03-6226666
להזמנות

גרמניה וטעימה משוויץ כוכב כפול ביער השחור 7 ימים / 6 לילות: MBL

אנו מזמינים אתכם לטיול ליער השחור, או בשמו הגרמני שוורצוואלד שנחשב לאחד האזורים היפים והמרתקים ביותר בגרמניה ושוכן בשטח מדינת באדן – וורטמברג. האגדה מספרת כי תושבי האזור האמינו שביער מתגוררים גמדים, מכשפות ופיות והסיפורים על המקום אף פעם לא פסקו. המעשייה על עמי ותמי הוא רק אחד מהתוצרים של סיפורי היער. אולם, על אף האגדות, אל לכם לדמיין אותו כהה ועגמומי. היער השחור הוא אחד היערות המרתקים, הצבעונים והמגוונים ביותר בעולם. 

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לגרמניה ושוויץ


יום 1 / ת"א –מינכן -היער השחור:

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למינכן, בירת בוואריה. לאחר הנחיתה (ובהתאם לשעות הטיסה) נערוך סיור בעיר. נסייר בכיכר מריאן, המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה., נראה את בית העירייה החדש בסגנון ניאו גותי מרהיב, המפורסם במשחק הפעמונים (קלוקן שפיל) הנערך במרפסתו. נמשיך הלאה לכיכר קארל, מהמפורסמות בעיר עם מזרקה במרכזה, במדרחוב הגדול והמפורסם. לינה באזור שטוטגרט.

 

טיול לגרמניה ושוויץ

יום 2 / היידלברג – שטוטגרט, מוזיאון מרצדס:

היום נבקר ב היידלברג ,עיר האוניברסיטה העתיקה ביותר בגרמניה. נצפה על העיר ממרומי הטירה , נטייל בסמטאות העיר העתיקה וכיכר השוק. נמשיך לביקור בשטוטגרט, עיר הבירה של מדינת באדן-וירטמברג, עיר רב גונית שיש בה הכל. עיר המשרה רוגע, נמצאת בלב סביבה ירוקה ונפלאה הכוללת את היער השחור והרבה דונמים של כרמים שמגדירים אותה כאחת הערים הירוקות באירופה. נסייר בעיר ונבקר במוזיאון המכוניות מרצדס בנץ, במוזיאון תצוגה מרהיבה של מכוניות מכל הזמנים, מעתיקות ועד עתידניות. בתום הביקור נשוב למלוננו.

 

יום 3 /מפלי הריין – שטיין אם ריין – אגם קונסטנץ:

היום נעזוב את גרמניה וניסע לביקור במפלי הריין בשוויץ, המפלים הגדולים והמרשימים ביותר באירופה לא רק בזכות עוצמתם, אלא גם בזכות הנוף היפהפה סביבם. אח"כ נמשיך ליהלום על גדות הריין: שטיין אם ריין - עיירה קטנה שבמרכזה עיר יפהפייה מימי הביניים, שמורה היטב ומטופחת ואל אגם קונסטנץ, אחד מאתרי הנופש החשובים במרכז אירופה ומקווה מים מתוקים. את סיורנו נסיים בעיר קונסטנץ, העיר הגדולה והמרכזית עם אינספור אתרים למבקרים כדוגמת,האנדרטה לזכר יהודי קונסטנץ, מזרקת הקיסרים\ הטיילת הנפלאה ובית העירייה. המעוניינים יוכל לבקר באי הפרחים והפרפרים מיינאו ( בתשלום ) בתום הביקורים נחזור למלוננו.

 

טיולים לגרמניה ושוויץ

יום 4 / באדן באדן – דרך 500- שטרסבורג:

לאחר ארוחת בוקר ניסע באחת הדרכים היפות ביותר ביער השחור לכיוון באדן באדן השוכנת על גדות נהר האוס וידועה כעיירה "מרפאת חיים" בזכות המעיינות החמים והמרחצאות המרובים שהוקמו שם. נטייל לאורך הטיילת, נראה את הקזינו קוראהוס ואת בית האופרה היוקרתי של העיר.נמשיך לכיוון המדרחוב היפהפה עם החנויות ובתי הקפה. ניסע בדרך 500 ואגם מומלזה ונגיע למלוננו באזור שטרסבורג.

 

יום 5 / שטרסבורג - דרך היין של אלזס :

נבקר בעיר שטרסבורג השוכנת על נהר האיל. שטרסבורג מהווה מרכז בנייה, הנדסה, רפואה ותקשורת וידועה באתרי התיירות הפסטורליים שבה. שם נתרשם מיופייה של העיר העתיקה, קתדראלת נוטרדאם, כיכר קלבר וכיכר גוטנברג.. ניסע לקולמר בירת "דרך היין", הידועה בכינויה, וונציה הקטנה. נראה את פסל החירות בכניסה לעיר ואת פסל ברטולדי , נראה את המרכז העתיק והציורי, המורכב מרחובות צרים ובתי עץ. נמשיך ונסייר בסמטאות העיר ונתרשם מהבתים בסגנון הטיודור לאורך נהר לוש, מהמנזר הדומיניקאני הישן ומבית העירייה. נמשיך לריקוויר, אחת העיירות הציוריות ביותר לאורך דרך היין, שוכנת בלב אזור ירוק של גבעות כרמים ומבוצרת חומה. בסופו של יום קסום נשוב למלוננו.

טיול מאורגן לגרמניה ושוויץ

 

יום 6 /טריברג – אגם טיטי- פרייבורג :

היום נגיע לסיור בעיירה טריברג, עיירה קטנה וציורית בלב ליבו של היער השחור. נוכל להתבונן ברחוב הראשי בעיירה אשר מלא בחנויות שעונים מכל הסוגים והגדלים כולל שעוני ענק המספרים סיפור שלם. ביציאה מהעיירה נעשה מסלול רגלי למפלי הטריברג המרשימים, הנשפכים בנהר גוטך בשבעה מדרונות חדים של 162 מ' ונחשבים לגבוהים ביותר בגרמניה. בסיום המסלול ניסע לאגם טיטי המחמם את הלב ביופיו, האגם מוקף ביערות ומהווה אזור נפלא לנופש, עם אפשרות לרחצה ולשייט באגם וטיולים ביערות שמסביב. נמשיך לביקור בפרייבורג, בירת היער השחור– עיר אוניברסיטאית כלל עולמית אשר יצרה לעצמה שם עולמי בתור מרכז תרבותי, שהמסורתי והחדיש מתמזגים בה בהרמוניה מושלמת. נטייל ברחובות העיר, נראה את בית הכנסת היהודי, הקתדראלה, השוק המסורתי ,בית העירייה ובית המסחר. נלמד שיעור על אקולוגיה עירונית עם כל נשימה של האוויר הנקי בעיר אשר זכתה בפרס 'הדיור הסביבתי' מטעם האו"ם. בסיום היום נחזור למלון.

 

יום 7/ היער השחור -מינכן - ת"א:

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהיער השחור וניסע להמשך ביקורים וקניות באזור היער השחור/שטוטגארט. נגיע למרכז הקניות הידוע במצינגן ובו שפע של חנויות מותגים. בכפוף לשעות הטיסה, העברה לנמל התעופה של מינכן לטיסה חזרה ארצה

 

**סדר הביקורים עשוי להשתנות

טיולים מאורגנים לגרמניה ושוויץ

לכל הטיולים המאורגנים לגרמניה  
לכל הטיולים המאורגנים לשוויץ  
חיפוש טיול
יבשת
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
טיולים לפי נושא
טיולי שייט -מילניום על המים
טיולי בוטיק
מילניום משפחות (מילניום KIDS)
מילניום נופש
ישראל-נופש/טיולים מאורגנים
טיולים לקהל הרחב
טיולים לשומרי מסורת
טיולי תמריץ
קבוצות סגורות
מילניום בפייסבוק
03-6226666 מילניום

טיולים מאורגנים 
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן לארצות הברית
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן למרכז אמריקה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן למקסיקו
טיול מאורגן לאיסלנד
 
 

טיולים מאורגנים לאירופה
טיול מאורגן לצרפת
טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לפורטוגל
טיול מאורגן לגיאורגיה
טיול מאורגן לשוויץ
טיולים מאורגן לנורבגיה
טיול מאורגן לספרד
טיול מאורגן לסקנדינביה


טיולים  למזרח הרחוק
טיול מאורגן לתאילנד
טיול מאורגן לקמבודיה 
טיול מאורגן לסין
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן לויאטנם
טיול מאורגן לפיליפינים
  

טיולים  מאורגנים
טיול מאורגן ללונדון
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן לסיצליה
טיול מאורגן לאיסלנד
טיול מאורגן לרוסיה
טיולים מאורגנים לאיים הקנריים
טיול מאורגן לנפאל
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
קישורים נוספים
טיולי שייט
טיולים גיאוגרפיים
טיולים מאורגנים למשפחות
מידע שימושי
המדריכים שלנו
המלצות גולשים
לוח הטיולים
גלריה
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
   CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות למילניום © 2018