03-6226666
להזמנות

טיול מאורגן לפיליפינים מקיף, 13 יום/11 לילות, PHI

 הפיליפינים- טיול מדהים לאוהבי טבע וים. גן עדן עלי אדמות, למעלה מ- 7000  איים אקזוטיים בדרום מזרח אסיה וחופים מרהיבים. ארץ המחייכת לכל הסובבים אותה, ובתוכה. בפיליפינים תוכלו למצוא ג'ונגלים פראיים, הרי געש פעילים, אקלים טרופי ושוניות מרהיבות ועוד.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול טיול מאורגן לפיליפיניםיום 1/2 / תל אביב מנילה

נפגשים בנתב"ג וטסים דרך יעד ביניים למנילה, היא בירתה פיליפינים, שוכנת על חופו המערבי של האי לוזון, הגדול באיי המדינה, על גדות הנהר פסיג וחוף מפרץ מנילה.   הגעה בשעות הערב והעברה למלון.


יום 3 / מנילה - טיול יום להר הגעש "טאאל" כולל רכיבה על סוסים 

לאחר ארוחת הבוקר במלון, נצא ליום טיול להר הגעש ובאגם טאאל - בראות טובה וביום בהיר, אין ספק שלאגם טאאל יש קסם. אגם טאאל ואי הר הגעש שוכנים בליבו של מכתש וולקני פרה-היסטורי גדול מימדים שמגיע ל75 קילומטרים בהיקפו, המכתש יוצר את רכס טגאייטאיי עליו שוכנת העיר טגאייטאיי. הר הגעש טאאל מקיף גם הוא מכתש קטן ובתוכו אגם קטן נוסף. נסיעה של כשעתיים בדרך בה נראה נופים מרהיבים, נגיע ונבצע טיפוס על הרכס של הר הגעש טאאל, מפסגת הר הגעש ניתן לחזות נוף פנורמי על הרכס, האגם והמכתש כולו. המים בצבע טורקיז שבמכתש הר הגעש, אל מול הצוקים הוולקנים הממוקמים סמוך לאגם מהווים מחזה מרהיב במיוחד, לאחר הירידה לאגם דרך שביל צר נעבור לסירה ממונעת מקומית הנקראת "בנקה" על מנת לעבור לאי במרכז האגם, שם נעבור לשלב בו נרכב על סוסים עד ההגעה למכתש הר הגעש, לאחר הצפייה במכתש, נשוט ונחצה את האגם בחזרה ונגיע אל מסעדה סמוכה לאגם, בה יוגש בופה ארוחת צהריים. לאחר ארוחת הצהריים נסיעה חזרה למנילה  ללינה וארוחת ערב.


יום 4 / מנילה - טיול ושייט למפלי פגסנחאן 

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מחוז "לגונה", למפלי הפגנסחאן אחד המקומות המתויירים ביותר מדרום למנילה הבירה, שם צולם הסרט "אפוקליפסה עכשיו". מפל הפגסנחאן הוא אחד המפלים המפורסמים ביותר בפליפינים. נסיעה של כ-3 שעות אל הנקודה ממנה מתחילים את השייט למפלים, בדרך ניתן יהיה לראות שדות אורז מרהיבים, איזורי מחייה של התושבים המקומיים וסגנון חייהם, אטרקציות היסטוריות. נשוט בסירת קנו בעזרת משיטים מקצועיים אשר ישיטו את הסירה במעלה הנהר, נגד הזרם, אל המפל...  נעצור בויקטוריה לגונה על מנת לבקר במסעדה הצפה, נשוט בסירה קטנה במשך כשעה ו45 דקות אל המפל המרכזי המפורסם, בין הסלעים במעלה הנהר. נסיים את השייט ונלך למסעדה, בה תהיה האפשרות להחליף לבגדים יבשים. במסעדה תוגש ארוחת צהריים (בופה) ולאחריה נצא בנסיעה חזרה למנילה  ללינה וארוחת ערב.** מומלץ להביא ליום זה בגדים להחלפה וכיסויים לאמצעים אלקטורניים (מצלמה, פלאפון, וכו') מכיוון שנרטבים במהלך השייט. כמו כן מומלץ להגיע עם בגדי ים, או לחילופין ביגוד קל.


יום 5 / מנילה- קוואיאן - בנאווי

נאכל ארוחת הבוקר, וניסע לשדה התעופה, ונצא בטיסה צפונה לקוואיאן. לאחר הנחיתה בקוואיאן, נסיעה ישירות לבנאווי. בהגעה נצא בנסיעה דרך טרסות האורז, בבנאווי הן בנות 2000 שנים, הן נחצבו אל תוך הרי "איפוגאו" על ידי התושבים המקומיים הקדומים. טרסות האורז ידועות בקרב האוכלוסייה הפיליפינית כ"פלא עולם שמיני". הטרסות ממוקמות בגובה של 1500 מטר מעל פני הים. חלק מתשתית הטרסות היא מערכת השקייה עתיקה, המגיעה מיערות הגשם אשר נמצאים בפסגת ההרים, מעל הטרסות.בהגעה העברה למלון ללינה וארוחת ערב .

טיול למאורגן לפיליפינים

יום 6 / בנאווי -  הטרק בבטאד – טרסות האורז 

היום נצא בנסיעה אל נקודת התצפית על טרסות האורז של בנאווי, לאחר מכן נמשיך בנסיעה אל האוכף של הכפר בטאד ונתחיל בהליכה אל הכפר, וכשעה בנסיעת שטח. במהלך ההליכה נעבור על טרסות אורז, בין כפרים, נחצה נחלים ונלך בתוך הג'ונגל. בהגעה לבטאד נאכל ארוחת צהרים ונהנה מתחושת הסיפוק של סיום הטרק, נראה את הכפר ואת צורת הבנייה הייחודית של הטרסות בכפר בטאד. במידה ויהיו זמן ואנרגיה לאחר ההליכה אל הכפר, נוכל להמשיך בעליה תלולה אל המפל הגדול אשר נמצא מאחורי ההר.  נחזור בנסיעה לבנאווי לארוחת ערב במלון.

יום 7 / סיור בסגאדה (sagada mountain province) – ארונות קבורה תלויים

נצא לסיור באטרקציות של העיירה סגאדה, השוכנת בליבו של רכס הרים בגובה העננים. מסביבה ניתן לראות טרסות אורז, מערות השוכנות בה ומפלים עוצרי נשימה. כשתהיו בסגאדה תבחינו בשקט של העיירה, המבדיל אותה משאר העיירות השכנות בצפון האי לוזון. נחזה בשיטת הקבורה הייחודית של תליית הקברים מן הצוק. זו היא שיטת קבורה מסורתית אשר עדיין מיושמת כיום. ארונות הקבורה התלויים בסגאדה הינם מראה המתעלה על סרטי אימה. בפינה חשוכה בכניסה למערה ישנו מערום של ארונות קבורה, בתוכם קבורים ותיקי הכפר מזה מאות שנים, אך מעליהם תלויים כמה ארונות קבורה מצוק אבן הגיר. אחרי הצפייה באטרקציות בסגאדה, נתחיל בנסיעה חזרה למלון ללינה וארוחת ערב. 


יום 8 / בנאווי – מעבר דלתון - מנילה 

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבנאווי היפה ונעשה את דרכנו דרך הנופים הקסומים של טרסות האורז, כפרים ציוריים, נעצור בדרך להתרשם מבעלי מלאכה אשר עוסקים בפיסול מעץ. נחצה את מעבר דלתון ונעצור בפסגה של רכס הרי הקורדילרה (Cordilera) לצפות בנוף סביבנו. נגיע לעיירה סן חוזה, נתרשם מהשוק המקומי ולעת ערב נגיע למנילה לארוחת ערב ולינה.


יום 9 / מנילה – פורטו פרינססה -  נהר התת-קרקעי

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה ונטוס לפורטו פרינססה שבאי פלוואן.  בהגעה נצא אל נהר התת קרקעי שלאחרונה זכה להיות אחד משבעת פלאי עולם. הנהר התת קרקעי בפורטו פרינססה ידוע בכך שהוא הנהר התת קרקעי, המאפשר שייט, הארוך בעולם. באיזור המערה והנהר ישנה צמחייה ייחודיות מאוד לאיזור, ובתוך המערה נוצרו צורות סלעים משונות עקב השחיקה מרובת השנים של המים. נשוט אל פתחת המערה, משם נתחיל בסיור אל תוך המערה. לאחר ארוחת צהרים ניסע ישירות לעיירה אל נידו שבצפון האי פלוואן. נסיעה ארוכה תביאנו אל המלון , ללינה וארוחת ערב.

טיול מאורגן לפיליפינים


יום 10 / פוארטו פרינססה - אל נידו

נצא אל צפון האי פאלאוון לכיוון אל נידו, שחופיה מיפים בעולם.  בדרך נחלוף על יערות מוריקים, מטעי קוקוס ושדות אורז. נגיע לאל נידו.בשעות הערב. ארוחת ערב ולינה.

יום 11 / קיפוץ איים באל נידו - הלגונה הגדולה - הלגונה הקטנה - הלגונה הסודית

נעלה לסירה ונתחיל בקיפוץ האיים המהווה אטרקציה מרכזית באי פלוואן. נבקר באיים ובאתרים המפורסמים הבאים, הלגונה הגדולה - אחד מאתרי השנורקלים הפופולריים בפלוואן. בלגונה ישנם מים עמוקים וצלולים בהם מבקרים לעתים צבי ים. הלגונה הקטנה - על מנת להגיע אל הלגונה הקטנה יש ללכת במים רדודים ולעבור דרך נקיק. עם ההגעה ניתן לחזות בלגונה עם מים צלולים, הסגורה מכל הכיוונים בצוקי ענק אשר נותנים תחושה של "בריכה פרטית". נאכל ארוחת צהרים ונמשיך ללגונה הסודית - קיבלה את שמה מכיוון שעל מנת להגיע אליה נצטרך לעבור בפתח בסלע. מבלי לעבור בפתח זה, לא ניתן לראות כלל את הלגונה ואת החוף הלבן שבה. נמשיך לאי "שימיזו" ולחוף "7 קומנדו", בתום השייט נחזור למלון ללינה וארוחת ערב.


יום 12 / אל נידו-מנילה

מוקדם בבוקר לאחר הארוחה, טיסה משדה התעופה של אל נידו למנילה. מיד לאחר הנחיתה במנילה נצא אל מעיין העמק הנסתר. טיול יום נהדר, הנמצא רק שעתיים דרומה ממנילה. העמק הנסתר נוצר מהתפרצויות הגעשיות לפני אלפי שנים. מלבד מעיינות חמים וקרים, ישנם באתר גם צמחייה מרובה ומיוחדת וסחלבים מזנים נדירים. האתר קיבל את שמו כיוון שהוא מוסתר בתוך היער העבות. במקום ישנן לפחות 6 בריכות אשר מחוממות באופן טבעי על ידי מים געשיים. בהגעה לעמק הנסתר תוכלו לשחות בששת הבריכות.בנוסף לשחייה בבריכות, ישנה עוד פעילות של הליכה ביער הגשם שמסביב. ניתן ללכת בעקבות השביל ולחזור במעיינות נוספים מפוזרים ובמפלים נסתרים בדרך. ארוחת ערב ולינה במנילה.


יום 13 / מנילה - תל אביב לאחר ארוחת הבוקר, נצא מהמלון אל שדה התעופה לטיסה חזרה. הגעה ארצה יום למחרת – יום 14 


ייתכנו שינויים בסדר הימים של המסלול עקב שינויים בטיסות הפנימיות.

לכל הטיולים המאורגנים לפיליפינים  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
טיולים מאורגנים בישראל
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018