03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן משפחות לארה"ב מסלול מיוחד לסוכות ,החוף המזרחי וקנדה, ניו יורק וושינגטון מפלי ניאגרה טורונטו אורלנדו ומיאמי ביץ 14 ימים/12 לילות FUSA141024

טיול מאורגן למשפחות לארה"ב חוף מזרחי וקנדה
מסלול מיוחד לסוכות

ניו יורק וושינגטון מפלי ניאגרה טורונטו אורלנדו ומיאמי ביץ'

14 ימים / 12 לילות – FUSA

טיול מאורגן משפחות  לארצות הברית כולל החוף המזרחי וקנדה -טיול מלא בחוויות שישאיר לכם טעם של עוד.בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה: הכנסנו קצת פארקים לאומיים פארק הלאומי לצ'וורט Letchworth  שמורת ווטקינס גלן, מפלי ניאגרה האדירים, קצת פארקי שעשועים דיסני וולרד ויוניברסל וולקנו ביי – פארק מים, EVERGLADES שמורת הטבע הגדולה , קצת היסטוריה, קצת גאוגרפיה, נופים ושופינג כמובן. 
 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול המאורגן ארה"ב חוף מזרחי וקנדה למשפחות


יום 1/ תל אביב – טורונטו

פגישה בנתב"ג ונטוס לטורונטו. בהתאם לשעת הנחיתה וההגעה לטורונטו – נטייל בעיר. לפני שנחזור למלון נבקר במרכז הקניות הגדול – איטון סנטר (Eaton Center).לינה באזור טורונטו.

יום 2 / מפלי הניאגרה – ניאגרה און דה לייק – שייט למפלים – גן הפרחים – סיור בעיירה

נתחיל בסיור קצר בטורונטו (Toronto) – נראה את העיר, את בניין הפרלמנט (Parlament Building), את העיריה, את אזור האוניברסיטה הציורי ונצפה במגדל טלוויזיה (CN Tower). ניסע אל מפלי הניאגרה (Niagara Falls) – המפלים המרשימים ביותר בעולם. נראה את מפל הפרסה ואת ה"שמורה" שהתפתחה מסביב למפלים: בתי השעשועים, פאבים, חנויות והכל סובב סביב המפלים המדהימים ביופיים ועוצמתם. נצא לשייט בלתי נשכח אל המפלים בספינת Maid Of The Mist, משם נמשיך לביקור בגן הפרחים ושעון הפרחים נצפה לעבר תחנת הכוח. נטייל בעיירה היפהפייה ניאגרה און דה לייק (Niagara On The Lake). נקנח בערב במפלים מוארים בשיא תפארתם.לינה באזור מפלי הניאגרה. 

יום 3 / יום של שמורות טבע: "אגמי האצבעות" – הפארק הלאומי לצ'וורט – שמורת ווטקינס גלן – פנסילבניה

נתחיל את הבוקר באזור אגמי האצבעות (Finger Lakes), שנוצרו על ידי קרחונים, שהותירו אגמים ארוכים עם מים כחולים, צלולים וגבעות המעטרות אותם מסביב. נמשיך דרך נופו המקסים של עמק נהר אל שמורת הטבע הייחודית לצ'וורט (Letchworth) – הפארק ידוע כ"גרנד קניון של מזרח ארצות הברית" וללא ספק אחד הפארקים היותר ציוריים והיפים בארה"ב. נראה את נהר הגיניסי העובר דרך 3 מפלים בין צוקים, שגובהם 200 מטר, וסביבם יער עשיר. נטייל בפארק ונתרשם מהפלא המדהים הניצב מול עינינו. נמשיך לשמורת הטבע ווטקינס גלן (Watkins Glen State Park), בה הצמחייה הטבעית טובלת במים ותצורות הסלע מיוחדות, מה שנותן אופי לאזור כולו. בערב נגיע לבירת מדינת פנסילבניה ללינה באזור.

יום 4 / "ארץ האמיש" – מפעל השוקולד הרשיס – הבירה וושינגטון

הבוקר ניסע אל "ארץ האמיש" – מעונם של האיכרים בני הכתות הנוצריות, אשר נרדפו במאות ה-18–19 באירופה; הם מנהלים את אורח חיים סגפני וצנוע הזהה לזה של אבות אבותיהם. נבקר באחד מיישוביהם ונראה את אופי חייהם. נבקר במפעל השוקולד הנודע הרשיס (Hersley Chocolate Factory), ניכנס לאולם התצוגה המפורסם ונטעם מהשוקולד הטעים תוצרת המקום. נמשיך בנסיעה אל בירת ארה"ב וושינגטון לינה באיזור .

יום 5 / ושינגטון: אתר הזיכרון לנשיא לינקולן, גבעת הקפיטול, מוזיאון החלל והתעופה ורובע הבילויים ג'ורג'טאון

נקדיש את היום הזה לבירה של ארצות הברית – וושינגטון (Washington) שהוקמה ב-1790 והפכה לטריטוריה פדרלית (שאינה חלק ממדינה בארצות הברית) ב-1871. אחרי ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך במרכז העיר: נבקר באתר הזיכרון לנשיא לינקולן (Lincoln Memorial), בגבעת הקפיטול (Capitol Hill) – מקום משכן הקונגרס על שני בתיו: הסנאט ובית הנבחרים, נצפה על הבית הלבן (White House) ונבקר במצבות הזיכרון לנופלי מלחמת וייטנאם וקוריאה (The Korean War And The Vietnam Veterans Memorials). אחה"צ נבקר במוזיאון החלל והתעופה (National Air & Space Museum) בו נתבונן בתצוגה מרשימה של מטוסים וחלליות מכל הזמנים. בערב נצא לרובע הבילויים של וושינגטון – ג'ורג'טאון (Georgetown).לינה באזור וושינגטון.

יום 6 / פילדלפיה הבירה הישנה: אולם ההכרזה ויד ליוני נתניהו – ניו יורק: סיור פנורמי ועלייה למרפסת תצפית THE EDGE

היום נצא לכיוון פילדלפיה (Philadelphia) – הבירה הראשונה של ארצות הברית שהוקמה על ידי הקוויקרים... כשנגיע לעיר נצפה לעבר אולם הכרזת המדינה (Declaration Of Independence And The U.S. Hall) – האמריקאית כמובן (שהוכרזה ב-1776), ונבקר באנדרטה לזכרו של יוני נתניהו (Yoni Netanyahu Memorial Hall). נמשיך בדרכנו ל"תפוח הגדול" – ניו יורק (New York), אליה נגיע אחה"צ. עם הגעתנו נערוך סיור פנורמי ביקור ב- THE EDGE. מרפסת תצפית שבולטת החוצה מהקומה ה-100, עם רצפה שקופה, בר ונוף ב-360 מעלות של העיר ניו יורק..

יום 7/ ניו יורק – גריניג' וילג' – הרובע הסיני – גראנד זירו - שייט לסטייט איילנד

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול של יום מלא ברובע מנהטן שבעיר ניו יורק. נטייל בכיכר הטיימס (Times Square), נראה את מרכז רוקפלר (Rockefeller Center & Radio City Music Hall), נבקר בעיר התחתית ובגרינץ וילג' (Greenwich Village), נהיה ברובע הסיני (The China Town) ובוול סטריט (Wall Street), וכמובן תצפית בגראנד זירו (Ground Zero) – אתר הזיכרון למגדלי התאומים. נערוך שייט לראות את פסל החרות (Statue Of Liberty) ואת האי מנהטן במבט מרחוק.

יום 8 / טיסה לאורלנדו

לאחר ארוחת בוקר נצא לשדה התעופה ונטוס לאורלנדו – מזג אויר נפלא, אטרקציות מדהימות, מקומות מעולים לצאת לבילוי , פשוט מקום נפלא לכל המשפחה.בהגעה נערוך סיור פנורמי ונעבור למלוננו.

יום 9 / אורלנדו – דיסניוורלד

לפנינו יום נפלא שייסב הנאה לצעירים, ילדים ומבוגרים. ביקור בפארק "ממלכת הקסמים": אין מי שלא נהנה בעולם האגדות של וולט דיסני. דמויות ילדותנו יהפכו להיות אמיתיות כשנעבור דרך הפנטזיות,  ים של הרפתקאות, קסמים וזמנים שונים.  נבלה בג'ונגל, נטייל עם שודדי הים, נרקוד עם הדובים, נבקר בעולם הילדים ונזכר בסיפורי הילדות המפורסמים. יום של כייף לכל אחד ואחת, בנוסף לפארקי השעשועים,. וכמובן הסיום הלילי של התהלוכה לאחר הביקור נחזור למלון

יום 10 / אורלנדו - יוניברסל וולקנו ביי – פארק מים

נצא לפארק מים חדש וכייפי ביותר לכל המשפחה. מעבר לאטרקציות של מגלשות מים מכל הסוגים והגבהים יש בפארק חוף חולי ובריכת גלים ענקית וכן שני מסלולים של אבובים שמתאימים לכל המשפחה בזמן ההמתנה לתורים. לאחר בילוי במקום נחזור למלון.

יום 11 / 24.10 אורלנדו – אפקוט סנטר

הפארק השני בחשיבתו בדיסני וורלד אורלנדו פלורידה, הוא פארק אפקוט (Epcot), פארק שנפתח בשנת 1982 ומתעדכן כל תקופה בהיבטים טכנולוגיים רבים והתפתחות המין האנושי. הסמל של פארק אפקוט הוא ספינת חלל כדור הארץ (Spaceship Earth), כדור גאודזי בגובה 18 קומות, בקוטר של מעל ל – 50 מטרים ואינו רק מרהיב אלא מדובר על מתקן שעשועים המתאר את התפתחות התקשורת לאורך תקופות שונות באנושות.
פארק אפקוט החל ממחשבה של וולט דיסני על פארק שמייצג חדשנות ועתידנות, עם התניידות מיוחדת, מתקנים מיוחדים . . לאחר בילוי במקום נחזור למלון.

יום 12 / אורלנדו

לאחר ארוחת בוקר זמן חופשי לצאת לאוטלט, מרכזי קניות גדולים שם תוכלו למצוא מבצעים, חנויות יפות, כדי לקנות מזכרות יפות ומתנות לחברים ולמשפחה.

יום 13 / אורלנדו – תל אביב

יומנו האחרון בטיולנו הנפלא אנו טסים הביתה. בבוקר נהנה מארוחת בוקר ולאחר שיגיע זמננו לעזוב את החדרים ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה ארצה. נחיתה ביום ה – 14.

הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לארצות הברית  
לכל הטיולים המאורגנים לקנדה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018