03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן מרוסיה באהבה ממוסקבה ועד סנט פטרסבורג כולל זאגורסק "טבעת הזהב",חצי פנסיון, 8 ימים / 7 לילות, RUS

עם התפרקות ברית המועצות בשנת 1991, רוסיה נהפכה למדינה נפרדת. למבקריה מציעה רוסיה ניגודים מרתקים, יש בה ארכיטקטורה עדינה ויפהפייה לצד מבנים גדולים, תעשייתיים קומוניסטים ואפורים. שלטו בה דיקטטוריים ויצאו ממנה אנשי רוח מהגדולים בעולם. הבירה מוסקבה – מקום מושבו של הפרלמנט הרוסי. אתריה הרבים של העיר מספרים את ההיסטוריה מימי הביניים, תקופת הצארים ועד נפילת הגוש הסובייטי. נגיע לסנט פטרבורג – אחת הערים היפות ביותר בעולם. הבירה התרבותית של רוסיה, העיר מלאה תיאטראות, אופרות ומוזיאונים. פסלים מרהיבים ומזרקות רבות פזורים ברחבי העיר.

כל אלו הופכים את רוסיה ליעד מרתק, מעניין וייחודי.

אנו מזמינים אתכם לטיול של חוויות, היסטוריה ותרבות. רוסיה במיטבה, חצי פנסיון וטיסות אל-על  עם מיטב המומחים של מילניום!

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לרוסיהיום 1/ תל אביב – מוסקבה, הכיכר האדומה :

נפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסת אל-על למוסקבה-בירתה המרשימה של רוסיה. העיר שוכנת על גדות הנהר ועשירה בהיסטוריה, תרבות, אומנות, מרכזי דת, ספרות ומה לא? עם ההגעה נערוך סיור היכרות בעיר. נכנס אל הכיכר האדומה, הכיכר המפורסמת בעולם ולב ליבה של רוסיה. נבקר ב"גום"  מרכז הקניות המפואר עם חנויות המותגים ששירת את אצולת רוסיה ואת ראשי המשטר הקומוניסטי ונתרשם מכנסיית הבצלים היפהפייה ע"ש וואסילי הקדוש. בדרכנו למלון נראה את המבנה המפואר של תיאטרון הבולשוי המפורסם ואת הבניין המאיים של ארגון הק.ג.ב . ארוחת ערב ולינה במוסקבה.

 מוסקבה, הכיכר האדומה

 Image by Michael Siebert

יום 2 /מוסקבה – הקרמלין, פנתאון הקבורה נובודייביצי, תחנות המטרו,  מדרחוב ארבאט:

הבוקר נצא לביקור במתחם הקרמלין המרשים בהדרו. נראה את ארמונות הקרמלין מרכז השלטון הרוסי, נבקר במוזיאון הנשקייה המציג אוצרות ארמונות הצארים ופאר שלטונם: כלים, לבוש ומרכבות. בכיכר הקתדראלות נראה את מגדל הפעמונים של איבן האיום. נראה את התותח שלא ירה ואת הפעמון הענק שלא צלצל. נצא אל גני אלכסנדר, שם נראה את קבר החייל האלמוני. האימתני. נבקר בבית הכנסת קורל. נמשיך ונבקר בבית הקברות נובודייביצ'י הסמוך למנזר, שהתפרסם באישים החשובים של האומה הרוסית הקבורים בו ובהם חרושצ'וב, גוגול, אנטון צ'כוב ואחרים. נערוך סיור בתחנות המטרו המפורסמות במוזאיקות, ויטראז'ים, יצירות פיסול, נברשות בדולח ועוד. לסיום היום נטייל במדרחוב ארבאט המשלב ישן וחדש ונהנה משלל בתי הקפה והמסעדות הפרושות לאורכו. נחזור למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 3/ סרגייב פוסד, מוסקבה - המוזיאון היהודי:

היום ניסע לכיוון סרגייב פוסד, העיר המעניינת והציורית מבין ערי "טבעת הזהב" המקיפות את מוסקבה, העיירה משמשת כמרכז דתי של הכנסייה הפרובוסלבית. נבקר במנזר שבמתחמו כנסיות עתיקות יפהפיות, נתרשם מהאיקונות והמוזוליאום של הצאר בוריס גודונוב ובני משפחתו. נחזור למוסקבה לביקור במוזיאון היהודי ומרכז הסובלנות, הנמצא במרינה רושה. המוזיאון נחשב למוזיאון היהודי הגדול מסוגו באירופה .במוזיאון תמונות ומכתבים אודות חיי היהודים ברוסיה החל מתקופת סוף המאה ה-19 ועד לימינו אנו.  נשוב למלוננו לארוחת ערב  ולינה.

יום 4 / מוסקבה – גלריית טראטיאקוב , הר ההשתחוות

ניסע לביקור לגדות נהר מוסקבה, למרגלות הקרמלין ונכנס לסיור מודרך בגלריית טרטיאקוב, במוזיאון תינתן לנו ההזדמנות להכיר את מיטב ציירי רוסיה וליהנות מהיצירות המעניינות הפורשות בפנינו פרק בהיסטוריה הרוסית, המוזיאון אוצר בתוכו  את מיטב אומנות היצירה הרוסית. ניסע לכיוון הר ההשתחוות אתר המשלב בית כנסת, מסגד וכנסייה ואת פארק הניצחון שבו אנדרטת "שואת העמים" ומוזיאון הגבורה והניצחון בו נבקר. בחזית המוזיאון מתנשא אובליסק מרשים ובראשו אלת הניצחון. בסיומו של יום נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום 5/ מוסקבה -סט. פטרסבורג, פטר ופול:

ארוחת בוקר והעברה לשדה התעופה/ תחנת הרכבת. בטיסה קצרה או בנסיעה ברכבת המהירה נגיע  לסנט פטרסבורג - אחת הערים היפות באירופה. עם ההגעה נצא לסיור הכרות בעיר ששימשה בעבר כבירתה של רוסיה הצארית. נסייר בשדרה המרכזית, נייבסקי פרוספקט, נתרשם מהכיכרות, המצודות, הקתדראלות והארמונות. נראה את קתדראלת קזן המרשימה, ארמון החורף אשר על גדת הנייבה. את כנסיית ישו המושיע אשר על הדם השפוך המדהימה ביופייה..  נמשיך לביקור במצודת "פטר ופול" בה קבורים פטר הגדול ורבים מבני משפחתו. אחרוני הנקברים הם הצאר ניקולאי השני ובני משפחתו לאחר שקבר האחים בו נקברו אותר וזוהה. ניסע למלוננו בסנט פטרסבורג ללינה וארוחת ערב.

 

 

יום 6/ סט. פטרסבורג – אנדרטת הזיכרון ופושקין:

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בארמון יקטרינה המפואר בפושקין, הארמון מפורסם בזכות חדר הענבר שבו. כאן ייסד הצאר אלכסנדר הראשון את ה"ליצאום", בית הספר לבני האצולה ובו למד המשורר הלאומי המהולל, אלכסנדר פושקין. נשוב לעיר דרך אנדרטת הזיכרון המרשימה להנצחת גיבורי המצור הקשה על העיר ועמידת הגבורה של התושבים בתקופת מלחמת העולם השנייה, נבקר במוזיאון לגיבורי המצור על לנינגרד.  לינה וארוחת ערב  בסנט פטרסבורג.

 טיול מאורגן סן פטרסבורג

 Image by rolfnoe

 

יום 7/ סנט פטרסבורג – מוזיאון הרמיטאז' - פטרהוף ארמונות  וגנים:

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במוזיאון הרמיטאז' בו האוסף המפורסם בעולם של אוצרות האמנות העולמית הכוללים כ – 3 מיליון יצירות בניהם עבודות של לאונרדו דה וינצ'י, רפאל, ואן גוך, אימפרסיוניסטים צרפתיים רבים ועוד. ניסע לפטרהוף, ונבקר בגני ארמון הקיץ של פטר הגדול לחוף מפרץ פינלנד של הים הבלטי. נטייל בגנים ובין המזרקות, נראה פסלים, אגמים ומפלי מים. לאחר הביקור בגני הארמון נחזור לסנט פטרסבורג ללינה וארוחת ערב. 

יום 8 / סנט. פטרסבורג, שייט על הנהר- מוסקבה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשייט מרענן בתעלות העיר ובנהר נייבה, כשארמונות העיר מקיפים אותנו מכל עבר. במידה והזמן יאפשר, השלמת סיורים /זמן לקניות . העברה לשדה התעופה וטיסה למוסקבה (או נסיעה ברכבת המהירה).  המשך בטיסת אל-על חזרה לתל אביב.

לכל הטיולים המאורגנים לרוסיה  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018