03-6226666
להזמנות

טיול למצרים כולל שייט 5 כוכבים CAI

אז זהו – שבים לבקר במצרים!!!  שכנתנו מדרום גדושה באתרים מרתקים מתקופות שונות בהיסטוריה הארוכה שלה.  היובש במדבריות המכסים את רובה של המדינה הענקית תרם לשימור הממצאים שבה, כך שבסיורים לאורך המסלול נוכל להכיר מקרוב את התרבות העתיקה, וגם ללמוד על ההיסטוריה המודרנית ולהבין את המצב בה כיום. 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול למצרים


יום 1 –טיסה לקהיר: 

נפגש בשדה התעופה ונטוס ישירות לקהיר.  עם ההגעה נצא לסיור בקהיר העתיקה.  נבקר בפוסטאט -  מקום ייסוד העיר, ונכיר את האתרים החשובים לשלוש הדתות. נשוטט בין מסגדים, נבקר בכנסיה קופטית ונלמד על הכת הנוצרית העתיקה והמיוחדת הזו.  נשמע על התמורות שחלו בשנים האחרונות ביחסים בין הרוב המוסלמי שסביבם לקופטים.  נמשיך אל בית הכנסת העתיק בן עזרא, המקום בו נמצאה הגניזה הקהירית בסוף המאה ה19.  ארוחת ערב ולינה בקהיר. 

יום 2 – סביבות קהיר: 

ממפיס, סקארה,יום שכולו יתמקד בראשית הממלכות העתיקות במצרים.. ניסע  דרומה לסיור בממפיס (הלא היא מוף המקראית), בירתה הקדומה של מצרים.  נמשיך לסיור בסקארה ואתריה. כאן נבנו המנונמנטים הקדומים ביותר בהיסטוריה הארכיאולוגית של מצרים. נבקר בפירמידת המדרגות הנחשבת למבנה האבן המונומנטלי הקדום בעולם, בקברי האצילים (מצטבות), ונראה על קירות הקבר מחזות מרגשים מחיי היומיום במצרים העתיקה – אמנות נפלאה מלפני כ-4,300 שנים. נמשיך אל הסרפאום - בית קברות תת קרקעי בו נקברו פרים קדושים - "האפיס" - בסרקופגים של מעל 60 טון !!  לינה בקהיר.


טיול מאורגן למצרים 

ימים 4- 5 לוקסור:

נבלה יומיים בלוקסור ונכיר לעומק את פאר היצירה המצרית מתקופת הזוהר של הממלכה החדשה. נטייל בגדה המערבית של הנילוס – במקדש המוות של רעמסס ה-3 במדינת האבו, בכפר הפועלים בדיר אל- מדינה, במקדש המוות המפורסם של המלכה חתשפסות שבדיר אל- בחרי, במספר קברי אצילים, וכמובן בעמק המלכים שם נבקר במספר קברים, כולל הקבר של תות אנך אמון. בערב נצא לסיור במקדש לוקסור המואר. לינה בלוקסור,. למחרת המשך סיורים בלוקסור ולקראת ערב נעלה לספינת הנהר בה נלון.

יום 6 מקדש קרנק , שייט:

היום נבקר במקדש קרנק, מהמקדשים הגדולים בעולם. המקדש נחשב פלא ארכיטקטוני מופלא ומרתק. במקדש ניצבים על שטח של 6,000 דונם 134 עמודים עצומים בגובהם ובגודלם, לידם שדרות של פסלים, ספינקסים, אובליסקים ועוד. במרכז המקדש נמצא האגם המקודש שלו. אחה"צ נתחיל בשייט דרומה לכיוון העיר אדפו. לינה בספינה.

יום 7 אדפו, אסואן, שייט:

בבוקר ניסע בכרכרות רתומות לסוסים לביקור במקדש אדפו. נשוב לספינה לארוחת בוקר ונמשיך בשייט. בשעות בין הערביים נגיע לביקור ב-"מקדש הכפול" בקום אומבו, המוקדש – שלא כמרבית המקדשים במצרים הקדומה – לשני אלים, הורוס וסובק. בערב ,נשוב לספינה ונמשיך בשייט לאסואן שבדרום מצרים. לינה בספינה.

טיול מאורגן למצרים


יום 8 -אבו סימבל,  סכר אסואן, שייט: 

השכם בבוקר, נעלה על אוטובוס אשר ייקח אותנו  לאבו סימבל . נבקר במקדש שהועתק ממקומו המקורי לקראת בניית סכר אסואן, מפני מימיו הגואים של נהר הנילוס שיצרו את אגם נאצר.  נסייר בסכר אסואן, נראה את האובליסק הבלתי-גמור במחצבות הגרניט ונבקר במקדש פילה, המוקדש לאלה איזיס. אחר הצהרים נשוט בפאלוקה (סירת מפרש מסורתית) סביב האיים אלפנטינה (יב העתיקה), קיצ'נר (עליו שוכנים הגנים הבוטניים) והמוזוליאום של אגא ח'אן. לינה בספינה. 


יום 9 – טיסה לקהיר: 

אחרי ארוחת הבוקר בספינה, העברה לשדה התעופה וטיסה לקהיר. נבקר במוזיאון המצרי – אחד מחשובים בעולם – ובו נראה, בין היתר, את אוסף המוצגים שנמצאו בקברו של תות-ענך-אמון.  .  נערוך תצפית מרהיבה על קהיר המודרנית והעתיקה,  ממצודת "צלאח א-דין" הידועה גם בשם מצודת קהיר.  בתחומי מצודת צלאח א-דין נמצא גם מסגד מוחמד עלי המשמש גם כקברו של מוחמד עלי, גדול שליטי מצרים בעת החדשה. נסיים בביקור בשווקים הצבעוניים בח'אן-אל-ח'לילי. לינה בקהיר.

יום 10  - קהיר, טיסה לארץ:  

העברה לשדה התעופה לטיסה בחזרה ארצה.

טיול מאורגן למצרים

לכל הטיולים המאורגנים למצרים  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018