03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לדרום אמריקה ל-3 מדינות, ארגנטינה, צ'ילה וברזיל, 15 ימים / 12 לילות, CBB

כולל תקופת מצעד המנצחות בריו
על בסיס חצי פנסיון

טיול מקיף הכולל ביקור ב-3 מדינות כולל ביקורים בבואנוס איירס, שייט על הפראנה דלתא אל העיירה טיגרה, קלפטה, כולל טיול מיוחד ברכב שטח 4X4 על קרחון אופסלה, קרחון ספגציני , קרחון פוריטו מורנו, טורס דל פיינה, , מפלי האיגווסו, בצד הארגנטינאי ובצד הברזילאי, סכר האיטייפו, וכמובן המיוחדת מכולם ריו דה ז'נרו.
בתאריך 17.2.18 מתקיים "מצעד המנצחות" THE WINNING PARADE בריו דה ז'נרו. מצעד המנצחות מתקיים מדי שנה בשבת הראשונה לאחר הקרנבל. במצעד צבעוני זה מתכנסים מנצחי הקרנבל וחמשת הקבוצות הראשונות כדי לחגוג ולהראות את הופעתם. זוהי מסיבה גדולה והזדמנות להשתתף בערב ברזילאי בלתי נשכח , מוזיקת סמבה קיצבית, אלפי תיירים ואווירה עליזה שרק בקרנבל של ריו דה ז'נרו ניתן לחוות. גם השנה חברת מילניום יחד אתכם תהייה שם...

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום אמריקהימים 2+ 1/ ת"א – בואנוס איירס: 

פגישה בנמל התעופה וטיסות דרך אירופה לבואנוס איירס, הגעה לבואנוס איירס בשעות הבוקר עם ההגעה נצא לסיור פנורמי להתרשמות ראשונית עם העיר. בירת ארגנטינה עם כ-13 מיליון תושבים! העיר תיחשף לעינינו במהלך הסיור. נבקר בין היתר בכיכרות, נבקר בכנסיית סן מרטין, שכונת הנמל, לה בוקה, שכונת סן-טלמו, נצפה אל תיאטרון קולון, גני פלרמו ברובע ריקולטה בו קבורה אוויטה פרון, נעבור באזור היהודי. נטייל בין הבתים הצבעוניים, נראה בדרך את מועדון הכדורגל של דייגו מרדונה הכדורגלן הנודע, נבקר בכיכר מאי (ככר האימהות) ושם נצפה בבית הוורוד של נשיא ארגנטינה. נראה את הקתדרלה מטרופוליטנה, תאטרון קולין, גני פלרמו ברובע ריקולטה ובו קבורה אוויטה פרון. נעצור ברובע 47 העשיר של בואנוס איירס "אזור המרינה". באזור זה נצפה בגשר המרהיב של האדריכל סנטיאגו קלטרווה שעיצב את גשר המיתרים בירושלים.   בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית .


יום 3/ בואנוס איירס – שייט בקטמרן "אל טיגרה" 

היום נצא אל העיירה "אל טיגרה", שם נשוט בקטמרן בין האיים והתעלות, היובלים והנהרות, בדלתא של נהר הפראנה. במהלך השייט נלמד על אורחות החיים המיוחדות של תושבי האיים הקטנים הללו, ועל החיים באזור טיגרה עצמם. נסיים בשוק העתיקות של סן תלמו, השוק הגדול והצבעוני ביותר בבואנוס איירס כולה נאכל ארוחת צהרים. לאחר הסיור נחזור לבואנוס איירס. בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע טנגו במועדון טיפוסי.


יום 4 / בואנוס איירס – קלפטה 

היום לאחר ארוחת בוקר , נצא אל שדה התעופה של בואנוס איירס , ונטוס אל עבר העיירה קלפטה- בירת הקרחונים של דרום אמריקה. בהגעה נבקר ב"מוזיאון הקרח" המיוחד. הגעה למלון ללינה ולארוחת ערב בקלפטה. 

יום 5 / קלפטה – חוות אסטנסיה כריסטינה– קרחון אופסלה – קרחון ספגציני - אגם ארגנטינו: 

יום טבע מיוחד ! נצא לכוון פונטה בנדרס ונשוט אל מול קרחון אופסלה הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה. נפליג עד לחוות אסטנסיה כריסטינההממוקמת בליבה של שמורת טבע מהיפות באזור זה. משם נצא ברכב שטח 4X4 לתצפית מרהיבה על קרחון אופסלה. נמשיך לקרחונים נוספים באגם ארגנטינו נאכל ארוחת צהרים בחווה. 


יום  6 / קלפטה -  שמורת טורס דל פיינה:

היום נצא אל שמורת טורס דל פיינה מהפארקים הלאומיים היפים בעולם. ביקור מקיף בשמורה ממוקמת בצדו הדרומי של הפארק הקרחונים, השמורה משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים. בפארק נוכל לראות קרחונים עצומים וכן את המפורסם שבהם –קרחון הגריי. בנוסף, נוכל גם לראות עשרות מיני זני עופות כגון: הקונדור, יענים, דורסים, פלמינגו ועוד. נאכל ארוחת צהרים ונמשיך לבקר גם באגם פהואה, במפל הגדול. לינה וארוחת ערב במלון בפיינה. 


יום  7 / שמורת טורס דל פיינה- קלפטה

היום אנו נפרדים מהשמורה ועושים דרכינו חזרה לכוון קלפטה דרך לגונה אזול , הכחולה, המוקפת בצוקים תלוליםמפלי מים מרשימים, שברקע נשקפים מגדלי הגרניט. נאכל ארוחת צהרים ונמשיך בדרכים המדהימות לאורך כל הדרך עד לקלפטה ללינה וארוחת ערב.


יום 8/ קרחון פריטו מורנו – קלפטה – טיסה לבואנוס איירס: 

נצא אל קרחון פריטו מורנו (PERITO MORENO), תופעת טבע מדהימה – הקרחון נקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו שחקר את האזור במאה ה-19. הקרחון גולש לכוון לאגו ארגנטינו וחוצה את אחד מזרועות האגם לשניים. ללא ספק זה הקרחון המרשים ביותר בדרום אמריקה, ויתכן הקרחון היפה ביותר בעולם. נעמוד מול הקרחון ונראה שחזותו הקדמית של הקרחון הנע ולעיתים הוא נשבר כאשר הוא מגיע אל מים, גושי הקרח הגדולים מתרסקים ברעש מחריש אוזניים לתוף המים, נראה מקרוב את הצבעים המשונים של הקרחון המדהים : כחול, לבן ואפור. בסיום הסיור נצא בנסיעה לכוון שדה התעופה של קלפטה וטיסה לבואנוס איירס. עם הנחיתה בבואנוס איירס העברה לבית המלון ללינה וארוחת ערב. 


יום 9/ בואנוס איירס – איגואסו הצד הארגנטינאי - שייט בין המפלים:

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל איגואסו. המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ. גובה המפל הגדול, "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים. כל אלה תוצר השפך הגיאולוגי של נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר פרנה (PARANA) הגדול. עם ההגעה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי של המפלים כולל מפל גרון השטן ונשוט בתחתית בין המפלים-חוויה בלתי נשכחת. בתום הסיור נמשיך למלוננו ללינה.


יום 10 / מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – איטייפו: 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים, נרד בשביל הצופה אל שלל המפלים ומגיע אל המראה היפה ביותר של המפלים, לאחר מכן נבקר בסכר האיטייפו – מפעל הידרואלקטרי השני בגודלו בעולם המספק חשמל לדרום ברזיל ופרגוואי. במהלך היום נאכל ארוחת צהרים. ולסיכום היום בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור טיפוסי ב – RAFAIN. חזרה לבית המלון ללינה.


יום 11/  איגואסו - ריו דה ז'נירו – כולל סיור ערב :

היום אנו  טסים אל ריו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - אכן היפה שבערי העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים. לאחר ההגעה נעבור למלוננו. בערב נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונצא לסיור לילה בעיר התוססת ומלאת החיים. 


יום 12/  טיול ג'יפים4X4    - קורקובדו – פבאלות - הר הסוכר – אצטדיון הכדורגל מרקנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ג'יפים  4X4 ליער טיז'וקה, יער הגשם הגדול ביותר בעולם, נסייר ונלמד על הצמחייה ובע"ח המקומיים. נמשיך ל'פאבלות', שכונות העוני המפורסמות של ריו ונשמע הסבר מרתק על אורח החיים בשכונות ונסקור מבחוץ את הנעשה מבפנים. נעלה אל פסגת הקורקבדו – ההר ממנו נישא פסלו הענק של ישו אל העיר ואל מפרץ גואנברה. לאחר מכן נמשיך באוטובוס ונטייל ברובעים השונים של העיר,  נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים. נמשיך לביקור במרכז העיר של ריו, ובשכונות החוף וכמובן תצפית באצטדיון הכדורגל המפורסם מכולם ה"מרקנה". ארוחת ערב במסעדה מקומית.


** הערב ניתן להשתתף ב"מצעד המנצחות הצבעוני והתוסס** 


יום 13/ האיים הטרופים (כולל להקת רקדני סמבה ומוזיקה ): 

בבוקר ניסע ליום מהנה לקראת סופו של הטיול. נצא לשייט באיים הטרופים. גן עדן טרופי, במהלך השייט נהנה מלהקת רקדני סמבה ומוזיקה  נבלה את היום בשחייה, שנורקלינג, וכמובן נאכל ארוחת צהרים. בדרך חזרה תהינו במהלך השייט מבר משקאות פתוח נקבל קפירניות, בירות, משקאות קלים, חטיפים . בסיום השייט נחזור למלוננו. בערב ארוחת ערב ונצא לביקור בשוק הלילה בריו.


יום 14/ ריו דה ז'ינרו- תל-אביב:

לאחרת ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה נעבור לשדה התעופה ונטוס בטיסה דרך אירופה אל תל-אביב –הנחיתה ביום ה- 15 . (ביום זה - ארוחת בוקר בלבד).


הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.
ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה  
לכל הטיולים המאורגנים לברזיל  
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולים לקהל הרחב
טיולי פסח 2018
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי תמריץ
טיולי נושא
טיולי יפן
מילניום על המים
מילניום VIP
קבוצות סגורות
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום
טיולים מאורגנים 

טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה

טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיולמאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


 טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
טיול מאורגן לקמבודיה
 טיול מאורגן לתאילנד
  

טיולים משולבים

טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה
טיול מאורגן לפורטוגל ומדירה
טיול מאורגן להודו ונפאל
טיול לקובה וקוסטה ריקה
טיול לניו זילנד ואוסטרליה
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולמאורגן למקסיקו וגואטמלה
 
   
קישורים נוספים

טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018