03-6226666
להזמנות

טיול במסלול מקיף וייחודי, למקסיקו, גואטמלה וקנקון, MCC

טיולי בוטיק
מקסיקו היא ארץ ענקית ורחבת ידיים המצטיינת במגוון רחב של קבוצות אתניות וחטיבות נוף. מרבית המקסיקנים הם מסטיסים - תערובת של לבנים וילידים אך לא מעטים הם הלבנים מצאצאי ספרד הכובשת. נותרו גם אינדיאנים "אינדיג'ינים" אותם נפגוש בעיקר במדינת צ'אפס, היפה והמרתקת ביותר במקסיקו.


בגואטמלה המאופיינת ברוב אינדיאני טהור, נפגוש את צאצאי האצטקים והמאיה. רבים מגדירים את גואטמלה כיפה ומרתקת בארצות יבשת אמריקה. אין ספק שהשילוב בין הנופים המדהימים והאוכלוסייה המרתקת מהווה נוסחה בטוחה לטיול חיים.
בקנקון נבלה להנאתינו בעיר החוף הממוקמת בחופה המזרחי של מקסיקו בחצי האי יוקטן. מתגוררים בעיר כ-705,000 תושבים. העיר מהווה אתר תיירות בינלאומי בשל חופיה, ומרבית כלכלתה מתבססת על התיירות.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול למקסיקו, גואטמלה וקנקוןיום 1/ 13.3 יום רביעי - תל אביב – מקסיקו סיטי

מוקדם בבוקר נפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים למקסיקו סיטי, בירת מקסיקו – מטרופולין ענק המשלב בתוכו אקזוטיקה, היסטוריה אינדיאנית מסעירה ומודרניות ססגונית. נחיתה מאוחרת והעברה לארוחת ערב ומלון במקסיקו סיטי.


יום 2/ 14.3 יום חמישי - סיור בעיר - שייט בתעלות העיר- מוזיאון פרידה קאלו

נתחיל בכיכר הסוקאלו, הלב הפועם של התרבות והשלטון המקומי. לאחר הליכה קצרה בלב העיר העתיקה דרך הארמונות והבתים הקולוניאליים המפוארים, נערוך תצפית על הארמון הנשיאות שנבנה על שרידי הארמון של מוקטזומה, נשמע על ההיסטוריה המקסיקנית ונתרשם מ"המורלים" הנודעים של האמן דייגו ריוורה מגדולי ציירי מקסיקו. נמשיך לביקור בקתדרלה הגדולה ביותר בדרום אמריקה. משם נמשיך לשכונת סאן אנחל המעוטרת בבניינים בסגנון קולוניאלי , נשים גם פעמינו אל הפרבר סוצ'ימילקו שם נצטרף לשייט עם המוני המקסיקנים ה"המשייטים" בתעלות אגם טסקוקו - השריד האחרון שנותר מהאגם העתיק מתקופת העיר הקדומה "טנוצ'טיטלאן", חוויה מיוחדת במינה. בסיום ונבקר גם בבית הכחול - מוזיאון "פרידה קאלו", משכנה של הציירת המפורסמת שבשכונת קויאקאן בו עד היום נותרה האווירה הסוערת מחיי יצירת רוויית סבל של האמנית הדגולה ארוחת ערב ולינה במקסיקו סיטי.

יום 3/ 15.3 יום שישי, שרידי עיר האצטקים - פירמידות השמש והירח

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיורים מקיפים במטרופולין ופרבריה. ניסע לראות את שרידיה של עיר האצטקים המפוארת הנחשבת לקדושה ביותר וכונתה "עיר האלים" בפי תושביה בעבר. נטייל ב"שדרות המתים" ונעלה לפירמידות הירח והשמש החולשות על העמק והיוו חלק מאתר פולחן עצום זה. נצפה במקדשו של הקצלקואטל (נחש הנוצות) בו נערכו טקסי הקרבת קורבנות האדם לאלים הקדמונים. ארוחת ערב ולינה במקסיקו סיטי.


יום 4/ 16.3 יום שבת - ווייה הרמוסה - אתר הפירמידות של פלנקה - פלנקה:

השכמה מוקדמת , נצא בטיסה לוויה הרמוסה שבמדינת טבסקו ויציאה יום שלם ומרתק לפנינו. ניסע לטייל באחת מערי המאיה החשובות בתקופה הקלאסית, פלנקה שנחשפה בלב ג'ונגל טרופי במדינת צ'יאפס. נראה את הארמון, מקדש הכתובות, מקדש השמש ואתרים חשובים נוספים בעיר ונטייל בתוך יער סבוך בתוך נהר מרענן. ארוחת ערב ולינה בפלנקה.

יום 5/ 17.3 יום ראשון - אקווה אזול – סן קריסטובל

נדרים אל לב מדינת צ'יאפס לשמורת מפלי "אקווה אזול" – פנינת נוף מדהימה הנוצרת משילוב מפלי נהר הטוליחה הזורם בתוך הג'ונגל הטרופי והרכב הקרקע שיצר שרשרת אגמים ובריכות בצבע כחול טורקיז. נמשיך בנסיעה דרך הג'ונגל לעיר המהווה מרכז תרבותי עכשווי של שבטי המאיה "סן קריסטובל דה לאס קאסאס", שם אף נלון. ארוחת ערב ולינה בסאן קריסטובל.

סן קריסטובל

Image by Albert Dezetter

יום 6 / 18.3 יום שני, סן קריסטובל – סן חואן צ'מולה – קניון סומידרו:

היום יוקדש לסיור מיוחד בעולם האינדיאני של הצ'יאפס ובתוך כך בכפרים סן חואן צ'מולה וזינאקנטן שם מקיימים צאצאי המאיה פעילות ריטואלית אינדיאניות גם בתוך הכנסיות הקתוליות. נכיר את אורח חייהם של השבטים תושבי צ'יאפס. הגברים לבושי פנצ'ו וסומבררו לבנים נמצאים בכיכר המרכזית ועסוקים בפעילות חברתית פוליטית ודתית. נתרשם משדות הכפר ונבקר בכנסייה בה מקיימים פולחן שהוא מיזוג בין הדת הקתולית ואמונות המאיה המסורתיות. לכשנשוב, נסייר בעיירה סן קריסטובל, היפהפייה שהייתה עיר הבירה הראשונה של מדינת צ'יאפס. העיר אותנטית מאוד קטנה ומרשימה בנופיה, באוכלוסייתה ובעיקר באופייה האינדיאני. סן קריסטובל היא עיירת שוק המושכת אליה אינדיאנים מכל כפרי האזור. נסייר בשוק, בכנסייה ובמרכז התוסס. ביום זה גם נשלב את אחת הפעילויות עתירות האדרנלין ניסע לכיוון קניון הסומידרו המרהיב בעל קירות הקניון הגבוהים, בו נקיים שייט חווייתי בנהר הגרינחאלווה. בתום השייט והביקור במקום המהווה ללא ספק את אחד משיאי הטיול כולו נשוב לעיר הקולוניאלית היפהפייה – סן קריסטובל דה לאס קאסאס ארוחת ערב ולינה בסאן קריסטובל.

יום 7/ 19.3 יום שלישי, סן קריסטובל – קצ'אלטננגו (גואטמלה):

היום ניפרד ממקסיקו ובדרך נעצור בכפר בו אמנים מקומיים מייצרים קרמיקה צבוע נתרשם ונקנה יצירות טיפוסיות וניסע דרומה למעבר הגבול עם גואטמלה לה מסיאה. נבקר בעיירה קטנטנה סאן אנדרס צ'קול ובה אחת הכנסיות העתיקות במרכז אמריקה שנראית מוזר ובתוכה המון בובות של מריה, נראה בעיירה את בתי המלאכה לאריגה, עם מכונות אריגה גדולות. בתום הסיורים נמשיך לעיירה קצ'אלטננגו . ארוחת ערב במלון.


יום 8/ 20.3 יום רביעי, סנטיאגו דה אטיטלן - פנאחצ'ל:

לפנינו יום שייט וביקורים מרתק באגם אטיטלן והכפרים שלחופיו. נשוט מפנאחצ'ל לכפר הציורי סן פדרו ונהנה בדרכנו אליו ממראה שלושת הרי הגעש המקיפים את האגם. נטייל ברחובות הציוריים של הכפר ונבקר בגלריות האמנות הייחודיות של המקום. נמשיך בשייט לכפר הגדול סנטיאגו בו נראה את בובת האליל המוזרה של מאשימון, המהווה מעין קדוש מקומי ה"מתגורר" במסדר דתי מקומי (קופרדה). בתום יום השייט והסיורים נשוב לבית המלון לארוחת ערב ולינה בפנאחצ'ל.


יום 9/ 21.3 יום חמישי , צ'יצ'יקסטננגו - אנטיגואה:

הבוקר נצא לשוק הענק הנודע הטיפוסי למסו אמריקה והמרשים שבהם – צ'יצ'י, חוויה בלתי נשכחת של צבע וצליל. נבקר בשוק הפתוח בו סוחרים במוצרי מלאכת יד מקומית של כפרי ושבטי האזור. נקיים ביקור מיוחד בכנסיית סנטו תומס שם נערכים טקסים מעורבים קתוליים ואלמנטים מדתות המאיה וכל זאת באווירה מיסטית. נדלג אל הכנסייה הסמוכה ונזכה בהצצה לעולמם המסתורי של השמאנים, המדיומים המשמרים מסורת עתיקת יומין של חיזוי עתידות וקשר עם העל -טבעי. נסיעה לאנטיגונה הבירה הקולוניאלית של גואטמלה –אשר הוכרזה ע"י אונסקו כאתר שימור עולמי. בסיום העברה לבית המלון לארוחת ערב ולינה באנטיגואה.

אנגטיגוואה

Image by Otto Garcia

יום 10/ 22.3 יום שישי, פנאחצ'ל – קאסה קוחום – סיור במטעי קפה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בקאסה קוחום, מטעי קפה בהם נסייר ונשמע על תעשיית הקפה המקומית ושם אף נבקר במוזיאון למוסיקה מסורתית גואטמלית בו ניחשף לכלי הנגינה האינדיאנים. נחזור לארוחת ערב ולינה במלון באנטיגואה .


יום 11 / 23.3 יום שבת גואטמלה סיטי – קנקון

נצא בנסיעה לשדה בגואטמלה סיטי, ונטוס לקנקון הגעה ויציאה לסיור בקנקון , בסיומו העברה לבית המלון. ארוחת ערב ולינה בקנקון.

יום 12/13/ 24-25.3 ראשון/שני – ימים חופשיים להנות מקנקון.

קנקון

Image by Michelle Maria

ימים חופשיים להנות מהמקום הקסום.

יום 14/ 26.3 יום שלישי/ קנקון – מקסיקו - מדריד

בהתאם לשעת הטיסה נצא ניסע לנמל התעופה הבינלאומי ממנו נטוס למדריד אליה נגיע למחרת.

יום 15/ 27.3 יום רביעי, מדריד – תל אביב

נחיתה וטיסת המשך חזרה ארצה.


הערה: ייתכנו שינויים בסדר הביקורים לפי מזג האוויר או המלצות המדריך המקומי.

לכל הטיולים המאורגנים לגואטמלה  
לכל הטיולים המאורגנים למקסיקו  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי נושא
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
טיולים לקהל הרחב
ברגע האחרון
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018