03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לדרום אפריקה בדגש טבע ונוף כולל בבוצוואנה ומפלי ויקטוריה , 14 ימים / 12 לילות, MSB

ברוכים הבאים לטיול חווייתי אליו המערביות טרם הגיעה. בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול גאוגרפי מרתק. נופים מגוונים, תרבות מרתקת, היסטוריה ייחודית ואינסוף בע"ח.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול המאורגן לדרום אפריקה


יום 1/ תל אביב – אדיס אבבה- קייפטאון  

 בטיול המאורגן לדרום אפריקה ,נצא מנתב"ג בטיסה לקייפטאון דרך אדיס אבבה. בהגעה ולאחר הסידורים הדרושים בשדה התעופה נצא לסיור פנוראמי בעיר הנחשבת מהיפות בעולם; בהמשך - העברה למלון בקייפטאון לארוחת ערב ולינה.

יום 2/ קייפטאון - כיף התקוה הטובה:

הבוקר נצא ליום של טבע, טיולים ונופים מקסימים באזור הכייף . תחילה נגיע אל העיירה המקסימה HOUT BAY ממנה נצא לשייט קצר לתצפית על אי כלבי הים (מותנה במזג האוויר). נמשיך בדרך מדהימה לתצפית על המפרץ וניסע דרומה לאורך חופים מקסימים אל הנקודה הדרום מערבית של אפריקה כולה – כייף התקווה הטובה. זה המקום לצפות במפגש הזרם האטלנטי הקר עם הזרם ההודי החם שלא לדבר על צילום היסטורי. באזור הצוק עצמו נעלה עם רכבת מיוחדת לתצפית מרהיבה על מרחבי האוקיאנוס. נמשיך בנסיעה באזור הכיף ונערוך ביקור מיוחד במושבת הפינגווינים בעיירה סימונסטאון – מושבת הפינגווינים היחידה באפריקה. אזור הכיף מצטיין גם בעושר יוצא דופן של צמחייה ופרחים כולל הפרח הלאומי של דרום אפריקה – הפרוטיאה הענקית. עם מעט מזל נוכל לפגוש ביום זה גם יענים, בבונים ואולי גם אנטילופות. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית לבילוי ונהנה מארוחה ומופע ריקודים מקומיים. לינה בקייפטאון.

כף התקווה הטובה, טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 3/ קייפטאון-הר השולחן ונתיב היין:

הבוקר נערוך סיור בקייפטאון במהלכו נעפיל ונבקר בהר השולחן הנודע – אחד משבעת פלאי העולם החדשים. בין היתר נעבור בגני חברת הודו המזרחית, ליד בנייני הפרלמנט ונראה את מצודת התקווה הטובה, המבנה העתיק ביותר בדרום אפריקה. בהמשך נערוך גם ביקור רגלי קצר ברובע המלאי. נצא בנסיעה לארץ היין ונערוך ביקור באזור סטלנבוש    (STELLENBOSCH) המרכז של גידול ותעשיית היין העשירה של דרום אפריקה. לא נוותר על טעימות יין באחד מהיקבים. בתום יום סיורים זה נשוב לקייפטאון לארוחת ערב ולינה.

יום 4/ קייפטאון – מוסל ביי / מוזיאון דיאז - שייט בלגונה בנייזנה 

נצא מקייפטאון לכיוון העיר מוסל ביי (MOSSEL BAY) , שם נבקר במוזיאון הימי הקרוי על שמו של ברתלומאו דיאז, הספן הפורטוגזי הראשון שהגיע אל חופי דרום אפריקה; נתרשם מדגם סירת הקרבל הפורטוגלית אשר שימשה את דיאז במסעות הגילויים שלו במאה ה-15. נמשיך עוד מזרחה אל העיר המקסימה נייזנה (KNYASNA) ועם ההגעה נערוך שייט שקיעה בלגונה המפורסמת אשר לחופיה שוכנת העיר. ארוחת ערב ולינה בנייזנה.


יום 5/ נייזנה - דרך הגנים - שמורת צ'יצ'יקמה – חוות הפילים 

לאחר ארוחת הבוקר נעבור את עיירת הנופש פלטנברג הנמצאת במרכזה של דרך הגנים ונמשיך לביקור בשמורת ציציקמה הגובלת בחופי האוקיינוס. נצא למסלול הליכה (כשעה וחצי) מחופי הים הפראיים של השמורה דרך חורש טבעי ועד לגשרים התלויים מעל לנהר Storm River  . אחר הצהרים נבקר בשמורה פרטית בה מגדלים פילים אפריקאיים ונחווה מקרוב מגע עם היונקים הגדולים הללו והליכה לצדם של חיות מופלאות אלה. בתום הביקור חזרה ללינה וארוחת ערב בנייזנה.

חוות פילים, טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 6/  נייזנה - אודסהורן – מערת קנגו - חוות החיות CANGO – חוות יענים – ג'ורג'

נצא מנייזנה צפונה לאזור חצי מדברי המכונה "הקארו הקטן" ולעיירה אודסהורן הנודעת בתעשיית גידול היענים. תחילה נערוך ביקור במערות הנטיפים קנגו (CANGO CAVE) שהתגלתה באקראי בשנת 1970. ההליכה בחללי המערה שנחשבת כאחת מהגדולות בעולם וההתבוננות בזקיפים ובנטיפים על שלל צורותיהם – מרשימה במיוחד. בהמשך נבקר בחוות חיות מעניינת אשר משמרת ומגדלת מיגוון רחב של חיות מקומיות, ציפורים וזוחלים;  בהמשך נערוך סיור מודרך ומעניין בחווה לגידול יענים. בתום הביקור נסיעה חזרה דרומה ללינה וארוחת ערב בעיירה ג'ורג'.

יום 7/ ג'ורג' - טיסה ליוהנסבורג – סווטו כולל ביקור בביתו של נלסון מנדלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה של העיירה ג'ורג', ממנה נטוס ליוהנסבורג, העיר הגדולה ביותר בדרום אפריקה. בשנת 1886 נמצאו ליד העיר מכרות זהב, אשר הפכו עיירה שוממת לעיר המודרנית והפורחת של ימינו.  נערוך סיור פנוראמי בעיר וביקור מיוחד בעיר סווטו ונתרשם מהמציאות האתנית המיוחדת של דרום אפריקה; הביקור כולל את ביתו של נלסון מנדלה הנחשב בעיני רבים כאבי האומה הדרום אפריקאית החדשה. בתום הסיור חזרה לארוחת ערב ולינה ביוהנסבורג.

יום 8/ יוהנסבורג- מפומלנגה – הדרך הפנוראמית - קניון בלייד

נצא לכיוון צפון מזרח אל חבל מפומלנגה. נעבור דרך העיירה ליידנבורג ומעבר לונג טום העטור ביערות אורן ואקליפטוס. נמשיך בנסיעתנו ונטייל ב"דרך הפנוראמית" -  אחת מדרכי הנוף היפות ביותר בדרום אפריקה. נראה את אחד הקניונים היפים בעולם, קניון הבלייד עם נקודות תצפית מהממות, אתרים יוצאי דופן כגון "חורי המזל של בורק", נצפה על הנוף היפה מ"חלון האלוהים" (במידה ומזג האוויר יאפשר) - ועוד. לינה וארוחת ערב באיזור.

יום 9/ ספארי בשמורת הקרוגר

השכם בבוקר נצא לספארי בשמורת הקרוגר. השמורה הינה הגדולה ביותר בדרום אפריקה ושטחה עולה על שטח מדינת ישראל. בכניסה לפארק נעלה על ג'יפים פתוחים ובמהלך היום ננסה לתצפת על המיגוון העצום של חיות בשמורה -  מינים שונים של אנטילופות, פילים, היפופוטמים, זברות וג׳ירפות. לצד אוכלי העשב ישנם טורפים כמו אריות, צבועים, כלבי בר אפריקאים, נמרים, צ'יטות ותנים. בשמורה גם שלל בעלי כנף כמו נשרים, דורסים שונים, עופות מים ועוד. (לתשומת לבכם: הימצאות בעלי החיים השונים במקום ואפשרות הצפייה בהם תלויה במזג האוויר, תנאי השטח ובעיקר ברצונם הטוב של בעלי החיים....). לינה וארוחת ערב באיזור.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 10/ ספארי שמורת קרוגר – מפלי ליסבון - מפלי לון קריק - יוהנסבורג

בשעות הבוקר המוקדמות נצא לספארי בוקר נוסף בשמורת הקרוגר; בהמשך היום נצא בנסיעה מערבה לכוון יוהנסבורג כשבדרך נשלב ביקור במפלי ליסבון (או מפלי ברלין) וכן במפל LONE CREEK. ארוחת ערב ולינה ביוהנסבורג.

יום 11/ יוהנסבורג – מפלי ויקטוריה (זימבבואה)

טיסת בוקר מוקדמת מיוהנסבורג צפונה אל זימבבואה; ננחת מעט דרומית לעיירה ויקטוריה השוכנת לצידם של מפלי ויקטוריה המפורסמים -  אחד מפלאי עולם והנחשבים  כאחד משלושת המפלים הגדולים והמרשימים בעולם. המפלים, שהוכרזו כאתר מורשת עולמית עוד ב-1889, והעיירה בעלת אותו השם, מהווים חלק מפארק לאומי גדול. אחה"צ נערוך שייט שקיעה רגוע ומרתק על נהר הזמבזי עם סיכויים טובים לראות היפופוטמים, פילים ומיגוון מרשים של עופות מים שונים. לינה וארוחת ערב

מפלי ויקטוריה

יום 12/ שמורת צ'ובה – (בוצוואנה)

נחצה את הגבול מזימבבואה לבוצוואנה ונערוך ספארי מרתק ברחבי שמורת צ'ובה, המשתרעת על פני 11,000 קמ"ר. זוהי שמורה מגוונת ביותר: יש בה נופי סוואנה, יער, ביצות, חופי נהר ונופים חצי מדבריים. בשמורת צ'ובה נמצא ריכוז הפילים מהגבוהים ביותר בעולם וזאת לצידם של בעלי חיים נוספים -  ג`ירפות, סוגים שונים של אימפלות, אריות, נמרים, צבועים ותנים. בנהר צ`ובה, אחד מיובליו המרכזיים של נהר הזמבזי, מצויים מאות היפופוטמים הרובצים על גדותיו ו"משתזפים" בחום. ביניהם מסתובבים עופות מים רבים כגון אנפות, מגלנים, כפנים וברווזים. עדרי פילים יורדים לרחוץ במים ולשתות מהם, ואנטילופות שונות רועות בעשב שלחוף הנהר. בתום הסיורים חזרה לזימבבוואה ללינה וארוחת ערב.

יום 13/ מפלי ויקטוריה – אדיס אבבה – תל אביב

נצא מוקדם בבוקר לביקור במפלים. נצפה במפלי ויקטוריה – שם המזכיר אגדות וזיכרונות ילדות ששימשו רקע לעשרות ספרים וסרטים על מקום קסום זה. אנשי המקום קראו למפלים המשתרעים לרוחב של 1.6 ק"מ – מוסי-אואה-טוניה-"העשן הרועם"; המים הנופלים מגבהים שונים המגיעים עד 108 מ', יוצרים ענן נתזים הנראה כעשן ומסתיר לעיתים את המפלים. צעידה בשבילי יער גשם, הצומח תחת קשת נתז המפלים, אל נקודות התצפית הרבות – כל אחת מרשימה יותר מקודמתה, תספקנה לנו הזדמנויות נפלאות לצילום תמונות מרהיבות. בהמשך העברה לשדה התעופה המקומי לקראת טיסתנו חזרה ארצה.

יום 14/ הגעה לתל אביב

הגעה לארץ בשעות הבוקר המוקדמות בתום סיור מקיף בדרום אפריקה, סוואזילנד ומפלי ויקטוריה בזימבבואה.

לכל הטיולים המאורגנים לדרום אפריקה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018