03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לפיליפינים מקיף, 14 יום/12 לילות PHA

*חצי פנסיון*

הפיליפינים- טיול מדהים לאוהבי טבע וים. גן עדן עלי אדמות, למעלה מ- 7000 איים אקזוטיים בדרום מזרח אסיה וחופים מרהיבים. ארץ המחייכת לכל הסובבים אותה, ובתוכה. בפיליפינים תוכלו למצוא ג'ונגלים פראיים, הרי געש פעילים, אקלים טרופי ושוניות מרהיבות . באיים של הפיליפינים נמצא עולם חי תת ימי מגוון ומלהיב. אזור הפיליפינים הוא אזור מרהיב עם קו חוף יפהפה ועשיר במים צלולים, טבע פראי. חוויה אמתית בעולם שקט ושלו

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול טיול מאורגן לפיליפינים


יום 1/2 / 20-21.2 תל אביב מנילה

נפגשים בנתב"ג וטסים דרך יעד ביניים למנילה, היא בירתה פיליפינים, שוכנת על חופו המערבי של האי לוזון, הגדול באיי המדינה, על גדות הנהר פסיג וחוף מפרץ מניל   ה.   הגעה בשעות הערב והעברה למלון לארוחת ערב ולינה במנילה.


יום 3 / 22.2 מנילה - טיול יום להר הגעש "טאאל" 

לאחר ארוחת הבוקר במלון, נצא ליום טיול להר הגעש ובאגם טאאל - בראות טובה וביום בהיר, אין ספק שלאגם טאאל יש קסם. אגם טאאל ואי הר הגעש שוכנים בליבו של מכתש וולקני פרה-היסטורי גדול מימדים שמגיע ל75 קילומטרים בהיקפו, המכתש יוצר את רכס טגאייטאיי עליו שוכנת העיר טגאייטאיי. הר הגעש טאאל מקיף גם הוא מכתש קטן ובתוכו אגם קטן נוסף. נסיעה של כשעתיים בדרך בה נראה נופים מרהיבים, נגיע ונבצע טיפוס על הרכס של הר הגעש טאאל, מפסגת הר הגעש ניתן לחזות נוף פנורמי על הרכס, האגם והמכתש כולו. המים בצבע טורקיז שבמכתש הר הגעש, אל מול הצוקים הוולקנים הממוקמים סמוך לאגם מהווים מחזה מרהיב במיוחד, לאחר הירידה לאגם דרך שביל צר נעבור לסירה ממונעת מקומית הנקראת "בנקה" על מנת לעבור לאי במרכז האגם, נשוט ונחצה את האגם, נאכל ארוחת צהרים  ובסיום נסיעה חזרה למנילה  ללינה.


יום 4 / 23.2 מנילה - טיול ושייט למפלי פגסנחאן 

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מחוז "לגונה", למפלי הפגנסחאן אחד המקומות המתויירים ביותר מדרום למנילה הבירה, שם צולם הסרט "אפוקליפסה עכשיו". מפל הפגסנחאן הוא אחד המפלים המפורסמים ביותר בפליפינים. נסיעה של כ-3 שעות אל הנקודה ממנה מתחילים את השייט למפלים, בדרך ניתן יהיה לראות שדות אורז מרהיבים, איזורי מחייה של התושבים המקומיים וסגנון חייהם, אטרקציות היסטוריות. נשוט בסירת קנו בעזרת משיטים מקצועיים אשר ישיטו את הסירה במעלה הנהר, נגד הזרם, אל המפל...  נעצור בויקטוריה לגונה על מנת לבקר במסעדה הצפה, נשוט בסירה קטנה במשך כשעה ו45 דקות אל המפל המרכזי המפורסם, בין הסלעים במעלה הנהר. נסיים את השייט ונלך למסעדה, בה תהיה האפשרות להחליף לבגדים יבשים. במסעדה תוגש ארוחת צהריים (בופה) ולאחריה נצא בנסיעה חזרה למנילה  ללינה.
 
** מומלץ להביא ליום זה בגדים להחלפה וכיסויים לאמצעים אלקטורניים (מצלמה, פלאפון, וכו') מכיוון שנרטבים במהלך השייט. כמו כן מומלץ להגיע עם בגדי ים, או לחילופין ביגוד קל.


יום 5 / 24.2 מנילה- קוואיאן - בנאווי

נאכל ארוחת הבוקר, וניסע לשדה התעופה, ונצא בטיסה צפונה לקוואיאן. לאחר הנחיתה בקוואיאן, נסיעה ישירות לבנאווי. בהגעה נצא בנסיעה דרך טרסות האורז, בבנאווי הן בנות 2000 שנים, הן נחצבו אל תוך הרי "איפוגאו" על ידי התושבים המקומיים הקדומים. טרסות האורז ידועות בקרב האוכלוסייה הפיליפינית כ"פלא עולם שמיני". הטרסות ממוקמות בגובה של 1500 מטר מעל פני הים. חלק מתשתית הטרסות היא מערכת השקייה עתיקה, המגיעה מיערות הגשם אשר נמצאים בפסגת ההרים, מעל הטרסות.
בהגעה נצא למופע תרבותי מקומי כולל וארוחת ערב .

טיול מאורגן לפיליפינים


יום 6 / 25.2 בנאווי -  הטרק בבטאד – טרסות האורז – מפלי TAPPIYA

היום נצא בנסיעה אל נקודת התצפית על טרסות האורז של בנאווי, לאחר מכן נמשיך בנסיעה אל האוכף של הכפר בטאד ונתחיל בהליכה אל הכפר, וכשעה בנסיעת שטח. במהלך ההליכה נעבור על טרסות אורז, בין כפרים, נחצה נחלים ונלך בתוך הג'ונגל. בהגעה לבטאד נהנה מתחושת הסיפוק של סיום הטרק, נראה את הכפר ואת צורת הבנייה הייחודית של הטרסות בכפר בטאד. במידה ויהיו זמן ואנרגיה לאחר ההליכה אל הכפר, נוכל להמשיך בעליה תלולה אל המפל הגדול TAPPIYA אשר נמצא מאחורי ההר.  
נחזור בנסיעה לבנאווי לארוחת ערב במלון.


יום 7 / 26.2 סיור בסגאדה (sagada mountain province) – ארונות קבורה תלויים

נצא לסיור באטרקציות של העיירה סגאדה, השוכנת בליבו של רכס הרים בגובה העננים. מסביבה ניתן לראות טרסות אורז, מערות השוכנות בה ומפלים עוצרי נשימה. כשתהיו בסגאדה תבחינו בשקט של העיירה, המבדיל אותה משאר העיירות השכנות בצפון האי לוזון. נחזה בשיטת הקבורה הייחודית של תליית הקברים מן הצוק. זו היא שיטת קבורה מסורתית אשר עדיין מיושמת כיום. ארונות הקבורה התלויים בסגאדה הינם מראה המתעלה על סרטי אימה. בפינה חשוכה בכניסה למערה ישנו מערום של ארונות קבורה, בתוכם קבורים ותיקי הכפר מזה מאות שנים, אך מעליהם תלויים כמה ארונות קבורה מצוק אבן הגיר. אחרי הצפייה באטרקציות בסגאדה, נתחיל בנסיעה חזרה למלון ללינה וארוחת ערב. 


יום 8: 27.2 סגדה – בלגיו 

נצא לבאגויו, המכונה גם בירת הקיץ של הפיליפינים. בהגעה נצא לסיור עיר שיכלול את אתריה המרכזיים: מוזיאון בגויו, פארק באגיו, פארק רייט, כנסיית סיינט ג'וזף, האחוזה – בית הקיץ של נשיא פיליפינים, Mines view Park – פארק הצופה על פאתי הצפוניים של העיר באגויו. רועה טוב, מחנה John Hay, קתדרלת בגויו, מרכז הכנסים. ארוחת ערב במסעדה מקומית וחזרה למלון ללינה.


יום 9 / 28.2 בנאווי – פמפאנגה - מנילה 

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבנאווי היפה ונעשה את דרכנו דרך הנופים הקסומים של טרסות האורז, כפרים ציוריים, נעצור בדרך להתרשם מבעלי מלאכה אשר עוסקים בפיסול מעץ. נחצה את מעבר דלתון ונעצור בפסגה של רכס הרי הקורדיליירה (Cordilera) לצפות בנוף סביבנו.  נגיע למתחם PUNING HOTE SPING מעיינות תרמיים שם נבלה בסיור ברכבי שטח, ארוחת צהרים וספא ממעיינות החמים, ולעת ערב נגיע למנילה ללינה.


יום 10 / 1.3 מנילה – פורטו פרינססה – אל נידו

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה ונטוס לפורטו פרינססה שבאי פלוואן.  בהגעה נצא בנסיעה אל צפון האי פאלאוון לכיוון אל נידו, שחופיה מיפים בעולם.  בדרך נחלוף על יערות מוריקים, מטעי קוקוס ושדות אורז. נגיע לאל נידו ארוחת ערב ולינה.


יום 11: 2.3  אל נידו 

היום נצא לסיור במפרץ הקסום, לגונות יפות, חופים ונקודות שנורקלינג בהם ניתן לשחות ולראות את האלמוגים, נמשיך בשייט לאיים הנוספים בלגונה ונעבור דרך איי שימוזו עם החופים הלבנים ותצורות הסלע המוזרות, הלגונה הנסתרת ולחוף הפופולרי פיואנג פיואנג. ארוחת ערב ולינה.

טיול לפיליפינים

Image by Guy Goddard


יום 12: 3.3 אל נידו- סבאנג

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון סבאנג-כפר קטן על החוף המערבי עם החוף היפהפה, ושטחים ענקיים של ג'ונגל טהור ונהר תת קרקעי מפורסם, שמושך אליו המון תיירים. נמשיך לשייט מרתק בסירת קיאק ובתום השייט חזרה לארוחת ערב למלון ללינה


יום 13: 4.3 פוארטו פרינססה – מנילה

לאחר ארוחת בוקר, בהתאם לשעת הטיסה העברת לשדה התעופה בפורטו פרינססה לטיסה למנילה, בהגעה נצא אל האזור העתיק שמחוץ לעיר מנילה, אל בינונדו, מחוז במנילה : צ'יינה טאון של העיר, ושם נוכל לחוות את ההיסטוריה דרך טעימות האוכל המקומי. בתום הסיור העברה למלון להתארגנות קלה ונצא למסעדה מקומית לארוחת ערב שבסיומה העברה למלון ללינה.

יום 14 / 5.3 מנילה - תל אביב 

לאחר ארוחת הבוקר, נצא מהמלון אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה דרך הונג קונג . 


ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.

לכל הטיולים המאורגנים לפיליפינים  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018