03-6226666
להזמנות

טיול לאיטליה מרומא ועד מילנו 10 ימים/9 לילות - ITQ

מרומא ועד מילנו בצפון. איטליה אחת המדינות שקיבלה הכי הרבה מתנות מהבריאה בכל תחומי החיים העולים על הדעת. טבע מגוון מאגמי הענק בצפון ערים ופיאצות מהודרות ואלגנטיות, אומנים גדולים מהחיים שהשאירו באיטליה מאוצרות האומנות בעולם. אדריכלות וארכיטקטורה, סיפורי היסטוריה ודת ומעצבי אופנה עילית, מוסיקה קלאסית אופרות ועוד. פסטה, טירמיסו, קיאנטי וקפוצ'ינו ובמאי קולנוע ושחקנים שיצרו עבורנו סצנות בלתי נשכחות. "טיולי מילניום" מזמינים אתכם לחוות איתנו 10 ימי טיול באיטליה בהם נשתדל לטעום מעט מהכל.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאיטליה מרומא ועד מילאנו 10 ימים

יום 1/ ת"א – רומא

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לרומא. רומא - עיר הבירה של איטליה היא ללא ספק אחת הערים היפות והמיוחדות באירופה. רומא, בירת האימפריה הרומית לשעבר, היא עיר ענקית המשתרעת על פני שתי גדותיו של נהר הטיבר עם ההגעה נצא אל ליבה של רומא, לכנסיית הוותיקן נתרשם מכיכר סן-פיטרוס העצומה אותה עיצב ברניני. ולאחר מכן העברה לבית המלון. נצא לסיור ערב באתרים המוארים של העיר. נסייר רגלית בין הכיכרות, המזרקות והאתרים של רומא. נשליך מטבע במזרקת טרבי המפורסמת, נביע משאלה, כי לרומא חייבים לחזור!

יום 2/ רומא

סיור ברומא הרומאית ונבקר בכנסיית סן פייטרו אין וינקולי (פטרוס בשלשלאות) ובה נמצא פסל משה המפורסם של מיכאל אנג'לו. נערוך תצפית על הקולוסאום אשר שאגת ההמון המשולהב כמו בוקעת ממנו. ממרומי גבעת הקפיטול נצפה בפורם הרומאי ובשער טיטוס המפורסם. אחה"צ זמן חופשי להנות מהקניות הרבות והחנויות המדהימות בעיר. לאחר מכן העברה לבית המלון.

יום 3/ סיינה - סן ג'ימיניאנו - טוסקנה

נסיעה לביקור בעיר העתיקה סיינה - מרכז העיר סיינה משובץ במבנים ארכיטקטוניים מהמאה ה-12, שנשתמרו באופן מושלם תודות לאקלים ומזג האוויר הנוח של האזור. בסמטאות סיינה נתרשם ממבנים צנועים וחבויים, ממרכז העיר המקסים שהוכתר לאתר מורשת לאומי של ארגון אונסק”ו, וגם מה"פיאצה דל קמפו" המפורסמת של סיינה. נבקר בכיכר הקאמפו בה מתקיים בכל קיץ מרוץ הסוסים, הפאליו המפורסם של סיינה. נבקר גם בדאומו של סיינה, מהיפות בכנסיות איטליה. בהמשך ניסע לביקור בסן ג'ימיניאנו הציורית. נטייל בסמטאות העיר העתיקה ונשמע את סיפורה הייחודי של העיר. נתרשם מהמגדלים ונהנה מסיור בין החנויות הקטנות והגלידריות המוצלחות. בדרך למלון נעצור לביקור במרתף יין טיפוסי לטעימות מיין מקומי משובח
לינה באיזור .

יום 4/ פיזה – לוקה מדינת הקיאנטי

נתחיל את היום בביקור בפיזה, נגיע ל"כיכר הקסמים" ונצפה על המגדל הנטוי, בית הטבילה והכנסייה במקום. נמשיך אל טוסקנה ונגיע לביקור בעיר העתיקה של לוקה היפהפייה. עיר שעושרה במאות ה-16-17 הותירו בה שפע של מונומנטים. נשוטט בסמטאותיה הציוריות והשלוות, נשמע על שימור העיר העתיקה והחומה שנשתמרה ונשמע על הקהילה היהודית שחיה בה, עוד מתקופת ימי הביניים. בשעות הערב, נגיע חזרה למלוננו.

יום 5/ פירנצה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לבירת טוסקנה, פירנצה - מלבד היותה מרכז כלכלי, עיקר חשיבותה של פירנצה הוא בתרומתה לאמנות העולם המערבי. בה גם נולדו, חיו ויצרו אישים הקשורים לאמנות, ספרות אדריכלות ומדע. נערוך עם הגעתנו סיור בעיר במהלכו נראה את הדואומו של פירנצה ושערי "גן עדן" של גיברטי, נבקר בכיכר הסניורה, ונשקיף מהפונטה ווקיו (הגשר הישן) על נהר הארנו. לקראת ערב – נצא לבילוי וארוחת ערב טוסקנית טיפוסית,
בסיום העברה למלוננו באזור.

יום 6 / סירמיונה- ריבה דל גארדה:

עוד יום מלא ביופי ובמראות הטבע של צפון איטליה. ניסע לאורך חוף אגם גארדה העצום, נתלהב מהעיירות הקסומות והציוריות לחוף האגם, עד שנגיע לריבה דל גארדה עיירת חוף וקיט ציורית וקסומה. נשוטט בינות לסמטאות העיירה ובין הנופשים ובתי הקפה. ואז ניסע לעוד עיירה קסומה וציורית, היא סירמיונה - העיירה המתויירת והיפה ביותר באגם גרדה נטייל בעיר עתיקה ציורית הבנויה על לשון יבשה בתוך אגם גרדה.

יום 7/ עיר התעלות ונציה

עוד יום מלא במים ובמראות בלתי נשכחים. את יומנו נקדיש למלכת הים האדריאתי היא ונציה. עיר התעלות שוכנת בלגונה בשפך נהר הפו ומורכבת מ-118 איים המקושרים בכ-400 גשרים. נבקר בגטו היהודי הראשון בעולם, נטייל בין סמטאות המעצמה הימית ההיסטורית ונגיע לכיכר סן-מרקו הגדולה את הכיכר מקיפים: הבזיליקה, ארמון הדוג'ים, מוזיאון קורר, הספרייה העתיקה. בזיליקת סן מרקו Basilica San Marco- נבנתה במאה ה-11 ונעשו בה הרבה שינויים לאורך השנים. לבזיליקה חמש כיפות כשאחת באמצע וארבע מקיפות אותה. נשקיף אל גשר האנחות - הגשר נבנה במאה ה-16. הגשר הנוכחי הוא הגרסה השישית, אך הראשון שנבנה מאבן. הגשרים הקודמים נבנו מעץ. על הגשר יש מראה נפלא של העיר ושל התעלה שבה שטות גונדולות - הגרנד-קאנאל, הגונדולות והגונדוליירים ושאר כלי השייט בתעלה הגדולה. בתום היום האגדי, נחזור למלוננו באזור.

יום 8 / ורונה

נצא לורונה לעירם של רומיאו ויוליה – ורונה היא עיר בעלת היסטוריה ארוכה ומפוארת, והחשיבות שלה הייתה רבה עוד בימי האימפריה הרומית, כאשר יוליוס קיסר בחר בה לעיר הנופש שלו. מאז, בכל תקופה היסטורית, הייתה העיר מקור השראה ותיור לחשובי אנשי הרוח והשלטון. לאחר הנחיתה, ניסע למרכז העיר העתיקה לטעימה ראשונה של ורונה. נתרשם מהארנה הרומאית המפארת את מרכז העיר ועודנה משמשת למופעי אופרה, נלך להשקיף מהמרפסת הכי מפורסמת באיטליה, המרפסת של זוג האוהבים הנצחי רומיאו ויוליה. נשוטט במדרחוב העמוס בבתי קפה, פיצריות, אופנה איטלקית. בתום הסיור ניסע בית המלון.

יום 9 / בבסאנו דל גראפה - מארוסטיקה

הבוקר. בהמשך נצא אל בבסאנו דל גראפה אותה חוצה נהר ברנטה ומסביבה חומה. במרכז העיר נמצאת כנסיית פרנצ'סקו הקדוש והגשר המקורה "פונטה וקיו". כאן מייצרים את יין השרף - הגראפה המפורסמת. נמשיך למארוסטיקה, אשר חומותיה נמתחות מן הטירה הניצבת בראש הגבעה לאורך מורדותיה ומקיפות את העיר הקטנה. במרכז העיירה פיאצה קאסטלו, המשמשת כלוח שחמט ענקי.
לינה באיזור


יום 10 / מילנו - ת"א

לאחר ארוחת בקר במלון בהתאם לשעת הטיסה העברה לשד"ת במילנו וטיסה חזרה ארצה .


הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות בהתאם לטיסות בפועל

לכל הטיולים המאורגנים לאיטליה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018