03-6226666
להזמנות

סקנדינביה "דרך שלוש מדינות" נורבגיה, שבדיה ודנמרק 10 לילות / 11 יום SCNI

טיול מרתק בעקבות הוויקינגים דרך שלוש מדינות סקנדינביה יפהפיות בעלות היסטוריה ארוכה ומרתקת מימי הוויקינגים דרך הממלכות הגדולות של ימי הביניים ועד לדמוקרטיות המודרניות של ימינו. אנו מזמינים אתכם לצאת לטיול מרתק המשלב בין ההיסטוריה העקובה מדם לנופים הפראיים והאנשים החביבים שילוו אותנו לאורך כל המסלול. 

רק במילניום: 4 ארוחות  ערב  

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לסקנדינביה


 


יום 1 / ת"א-אוסלו

נפגש בנתב"ג ונטוס לאוסלו בירת נורבגיה, המוקפת איים וגבעות מיוערות. העיר משלבת בין אתרי טבע לאתרי תרבות, והעובדה שרוב האתרים המרכזיים בה נמצאים במרחק הליכה זה מזה, הופכת את הטיול בה לפשוט ונוח.
עם ההגעה העברה למלון ללינה.

 
יום 2 / אוסלו- גיילו:

לאחר ארוחת הבוקר לסיור באוסלו. נבקר במרכז העיר, הרחוב המרכזי של אוסלו (Karl Johans Gate) הוא רחוב ארוך ונעים, הנמתח מהתחנה המרכזית של אוסלו עד לארמון המלך, משני צדדיו נמצאים אינספור בתי קפה, מסעדות וחנויות,. נראה את הארמון המלכותי שבנייתו הושלמה במאה ה- 19. את בנייני הפרלמנט ובית העירייה . נבקר במוזיאון הוויקינגים שם נראה את אניית הוויקינגים המפורסמת ביותר בעולם.. נראה את פסלי ויגלאנד ונשמע את סיפורם המרתק. בתום הסיור נמשיך דרך נופים קסומים ומיוחדים במינם של אגמים והרים לאזור גיילו שנמצאת בחצי הדרך בין ברגן לאוסלו ומציע עשרות קילומטרים של מסלולי קרוס קאונטרי. לינה וארוחת ערב בגיילו.

 
יום 3 / גיילו- הפיורדים – ברגן:

נתחיל את חווית הפיורדים בטיולנו. ניסע מערבה לאורך ה Eidfjord . נעצור לתצפית ממפלי Voringfossen – מפל מרשים ביופיו ובעוצמתו. המפל יורד בזרימה חזקה על מצוק כמעט וורטיקאלי מגיע לקרקעית הקניון וממשיך לאורכו. נמשיך בנסיעה לאורך הפיורד עד שנחצה אותו על גשר ה-Hardange גשר גדול ממדים מעל הפיורדHadangerfjord שמסתיים במנהרה ארוכה. בערב נגיע ללינה בברגן.

 
יום 4 : ברגן:

היום נבקר בברגן, עיר הבירה של חבל ארץ הפיורדים שוכנת לחופו של ביופרדן ובעברה, אחד מבסיסי היציאה של הוויקינגים במסעות הפשיטה והכיבוש שלה. ברגן מוקפת שבעה הרים והיא נחשבת לאחת הערים היפות בעולם. נקדיש את יומנו לביקור בעיר השמחה והשוקקת חיים ותיירים. נטייל במרכז העיר, נבקר בשוק הדגים המפורסם - בו נוכל לטעום ממעדני תנובת הים, נחלוף על פני ביתו של המלחין הנודע אדוארד גרייג, נבקר ברובע הנזה המשוחזר ונסייר ברחובותיה העתיקים והשמורים של העיר. אחר הצהריים ניסע לביקור באזור הגשרים של ברגן ובתום הסיור נשוב למלוננו בברגן

 
יום 5/ ארץ הפיורדים- בריקסדאל :

נפתח את יומנו כשאנו משקיפים על נופים עוצרי נשימה ובמהלך היום הנוף עוד משתפר. ניסע לביקור במפלי טווינדה, דרך ווס, עיירת נופש בקיץ ואתר סקי מפורסם אל בריקסדאל, העצום המהווה חלק מהפארק הלאומי של הקרחון יוסטדאל. פסגת הקרחון הפראי צונחת בשיפוע חד מגובה של 1,200 מטרים הישר אל עמק בריקסדאלן, הצר ושופע הצמחייה – מחזה מרהיב המושך אליו יותר מ-300 אלף מבקרים מל רחבי העולם מדי שנה.
נטפס ברגל לחזות מקרוב בתופעה המרתקת. צבעו הכחלחל של הקרחון משתלב בנוף המדהים שמסביב בצורה מושלמת. לינה וארוחת ערב באזור.

 
יום 6/ גיירנגר פיורד – דרך הטרולים- אזור וינסטרה:

יום נוסף בחבל הפיורדים הנורבגים כאשר לאורך כל הדרך כבישים מתפתלים, אגמים שקופים כמראה, על רקע של הרים מושלגים. ניסע לעיירה הציורית הלסילט ממנה נצא במעבורת לפיורד המפורסם מכולם ה"גיירנגר פיורד", הנחשב גם ליפה בעולם. במהלך השייט נהנה מתצפית על הפיורד ונראה את מפלי 7 האחיות ומפלי הינומה. נמשיך בנסיעה לאידסדל ונחצה בשייט ללינגה. נגיע אל אנדלסנס היושב על קצה הרי מסדלפיורד ונמשיך בדרך "הטרולים"- דרך מתפתלת עם נוף הררי מרהיב.. לינה וארוחת ערב באזור.

 
יום 7/ עמק גודבארנס -לילהאמר- מעבורת לילה מאוסלו לקופנהגן:

לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מהפיורדים וניסע דרך עמק גודבארנס ונשמע על עלילותיו של פר גינט, גיבור המחזה של איבסן אשר על פי האגדה, התגורר בעמק. נעצור לביקור בלילהאמר, בה נערכה בעבר, אולימפיאדת החורף.
בלילהאמר, נוף ציורי המורכב מבתי עץ ישנים על רקע הררי, המשקיפים על גדות אגם המיוסה. נראה את מקפצות הסקי ונבקר במוזיאון מייהאוגן, מוזיאון פתוח המשחזר את החיים בעיר ובכפר בנורבגיה, באמצעות עשרות בתים שהובאו לשם מרחבי המדינה. נמשיך בנסיעה לאוסלו ממנה נצא בשיט לילי לקופנהגן.
לינה בתא פנימי לשניים כולל ארוחת ערב..

 
יום 8/ קופנהגן:

בלילה, כאשר ישנו, התקדמנו בהפלגה והגענו לקופנהגן היפה, בירת דנמרק. לאחר ארוחת הבוקר במעבורת, נערוך סיור באתריה החשובים של העיר. נתרשם מהפסל המפורסם של בת הים הקטנה- פרי דמיונו של הסופר הידוע הנס כריסטיאן אנדרסון. נראה את מזרקת גפיון המפורסמת, הקתדרלה, בית העירייה, נמשיך דרך הנמל הישן. נערוך סיור רגלי במרכז העיר, ברחובות ולאורך המדרחוב. בתום הסיור העברה למלוננו ללינה בקופנהגן.

 


יום 9/ קופנהגן- האי זילנד- אזור ארברו, שבדיה:

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בצפון האי זילנד. נבקר בגני ארמון פרדריקסבורג מקום מגוריו של המלך כריסטיאן. נעשה דרכנו צפונה לכיוון שבדיה, נגיע להלסינור, נעלה על מעבורת עד להלסינבורג ומשם ניסע למלוננו באזור ארברו.

 

יום 10/ שטוקהולם:

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשטוקהולם בירת שבדיה, העיר בנויה על רצף של איים במקום בו נשפך אגם מלרן אל הים הבלטי. נערוך סיור מקיף בשטוקהולם. נראה את העיר החדשה, נערוך סיור בבית העירייה המפורסם, נבקר ברובע המסחרי, נסייר בין הסמטאות והרחובות היפים, המרוצפים אבן. נראה את הבתים העתיקים, החנויות הקטנות והמקסימות, המבנים העתיקים בסגנון הבארוק והרנסנס. נראה את כנסיית סטור ונחלוף על פני ארמון המלוכה. נבקר במוזיאון ה``וואסה`` בו מוצגת ספינה שטבעה בהפלגת הבכורה שלה ונמשתה בשלמותה. נסייר בגמלא סטן, העיר העתיקה ובה רחובות קטנים מרוצפים אבן. בתום הסיור העברה למלוננו.


יום 11/ שטוקהולם  – ת"א:

לאחר ארוחת הבוקר, העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לת"א.

 

* סדר הביקורים והלינות עשוי להשתנות אך ללא שינוי בתוכן.

לכל הטיולים המאורגנים לדנמרק  
לכל הטיולים המאורגנים לנורבגיה  
לכל הטיולים המאורגנים לשבדיה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018