03-6226666
להזמנות
אודותינו
לוח טיולים
טיולים לפי מדינות
סיפורי מילניום
המדריכים שלנו
לוח הרצאות
צור קשר

טיולים מאורגנים לאמריקה הלטינית

צוות מילניום

למי שמחפש טיול עוצמתי ומיוחד, אין כמו טיול לאמריקה הלטינית. מרכז ודרום אמריקה אלו אזורים מדהימים ביופים, כפי שאין בשום מקום אחר בעולם, וכל מי שטייל באזורים אלו יעיד כי כל יום בטיול זה הוא חוויה בפניה עצמה ועולם בפני עצמו. רבים מהמטיילים ביבשת גם שבים וחוזרים מדי שנה, כל פעם לביקור באזור אחר. 

באמריקה הלטינית זוכים לצפות באוצרות טבע מרהיבים הנמצאים אך ורק ביבשת זו וכן נהנים ממפגשים נדירים עם מגוון תרבויות שונות ועתיקות המשמרות את דרכיהן המסורתיות עד היום.
מכיוון שיש הרבה מה לראות ולחוות הטיולים הם בדרך כלל ארוכים – מעל 10 ימים ולעיתים מעל 20 ימים וכמו כן הם נבנים ומתוכננים במסלולים מגוונים ושונים כך שכל אחד יכול למצוא את המסלול המתאים לו. 

הטיולים המאורגנים הקלאסיים לדרום אמריקה כוללים בדרך כלל טיול במדינות האש וחבל פטגוניה המלווה את ארגנטינה וצ'ילה. טיול מאורגן לארגנטינה צ'ילה וברזיל, כולל ביקורים בבואנוס איירס, שייט על הפראנה דלתא אל העיירה טיגרה, קלפטה, קרחון אופסלה, קרחון ספגציני, קרחון פוריטו מורנו, טורס דל פיינה , אזור פטגוניה, מפלי האיגווסו, בצד הארגנטינאי ובצד הברזילאי, סכר האיטייפו וכמובן ריו דה ז'נרו. בטיול לפרו זוכים גם להכיר את תרבויות האינדיאנים ולנים בג'ונגל האמזוני בפוארטו מלדונלדו. 

כשמדברים על טיול למרכז אמריקה, אנו נוהגים להוציא קבוצות לטיול מאורגן בקובהטיולים מאורגנים בקוסטה ריקה וכמובן שכנותיה האקזוטיות - מקסיקו וגואטמלה. בקוסטה ריקה למעשה מבקרים ביהלום שבכתר של מרכז אמריקה- זו מדינה שקטה ושלווה, רוויה באתרי טבע ובטיול משלבים צפייה בחיות בר, טיול לאורך החופים הלבנים והנקיים ובקיצור זהו גן עדן של תיירות טבע שהפך את המדינה לאחד מהמקומות היפים בעולם. בטיול מאורגן למקסיקו מגיעים לארץ ענקית ורחבת ידיים המצטיינת במגוון רחב של קבוצות אתניות ססגוניות וצבעוניות וכן חטיבות נוף עוצרות נשימה. בטיול מאורגן לגואטמלה מגיעים למדינה המאופיינת ברוב אינדיאני טהור, שם פוגשים את צאצאי האצטקים והמאיה. רבים מגדירים את גואטמלה כיפה והמרתקת בארצות יבשת אמריקה. 

טיול לדרום ומרכז אמריקה זהו טיול של פעם בחיים, הזדמנות לחוות חוויה תרבותית ייחודית ומרתקת, כזו שדמיינו וטיפחנו אותה בראשנו במשך השנים. חוויה מלאת הרפתקאות, ריחות, טעמים, תמונות, צבעים וצלילים שונים ממה שידענו - יעד של פעם בחיים. 

לסיכום, המדינות הלטיניות שבמרכז ודרום אמריקה מציעות למבקרים בה שפע של טעמים, ריחות ותרבות. ביקור במקדשים עתיקים, ערים מפותחות ואוצרות טבע קסומים. נשמח לראותכם בטיולים המאורגנים שלנו ברחבי העולם. טיולי מילניום – לטייל עם המומחים. 

חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט - מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל - נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018