03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לרוסיה, מוסקבה וסנט פטרסבורג 8 ימים / 7 לילות RUS

עם התפרקות ברית המועצות בשנת 1991, רוסיה נהפכה למדינה נפרדת. למבקריה מציעה רוסיה ניגודים מרתקים, יש בה ארכיטקטורה עדינה ויפהפייה לצד מבנים גדולים, תעשייתיים קומוניסטים ואפורים. שלטו בה דיקטטוריים ויצאו ממנה אנשי רוח מהגדולים בעולם. הבירה מוסקבה – מקום מושבו של הפרלמנט הרוסי. אתריה הרבים של העיר מספרים את ההיסטוריה מימי הביניים, תקופת הצארים ועד נפילת הגוש הסובייטי. נגיע לסנט פטרבורג – אחת הערים היפות ביותר בעולם. הבירה התרבותית של רוסיה, העיר מלאה תיאטראות, אופרות ומוזיאונים. פסלים מרהיבים ומזרקות רבות פזורים ברחבי העיר.. 

כל אלו הופכים את רוסיה ליעד מרתק, מעניין וייחודי. אנו מזמינים אתכם לטיול של חוויות, היסטוריה ותרבות. רוסיה במיטבה, חצי פנסיון וטיסות אל-על  עם מיטב המומחים של מילניום!

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לרוסיהיום 1/ תל אביב – מוסקבה :

נפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסת אל-על למוסקבה-בירתה המרשימה של רוסיה. העיר שוכנת על גדות הנהר ועשירה בהיסטוריה, תרבות, אומנות, מרכזי דת, ספרות ומה לא? עם ההגעה סיור היכרות בעיר ולאחריו העברה למלון ללינה וארוחת ערב. 


יום 2 /מוסקבה – הקרמלין והכיכר האדומה:

הבוקר  נצא לביקור במתחם הקרמלין המרשים בהדרו. נראה את ארמונות הקרמלין מרכז השלטון הרוסי, נבקר במוזיאון הנשקייה המציג אוצרות ארמונות הצארים ופאר שלטונם: כלים, לבוש ומרכבות. בכיכר הקתדראלות נראה את מגדל הפעמונים של איבן האיום. נראה את התותח שלא ירה ואת הפעמון הענק שלא צלצל. נצא אל גני אלכסנדר, שם נראה את קבר החייל האלמוני. נכנס אל הכיכר האדומה, הכיכר המפורסמת בעולם ולב ליבה של רוסיה. נבקר ב"גום"  מרכז הקניות המפואר עם חנויות המותגים ששירת את אצולת רוסיה ואת ראשי המשטר הקומוניסטי ונתרשם מכנסיית הבצלים היפהפייה ע"ש וואסילי הקדוש. בדרכנו למלון נראה את המבנה המפואר של תיאטרון הבולשוי המפורסם ואת הבניין המאיים של ארגון הק.ג.ב האימתני. נחזור למלוננו ללינה וארוחת ערב. 


יום 3 / מוסקבה – גלריית טראטיאקוב ,תחנות המטרו,  מדרחוב ארבאט


ניסע לביקור לגדות נהר מוסקבה, למרגלות הקרמלין וניכנס לסיור מודרך בגלריית טרטיאקוב, במוזיאון תינתן לנו ההזדמנות להכיר את מיטב ציירי רוסיה וליהנות מהיצירות המעניינות הפורשות בפנינו פרק בהיסטוריה הרוסית, המוזיאון אוצר בתוכו  את מיטב אומנות היצירה הרוסית,. נערוך סיור בתחנות המטרו המפורסמות במוזאיקות, ויטראז'ים, יצירות פיסול, נברשות בדולח ועוד. לסיום היום נטייל במדרחוב ארבאט המשלב ישן וחדש ונהנה משלל בתי הקפה והמסעדות הפרושות לאורכו.בסיומו של יום גדוש ומהנה נשוב למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 4/ מוסקבה- דתות וגיבורים – פנתאון הקבורה נובודייביצי:

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון הר ההשתחוות אתר המשלב בית כנסת, מסגד וכנסייה ואת פארק הניצחון שבו אנדרטת "שואת העמים" ומוזיאון הגבורה והניצחון בו נבקר. בחזית המוזיאון מתנשא אובליסק מרשים ובראשו אלת הניצחון. נמשיך למוזיאון הפנורמה של קרב בורודינו המשחזר בפנורמת 360 מעלות  את הקרב העקוב מדם בו הדפו חיילי הצאר את צבא נפוליאון הבא לכבוש את רוסיה. לביקור במוזיאון היהודי ומרכז הסובלנות הנמצא במרינה רושה ,המוזיאון נחשב למוזיאון היהודי הגדול מסוגו באירופה .במוזיאון תמונות ומכתבים אודות חיי היהודים ברוסיה החל מתקופת סוף המאה ה-19 ועד לימינו אנו. נמשיך ונבקר בבית הקברות נובודייביצ'י הסמוך למנזר, שהתפרסם באישים החשובים של האומה הרוסית הקבורים בו ובהם חרושצ'וב, גוגול, אנטון צ'כוב ואחרים.

מוסקבה: 
הקרמלין, הכיכר האדומה, מוזיאון הנשק, הר ההשתחוות, מוזיאון הגבורה, מוזיאון פנורמה, המוזיאון היהודי, גלריית טראטיאקוב, בית הקברות נובודייביצ'י, תחנת המטרו, מדרחוב ארבאט


יום 5/ מוסקבה -סט. פטרסבורג, פטר ופול:

ארוחת בוקר והעברה לשדה התעופה/ תחנת הרכבת. בטיסה קצרה או בנסיעה ברכבת המהירה נגיע  לסנט פטרסבורג - אחת הערים היפות באירופה. עם ההגעה נצא לסיור הכרות בעיר ששימשה בעבר כבירתה של רוסיה הצארית. נסייר בשדרה המרכזית, נייבסקי פרוספקט, נתרשם מהכיכרות, המצודות, הקתדראלות והארמונות. נראה את קתדראלת קזן המרשימה, ארמון החורף אשר על גדת הנייבה. את כנסיית ישו המושיע אשר על הדם השפוך המדהימה ביופייה. במהלך הסיור נצא לשייט מרענן בתעלות העיר ובנהר נייבה, כשארמונות העיר מקיפים אותנו מכל עבר.  נמשיך לביקור במצודת "פטר ופול" בה קבורים פטר הגדול ורבים מבני משפחתו. אחרוני הנקברים הם הצאר ניקולאי השני ובני משפחתו לאחר שקבר האחים בו נקברו אותר וזוהה. ניסע למלוננו בסנט פטרסבורג ללינה וארוחת ערב. 

סנט פטרסבורג:
מצודת פטר ופול, השדרה המרכזית, כיכרות העיר, שיט על נהר הנייבה,  ארמון יקטרינה, אנדרטת הזיכרון, מוזיאון הרמיטאג', גני ארמון פטרהוף.


יום 6/ סט. פטרסבורג – אנדרטת הזיכרון ופושקין:

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בארמון יקטרינה המפואר בפושקין, הארמון מפורסם בזכות חדר הענבר שבו. כאן ייסד הצאר אלכסנדר הראשון את ה"ליצאום", בית הספר לבני האצולה ובו למד המשורר הלאומי המהולל, אלכסנדר פושקין. נשוב לעיר דרך אנדרטת הזיכרון המרשימה להנצחת גיבורי המצור הקשה על העיר ועמידת הגבורה של התושבים בתקופת מלחמת העולם השנייה, נבקר במוזיאון לגיבורי המצור על לנינגרד. לינה וארוחת ערב  בסנט פטרסבורג. 


יום 7/ סנט פטרסבורג – מוזיאון הרמיטאז' - פטרהוף ארמונות  וגנים:

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במוזיאון הרמיטאז' בו האוסף המפורסם בעולם של אוצרות האמנות העולמית הכוללים כ – 3 מיליון יצירות בניהם עבודות של לאונרדו דה וינצ'י, רפאל, ואן גוך, אימפרסיוניסטים צרפתיים רבים ועוד. בהמשך נקדיש זמן לביקור בבית הכנסת הגדול בעיר. ניסע לפטרהוף, ונבקר בגני ארמון הקיץ של פטר הגדול לחוף מפרץ פינלנד של הים הבלטי. נטייל בגנים ובין המזרקות, נראה פסלים, אגמים ומפלי מים. לאחר הביקור בגני הארמון נחזור לסנט פטרסבורג ללינה וארוחת ערב. 

יום 8 / סנט. פטרסבורג- מוסקבה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, במידה והזמן יאפשר, השלמת סיורים /זמן לקניות .  העברה לשדה התעופה וטיסה למוסקבה (או נסיעה ברכבת המהירה).  המשך בטיסת אל-על חזרה לתל אביב.

לכל הטיולים המאורגנים לרוסיה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיולמאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018