03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן ליפן בין הקימונו לחרב בתקופת השלכת , חצי פנסיון 13 ימים/10 לילות JPT-O

יפן בין הקימונו לחרב

חצי פנסיון

10 לילות / 13 ימים JPT-O

טוקיו – אוסקה 

טיול ביפן ייקח אתכם אל מחוזות מופלאים בהם מושגים כמו יופי, אסתטיקה והקפדה על כל פרט
מקבלים משנה תוקף. סיור במדינה מרתקת זו איננו עוד טיול: זהו מסע חוויתי חושני בעקבות מסורות
עתיקות, אורבניות במיטבה מול טבע פראי מרהיב ביופיו.

תכנית הטיול מעמיקה, ייחודית ומעניינת התוכנית נבנתה בסיוע מדריכים המומחים ליפן, אשר מדריכים טיולים למדינה זו שנים רבות. אתרי הביקור חושפים בפני המטייל את יפן על כל גווניה, החל מיפן המודרנית וכלה ביפן המסורתית. במהלך הטיול נפגשים המטיילים עם תרבות עשירה ומרתקת, מסיירים באתרי הטבע היפים ביותר, בשווקים ובערים של יפן. תכנית גדושה ומלאה : אין סיורי בחירה ואין ימים חופשיים.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול המאורגן  ליפן


ימים 1-2/ ת"א-טוקיו , הרג'וקו, רובע שיבויה

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לטוקיו. עיר הבירה של יפן המהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. לאחר הנחיתה נערוך סיור היכרות עם מרכזיה התוססים  של העיר ללא הפסקה. נתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. גורדי שחקים עצומי מימדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכל: קצב מהיר, זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם עם למעלה מ-12 מיליון איש החיים בתחומה וכ-34 מליון איש בטוקיו רבתי.  העיר משמשת כבירת יפן  מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן.

נבקר באזור בילוי של צעירים יפנים ובו חנויות מזכרות Harakuku&Omotesando . באזור אודייבה - אזור בילוי עם תצפית מיוחדת על העיר. נגיע לרובע שיבויה , אזור קניות ובילויים ידוע ונעלה למגדל מטרופוליטן לתצפית מרהיבה על טוקיו. בתום הסיור העברה למלוננו בטוקיו.

יום 3/ סיור מקיף בטוקיו :שוק הדגים, רובע פארק אואנו,מקדש אסקוסה, רובע האלקטרוניקה, גינזה, שינז'וקו

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור מקיף בעיר. נבקר במרכזיה התוססים  של העיר ללא הפסקה,  ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. גורדי שחקים עצומי מימדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכל: קצב מהיר, זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם עם למעלה מ-12 מיליון איש החיים בתחומה וכ-34 מליון איש בטוקיו רבתי.  העיר משמשת כבירת יפן  מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן. .
נתחיל את יומנו בביקור בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market) (מותנה באישור השלטונות). נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno)  . נגיע לרובע אסאקוסה , נבקר במקדש (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628  ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon -אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה. נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקיו ולגינזה ,(Ginza) אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם. בערב נסייר בשינז'וקו ,אזור הבילוי המפורסם של טוקיו. לינה בטוקיו.

יום 4/ טוקיו - קאמקורה - האקונה ,אגם אשי והמוזיאון הפתוח

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לקאמקורה לביקור במקדש הבודהה הגדול. נמשיך להאקונה (Hakone), עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi), בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית יצרה באזור מעיינות חמים רבים ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, ובו, בגן הרחב, פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם. נוכל ליהנות משכשוך וטבילת הרגליים במים החמים הנובעים מהמרחצאות במקום – חוויה לגוף ולנפש. בתום הסיור, נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם. בערב, נרחץ במרחצאות המים החמים ואמבטיות יפניות. לינה בהאקונה.

יום 5/ האקונה - הרי פוג'י – הרי האלפים היפניים –מאטסומוטו- טאקייאמה

נצא בנסיעה דרך הר פוג'י הממוקם במרכז האי הונשו, הגדול באיי יפן. הר פוג'י, המתנשא לגובה של 3,776 מטרים, הוא הר געש פעיל והתפרצותו האחרונה ארעה בשנת 1707. לפוג'י מקום מיוחד בתרבות היפנית והוא מקודש בעיניהם. במשך מאות שנים ההעפלה על ההר הייתה טקס דתי. כתות מסוימות סגדו להר וציירים יפנים רבים הנציחו אותו בסדרות ציורים מפורסמות. נתרשם מעוצמתו ונמשיך בדרכנו למאטסומוטו (MATSUMOTO) הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר בטירת מאטסומוטו, המכונה גם המצודה השחורה. הטירה נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. בתום הביקור ניסע לטקייאמה, עיר עתיקה בלב הרי האלפים היפנים. לינה בטאקאיימה.

יום 6/ טקייאמה – שיראקווה גו- קנאזאוו`ה

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך סיור בטקייאמה. נבקר בשוק הבוקר על גדת הנחל, נטייל ברחוב המרכזי, סונומאצ'י, המאופיין בבתים מיוחדים לאזור האלפים היפנים. ניכנס למוזיאון המיוחד  Yatai kaikan - שם נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה בתקופת הפסטיבלים , למצעד מרהיב ברחובות העיירה. נמשיך בנוף האלפיני ונגיע לשיראקווה גו,  עיירה אשר שימרה את אופייה במשך מאות שנים והוכרזה כאתר מורשת עולמי. בתי העיירה בנויים בסגנון הנקרא "גאשו זוקורי" , המאפשר לשאת את השלג הכבד שיורד בחורף. נבקר במוזיאון הפתוח המשחזר את סגנון הבנייה הייחודי לאזורי ההרים. נמשיך ונשוטט ברחובות הצרים ובסמטאות העתיקות של העיירה. נמשיך בנסיעה ללינה בקנאזאוו`ה -בירת מחוז אישיקאוו`ה.

יום 7/ קנאזאוו`ה –קיוטו, רובע גיון

נבקר בקנאזאוו`ה המהווה דוגמא לשילוב של קידמה ומסורת חיה ותוססת, והיא אחת מערי הטירה האופייניות שנותרו ביפן. כיוון שלא הופצצה במלה"ע השנייה נותרו בה שכונות שלמות המשמרות את אווירת העיר העשירה בהיסטוריה ואתרים. נבקר בגן קנרוקואן -  Kenroku-en , הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך לרובע נגאמאצ`י, רובע הסמוראים השקט, אשר אכלס את מעמד הסמוראים ששירתו את הלורד מאדה ביפן הפיאודלית. הבתים, המוקפים בחומת בוץ עם גגון רעפים מסורתי, השתמרו כמות שהם והרחובות שימרו את אווירתה המסורתית של יפן.  נבקר בבית מיוחד שכזה ונתרשם מהעיצוב הבית והגן המקסים הסובב אותו. בפאתי השכונה בתי סוחרים ואומנים - שחלקם גם פתחו שעריהם לביקור תיירים. נרד במורדות האלפים לכיוון קיוטו. עיר עם מקדשים מחודדים בנויים בסגנון מסורתי, גנים מעוצבים עם שבילי חצץ, ורובע הגיישות גיון . זוהי קיוטו, המרכז התרבותי של יפן ואחת הערים הבודדות ביפן שעדיין שומרות על צביון יפני עם מקדשי  זן מהיפים  שיש, מסלולי הליכה שלווים, וכמובן – ארמון הקיסרי המרשים. נבקר ברובע גיון הנודע, מרכז חיי הלילה של קיוטו בו מתגוררות, הגיישות והמייקות. נסייר רגלית בין בתי התה והסמטאות הצרות. לינה בקיוטו. 

יום 8/ קיוטו , בירתה העתיקה של יפן

נצא ליום טיול מקיף בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נתחיל בביקור במקדש הזן ריואנג'י הידוע כ"גן הסלע" הייחודי במינו ביפן. נמשיך לשוק האוכל והפולקלור היפני של נישיקי והמדרחוב הססגוני נבקר בטירת NIJO ומקדש קינקאקוג' (Kinkaku Ji) הבנוי על אגם קטן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. נמשיך למקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) ,החולש על העיר ממרומי גבעה ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו עם סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים.  בסיום הטיול בעיר, נחזור למלון בקיוטו.

יום 9/ קיוטו -  נארה-נסיעה ברכבת הבולט המהירה להירושימה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בנארה- בירתה הראשונה של יפן. נארה נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נסייר בפארק ונבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) , מבנה העץ הגדול בעולם ובו פסל בודהה ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) המקושט באלפי פנסים עשויים אבן וברונזה. בתום הביקור, העברה לתחנת הרכבת באוסקה ונסיעה להירושימה, ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen  -פאר מערכת התחבורה היפנית. לינה בהירושימה.

יום 10/ הירושימה-ביקור באי מיאג'ימה , משכן השינטו -אוקיאמה

לאחר ארוחת הבוקר. נצא בשייט לאי מיאג'ימה – אי המקדש שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו ונחשב לאחד מאתרי הטבע היפים ביפן! נסייר באי ונבקר במקדש איטסוקושימה Itsukushima shrine הציורי והמרתק הוא המקדש הצף. נשוב להירושימה לביקור בפארק השלוו, שהוקם אחרי מלחמת העולם השנייה. זהו פארק מיוחד אשר נועד להנציח את שעבר על הירושימה ותושביה ברגע הטלת הפצצה האטומית ובתקופה שלאחר מכן. במהותו, הפארק מסמל את השאיפה להשגת שלום עולמי. מרגש במיוחד פסל הילדה עם העגור המסמל ביפן אריכות ימים.  נמשיך בנסיעה ללינה באוקיאמה.

יום 11/אוקיאמה – קובה הגשר התלוי- אוסקה, מגדל אומדה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל העיר קובה ונצעד על גשר "אקאשי קאיקו" האדיר, הגשר התלוי הארוך בעולם (אורכו כ-4000 מטרים!) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לבין האי שיקוקו. נסייר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. נגיע לסיור באוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן ובירת מחוז אוסקה בחבל קנסאי שעל האי הונשו. נעלה לתצפית על העיר מאומדה סקיי בילדינג, גורד השחקים השנים עשר בגובהו באוסקה, יפן, ואחד מהסמלים המוכרים בנוף של העיר. הוא מורכב משני בניינים בעלי 40 קומות כל אחד המחוברים ביניהם בגשר ובעלי חלק עליון משותף. גובהו של הבניין הוא 173 מטרים ותוכנן על ידי הירושי הרה.לינה באוסקה.

ימים 12-13 / אוסקה – טיסה חזרה לת"א

יום אחרון בטיולנו המיוחד. נמשיך את סיורנו בטוקיו הסואנת . העברה לשדה התעופה וטיסה דרך יעד ביניים, לתל אביב (הגעה לארץ ביום 13).

*סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות.

לכל הטיולים המאורגנים ליפן  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018