03-6226666
להזמנות

אוסטרליה וניו זילנד המסלול המקיף, חצי פנסיון 27 ימים/24 לילות NZA

אוסטרליה וניו זילנד המסלול המקיף

חצי פנסיון

24 לילות – 27 יום

 

אוסטרליה - היבשת החמישית שוכנת בפסיפיק, קולוניה בריטית לשעבר השומרת על צביון בריטי, אחת המדינות המגוונות והמלהיבות בעולם. מולדתם של הקנגורו והקואלה, ארצם של האבוריג'ינים הילידים המקומיים , נופים בתוליים חופים לבנים ומרחבים עצומים בשילוב יערות גשם וערים תוססות. נבקר בסידני העיר היפה בעולם, קיירנס עיר הנופש ומחסום האלמוגים הענק ונסיים במלבורן העיר האלגנטית בדרומה באי פיליפ נראה את מצעד הפינגווין הכחול הקטן .

 

ניו זילנד - מורכבת משני איים גדולים "האי הצפוני" ו"האי הדרומי" ומספר איים קטנים. טיול בניו זילנד הינו מסע מרתק בין תרבות וטבע, בין ים לאדמה. נתחיל בקרייסטצ'רץ' העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והשנייה

בגודלה בני זילנד. נרד דרומה לאורך תופו המזרחי המרתק של האי הדרומי הנושק לאוקייאנוס הפאסיפי בדרכנו נבקר בעיר דנידין ששמרה על צביונה הבריטי, במרכז המבקרים נראה את האלבטרוס העוף הגדול ביותר. ניסע ונבקר לאורכם של הקטלינס אותו חוף פראי בעל תופעות טבע מוזרות ייחודיות. נגיע לאינברקרגיל העיר הדרומית ביותר בניו זילנד ממנה נעלה צפונה לחופו המערבי של האי הדרומי, נחנה בעיירת הנופש טה אנאו ונשוט בפיורד עמוק וארוך מילפורד סאונד. העיר בה נבלה היטב קווינסקטאון היא המבוקרת ביותר בניו זילנד. משם לארץ הקרחונים, לעיירה פרנץ ג'זף. צפונה למושבת כלבי ים ותופעת סלעי הפנקייק. מהעיירה נלסון נצא לשייט בים ולמסע רגלי ביער לחופו של מפרץ מדהים ביופיו. נחצה את המיצר בין האי הדרומי והצפוני לביקור בעיר הבירה וולינגטון. נחנה בעיר נאפייר כדי לחזות במושבת עוף הסולה המרתקת. רוטורואה , איזור געשי ער ולוהט, לב איזור בני המאורים המיעוט הניו זילנדי, נפגוש ונכיר את התרבות המאורית . נסיים את ביקורנו בעיר הגדולה והיפה אוקלנד על אתריה התוססים המעניינים.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לאוסטרליה וניו זילנד


יום 1/ תל אביב – סידני  

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד ביניים לסידני. לינה במטוס.

יום 2/ סידני

הגעה בשעות הערב לסידני, העיר הוותיקה באוסטרליה, נחשבת לעיר היפה בעולם, שוכנת לחופי מפרצים, בעיר אווירה נינוחה ורגועה וכאן טמון סוד הקסם שלה, קיסמה של העיר מושך אליה מיליוני תיירים
מדי שנה. הנמל היפהפה של סידני, בית האופרה המפורסם המעטר אותו, גשר המפרץ הם מהאייקונים המפורסמים של אוסטרליה. העברה למלון להתארגנות ומנוחה.

יום 3/ סידני : אל שמורת ההרים הכחולים וחוות החיות פדרדייל

היום נבקר בחוות חיות אוסטרליות-  פדרדייל- בחווה נוכל לראות את הקנגורו, את הקואלה, את הוומבט, את הדינגו ועוד רבות אחרות. ניסע לשמורת ההרים הכחולים, אלה יערות עד, וצמחייה מיוחדת. נתרשם מעמק ג'מיסון ומסלעי הענק המכונים " שלושת האחיות ".  לאחר שנרד במסילת הברזל המיוחדת ולאחר מסלול הליכה קצר שממנו נוכל לצלם את התופעה המיוחדת. נעפיל חזרה ברכבל. ארוחת צהריים במסעדה מקומית. נחזור לסידני, בערב העיר התוססת מציעה לנו שוב את אזורי הבילויים התוססים דארלינג הארבור, רוקס, צ'יינה טאון ועוד.

יום 4/ סידני חוף מנלי

יום נוסף בעיר היפה, נסייר במרכז העיר , נראה את מרכז המסחר העתיק ויקטוריה, את המזח התוסס של העיר, נצא לרציף ממנו נשוט במעבורת לחוף היפה והתוסס ביותר של סידני ואוסטרליה בכלל – חוף מנלי ועיירת הבילויים הצמודה לו. במנלי נבלה ונטייל לאורך הטיילת הנודעת עד לשלי ביץ', ונוכל לטעום מהשפע הרב של המסעדות, הבארים, הפאבים חנויות הממכר, מופעי הרחוב והחוף. לפני שנחזור למרכז העיר נעצור לאכול ארוחת צהרים באחת המסעדות בעיר ולאחר מכן נשוב בשייט למרכז העיר. נסיים את ביקורנו בסידני בביקור באקוואריום הענק.

יום 5/ סידני – קיינס

נצא בטיסה לקיירנס, עיר נופש צפונית באיזור הטרופי של אוסטרליה הענקית. בדרך למלון נערוך סיור פנורמי. בערב נצא לטייל בעיר התוססת ובשוק הלילה שלה. ארוחת ערב ולינה בקיירנס.

יום 6 קיינס - קורנדה

היום נעלה לאיזור קורנדה ברכבל, בעבר עלתה להר רכבת קיטור אשר שימשה את אנשי המכרות והתיירים שבאו בעקבותיהם. נראה את ההתיישבות הראשונה על ההר בעיקר של כורי "אופל". נטייל בין אמני עבודות היד. נרד מההר עם רכבל מהארוכים ביותר בעולם הישר לכפר תרבות האבורג'ינים הצפוניים לביקור תרבותי מעניין. ארוחת ערב ולינה בקיירנס.

יום 7/ קיינס – מחסום האלמוגים

נשוט בספינה גדולה אל מחסום האלמוגים הענק מול חופי אוסטרליה ונבלה יום שלם בשחייה, צלילה עם שנורקלים, תצפית תת מימת על ריף האלמוגים גם מסירת זכוכית וגם ארוחה טובה על גבי הדוברה.
ארוחת ערב ולינה בקיירנס.

 

יום 8/ קיינס - מלבורן – האי פיליפ

לאחר ארוחת בוקר העברה לשדה התעופה וטיסה למלבורן , נצא לסיור בעיר, נראה את הבית בו נולד קפטן קוק, הבית הועבר ממקום הולדתו באנגליה, את בניין התערוכות הבינלאומי, את "מגדל אייפל" הניצב
במרכז האומנותי ויקטוריה, בניין התיאטרון המשמש גם כבית האופרה והבלט, גשר הנסיכים, קתדרלת סנט פול, הכיכר המרכזית ובה מזרקות, מפלי מים, נבקר בגן הבוטני היפה ובהיכל הזיכרון לחללי אוסטרליה במלחמות השונות. בערב נשוטט באיזור בבילויים, המסעדות והקזינו.

יום 9/ מלבורן – שוק ויקטוריה, האי פיליפ – מצעד הפינגווין הכחול

היום נשלים את סיורנו במלבורן, ניסע לביקור לגבעות דנדנונג, נטייל בין עצי האקליפטוס האופיניים לאוסטרליה נראה את ציפורי התוקי החביבים הידידותיים, נבקר בשוק ויקטוריה המפורסם.
אחר הצהריים ניסע דרומה לאי פיליפ כדי לראות את מצעד הפינגווין הקטן יוצא מהים כדי להאכיל את גוזליו ולבלות איתם את הלילה. נחזור למלבורן מאוחר.

יום 10/ מלבורן - כרייסטצ'רץ

לאחר ארוחת בוקר נצא בטיסה העיר הגדולה ובירת האי הדרומי כרייסטצ'רץ.זו העיר השנייה בגודלה בניו זילנד. בהגעה נצא לסיור בעיר בעלת האופי הבריטי, נבקר בכיכר הקתדרלה, בגן הבוטני היפה, נראה את הפרקים הרחבים של העיר,ונטייל במדרחוב התוסס. הלינה בכרייסטצ'ירץ'.

ארוחת ערב במסעדה מקומית.

יום 11/ כרייסטצ'רץ – דונדין

היום נתחיל את מסענו לאורך חופו המזרחי של האי הדרומי הנושק לאוקייאנוס הפאסיפי. בדרכנו נבקר בעיירה אומרו , העיר הלבנה אשר נבנתה במאה ה 19 מאבן גיר בהמשך ררכנו נרד לשפת האוקייאנוס במוראקי כדי לראות פלא גיאולוגי בלתי מוסבר – כדורי סלע ימי בעלי מירקם משונה ביותר. נגיע בסופו של יום לדנידין ,עיר אלגנטית בצביון בריטי מודגש , נעלה לחצי האי אוטאגו למרכז המבקרים של האלבטרוס, העוף הגדול ביותר. לינה וארוחת ערב בדנידן.

יום 12/  דונדין – איברקרגיל, דרך הקטלינס

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעיר דונדין. בככר המרכזית, תחנת הרכבת המיוחדת, בית העירייה, רחוב בולדווין התלול , נראה את האוניברסיטה הראשונה של ניו זילנד ואת הגן הבוטני.
נצא בנסיעה דרומה על דרך הקטלינס, זו דרך לאורכו של חוף פראי משובץ בסלעים, במושבות אריות ים, במפלים, בעיירות חוף קטנות, בתצפיות גבוהות ובנופים מדהימים. בסופו של יום נגיע לעיר הדרומית ביותר בניו זילנד- אינברקרגיל.

יום 13/ איברקרגיל - טה אנאו

הים נתחיל את מסענו צפונה ומערבה לצידה השני של ניו זילנד, ניסע באיזורים חקלאיים נרחבים ושדות מירעה ענקיים של כבשים , נגיע לחופו של אגם לעיירת הנופש טה אנאו בה נלון.

יום 14/ טה אנאו : מילפורד סאונד- קווינסטאון

יום של חוויה בלתי נשכחת, נצא לפארק הלאומי פיורדלנד ארץ הפיורדים דרך יערות גשם, קרחונים ופסגות הרים מרהיבות. חומות סלע אדירות, נעבור במנהרת "הומר" החצובה בתוך ההר לכיוון מילפורד סאונד הפיורד המפורסם, נשוט בספינה לאורכו עד היציאה לים טסמן.
לאחר השייט נצא בנסיעה אל אגם ווקאטיפו המרשים, אזור האגם הינו אחד האזורים הבתוליים והטבעיים ביותר בניו זילנד, נגיע לעיר קווינסטאון לחופו של האגם. זו עיר תיירות המבוקרת ביותר בניו זילנד. ארוחת ערב ולינה בעיר

יום 15/ קווינסטאון וסביבתה

היום נבקר באתרים סביב קווינסטאון, ניסע ונבקר בעיר מחפשי הזהב ארוטאון. נבקר באתר הבנג'י המקורי והמפורסם של קווינסטאון . ננסה לטוס מלאי אנדרנלין על פני הנהר בסירת הסילון. נמשיך ונטייל ברחובותיה התוססים, בערב נעפיל ברכבל אל פסגת הר בוב, שם נצפה על העיר המדהימה ונאכל ארוחת ערב במסעדה הצופה על נופים מרהיבים באחת הערים היפות בעולם.

יום 16/ קווינסטאון - וואנאקה - פרנץ ג'וסף

היום ניסע צפונה לארץ הקרחונים, נתחיל באיזור קרומוול המרכז החקלאי של ניו זילנד, משם נמשיך לעיירה וואנקה השוכנת על גדת אגם בשם זה לביקור בעולם הדימויים והאשליות של סטיוארט לנדסבורו יוצר מוכשר שבנה מוזיאון מעניין. נמשיך בנסיעה דרך נופים ואגמים באזור האלפים הדרומיים , נעבור במעבר האסט העמוק והמרשים עד הגיענו לעיירה הציורית פרנץ ג'וזף בה נלון. ארוחת ערב במלון.

יום 17/ פרנץ ג'וזף הקרחון והעיירה - הוקיטיקה – גריימאות

אנו נמצאים בארץ הקרחונים הידועה בנוף של הרים מושלגים, יערות עד, אגמים ושני הקרחונים המפורסמים פרנץ' ג'וזף ופוקס. נצא לטיול רגלי ונצפה על קרחון פרנץ ג'וזף. נמשיך בדרכנו צפונה. נבקר בעיירה הוקיטיקה בירת אבן הג'ייד – הירקן, שם נתרשם ממרכזי השיווק והמפעל המפורסם של האבן שלה משמעות סימבולית ושימושית עבור המאורים. נצא לקניון הוקיטיקה לביקור רגלי מרתק לאורך הנהר. ארוחת ערב ולינה בעיר גריימאוס.

יום 18/ גריימאות – נלסון

ניסע צפונה לאורך החוף אל אתר סלעי הפנקייק. השוכנים לחוף הים ובו מצויים סלעים ענקיים הנראים כמו ערמת פנקייקים. בשעת הגאות כאשר מכים הגלים בסלעים, נקווים המים לחורים שבסלע .
נמשיך צפונה לכוון הקייפ הצפוני ווסטפורט לאורך החוף המערבי של האי הדרומי, נצא לטיול רגלי על קייפ רוח הסערה ובדרכינו נראה מושבת כלבי ים. ים. נמשיך דרך אגמי טטמן לעיירה נלסון אל בית המלון לארוחת ערב וללינה.

יום 19/ נלסון – שמורת אייבל טסמן

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא ליום מלא אטרקציות. נתחיל בשמורת הטבע אייבל טסמן המכונה על שמו של מגלה ניו זילנד. נשוט לאורך החופים הצפוניים של האי הדרומי טונגה ונתרשם מהצמחייה העשירה ומחופי הים. נשוט במפרץ ונצא למסע רגלי של כ 5 שעות לחוף מידילנד ומפרץ בארק, נשוט חזרה לכיוון קאיטריטרי ולאחר מכן נחזור למלוננו לארוחת ערב בנלסון.

יום 20/ נלסון -פיקטון - וולינגטון

נצא בנסיעה דרך היערות העבותים של מרלבורו, נצא בשייט במעבורת, נחצה את מיצר קוק המפריד בין האי הדרומי לצפוני, במהלך השייט נצפה בנופם המרהיב של האיים במיצר במפרצים ובמצוקים יפהפיים. נחצה את המיצר ונגיע לעיר הבירה וולינגטון, ארוחת ערב ולינה בעיר.

יום 21/ וולינגטון – נאפייר

נצא לסיור בעיר וולינגטון, נערוך תצפית מרהיבה על העיר ממרומי הר ויקטוריה. בהמשך נבקר בגנים הבוטנים היפים של העיר, דרך מתחם הפרלמנט ומרכזה התוסס של העיר לביקור במוזיאון הדגל - "טה פאפא " העשיר במוצגים אומנותיים מיוחדים, מכל תחומי החיים. בתם הביקור נצא בנסיעה ארוכה צפונה דרך שדות, כבשים, פרות, צבאים ואיילות נגיע אל העיר הקלאסית נאפייר אשר נפגעה מספר פעמים ברעידות אדמה, לאחרונה לפני שנתיים ונבנתה מחדש באותו סיגנון ישן כשהיתה, ארוחת ערב ולינה.

יום 22/ נאפייר – רוטורואה

נתחיל את היום בביקור בשמורת הסולות, עופות מים גדולים ומצחיקים בצהוב-לבן, שמקננים במושבה גדולה בקייפ קידנפרז, מפרץ מבודד באזור נאפייר. זהו אתר בחלק המזרחי של האי הצפוני בניו זילנד. הסולות עפות מעל הראש חוויה נהדרת. בסיום ניסע בדרך ארוכה לאורכה נראה את אגם טאופו הגדול ביותר בניו זילנד נבקר במפל הוקה השוצף, נגיע לרוטורואה לארוחת ערב ולינה.

יום 23/  רוטורואה - אגרודום - והעמק הוולקני

יום שלם של ביקורים מרתקים לפנינו, במהלכו נבקר בחוות הכבשים הנודעת – אגרודום, שם נקבל המחשה, לתעשיית הכבשים האדירה של ניו זילנד, כולל כלבי רועים, גז, ותצוגה חקלאית כוללת. את יתרת היום נקדיש כמובן לאתרי הגייזרים ומרכז התרבות והפולקלור המאורי, רוטורואה הינה בירת הגייזרים והתופעות התרמיות של ניו זילנד וגם מרכזה של התרבות המאורית, נמשיך לביקור בכפר התרמלי ווקרווהרווה – טה- פויה שם נראה בריכות בוץ מבעבעות , גייזרים ועדויות היסטוריות לתרבות המקומית. נלמד אודות התרבות המרתקת במרכז המבקרים. בהמשך נטבול במעיינות החמים בעיר. בערב לארוחת ערב בשילוב מופע מאורי ונחזה בריקודים ושירים ממיטב התרבות המאורית בשיתוף הקהל הרחב.

יום 24/ רוטורואה – אוקלנד

נסיעה לאוקלנד- העיר הגדולה והחשובה ביותר בניו זילנד, עיר המפרשים. אוקלנד היא עיר נמל גדולה השוכנת לחוף הים ומשמשת כשער כניסה חשוב למדינה רחוקה זו. נתחיל בסיור בעיר, נראה את שכונותיה היפות, הנמל, הפרקים, המפרץ וגשר המפרץ ועוד... ארוחת ערב ולינה.

יום 25/ אוקלנד

נפתח את היום בביקור במוזיאון המלחמה הלאומי של ניו זילנד, נראה שם את מורשת המדינה והעם במוצגים יפים מוסברים היטב .בהמשך נעלה תצפית מפסגתו של הר הגעש הרדום – "הר עדן " שם נוכל לראות את העיר וסביבותיה ולהציץ לתוך לועו של הר הגעש הרדום. לאחר הסיור ניסע בדרך ציורית נחלוף על פני הרחובות הראשיים, אזור העיר התחתית המרשים, בהמשך נערוך היום ביקור מיוחד בעולם התת ימי
קלי טרלטון ונתרשם מתצוגה מעניינת של חוקרי אנטארטיקה שכידוע חלק ממנה שייכת לניו זילנד. נראה ייצורים ימיים, נראה את הפינגווינים המלכותיים . נעלה לתצפית ממגדל השמים בלב אוקלנד עיר המפרשים. ארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית.

יום 26/ אוקלנד – תל אביב

טיולנו הסתיים. לאחר ארוחת הבוקר ולפי שעת הטיסה, נעבור לשדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים לתל אביב.

 

לכל הטיולים המאורגנים לאוסטרליה  
לכל הטיולים המאורגנים לניו זילנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018