03-6226666
להזמנות

חופשה בתאילנד כולל בנגקוק, צפון ונופש בפוקט מסלול לסוכות, THA

*טיסות ארקיע*

טיול של איים אקזוטיים, מקדשים מפוארים, נוף פראי, שבטים אותנטיים, אוכל משובח, תרבות והיסטוריה עשירה - זה לא חלום, אלא חלק קטן מרשימת האטרקציות הארוכה המעניקה לממלכת תאילנד הקסומה את מעמדה כאחד ממוקדי המשיכה העיקריים של אסיה.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לתאילנד


יום 1-2/ 11-12.10 ת"א- בנגקוק שייט על נהר הצ'אופיה - כולל סיור ערב ושוק הלילה בבנגקוק:

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ישירה לבנגקוק בירת תאילנד. נחיתה וסיור שבמהלכו נראה את העיר העתיקה, נבקר במקדש וואט טרימיט בו נמצא בודהה היצוק כולו זהב במשקל חמישה טון וחצי, במקדש וואט פו - הבודהה השוכב– אחד המקומות המקודשים ביותר למאמינים הבודהיסטים, נצא לשייט בנהר הצ'אופיה ונצפה על ארמון השחר, נעצור במקדש הדגים והחיים על הנהר ואף נשתתף בהזנתם. בסיום העברה לבית המלון בבנגקוק . לאחר מנוחה במלון נצא לרובע חיי הלילה של העיר, ובו מועדוני הבילוי ודוכני האוכל והקניות. לינה בבנגקוק.

יום 3/ 13.10 פאטייה :

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול לפטאייה - עיירת הקייט הגדולה באסיה. פטאייה שוכנת לחוף מפרץ סיאם ובה חופים, מעגני סירות ומקבץ גדול של מוקדי בידור ובילוי. דרומית לפאטייה נבקר בגני נונג נוץ' העטורים בגנים נפלאים ובחוות האורכידאות המרשימה. נטייל בין פינות החי השונות וביתן הפרפרים, נחזה בתעלולי הקופים, ונראה מופעים המציגים את התרבות הייחודית של בני המקום כגון חתונה מסורתית, אגרוף תאי, קרבות חרבות, שירה וריקודים. ביום זה כלולה ארוחת צהריים שבסיומה נטייל בעיירה, נראה את הטיילת החדשה ונטייל במרכז העיירה התוססת.

שבט ארוכות הצוואר, טיול מאורגן לתאילנד


יום 4 / 14.10 בנגקוק – השוק הצף – מרכז קניות MBK :

הבוקר נצא לכיוון דמנן סדואק, אל השוק הצף הגדול בתאילנד. אך לפני שנגיע לשוק, נבצע עצירה קטנה בחווה לגידול קוקוסים ונראה את שדות המלח. בהמשך נגיע אל השוק הצף, בשייט על סירות ארוכות הזנב ונצפה בחיי השוק המתנהלים על התעלות. נטייל רגלית במתחם הגדול ובדוכני השוק הרבים, ולאחר מכן נמשיך לבנגקוק זמן חופשי לקניות ב-MBK חזרה עצמאית למלון.

יום 5/ 15.10 בנגקוק - צ'אנג ראי - מסאי, משולש הזהב, שייט במקונג:,

נצא לשדה התעופה ונטוס לצפון תאילנד לצ'אנג ראי. בהגעה נצא לביקור בעיירת הגבול הצפונית ביותר בתאילנד-מסאי, נבקר באזור המכונה "משולש הזהב" אשר ממוקם בצומת הגבולות עם בורמה, לאוס ונהר המאה-סאי. זהו אזור ששימש כמרכז לגידול אופיום וסחר שהתנהל על ידי השבטים החיים באזור. נבקר בעיר הגבול ובשוק הבורמזי הענק של מאה-סאי לאחר הסיור נצא לשייט מיוחד בנהר המקונג במהלכו נצפה על הגדות של לאוס ובורמה. נעצור באי האקזוטי - דונסאו . בערב נצא לביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג ראי בה נלון.

יום 6/ 16.10 צ'אנג ראי – שבט ארוכות הצוואר – דוי סוטפ - צ'אנג מאי - ארוחת קנטוק:

נצא לביקור בכפרי שבטי ההרים האותנטיים ובשבט ארוכות הצוואר המפורסם בהמשך נצא בנסיעה לכיוון בירת הצפון צ'אנג מאי. נבקר במקדש החשוב ביותר בצפון תאילנד וואט פראטאט דוי סוטפ אליו נגיע אחרי שנטפס לגובה של 1,200 מ' במעלה הדרקון. רכבל מיוחד יביאנו אל הסטופה המצופה זהב ואל התצפית המרהיבה' בסיום העברה לבית המלון. בערב נצא לארוחת קנטוק כולל מופע ריקודים מסורתיים. לינה בצ'אנג מאי.

טיול מאורגן לתאילנד, פוקט

יום 7/  17.10 צ'אנג-מאי, מופע פילים בעבודה, רכיבה על פילים:  

היום נצא לחוויה בלתי נשכחת - רכיבה על פילים בתוך הנוף הירוק. נעלה בזוגות על גב הפיל ונצא לרכיבה מרגשת. בתום הרכיבה נמשיך ונצפה במופע פילים המדגימים את מיומנויותיהם ואת עבודת הצוות אליה אומנו על ידי המהוטים. נמשיך לרכיבה בכרכרות רתומות לשוורים. רפטינג במבוק על הנהר לאחר מכן ביקור בחוות אורכידאות בה נלמד להכיר את רזי הפרח ואת דרך גידולו המיוחדת. בערב ביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג מאי – אם כל שווקי הלילה. 


יום 8/ 18.10 צ'אנג-מאי, כפרי אמנויות 

ארוחת בוקר ויציאה לביקור בכפרי האומנות המפורסמים של צ'אנג מאי בין השאר נבקר במפעלי עבודות יד המתמחים בתעשיית העץ , המטריות הססגוניות, תכשיטים.  היום נפנק את הילידים בחוויה של טיול אומגה  קנופי " שהוא סיור בריחוף מעל צמרות העצים של יערות הגשם – לכל הילדים בטיול. הטיול נעשה בעזרת אומגות הטיול נעשה בעזרת אומגות ענק בינות לבתי עץ הבנויים בצמרות יער הגשם, כך שמעבר לכיף ולהרפתקה עצמה, ממעוף הציפור ניתן לחוות את יער הגשם באופן אקולוגי וללא הפרעה לחי ולצומח בג'ונגל, בערב נצא שוב לביקור רגלי בשוק הלילה.


יום 9/  19.10 צ'יאנג מאי – האי  פוקט:

העברה לנמל התעופה וטיסה לפוקט,  גן עדן טרופי בדרומה של תאילנד. אחד האתרים הפופולאריים ביותר לבילוי ונופש בתאילנד. בהגיענו נקדיש זמן חופשי ליהנות מהחופים המקסימים, מהשווקים ודוכני המכירה, ממרכז העיר ומוקדי הבילוי הרבים. לינה בפוקט.


יום 10/ 20.10 פוקט – מפרץ פאנג נה – האי של ג'יימס בונד: 

לאחר ארוחת הבוקר נצא למפרץ פאנג נה, בדרכנו לשם נערוך ביקור בחוות גומי בו נלמד את תהליך ייצור הגומי, נעבור במקדש מערת הקופים, נשוט  לאי של ג'יימס בונד, שם צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב", נמשיך בשייט אל כפר הדייגים שם נאכל ארוחת צהרים ונסייר בישוב המוסלמי. לינה בפוקט.


יום 11/ 21.10 פוקט – יום חופשי לנופש ובילויים:

היום ניתן לכם ליהנות מיום חופשי באי: ים, בריכה, חופש ונופש. מלווה הקבוצה ישמח להמליץ על מקומות בילוי. לינה בפוקט. 

טיול מאורגן לתאילנד


יום 12/ 22.10 פוקט – בנגקוק - תל אביב :

בהתאם לשעת הטיסה העברה לשד"ת בפוקט, נטוס לבנגקוק וטיסה מבנגקוק המשך לתל אביב, (לינה במטוס).

יום 13/ 23.10 תל אביב:

הגעה לת"א .

**סדר הביקורים יכול להשתנות **

לכל הטיולים המאורגנים לתאילנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018