03-6226666
להזמנות

צ'ילה ארגנטינה וברזיל פטגוניה מקיף , הרי געש + קרטרה אוסטרל 23 יום/ 20 לילות, PUC

חצי פנסיון

פטגוניה מקיף כולל הרי געש האגמים וקרטרה  אוסטרל

טיול מקיף לדרום אמריקה הכולל ביקור ב-3 מדינות:
ארגנטינה, צ'ילה וברזיל פטגוניה מקיף כולל הרי געש האגמים וקרטראס אוסטראל
דרך נופית מרהיבה - הנופים לאורך פטגוניה הצ'יליאנית עוצרי נשימה, תוואי הנוף משתנה באופן תדיר ומשלב הרים מושלגים לצד אגמים בוהקים בצבעי תכלת וירוק עז, נהרות גועשים ועוצמתיים, יערות עד, מפלים ושדות הקרח הגדולים בעולם מחוץ לקטבים.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לדרום אמריקה
יום 1/2/ תל אביב – אירופה -סנטיאגו דה צ'ילה:

נצא מנתב"ג בטיסה לאירופה ונמשיך לבירת צ'ילה. עיר ספרדית מערבית יפה , לאחר התארגנות נצא לסייר בבירת צ'ילה בין האתרים המרכזיים של העיר, בכיכר הראשית והמדרחוב היפה הגובל בה , נצפה בקתדראלה ובארמון הנשיאות "המונדה" בו נרצח/התאבד הנשיא הקומוניסטי סלבדור איינדה ונצפה בפסלו, ונעלה לתצפית על העיר מהר סן  קריסטובל. נבקר במרכז העיר כולל בכיכר המרכזית, במדרחוב, נראה את הקתדרלה ואת ארמון הנשיאות, נעלה להר סן קריטובל לתצפית מרהיבה על העיר. בסיום העברה ללינה וארוחת ערב במלון.

יום 3/ סנטיאגו דה צ'ילה- טמוקו-פוקון:

לאחר ארוחת בוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס אל טמוקו , בתקווה להגיע לפני סגירת השוק על מנת להנות מהריחות והצבעים , נמשיך לכוון פוקון  – עיירה לשפת אגם וייה ריקה בקרבת הר געש המפורסם והפעיל אשר נמצא בסמוך לעיירה. נגיע לפוקון ללינה וארוחת ערב. 

יום 4/ פוקון-סן מרטין דה לוס אנדס –חציית האנדים - שבע אגמים -ברילוצ'ה:

בבוקר נצא מהעיירה פוקון מזרחה, נסיעה בדרך יפיפייה של נופים מדהימים, אגמים המשתלבם עם השמיים, יערות, וכפרים קטנים מסתוריים. נגיע למעבר הגבול לארגנטינה שנקרא מעבר טרומן וניסע עד עיירה חונין דה לוס אנדס, ומשם נמשיך בדרך של נוף מדברי עד שנגיע לסן מרטין דה לוס אנדס- עיירה ארגנטינאית. נמשיך אל ברילוצ'ה דרך שבעת האגמים ונופים מתחלפים מרהיבים. נתרשם מנוף מעניין וייחודי ביופיו בסופו של יום נגיע לברילוצ'ה- העיירה מזכירה בנופיה הציוריים עיירות שוייצריות, וידועה גם בזכות תעשיות השוקולד המעולה. ארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית.


יום 5 / ברילוצ'ה - הר טרונדור – מפעל שוקולד

נצא לסיור בברילוצ'ה וסביבותיה. ברילוצ'ה הינה עיירת נופש הררית עם חזות שוויצרית, השוכנת לצידו של הפארק הלאומי ה"נהואל הואפי" (NAHUEL HUAPI ). נבקר בהר טרונדור, ונבקר במפעל שוקולד, ונצא לשוטט ולהכיר את מרכז העיירה והאווירה התיירותית. ארוחת ערב ולינה בברילוצ'ה.

יום 6/ ברילוצ'ה – בולסון - טרוולין

בוקר נצא בנסיעה דרומה, אל בולסון עיירה קטנה הנמצאת באיזור יפיפה במרחק של רק שעה וחצי נסיעה דרומית מברילוצ´ה. העיירה יפה ונעימה משם נמשיך בדרך יפהפייה החוצה את מרחב פטגוניה, לאורך רכס האנדים המרשים. הגעה לעיירה טרוולין, ללינה וארוחת ערב.

יום 7/ קרטרה אוסטרל – קרחון ילצ'ו

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל גבולה של צ'ילה לעיירה פוטלפו ונתחיל את מסענו בדרך " קרטרה אוסטרל" – החוצה את חלקה הדרומי של צ'ילה, מהעיר פוארטו מונט מצפון ועד העיירה וייה אוהיגינס בדרום.דרך נופית מרהיבה שאורכה כ-1,000 ק"מ. הנופים לאורך פטגוניה הצ'יליאנית עוצרי נשימה, תוואי הנוף משתנה באופן תדיר ומשלב הרים מושלגים לצד אגמים בוהקים בצבעי תכלת וירוק עז, נהרות גועשים ועוצמתיים, יערות עד, מפלים ושדות הקרח הגדולים בעולם מחוץ לקטבים. כמו כן האזור שופע בצמחייה מגוונת ואקזוטית, וניתן לראות גם חיות בר פטגוניות נדירות לעתים קרובות. לינה וארוחת ערב באיזור.

יום 8/ קרטרה אוסטרל – הקרחון התלוי

היום נמשיך בנסיעה דרומה על רקע נופים קסומים ונעצור לביקור בשמורת "הקרחון התלוי", שקיבל את הכינוי  בשל גושי הקרח הגדולים שצונחים ממנו. בפארק קאולאט (Qeuelat), שבלבו ממוקם הקרחון המרשים, יש מסלולי הליכה מגוונים שחולפים לצד נהרות, הרים עצומים ויערות גשם מרשימים. כל אלה הופכים את הביקור לחוויה מגוונת ומרתקת. לינה וארוחת ערב באיזור.

יום 9/ קרטרה אוסטרל – ריו סימפסון - סורו קסטיו (Cerro Castillo), - קוייקה

היום נמשיך בנסיעה לעבר העיירה קוייקה דרך שמורת "ריו סימפסון" . כבר בכניסה רואים את המפלים המרשימים המעטרים את השמורה, ואפשר לצאת בה למסלולי הליכה מיוחדים. מכאן ממשיכים אל שמורת הטבע סורו קסטיו (Cerro Castillo), המכונה גם "הר הטירה" בפי התושבים המקומיים, על שם ההר המרשים שבמרכזה. זוהי אחת משמורות הטבע היפות בצ'ילה, עם מסלולי הליכה, נהרות, נחלים, מפלים, קרחונים ולגונה יפהפייה.
לינה וארוחת ערב באיזור.

יום 10 / קוייקה – פוארטו מונט –טיסה לפונטה ארנס :

היום נמשיך מקרטרס אוסטראל  ונטוס לפונטה ארנס העיר הדרומית ביותר בצ'ילה. בהגעה  ניסע לשער המערבי  של תעלת מגלן עליה חולש פסלו המזדקר של חוקר הארצות מגלן, המוקף במגוון זנים של עצים עבותים ועתיקים נערוך סיור בעיר , נראה את ככר מונייז גמרו  . בתום הסיור נעבור למלוננו. ארוחת ערב במלון.

יום 11/ פוארטו ארנס

נצא לביקור באיסלה מגדלנה בה יש מושבה של כ 130 אלף פינגווינים. תוך כדי השייט הנהדר במיצרי מגלן נקווה לצפות באריות ים ודולפינים. נחזור לפונטה ארנס ונתחיל בנסיעה צפונה אל פורטו נטאלס
ללינה וארוחת ערב.

יום 12 / שמורת טורס דל פיינה

נצא אל שמורת טורס דל פיינה מהפארקים הלאומיים היפים בעולם. ביקור מקיף בשמורה ממוקמת בצדו הדרומי של הפארק הקרחונים, השמורה משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים. בפארק נוכל לראות קרחונים עצומים וכן את המפורסם שבהם –קרחון הגריי. בנוסף, נוכל גם לראות עשרות מיני זני עופות כגון: הקונדור, יענים, דורסים, פלמינגו ועוד. אנו נבקר גם באגם פהואה, במפל הגדול. לינה וארוחת ערב במלון. 

יום 13/ שמורת טורס דל פיינה - קלאפטה:

היום אנו נפרדים משמורת הפיינה ונוסעים דרך נופיי הפארק המדהים והלגונות ובעליי חיים לעבר העיירה קלפטה בארגנטינה - בירת הקרחונים של דרום אמריקה.  ניסע למלון ללינה וארוחת ערב בקלפטה. 

יום 14 / קלפטה – חוות אנסטסיה קריסטינה – קרחון אופסלה – קרחון ספגציני - אגם ארגנטינו:

יום טבע מיוחד ! נצא לכוון פורטו בנדרס ונשוט אל מול קרחון אופסלה הקרחון הגדול  ביותר  בדרום אמריקה. נפליג עד לחוות אנסטסיה קריסטינה הממוקמת בליבה של שמורת טבע מהיפות באזור זה. משם נצא ברכב שטח 4    4Xלתצפית מרהיבה על קרחון אופסלה וקרחונים נוספים באגם ארגנטינו. בתום הסיור נחזור לעיירה קלפטה ונבקר ב"מוזיאון הקרח" המיוחד . ארוחת ערב וללינה בקלפטה.  

יום 15/ קרחון פריטו מורנו – קלפטה – בואנוס איירס:

נצא אל קרחון פריטו מורנו (PERITO MORENO), תופעת טבע מדהימה – הקרחון נקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו שחקר את האזור במאה ה-19. הקרחון גולש לכוון לאגו ארגנטינו וחוצה את אחד מזרועות האגם לשניים. ללא ספק זה הקרחון המרשים ביותר בדרום אמריקה, ויתכן הקרחון היפה ביותר בעולם. נעמוד מול הקרחון ונראה שחזותו הקדמית של הקרחון הנע ולעיתים הוא נשבר כאשר הוא מגיע אל מים, גושי הקרח הגדולים מתרסקים ברעש מחריש אוזניים לתוף המים, נראה מקרוב את הצבעים המשונים של הקרחון המדהים : כחול, לבן ואפור. בסיום הסיור נצא בנסיעה לכוון שדה התעופה של קלפטה וטיסה לבואנוס איירס. עם הנחיתה העברה לבית המלון ללינה וארוחת ערב.

יום 16 / בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לגלות את בואנוס איירס. נתחיל בשכונת LA BOCA  עם טיול בין הבתים הצבעוניים, נראה בדרך את מועדון הכדורגל של דייגו מרדונה הכדורגלן הנודע, נבקר בכיכר מאי (ככר האימהות) ושם נצפה בבית הוורוד של נשיא ארגנטינה. נראה את הקתדרלה מטרופוליטנה, תאטרון קולין, גני פלרמו ברובע ריקולטה ובו קבורה אוויטה פרון. נעצור ברובע 47 העשיר של בואנוס איירס "אזור המרינה". באזור זה נצפה בגשר המרהיב של האדריכל סנטיאגו קלטרווה שעיצב את גשר המיתרים בירושלים. בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע טנגו במועדון טיפוסי.

יום 17/ בואנוס איירס – איגואסו הצד הארגנטינאי - שייט בין המפלים:

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל איגואסו. המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב 2.5 ק"מ. גובה המפל הגדול, "גרון השטן" – מעל ל-70 מטרים. כל אלה תוצר השפך הגיאולוגי של נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר פרנה (PARANA) הגדול. עם ההגעה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי של המפלים כולל מפל גרון השטן ונשוט בתחתית בין המפלים-חוויה בלתי נשכחת.
בתום הסיור נמשיך למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 18 / מפלי האיגואסו הצד הברזילאי – איטייפו:

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים, נרד בשביל הצופה אל שלל המפלים ומגיע אל המראה היפה ביותר של המפלים, ולאחר מכן נבקר בסכר האיטייפו – מפעל הידרואלקטרי השני בגודלו בעולם המספק חשמל לדרום ברזיל ופרגוואי. בערב נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור טיפוסי ב – RAFAIN.

יום 19/ איגואסו- ריו דה ז'נירו – כולל סיור ערב :

היום אנו  טסים אל ריו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סודדי מרביוזה" (העיר המופלאה) - אכן היפה שבערי העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים. לאחר ההגעה נעבור למלוננו. בערב נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונצא לסיור לילה רגלי בעיר התוססת. 

יום 20 / האיים הטרופיים

בבוקר ניסע ליום מהנה לקראת סופו של הטיול. נצא לשייט באיים הטרופים. גן עדן טרופי, נבלה את היום בשחייה, שנורקלינג, וכמובן נאכל ארוחת צהרים. בסיום השייט נחזור למלוננו, בערב ביקור רגלי בריו התוססת.

יום 21/ ריו דה ז'נרו - רכבת אל הקורקובדו -רכבל להר הסוכר – תצפית באצטדיון הכדורגל מרקנה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל פסגת הקורקבדו ונעפיל לפסגתו ברכבת מיוחדת לתצפית מרשימה, זהו ההר ממנו נישא פסלו הענק של ישו אל העיר ואל מפרץ גואנברה. נמשיך ונטייל ברובעים השונים של העיר. נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים. נמשיך לביקור במרכז העיר של ריו, ובשכונות החוף וכמובן נערוך תצפית על אצטדיון הכדורגל המפורסם מכולם ה"מרקנה" בסיום העברה לבית המלון.
בערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית.

יום 22/ ריו דה ז'ינרו- תל-אביב:

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה נבקר במרכז הקניות הגדול ביותר בדרום אמריקה לפני שנעבור לשדה התעופה ונטוס בטיסה דרך אירופה אל תל-אביב.

בטיול בתקופת הקרנבל לקראת ערב נצא לאירוע הגדול מכולם מצעד המנצחות נצפה ברקדנים מבתי הספר לסמבה רוקדים בקבוצות יפות וצבעוניות במצעד של הקרנבל בריו עד אור הבוקר (למי שרכש כרטיסים).

ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.

לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה  
לכל הטיולים המאורגנים לברזיל  
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018