03-6226666
להזמנות

מרוקו לשומרי מסורת כולל רכיבה על גמלים, טיסות ישירות 11 ימים/9 לילות - KMR

מסלול מיוחד לשומרי מסורת התכוננו לטיול גאוגרפי ומרתק אל נבכי המדינה הקסומה באפריקה. ערי המלוכה, שמורות טבע,מוזיאונים, שווקים, סיורי ג'יפים, אתרי מורשת ותרבות יהודיים בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול נפלא מאין כמוהו!

Facebook Google+ Twitter Favorites


מסלול הטיול:

 

יום 1/  יום שני/ ת"א –מרקש 

בטיסה ישירה נגיע למרקש, הידועה בכינויה כ"פריז של מרוקו" או כ"אהובתי" עפ"י וינסטון צ'רצ'יל. בסיור שם נוכל להבחין כי העיר בנויה מקשת צבעים שבין וורוד לארגמן ומושכת אליה את אוהבי המדבר והרומנטיקה של המזרח,  מרקש הצבעונית. נבקר באל – מנרה, אטרקצייה תיירותית של גנים אותם נטע הסולטן מוחמד אבן עבד רחמן במאה ה – 12 והוסיף להם מאוחר יותר אף בריכת מים ששימשה לתחרויות שחייה של חייליו.

בערב נבקר בשווקיה הססגוניים של העיר, בכיכרותיה הנודעות ובתוך כך "אם כל הכיכרות": כיכר החלומות- ג'מע אל פנה.  ארוחת ערב כשרה ולינה במרקש.

 

יום 2/ יום שלישי / מרקש –עמק האוריקה – הרי האטלס הגבוה

היום יוקדש לסיור בעמק האוריקה. בבוקר נצא לביקור בכפרים הברבריים ונהנה מהנוף המיוחד של העמק, נסעד נצפה בבית ברברי טיפוסי ולאחר מכן נחזור למרקש לסיור. נבקר בארמון אלבאהייה המשופע בגנים פנימיים יפים, מזרקות, חדרים מרוצפי שיש, עבודות אומנות וגילופי עץ מדהימים.. שער הכניסה, הקירות, התקרות והרצפות בכל חלל הארמון מקושטים בצבעים מרהיבים שנרקחו מחומרים טבעיים בלבד. משם נמשיך אל המלאח היהודי, אל טומבו סעדיין בערב נבקר בשווקיה הססגוניים של העיר.
לאחר ארוחת הערב הכשרה,  נצא לבילוי במופע הפנטזיה הנודע. לינה במרקש.

יום 3/  יום רביעי / מרקש  - טישקה  - איט בן האדו - וארזאזאת

נחצה את רכס האטלס במעבר ההרים טיזי טישקה – מעבר רועים עתיק. נערוך ביקור מיוחד באיט בן הדו הנחשבת לקאסבה היפה ביותר במרוקו והוכרזה כאתר מורשת עולמי ע"י אונסקו. בסיום הגעה לוארזאזאת- העיר ידועה בתור "עיר הקולנוע" של מרוקו, ובה צולמו סרטים הוליוודיים רבים. נערוך סיור בעיר ונעבור לבית המלון לארוחת ערב כשרה ולינה באזור.

 

יום 4/ יום חמישי / וארזאזאת – קניון הדאדס - קניון הטודרה  - סיור ג'יפים בשקיעה במדבר- ארפוד

נתחיל את היום בקניון הדאדס אשר פעולת הבלייה יצרה בסלע מראות נוף מדהימים והקניון הזה הינו ההוכחה כי הטבע יכול לפסל את הנוף כפי שאף בן אנוש אינו יכול לעשות זאת,  בהמשך ניסע  לעבר קניון הטודרה אשר כולנו נחשפנו אליו לראשונה דרך השיר של הברירה הטבעית "אצלנו בכפר טודרה". שם, נבין מהו רושם עז של גדלות הטבע: המצוקים האדירים המתנשאים מעל לערוץ הקניוני של הנחל הם מהיפים בעולם והעמק הציורי שנאסף לתוך הקניון התלול בו מצוקי גרניט אדמדמים נישאים לגובה של 300 מ' הם עוצרי נשימה. לקראת שקיעה נצא בטיול ג'יפים לעבר דיונות הזהב של מדבר סהרה, אין ספק כי זהו אחד משיאיו של הטיול במרוקו .

בסיום ארוחת ערב כשרה ולינה במלוננו בארפוד.

 

יום 5/ יום שישי / ארפוד - מידלט - ראשידיה – איפראן - פאס

נסייר בעיירה ארפוד הממוקמת בלב נווה המדבר תפיללאת וידועה לנו יותר כעיר מוצאה של משפחת אבו חצירה, בהמשך היום ניסע אל העיירה מידלט אשר בה חיה קהילה יהודית , נעצור בנסיעתנו לביקור בראשידיה תוך כדי צפייה בנוף המדברי, בקסבות ובכפרים השונים, נחצה את רכס הרי האטלס שבהם עדיין ניתן למצוא שבטים ברבריים המשמרים את מסורת אורחת חיי אבותיהם ונמשיך לעיירה אירפאן, עיר הנופש והקיט של מלך מרוקו.. בשעות אחה"צ נגיע לפאס מהיפות בערי מרוקו המשמשת אף כבירת התרבות והאמנות שלה , התארגנות במלון והכנות לקראת השבת...  קבלת שבת, תפילה, קידוש וסעודת שבת .

 

יום 6/ שבת / פאס – סיור מקיף רגלי באיזור

לאחר התפילה, הקידוש וסעודת השבת, סיור רגלי חופשי באזור המלון .

בערב – לאחר ארוחת הערב הכשרה, נבלה בחפלה מרוקאית נהדרת כמיטב המסורת, לינה בפאס.

 

יום 7/ יום ראשון / פאס - מקנס -  רבאט

נבקר ב'מלאח' – הרובע היהודי ובמקומות המרכזיים. במהלך הסיור הנרחב בשוק המדינה נבקר בגילדת הנפחים, אצל צובעי הבדים, הבורסקאים ונסיים את טיולנו בפאס בתצפית על ארמונו של המלך ניסע למקנס, עיר מלכותית ואימפריאלית שנוסדה ע"י השבט הברברי מקנסה והמכונה גם "ורסאי של מרוקו" או "ירושלים הקטנה" והמוקפת חומה מרשימה. עם הגעתנו נבקר ב'מלאח' - אזור התקבצות המגורים של יהודי מרוקו, ובמחסני התבואה, האורוות, במאוזוליאום של מולאי איסמעיל אבן שריף אשר כיהן כמלך מרוקו בין השנים 1672 – 1727, נסייר ונשוטט בשוק של מקנס וכמובן שלא נפספס את ההזדמנות להשקיף לעבר באב אלמנצור, השער המשולש המהודר המחבר את המדינה אל העיר החדשה. בסיום נסיעה לרבאט בירתה של מרוקו, לארוחת ערב כשרה ולינה.

 

יום 8 / יום שני / רבאט - קזבלנקה

לאחר ארוחת בוקר נבקר ברבאט, ובאתריה המרכזיים של העיר. נבקר במאוזוליאום בו קבורים מוחמד החמישי ובניו. במאוזוליאום נתרשם מ – 38 דגלי המחוזות המעטרים את הקבר ואולי, אם יתמזל מזלנו, אף נזכה לשמוע את קריאת הקוראן המתבצעות בתוך מתחם הקבר בדר"כ ללא הפסק. לאחר מכן נמשיך לסיור בקסבת אודייה הבנוייה על צוק ולאחר שנעלה במעלה חומותיה נוכל לתצפת על העיר סאלה. בסיום הסיור נסיעה לקזבלנקה לארוחת ערב כשרה וללינה.

יום 9/  יום שלישי/ קזבלנקה 

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בקזבלנקה, העיר "הלבנה", השנייה בגודלה בצפון אפריקה, בירתה הכלכלית של מרוקו. נצא ליום טיול במהלכו נטייל בשכונת חובוס שם ניתן למצוא את השוק המגוון, הצבעוני והתוסס אשר מסתובבים בו ג'אראבא, נערוך תצפית במסגד חסן השני – אחד האתרים המדהימים ביופיים ובעוצמתם המשתרע על שטח של 100 דונם ונבנה על המים כמאמר הקוראן "כס מלכותו של אללה הוא על המים". נבקר בבית הכנסת היהודי הגדול שבעיר

וכמובן נטייל בלה – קורניש, טיילת תוססת הגובלת בשיכוני העשירים, בכיכר האומות המאוחדות – הדוגמה המרשימה ביותר במרוקו לאדריכלות מוסלמית צפון אפריקנית.

ארוחת ערב כשרה במלון.

 

יום 10/ יום רביעי/ קזבלנקה- מרקש – תל אביב 

נשלים את סיורנו בקזבלנקה כולל זמן חופשי לקניות בסיום ניסע למרקש ומשם העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ממרקש לת"א– תם לו טיול ממצה ומרתק במרוקו המקסימה.

 

יום 11 / יום חמישי /  תל אביב

הבוקר ננחת בתל אביב .... תם ונשלם טיולנו.. .. להתראות..

לכל הטיולים המאורגנים למרוקו  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018