03-6226666
להזמנות

חופשה משפחתית בתאילנד כולל בנגקוק, קאנצ'נבורי פאטייה ונופש באי הקסום קו-צ'אנג, 13 ימים / 11 לילות, FTQ

לילדים: פארק המגלשות סיאם, עולם הספארי, רפסודות במבוק, נסיעה ברכבת לגבול בורמה

 
בתאילנד, המשפחות של מילניום חוות חוויה משפחתית מלאה, שנותנת לנו הזדמנות להנחיל לילדינו את אהבת הטבע, לפתח סקרנות לתרבויות שונות, להעשיר את הדמיון ולצבור חוויות משותפות שילוו את המשפחה שנים ארוכות.איים אקזוטיים, מקדשים מפוארים, נוף פראי, שבטים אותנטיים, אוכל משובח, תרבות והיסטוריה עשירה - זה לא חלום, אלא חלק קטן מרשימת האטרקציות הארוכה המעניקה לממלכת תאילנד הקסומה את מעמדה כאחד ממוקדי המשיכה העיקריים של אסיה. סיאם פארק המים כולל מגלשות , עולם הים, עולם הספארי, נשוט בנהר הצ'אופיה, נבקר בשוק הצף, נסיעה ברכבת לגבול בורמה, מפלי ארוואן, רכיבה חווייתית על פילים, שייט בסירות זנב, שייט ברפסודת במבוק 

 בטיסות ארקיע

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול טיול משפחות לתאילנד


יום 1/  ת"א- בנגקוק שוק הלילה בבנגקוק

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לבנגקוק בירת תאילנד.נחיתה בבנגקוק והעברה לבית המלון. לאחר מנוחה במלון נצא לסיור ערב לאיזור שוק ורובע חיי הלילה של העיר, ובו דוכני שוק מרהיבים ומרתקים. 

יום 2/ בנגקוק המקדשים ושייט בנהר הצ'אופיה

הבוקר נצא לביקור בעיר שבמהלכו נראה את העיר העתיקה, נבקר במקדש וואט טרימיט בו נמצא בודהה היצוק כולו זהב במשקל חמישה טון וחצי, במקדש וואט פו - הבודהה השוכב ובמקדש בודהה מאזמרגד – אחד המקומות המקודשים ביותר למאמינים הבודהיסטים. ונבקר בארמון המלך המפורסם. נצא לשייט בנהר הצ'אופיה ונצפה על ארמון השחר, נעצור במקדש הדגים והחיים על הנהר ואף נשתתף בהזנתם. לקראת אחה"צ חזרה לבנגקוק ושם נוכל לערוך קניות במרכז המפורסם MBK חזרה עצמאית למלון. .

יום 3/ בנגקוק – סיאם פארק  המים עם מגלשות

נצא לחוויה בפארק המים עם מגלשות, חוף מלאכותי עם גלים, גן חיות, פארק שעשועים, ועוד. לכל אוהבי המים וספורט מים.  שפע של בריכות, מגלשות מים מכל הסוגים והמינים, מתקנים משפריצי מים, בריכות גלים, גן בוטאני, גן משחקים מרהיב, ואפילו מיני ספארי קטן עם בעלי חיים לטובת הילדים. אך אין ספק שגולת הכותרת של הפארק הוא אטרקציות המים המרהיבות שבו. שתיים מהאטרקציות הרטובות: בריכת הגלים ומגלשת המים האימתנית Speed Slide אף זכו לתואר הבריכה הגדולה ביותר והמגלשה המהירה ביותר בספר השיאים של גינס, ואתם ללא ספק לא רוצים לפספס טעימה מאותן חוויות. לינה בבנגקוק. בשעות הערב הליכה רגלית לביקור בבנגקוק ובסמטאותיה

יום 4/ עולם הים, עולם הספארי ושייט בג'ונגל

היום נבקר בעולם הספארי בו נחזה בחיות בר רבות ובשלל מופעים כדוגמת המופע של "ג'יימס בונד", שבמהלכו נראה את ביצועי 007 בשלל אמצעי פירוטכניקה, פיצוצים, הליקופטרים הנוחתים מעלינו. בקיצור, מופע שאין שני לו במזרח! ועוד צפוי לנו מופע חוויתי של ציפורים מאולפות, ובעולם הים נראה מופע של יונקים ימיים בין היתר גם מופע אגרוף תאילנדי בין קופים וגולת הכותרת של היום היא שייט בתוך ג'ונגל טרופי. לינה בבנגקוק. בשעות הערב הליכה רגלית לביקור בבנגקוק ובסמטאותיה.


יום 5/ בנגקוק – השוק הצף – קאנצ'נבורי - גשר על הנהר קוואי

היום ניסע אל השוק הצף הגדול והססגוני דמנון-סדואק. בדרך נערוך ביקור בחווה לעיבוד אגוזי קוקוס וייצור הסוכר ממנו נתרשם מהנוף החקלאי של עמק נהר הצ'אופריה. כמו כן נעבור בשדות המלח ונלמד על תהליך הייצור. לאחר מכן נשוט בסירות ארוכות זנב אל השוק ונתבונן במסחר המתרחש על גבי הסירות, בהמשך נסיעה לקאנצ'נבורי, אזור עשיר בג'ונגלים ונהרות. נבקר באתרים המפורסמים: הגשר על נהר הקוואי , נבקר בבית העלמין לחללי בנות הברית מימי מלחמת העולם השנייה ובמוזיאון ההנצחה לזכרם של בוני הגשר ונערוך שייט בסירות הזנב על נהר המקונג. בתום הביקור לינה בקאנצ'נבורי.


יום 6/ קאנצ'נבורי – מפלי אראוון – נסיעה ברכבת לגבול בורמה

ביקור וטיול רגלי באחת משמורות הטבע היפות של מחוז בקאנצ'נבורי , "מפלי אראוון" .המסלול הרגלי ייקח אותנו דרך שבעת השלבים של המפלים בתוך יער הגשם , נעצור בדרך ונהנה מרחצה בבריכות הקרירות עם מי הטורקיז וכמובן נהנה גם מארוחת צהריים בטבע קסום ורגוע זה. בהמשך נסיעה ברכבת איטית המאפשרת ספיגת הנוף וחווית הנסיעה . הרכבת יוצאת  מתחנת הרכבת לכיוון גבול בורמה לאורך 60 ק"מ בלתי נשכחים עם נוף מדהים וריח חזק של הצמחייה הגדלה בקטעים חקלאיים לאורך המסילה , לעיתים המסילה עוברת על גשרים שנבנו לאורך קיר מצוקי, הרכבת נוסעת עד לעיירה נאם טוק (Nam Tok). בתום הסיור חזרה ללינה בקאנצ'נבורי.

יום 7 / קאנצ'נבורי – מחנה פילים – רכיבה על פילים ושייט ברפסודות

את הבוקר נפתח עם טרק בג'ונגל רכובים על גבי פילים,  נמשיך בשייט רפסודות במבוק רגוע ושליו על הנהר קוואי.  בשעות הצהריים נמשיך ביקור במחנה הפילים Taweechai בו נצפה בפילים מאולפים המציגים בפני המבקרים את להטוטיהם הכוללים רכיבה, מקלחת, סחיבת בולי עץ, משחקי כדור ועוד. בהמשך נבקר במקדש הסיני ובתום הביקור חזרה ללינה בקאנצ'נבורי.


יום 8 /  קאנצ'נבורי - פאטייה 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנופים המרביהים של תאילנד נעבר פטאייה - עיירת הקיט הגדולה באסיה. פטאיה שוכנת לחוף מפרץ סיאם ובה חופים, מעגני סירות ומקבץ גדול של מוקדי בידור ובילוי.. הגעה והעברה לבית המלון, לאחר שנתארגן נצא לסיור רגלי להכרות ראשונית עם פאטייה.  


יום 9 / פאטייה – קו צ'אנג 

נצא בנסיעה ושייט לעבר האי קו צ'אנג – האי השני בגודלו בתאילנד . האי נמצא במחוז טראט,  באי כ – 5,000 איש המתגוררים במספר כפרים המצויים בעיקר בצידו המזרחי של האי. האי קו צ'אנג הוא רובו ככולו הרים ויערות כאשר יש כביש אחד היקפי המתפתל לאורך החופים. החופים החוליים מצויים בעיקר בצידו המערבי. העברה לבית המלון. לינה בקו צ'אנג.


ימים 10-11 /קו צ'אנג

ימים להנות באי: ים, בריכה, חופש ונופש. מלווה הקבוצה ישמח להמליץ על מקומות בילוי. לינה בקוצ'אנג.


יום 12 / קוצ'אנג  – בנגקוק  - ת"א

אנו נפרדים מהאי הקסום ונוסעים לכיוון בנגקוק , בהתאם לשעת הטיסה העברה לשד"ת בבנגקוק ובהמשך טיסה לתל אביב.
הגעה ארצה ביום 13

לכל הטיולים המאורגנים לתאילנד  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018