האגם הטבעי הרביעי בגודלו באיסלנד, אשר ככל הנראה נוצר על ידי התפרצות וולקנית גדולה לפני כ 2300 שנה. האזור עדיין פעיל מאוד וולקנית , הר הגעש קרפלה קרוב ביותר , וההתפרצות האחרונה שלו התרחשה בשנת 1984. סביבת האגם עשירה באזורי מחייה של ציפורים, והסביבה מורכבת מפלאים טבעיים רבים מן היקרים ביותר של איסלנד. נמשיך למפל גודפוס או "מפל האלים" יש מקום מיוחד בהיסטוריה של האיסלנדים . בסיום חזרה לאנייה

יום 9 / 8.8 יום שבת, איסלנד - Isafjordur, Iceland (סיור חוף כלול)

היום נעגון באיסאפיירד'ור היא עיירה בצפון-מערב איסלנד, בירת מחוז והעיירה הגדולה בו. איסאפיירד'ור היא העיירה הגדולה בחצי האי ווסטפיורדס, נכון לשנת 2008 התגוררו בעיירה כ-2,600 תושבים. נרד לסיור בעיר ונשמה על ההיסטוריה של איסאפיירד׳ור נוסדה במאה ה-9 והיא האחת העיירות העתיקות והראשונות באיסלנד. בסיום חזרה לאנייה

יום 10-11/ 9-10.8 יום ראשון/שני, איסלנד – רייקיאווייק (2 סיורי חוף כלול)

לאחר ארוחת הבוקר נבחין כי האונייה שמה פעמיה לכיוון נמל רייקיאוויק. במהלך השייט ילוו אותנו הדולפינים המרובים באזור, ההרים הכהים עם כיפותיהם הבהירות, האגמים הכחולים המוקפים בצמחייה הירוקה המסודרת להפליא שמבחינים בהם עוד מרחוק וכמובן - מהבתים הצבעוניים המקדמים בברכה את המגיעים אליה. נצא לטיול בעיר בשני הימים בהם נעגון שם ולהתרשם מהאטרקציות של העיר. נבקר בלגונה הכחולה לאחד מאתרי הספא המיוחדים, והנחשקים, בעולם איסלנד. נבקר בפארק הגייזרים שם נמצא הגייזר המתפרץ. אזור גיאותרמי של מעיינות חמים וגייזרים של קיטור מתפרץ. התחנה השלישית היא מפלי הזהב (Gullfoss) אחד המפלים המרשימים והמפורסמים באיסלנד, כמות מים אדירה שזורמת בשצף אל הים כתוצאה מהמסת קרחונים. בסיום חזרה לאנייה

יום 12/ 11.8 יום שלישי, שייט בים

ננצל את האפשרויות האין סופיות לבילוי באונייה: החנויות, הבריכות, בילויי הערב ועוד. כמו כן נקיים פעילות חברתית לקבוצה.

יום 13/ 12.8 יום רביעי, סקוטלנד - לרוויק - Lerwick, Shetland Islands (סיור חוף כלול)

היום נעגון בעיר לרוויק בסקוטלנד, נצא לביקור בעיר היחידה והנמל העיקרי של איי שטלנד שבסקוטלנד, ארכיפלג בצפונה של סקוטלנד, וכ-280 ק"מ מאיי פארו. שטח האיים כ-1,466 קמ"ר והם מפרידים בין האוקיינוס האטלנטי שממערב לאיים והים הצפוני שממזרח לו. בסיום העברה לאנייה.

יום 14/ 13.8 יום חמישי, סקוטלנד - אינברנס Invergordon (Inverness), Scotland - (סיור חוף כלול)

נעגון בעיר אינוורנס נמצאת בקצה הצפוני של אגם לוך נס, שהאגדה מספרת שמפלצת חיה במימיו. נבקר בעיר ההיסטורית ועתיקה הידועה גם כאחת הערים המתפתחות ביותר בכל , נצפה בטירת העיר היא מחזה יפה בפני עצמו וחלק ממנה משמש כיום כמוזיאון וגלריה לאמנות. אתרים אחרים בעיר הם הגנים שעל האיים בנהר, הכנסייה העתיקה של העיר . בסיום חזרה לאנייה.

יום 15 / 14.8 יום שישי, סקוטלנד – אדינבורו Edinburgh – פסטיבל הטאטו (סיור חוף כלול)

היום אנו עוגנים בשכונת הנמל Newhaven נמצאת ליד עיר הבירה הסקוטית של אדינבורו, נצא לחוויה מיוחד מופע התזמורות הצבאיות Edinburgh Military Tattoo המתקיים בטירת אדינבורו מושך אליו מידי שנה אלפי צופים הנהנים ממופעים מרהיבים של מחול ומוזיקה בביצוע תזמורות צבאיות מרחבי העולם. הצלילים הבלתי נשכחים של תזמורות חמת חלילים המלווים בהלמות התופים נשמעים ונראים נהדר על רקע התפאורה האוטנטית של טירת אדינבורו. בסיום חזרה לאניה.

יום 16/ 15.8 יום שבת, סקוטלנד – אדינבורו Edinburgh - (סיור חוף כלול)

אדינבורו, יעד אדיב הוא יעד מוביל למטיילים בבריטניה, ידוע לא רק בזכות מראהו האגדי כמעט, אלא גם בגלל סצנת האמנויות העשירה ומורשת התרבות הארוכה שלה, נבקר במרכז אדינבורו המחולק בין שני מחוזות היסטוריים מובחנים ומוכרים בינלאומיים. מצפון נמצאת העיר העתיקה, עם חבורותיה (סמטאות) ושרידי ימי הביניים - כולם עדיין שלמים אם השתנו במהלך הדורות. מדרום, זו העיר החדשה שהחלה בערך המהפכה האמריקאית. בסיום חזרה לאניה.

יום 17/ 16.8 יום ראשון, סיום השייט – מצפה הפנורמה של מסדאך – אמסטרדם – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מצוות האונייה ונצא עם האוטובוס לביקור במצפה הפנורמה של מסדאך (Panorama Mesdag) בסכוונינגן הוא מהן קפיצה אחורה בזמן המאפשר להציץ אל הנוף שנשקף מטיילת סכוונינגן לפני 120 שנה. כאשר אותו הנוף אבל העכשווי נמצא מחוץ למבנה של המצפה. פנורמת מסדאך היא בעצם ציור פנורמי בגודל עצום: גובהו הוא 14 מ' ואורכו למעלה מ- 120 מ' בתמונה הנראית כמציאות תוכלו לראות את הים עם סירות הדייגים העוגנות בו, בתי העיירה הנמוכים והרחובות הרחבים וגם את החוף רחב הידיים בו נהנים האנשים מן השמש הנעימה בשילוב עם מוצגים ממשיים כמו : חול ים, חלקי עצים וצמחייה. הציור כל כך עוצמתי עד שניתן ממש להרגיש את האוירה ואת ההנאה שחווים אותם אנשים על החוף. הציור המקסים של מצפה הפנורמה, עד כמה שהדבר מפתיע, צוייר על ידי מסדך, אשתו ומספר עוזרים תוך ארבעה חודשים בלבד. בסיום ארוחת צהרים והעברה לשדה התעופה ונטוס חזרה ארצה.

לכל הטיולים המאורגנים לאיסלנד  
לכל הטיולים המאורגנים לאנגליה  
לכל הטיולים המאורגנים להולנד  
לכל הטיולים המאורגנים לנורבגיה  
לכל הטיולים המאורגנים לסקוטלנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018