03-6226666
להזמנות

מרוקו מקיף, כולל ערי המלוכה, שמורות טבע, מוזיאונים, שווקים, סיורי גיפים, טיסות ישירות - 11 ימים/10 לילות MRC

טיול מאורגן גיאוגרפי במרוקו

התכוננו לטיול גאוגרפי ומרתק אל נבכי המדינה הקסומה באפריקה.ערי המלוכה, שמורות טבע, מוזיאונים, שווקים, סיורי ג'יפים, אתרי מורשת ותרבות יהודיים בתכנון מוקפד בו ירדנו לפרטים הקטנים בכל הרבדים האפשריים הרכבנו וגיבשנו את הנוסחה המנצחת לטיול בלתי נשכח שייתן מענה לכל מאווייכם. בנינו מסלול אטרקטיבי, איכותי וייחודי המשלב קשת פעילויות מגוונות עם תכנים מעניינים ומהנים בכדי להשיג את המטרה שלשמה נועד טיול מסוג זה: טיול נפלא מאין כמוהו.מרוקו, אשר ממוקמת בין המזרח התיכון לאוקיינוס האטלנטי וחוצצת בין חולות הזהב של מדבר סהרה לבין הים התיכון מצליחה לשלב בתוכה חלקות אלוהים קטנות בערים השונות ולהוות קרש קפיצה לדתות ואמונות השונות זו מזו בתכליתן.אז מה בתכנון?בקצה העולם בו עמד אטלס ונשא על גבו את משא היקום נוכל לראות את הישן והחדש מתמזגים לייחודיות מפעימה ומרגשת עם מיטב המומחים של מילניום. 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול למרוקויום 1/  ת"א –מרקש

בטיסה ישירה נגיע למרקש, הידועה בכינויה כ"פריז של מרוקו" או כ"אהובתי" עפ"י וינסטון צ'רצ'יל. בסיור פנורמי שם נוכל להבחין כי העיר בנויה מקשת צבעים שבין וורוד לארגמן ומושכת אליה את אוהבי המדבר והרומנטיקה של המזרח, מרקש הצבעונית. נבקר בשוק הססגוני של העיר, בכיכר הנודעת  "אם כל הכיכרות": כיכר החלומות- ג'מע אל פנה .

ארוחת ערב ולינה במרקש.

יום 2/ מרקש

היום נבקר באל – מנרה, אטרקצייה תיירותית של גנים אותם נטע הסולטן מוחמד אבן עבד רחמן במאה ה – 12 והוסיף להם מאוחר יותר אף בריכת מים ששימשה לתחרויות שחייה של חייליו, אח"כ נבקר בארמון אלבאהייה המשופע בגנים פנימיים יפים, מזרקות, חדרים מרוצפי שיש, עבודות אומנות וגילופי עץ מדהימים.. שער הכניסה, הקירות, התקרות והרצפות בכל חלל הארמון מקושטים בצבעים מרהיבים שנרקחו מחומרים טבעיים בלבד. נבקר בבית מרקחת ברברי המאופין בצימחי מרפא ,שמן  הארגן ותבלינים הגדלים במרוקו.

ארוחת ערב ולינה במרקש.

יום 3/  מרקש –עמק האוריקה – הרי האטלס הגבוה

היום יוקדש לסיור בעמק האוריקה. בבוקר נצא לביקור בכפרים הברבריים ונהנה מהנוף המיוחד של העמק,  נצפה בבניה הברברית הטיפוסית ולאחר מכן נחזור למרקש לסיור בשווקים. לאחר ארוחת הערב נצא לבילוי במופע הפנטזיה הנודע. לינה במרקש.

יום 4/  מרקש - טישקה - איט בן האדו - וארזאזאת

נחצה את רכס האטלס במעבר ההרים טיזי טישקה – מעבר רועים עתיק. נערוך ביקור מיוחד באיט בן האדו, הנחשבת
לקאסבה היפה ביותר במרוקו והוכרזה כאתר מורשת עולמי ע"י אונסקו. בסיום הגעה לוארזאזאת- העיר ידועה בתור
"עיר הקולנוע" של מרוקו, ובה צולמו סרטים הוליוודיים רבים. נערוך תצפית בעיר ונעבור לבית המלון
ללינה וארוחת ערב באיזור.

יום 5/ וארזאזאת – קניון הדאדס - קניון הטודרה - סיור ג'יפים בשקיעה במדבר כולל רכיבה על גמלים  - ארפוד

נתחיל את היום בקניון הדאדס אשר פעולת הבליה יצרה בסלע מראות נוף מדהימים והקניון הזה הינו ההוכחה כי הטבע יכול לפסל את הנוף כפי שאף בן אנוש אינו יכול לעשות זאת, בהמשך ניסע לעבר קניון הטודרה אשר כולנו נחשפנו אליו לראשונה דרך השיר של הברירה הטבעית "אצלנו בכפר טודרה". שם, נבין מהו רושם עז של גדלות הטבע: המצוקים האדירים המתנשאים מעל לערוץ הקניוני של הנחל הם מהיפים בעולם והעמק הציורי שנאסף לתוך הקניון התלול בו מצוקי גרניט אדמדמים נישאים לגובה של 300 מ' הם עוצרי נשימה. לקראת שקיעה נצא בנסיעה עם  ג'יפים לעבר דיונות הזהב של מדבר סהרה כולל רכיבה על גמלים לתצפית , אין ספק כי זהו אחד משיאיו של הטיול במרוקו .
בסיום לינה וארוחת ערב במלוננו בארפוד.

יום 6/  ארפוד - מידלט - ראשידיה – איפראן - פאס 

נצא בנסיעה  מהעיירה ארפוד הממוקמת בצמוד לנווה המדבר תפיללאת וידועה לנו יותר כעיר מוצאה של משפחת אבו חצירא,
בהמשך היום ניסע אל העיירה מידלט אשר בה חיה קהילה יהודית , נעצור בנסיעתנו לתצפית על עצי הדקל המרהיבים  בנווה המדבר תפיללאת   תוך כדי צפייה בנוף המדברי, בקסבות ובכפרים השונים, נחצה את רכס הרי האטלס שבהם עדיין ניתן למצוא שבטים ברבריים המשמרים את מסורת אורחת חיי אבותיהם (אם יתמזל מזלנו נצפה על קופי המקוק ביער עצי הארז). נמשיך לעיירה אירפאן, עיר הנופש והקיט של מלך מרוקו.. נגיע לפאס לינה וארוחת ערב במלון.

יום 7/  פאס – סיור מקיף

נצא אל מהיפות בערי מרוקו המשמשת אף כבירת התרבות והאמנות שלה. שם, נבקר ב'מלאח' – הרובע היהודי ,בבית הקברות  ובמקומות המרכזיים. במהלך הסיור הנרחב   במדינה (העיר העתיקה) נבקר בגילדת הנפחים, אצל צובעי הבדים, הבורסקאים  ונאפשר קנייה של מוצרים איכותיים. במהלך הסיור  נצפה על הבית שבו גר ופעל הרמב"ם   ונסיים את טיולנו בפאס בתצפית על ארמונו של המלך. ארוחת ערב  במלון .ונצא לחפלה מרוקאית נהדרת כמיטב המסורת ולינה בפאס.

יום 8 /  פאס– מקנס - שפשאוון

ניסע למקנס, עיר מלכותית ואימפריאלית שנוסדה ע"י השבט הברברי מקנסה והמכונה גם "ורסאי של מרוקו" או "ירושלים הקטנה" והמוקפת חומה מרשימה. עם הגעתנו נעבור ב'מלאח' - אזור התקבצות המגורים של יהודי מרוקו, ונצפה במחסני התבואה, האורוות, במאוזוליאום של מולאי איסמעיל אבן שריף אשר כיהן כמלך מרוקו בין השנים 1672 – 1727, נסייר ונשוטט בשוק של מקנס וכמובן שלא נפספס את ההזדמנות להשקיף לעבר באב אלמנצור, השער המשולש המהודר המחבר את המדינה אל העיר החדשה. בסיום ניסע לביקור בפנינה של הרי הריף - שפשאוון, עיירה  הפותחת צוהר לעולם נפלא של צבעים, עיצוב ואסתטיקה כשברקע מהווים הברברים את התפאורה האנושית ססגונית. ארוחת ערב ולינה.


יום 9 / שפשאוון - רבאט

לאחר ארוחת בוקר והשלמת הסיורים, נצא בדרכנו לרבאט, בירתה של מרוקו. בהגיענו, נצא לסיור באתריה המרכזיים של העיר. נבקר  באתר בו נמצא המאוזוליאום  ואשר בו קבורים המלך מוחמד החמישי והמלך חסן השני. במאוזוליאום נתרשם מ – 38 דגלי המחוזות המעטרים את הקבר ואולי, אם יתמזל מזלנו, אף נזכה לשמוע את קריאת הקוראן המתבצעות בתוך מתחם הקבר בדר"כ ללא הפסק. לאחר מכן נמשיך לסיור בקסבת אודייה הבנוייה על צוק ולאחר שנעלה במעלה חומותיה נוכל לתצפת על העיר סאלה. בסיום הסיור נגיע למלוננו לארוחת ערב וללינה.

יום 10/ רבאט – קזבלנקה

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בראבט , נצפה על ארמון הקבע של המלך ונצא לכיוון קזבלנקה, העיר "הלבנה", השנייה בגודלה בצפון אפריקה והגדולה ביותר במרוקו . לאחר התארגנות נצא לנטייל בלה – קורניש, טיילת תוססת הגובלת בשיכוני העשירים, בכיכר מוחמד החמישי – הדוגמה המרשימה ביותר במרוקו לאדריכלות מקומית.
ארוחת ערב ולינה בקזבלנקה.

יום 11 / קזבלנקה - מרקש -תל אביב 

קזבלנקה - בירתה הכלכלית של מרוקו. נצא ליום טיול במהלכו נטייל בשכונת חובוס שם ניתן למצוא את השוק המגוון, הצבעוני והתוסס אשא מסתובבים בו ג'אראבא, נערוך תצפית במסגד חסן השני – אחד האתרים המדהימים ביופיים ובעוצמתם המשתרע על שטח של 100 דונם ונבנה על המים כמאמר הקוראן "כס מלכותו של אללה הוא על המים".

את טיולנו נסיים בבית הכנסת היהודי הגדול שבעיר.(במידה ובית הכנסת פתוח) נבקר בשוק חובוס המרשים , זמן חופשי לקניות ולאחר מכן נצא לשדה התעופה בטיסה ממרקש חזרה לת"א– תם לו טיול ממצה ומרתק במרוקו המקסימה.

** בטיול בו יש 9 לילות נלון בסוף היום בקזבלנקה**

 

לכל הטיולים המאורגנים למרוקו  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018