03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לגיאורגיה- טיול מקיף הקווקז הגבוה והקווקז הנמוך 8 ימים/7 לילות GEO


גיאורגיה, שבקרב רבים (ובוודאי בקרב תושבי המקום) נחשבת למדינה היפה ביותר בעולם, היא מדינה בעלת מגוון אין סופי של תרבויות ונופים הממוקמת בצומת הדרכים בה התחברו במשך מאות שנים המשי, הכסף, התבלינים והאבנים היקרות של אסיה עם הסוחרים הנמרצים של אירופה. גיאורגיה היא ארץ מתפתחת המשמרת מנהגים ותרבות עתיקה שעיקרה ערב רב של עמים וצבאות שעברו בסך והפכו את הרי הקווקז לביתם. בגיאורגיה נפגשים המים החמים של הים השחור עם קרחוני העד, והפסגות מכוסות השלג של הרי הקווקז עם השטיח הירוק של מורדות ההרים, המדבר והעמקים הפוריים. טיול בהרי הקווקז הוא מסע בזמן לכפרים מרוחקים ונידחים, אוכלוסייה מסורתית ומסבירת פנים, ערים עתיקות, מבצרים נישאים, דרכים חבויות, יין משובח ושמפניה, תושבי קבע לצד נוודים, אנשי הרים לצד אנשי מדבר ונופים עוצרי נשימה.

Facebook Google+ Twitter Favorites

________________

מסלול הטיול לגאורגיה

____________________


יום 1/ תל-אביב – טביליסי:

טיסת ישירות לטביליסי. בהתאם לשעות הטיסה הגעה למלון ,קבלת חדרים ולינה.

יום 2 /גורי – אופליסציחה -קוטאיסי:

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסיור בעיר הולדתו של סטאלין - גורי, נבקר במוזיאון שנבנה עבורו, ונתרשם מהפסל הענק והיחידי שנותר עומד על כנו והמוקדש לאיש הזה... לאחר גורי ניסע לעיר המערות אופליסציחה שידעה פריחה כלכלית בימי הזוהר של דרך המשי הקדומה. זוהי עיר עתיקה מדהימה החצובה בסלעים .נגיע אל העיר השנייה בגודלה בגיאורגיה קוטאיסי. ארוחת ערב ולינה באזור.

יום 3 / קוטאיסי- בורג'ומי- בקוריאני:

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בקוטאיסי. נבקר באתרים המרכזיים של קוטאיסי. נסייר בשוק המקומי ובקתדרלה "בגרטי" אתר מורשת עולמית שמשומר בידי אונסקו, נסייר ברובע היהודי הישן, בשוק הגילדות המקומי ובבית הכנסת (אם יהיה פחות). נמשיך לבורג'ומי הידועה כעיר נופש ומרפא ונבקר בפארק המים המינרלים. נמשיך לעיירת הנופים והסקי – בקוריאני, שם נהנה מהנוף האלפיניסט והיערות המחטיים שברכס "הקווקז הקטן". לינה וארוחת ערב במלון בבקוריאני.

יום 4 /וארדז'ה עיר המערות-אחלציקה-בקוריאני:

הבוקר ניסע אל האתר המרתק הנמצא בשכנות לגבול התורכי – עיר המערות – וארדז'ה. נגיע במיניבוסים אל המערות אשר נחצבו בצלע ההר ויועדו לצרכים צבאיים. בתקופתה של המלכה תמרה שינה האתר את ייעודו והפך למרכז דתי ובו מנזרים וכנסיות שקירותיהם עטופים בציורי פרסקו. נמשיך לביקור בחלקה העתיק של אחלציקה – עיירה ששמשה כמרכז יהודי עם בית כנסת שנשתמר בה עד היום, נבקר בבית הכנסת העתיק ובמצודת ראבט. בתום הסיורים נשוב לבקוריאני לארוחת ערב ולינה.

יום 5/ בקוריאני- מצ'חטה – גודארי:

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לבירתה העתיקה של גרוזיה – מצ'חטה השוכנת במפגש הנהרות קורה וארגו, נבקר בכנסיית הצלב גווארי ובקתדראלת סווטיצחובלי – שתיהן הוכרזו כאתר שימור תרבות על ידי אונסק"ו. נמשיך במסענו לאזור הקווקז הגבוה לעריית הסקי והנופש גודארי ללינה וארוחת ערב.

יום 6/ קזבגי - כנסיית השילוש הקדוש (רכבי 4X4) - גודארי :

היום ניסע בנוף הררי מרהיב לסטפניסמידה, המוכרת בשמה הישן קזבגי. העיירה הקטנה שוכנת למרגלות הר קזבק ומהווה מרכז למטיילים ולמטפסי הרים. נסייר בעיירה ונתרשם מאורח החיים של תושביה. נצפה אל פסגות הר קזבק ואל רכס ההר הצמוד לו, עליו מתנשאת לגובה 2170 מטרים כנסיית השילוש הקדוש. הכנסייה היחידה בעלת כיפת הצלב בכל אזור הקווקז הגבוה. מראה הכנסייה על רקע ההר הוא מרהיב. נעלה על רכבי 4X4 ונטפס לראש ההר למבט מקרוב על הכנסייה המרשימה. בתום הביקור נשוב לגודארי ללינה וארוחת ערב.

יום 7 /הדרך הצבאית – מצודת אנאנורי- טיביליסי, מופע פולקלור :

ניסע על הדרך הצבאית ונבקר במצודת אנאנורי המרשימה מהמאה ה-17 הצופה על אגם מרהיב ומוקפת יערות עבותים. נמשיך בנסיעתנו ובתצפיותינו עד הגענו לטיביליסי.
נערוך סיור בעיר ובמהלכו נבקר באתר המרחצאות הנודע – אבנוטבני, העיר העתיקה, המצודה הראשית נאריקלה, בית הכנסת,קתדראלת סיוני מהעתיקות שבכנסיות העיר ובמוזיאון ההיסטורי שם נתרשם מאומנות מדהימה של עבודות זהב מקומיות. העברה למלון בטיביליסי. בשעות הערב נצא לחגוג את סיום הטיול בארוחה באחת ממסעדותיה הטובות יותר של טביליסי כולל הופעת ריקוד, שירה ופולקלור וכמובן – יין גיאורגי משובח. לינה בטביליסי.

יום 8 / חבל קאחטי – נתיב לחבל היין- טיביליסי- תל-אביב:

היום יוקדש לטיול ובילוי באזור היין העיקרי והנודע של גיאורגיה – חבל קאחטי. נגיע לעיירה המיוחדת והציורית סיגנגי – SIGHNAGHI. זוהי עיירה ימי ביניימית שהוכרזה כמוזיאון עירוני וממוקמת על גבעה המשקיפה על עמק אלאזאני והרי הקווקז הצפונים. במרתפי היין של "דמעות האיכר" נוכל ליהנות מטעימת 4 סוגי יינות גיאורגייאנים. לאחר מכן נמשיך בטיולנו ונבקר אצל משפחה מקומית, שם נלמד על מסורת תעשיית היין המקומית, נשתתף באפיית לחם גרוזיני, רקיחת המתוקים הגרוזינים המסורתיים – הצ'ורצ'חלה – אגוזים בציפוי רפרפת ענבים מתוקים. נהנה מארוחת צהרים מסורתית טיפוסית שתלווה בהופעת ריקוד ושירה וברכות ה"טמדה" – ראש השולחן הנושא דבריו לפני שתיית היין וצריכת המזון. בתום הארוחה והשהות בחבל היין ניסע חזרה לטביליסי.
תם הטיול הגיאורגיאני שלנו. בהתאם לשעות הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה.


**סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות

לכל הטיולים המאורגנים לגיאורגיה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018