03-6226666
להזמנות

ספארי בקניה בדגש טבע ושבטים, 9 ימים / 7 לילות , KNO


ספארי בקניה בדגש טבע ושבטים

הר קניה , סמבורו, נאקורו, מסאי מארה, נייבאשה וניירובי

קניה אחד היעדים הראשונים שגילה המטייל הישראלי ביבשת אפריקה. זו מדינה מזמינה ביותר השומרת על האופי האפריקאי שלה, וניתן בקלות למצוא בה מחוזות פראיים הרחק הרחק מהעולם המערבי המוכר.

בקניה יש מספר פארקים נהדרים לספארי, כולל המסאי-מארה הידוע. אנו נחווה במהלך הטיול את הדבר האמיתי - תבינו את ההבדל העצום בין סרט טבע למציאות. מבחינה תרבותית המגוון גדול, יש מעל ל- 40 שבטים ומרתק לבחון את ההבדלים והקשרים ביניהם. ניירובי הבירה, על אף המוניטין הרעוע בתחום הביטחון האישי, היא עיר סוערת ומלהיבה, עם אפשרויות מצויינות בתחום האוכל והבילויים.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לקניה


מסלול הטיול:

יום 1/ תל אביב – ניירובי/ אל רכס האברדר

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונעלה על טיסה, לניירובי קניה, נחיתת ביניים באתיופיה. לאחר הנחיתה בקניה נצא מנמל התעופה ומיד נצא בנסיעה לכיוון הר קניה. לאחר ההפסקה לארוחת צהרים, נמשיך בנסיעה לכיוון הר קניה, ההר השני בגובהו באפריקה. נגיע ללודג' שנמצא למרגלות ההר, נתארגן בחדרים ונצא לערוך את התצפית הראשונה שלנו עם הנוף המיוחד ובע"ח המקומיים המגיעים לשתות מים מבריכת המים הסמוכה ללודג'.


יום 2+3/ מרכס האברדר אל שמורות סמבורו ושאבה

את היומיים הבאים נקדיש לאזור החצי מדברי של קניה ובו שמורות סמבורו ושאבה; נצא בשעות הבוקר מרכס האברדר הגבוה צפונה ונחצה את קו המשווה כולל הדגמה של הכוחות הפועלים משני צדיו; נמשיך אל האזור החצי מדברי של צפון קניה, לאורכו של הנהר האדום – עורק החיים של חיות המדבר וביתם של לוחמי שבט הסמבורו. נערוך סיורי ספארי מרתקים בשתי השמורות הסמוכות אחת לשנייה – שמורת הסמבורו ושמורת שאבה עם סיכויים מצוינים לראות מיגון בעלי חיים המיוחדים רק לאזור זה – זברות מסוג גרווי, צבי ג'ירף (גרנוק,) ראמים – ועוד ועוד. לינה – שמורת סמבורו.

טיול מאורגן לקניה

 Image by David Mark

יום 4/ שמורת SWEET WATERS  

אנו עוזבים את האזור החצי מדברי של קניה ויוצאים בכיוון דרום מערב אל עבר השמורה הפרטית, Sweet Waters. השמורה הממוקמת במרכז המדינה מכילה מגוון בעלי חיים המצויים בסכנת הכחדה כגון קרנפים לבנים רחבי שפה וקרנפים שחורים צרי שפה, שימפנזים, תצפית מרהיבה על ההר הגבוה בקניה והשני בגובהו באפריקה כולה, הר קניה, וסיכוי לראות להקות של זאבים טלואים, מגוון רחב של ציפורים וחיות רבות נוספות. לינה – בשמור / או אזור האגמים.


יום 5/ אל אגם בוגוריה – השבר הסורי אפריקאי הגדול

אנו ממשיכים את דרכנו מערבה ולקראת הצהריים נגיע אל אזור השבר הסורי אפריקאי הגדול(THE GREAT RIFT VALLEY) החוצה חלקים נרחבים מקניה ומזרח אפריקה כולה. בשלב מסוים נשנה את כיוון הנסיעה ונעלה צפונה לעבר אחד מאגמי השבר -אגם בוגוריה; האגם מפורסם בתופעות הגיאולוגיות המתרחשות לאורך חופיו – גייזרים מעשנים, מים רותחים ובריכות בוץ מבעבעות – וכל זאת על רקע בעלי החיים המסתובבים באזור והמוני ציפורי פלמינגו ורודות כנף הניזונות מסרטנים זעירים שהינם עיקר מזונן.

לינה – אזור אגם בוגוריה.

יום 6/ אגם בוגוריה – שמורת אגם נקורו – אגם ניוואשה

נסיעה דרומה לאורך השבר הגדול; נעבור ממחוז ברינגו אל מחוז נקורו, נראה את העיר נקורו שהינה מהגדולות במרכז קניה וניכנס לשמורת אגם נקורו לסיור ספארי מקסים. מסביב לאגם בעל תכולת מים אלקליים, עדרים של סוגי אנטילופות שונות, זברות, ג'ירפות מסוג רוטשילד, צבועים, אריות , קופים ועוד. מסביב לאגם גם מיגוון גדול ועשיר של ציפורים שונות. לאחר התצפית המרהיבה מ"סלע הבבונים" נמשיך עוד דרומה ונגיע לאגם ניוואשה; אגם זה הינו בעל תכולת מים מתוקים ולכן אוכלוסיית הציפורים סביבו שונה מזו שבנקורו. כמו כן, באגם אוכלוסייה גדולה של היפופוטמים. נערוך שייט חוויתי על האגם וננסה להתקרב להיפופוטמים ולריכוזי העופות השונים – ככל שניתן. לינה – אגם ניוואשה.

ימים 7+8/  שמורת המסאי מרה

אנו יוצאים דרום מערבה אל השמורה החשובה והמוכרת ביותר בקניה ואולי במזרח אפריקה כולה – שמורת המסאי מרה שהינה החלק הצפוני של מישורי הסרנגטי העצומים הנמצאים בטנזניה. ריכוז בעלי החיים והציפורים בשמורה זו הינו מהגבוהים והידועים ביותר. עדרים גדולים של אנטילופות למיניהן, זברות, ג'ירפות לצידם של טורפים שונים (אריות, נמרים, צ'יטות,) צבועים, תנים, בריכות היפופוטמים ותנינים – עולם עשיר, מרתק, אין סופי. באחד מהימים נשלב ביקור בכפר של בני שבט המסאים.

לינה – שמורת המסאי מרה.

ספארי באפריקה 

Image by David Mark

יום 9/ מסאי מרה – טיסה לניירובי – טיסה חזרה לישראל

בשעות הבוקר עוד נוכל ליהנות ממגוון החיות והציפורים בשמורה הנהדרת; בהתאם לשעת הטיסה הפנימית  העברה למנחת הנמצא בשמורה וטיסה (כשעה) אל עבר עיר הבירה ניירובי. העברה משדה התעופה הפנימי אל שדה התעופה הבינלאומי לטיסה דרך אדיס אבבה חזרה לישראל

לכל הטיולים המאורגנים לקניה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018