03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לספרד ואנדלוסיה לשומרי מסורת 9 ימים/8 לילות C-MDS

הטיול כולל ביקורים במקומות הבאים:
מדריד, דרך תחנת הרוח של קישוט, קורדובה עירו של הרמב"ם, סביליה בירת אנדלוסיה, המצודה הערבית אלקזר, מופע פלמנקו, קוסטה דל סול, מלגה עירו של אבן גבירול, טורה מולינוס, גיברלטר, הכפר הלבן מיכאס, גרנדה, ארמון אלהמברה, טולדו "ירושלים של ספרד", סגוביה העיר המבוצרת, סיור במדריד, מוזיאון הפראדו.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול:


יום 1/ יום א'/ תל אביב – טיסה למדריד – נסיעה לטולדו – סיור ברובע היהודי העתיק – נסיעה לגרנדה

נפגשים בנמל התעופה בן-גוריון וטיסה למדריד. לאחר הנחיתה נצא בנסיעה אל טולדו, בירת חבל קסטיליה ההיסטורית הזכורה לנו מן ההיסטוריה היהודית. נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר ממנה נוכל ללמוד על מיקומה האסטרטגי של העיר. נמשיך בסיור רגלי לרובע היהודי העתיק ונבקר בבית הכנסת אל טרנסיטו ששרד לאחר רדיפות האינקוויזיציה ולאחר גירוש ספרד הפך לכנסייה. בתום הסיור נעזוב את טולדו ונמשיך בנסיעה ל"עיר הרימונים" גרנדה מעוזם האחרון של הממלכה המורית והיהלום בכתר אנדלוסיה. לינה בגרנדה.

יום 2/יום ב'/ גרנדה – סיור באלהמברה – ארמון הקיץ - קוסטה דל סול

נפתח את הבוקר בביקור ב"אלהמברה" – הפנינה הארכיטקטונית של השלטון המורי. קומפלקס של מבנים וגנים שכל חדר בו הוא יצירת אומנות בפני עצמה. נבקר ב"גני חנרליפה" – ארמון הקיץ של שליטי גרנדה, הטובל בתוך גנים פורחים ומזרקות הפועלות עד היום בכוח הגרוויטציה של המים כפי שתוכננו בתקופת השלטון המוסלמי. בתום הביקור נמשיך דרומה לעבר קוסטה דל סול השוכנת על שפת הים התיכון לקראת אחה"צ נגיע ללינה באחת העיירות בקוסטה דל סול –"חוף השמש".

יום 3/יום ג'/ גיברלטר – מערת הנטיפים – מושבת הקופים 

יום נפלא לפנינו. ניסע לביקור בנקודת המפגש של האוקיינוס האטלנטי והים התיכון הנקודה הדרומית ביותר בחצי האי האיברי. צוק גיברלטר, מושבת כתר בריטית במרומי צוק גיברלטר, עם נופי פרא ופנורמה נהדרת. נבקר במערת הנטיפים סאן-מיכאל ונמשיך אל מושבת הקופים, סמלה המובהק של מושבת הכתר הבריטית. בתום היום היפיפה, נשוב למלוננו.

יום 4/יום ד'/ העיירה מיחאס – עיירת הנופש פוארטו באנוס – העיירה מרבלה – העיר העתיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בעיירות "קוסטה דל סול". ניסע תחילה במעלה ההרים מיחאס, "כפר לבן" טיפוסי הנחשב לאחד מפניני האזור. נטייל בין הבתים הלבנים והנוף האנדלוסי הטיפוסי. נצפה אל נופי חוף השמש וחופי הים התיכון. נצא לכיוון עיירת הנופש פוארטה באנוס , נבקר במרינה, נעבור בנוף היפהפה של קוסטה דל סול, נמשיך לעיירת הנופש היוקרתית מרבלה החביבה ביותר על עשירים ומפורסמים. נראה את היאכטות הנוצצות מרינה המפוארת שבה. נסייר בעיר העתיקה עם הכיכר המרשימה, בתי הקפה והבתים הצבועים בלבן. בסופו של יום קסום נשוב למלוננו.


יום 5/יום ה'/ העיירה רונדה – סיור בעיר העתיקה - סביליה – סיור בעיר– רובע סנטה קרוז

נפרד מקוסטה דל סולו ניסע לכיוון העיירה הלבנה רונדה. נערוך סיור בסמטאות העיר העתיקה ונראה את הגשר המרשים מעל נהר הטאחו החוצה את העיר. נמשיך לסביליה, בירת חבל אנדלוסיה השוכנת על נהר הקוואדלקביר. נבקר בפלאסה ד'אספניה, בפארק מריה לואיזה. נראה את הקתדרלה בה קבור קולומבוס, נצפה על מגדל החירלדה ונסייר ברובע סנטה קרוז, לשעבר הרובע היהודי. לינה באזור סביליה.

יום 6/ יום שישי/ סביליה – עיר הרמב"ם, קורדובה – הרובע היהודי – ביקור במסקיטה - מדריד 

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעירו של הרמב"ם – קורדובה. נערוך סיור בעיר שתרמה רבות לתור הזהב של יהדות ספרד. נסייר בכיכר יהודה הלוי, ככר הרמב"ם וכיכר טבריה ובה פסל הרמב"ם. נשוטט בסמטאות הרובע היהודי העתיק הידוע בשם ה"חודריה". נראה את "סמטת הפרחים" וכמובן – נבקר במסקיטה, מגדולי המסגדים בעולם המשמש כקתדרלה העירונית. לקראת כניסת השבת ,נגיע למלוננו במדריד לקראת שבת. קידוש וסעודת שבת.
יום 7/ יום שבת/ מדריד
הקהילה היהודית החמה והמלוכדת של מדריד תקבל אותנו בשמחה לחיקה. זאת קהילה של יהודים שומרי שבת, כולל ורב. אנו נתפלל ונאכל עימם ולאחר התפילה נצא לסיור רגלי. לינה טורה מולינוס.

יום 8/יום א'/ מדריד – השדרה קסטיינה – פלאסה סיבלס – כיכר קולון – שדרות קסטיליאנה - טיסה חזרה ארצה

יום אחרון לטיולנו. יוקדש למדריד, בירת ספרד. נתחיל בשדרה המרכזית והיפה, בקסטיינה, בפלאסה סיבלס וברחוב גראן ויה, נעבור גם בכיכר קולון בפורטה דה סול וניסע לאורך שדרות קסטיליאנה המסוגננות שלאורכן שוכנות רבות משגרירויות העולם, נראה את אצטדיון ברנבאו בה משחקת קבוצת הכדורגל– ריאל מדריד. בהתאם לשעות הטיסה השלמת סיורים וזמן פנוי לקניות. העברה לשדה התעופה במדריד וטיסה חזרה לתל-אביב.

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות

לכל הטיולים המאורגנים לספרד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018